Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2009.03.01. 16:42:03
Nem Kak, hanem Kag, de a többiben igazad van.
Dátum: 2009.03.01. 16:01:58
Akkor meg már minek?
Körzeti orvosnál én sem jártam kb 8 éve.
Dátum: 2009.03.01. 15:56:31
Igen, azt mneg főleg. Pár pont a projekción, és főleg inkább hagynak.
Dátum: 2009.03.01. 15:53:51
Nem. Azt írta, a kamra ellehetetleníti a játékát, a védelem itala pedig nem ér sokat ellene, így is győz.
Külön-külön mindkettő jogos megfigyelés lehet, de a második hozzászólása nélkül, amiben pontosította a VI-ra vonatkozó kijelentését, egyenesen azt tükrözi, hogy ő a jóval kisebbeket támadja, de a nagyobbak az ő játékát ellehetetlenítik.

A második hsz tükrében a kemény szavakért elnézést kérek, de a következtetés teljesen jogos volt az először elhangzottak alapján.
Azt nem állítottuk, hogy nem lehet matematikai vonatkozásban érdekeset kérdezni. De egy akármilyen számoláshoz kötődő példa egyrészt nem kimondottan érdekes, másrészt sajnos nagyon sok primitív, hibás matekos kérdést tesznek fel, amiben még az alapfogalmakkal sincsenek tisztában, ezért sokan ha matekra utaló számokat látnak egy kérdésben, már gondolkodás nélkül nyomják a rossz kérdést.
Dátum: 2009.03.01. 15:37:56
Valami baj van veled ott belül, hallod-e! A kínzókamra szar, mert ellehetetlenítik a játékodat, viszont a védelem itala meg azért szar, mert akiket te támadsz, annyira gyengék, hogy azzal együtt is elvered őket. Vagyis ugyanazt csinálják veled a még nagyobbak, amit te a kisebbekkel, de az a fejlesztés, ami ellened jó, az a játék ellehetetlenítését jelenti. Tudod mit, legalább megtapasztalod, milyen a f*rok rossz végén állni!
Dátum: 2009.03.01. 15:17:56
És mondd csak, nem lehet, hogy te mész kevés LE-vel a térkapuba? Mert 700-as átlag nekem 24. szintű rubinként majdnem megvan.
Dátum: 2009.03.01. 15:14:54
A bajnokság csak szervezés kérdése, mi 2 hetente tartunk egyet. A jutalom meg építési kedvezmény. Fogadni is simán lehet építésben.
Dátum: 2009.03.01. 15:13:14
Ha volt már akkor nem kell magyarázni neked se. Én mindenesetre akkor marhára megijedtem, mert azt hittem, csak meghúzódott, mi az nekem, aztán másnap szimplán sokkolt, hogy olyan színű a combom mint egy fonnyadt citrom, és másfélszer akkora mint a másik. Az SZTK-ban meg simán lefitymált az orvos, hogy áh, csak elszakadt néhány izomrost, semmi az egész.
Dátum: 2009.03.01. 15:05:02
Byzon, hogy egy kis megnyugtatást is hallj a combodat illetően, szerintem csak néhány izomrost pattant el. Nekem legalábbis azt diagnosztizálták pár éve, mikor téli pihenő után lementem első alkalommal focizni, és miután egy repedésben megakadt a lábam, majdnem lementem spárgába lendületből. Élmény volt hazavezetni. Másnapra bedagadt a combom, és szép sárga lett, gondoltam elmegyek dokihoz. A diagnózis izomrostszakadás, a gyógymód asszem Voltarennel kenegetni, meg ha mozgok, fáslizni.

Fájdalmas, de nem komoly sérülés, ne aggódj. Persze nincs garancia, hogy neked is csak ennyi, nézze mag orvos, amint lehet.
Ahogy mondod. Másrészt bár fűnyírómotort még az életben nem szedtem szét, de autómotort már láttam darabokban, és bizony a benzinnek szikrát kell adni, hogy elégjen, ami viszont fogyaszt áramot, még ha azt egy kis beépített generátor termeli is.

Tehát laikusnak primitív, aki ért hozzá, annak meg nincs jó válasz. Lehet hogy mehetett volna rá egy törlés?
Dátum: 2009.03.01. 13:20:38
Valamint Föld, és már szerepel is.
Idézet: Craslorg - 2009.02.28. 09:45:22
Ezt a kvíz 3 topicba írd.
Egyrészt ilyenből szerepel már pár, másrészt a semmi érdekességet nem tartalmazó, egyszerű alkoholos kérdéseket sokan nem tolerálják a játszó kiskorúak miatt. Harmadrészt, ha én tequilából csinálok magamnak limonádét, annak magasabb lesz az alkoholtartalma, mint gyengébb, bolti pálinkának.
Dátum: 2009.03.01. 00:47:56
pedig ilyenkor jobban jársz, kevésbé terhelik a többiek a szervert, gyorsabban tölti be a kérdéseket.
Dátum: 2009.03.01. 00:46:15
Kapott-e már a Metallica Grammy-díjat?
Nem, még soha.
Igen, többször is.
Nem, Emmy-díjat kaptak
Hogy kapott volna, mikor metal bandáknak nem jár a Grammy.

Könyörgöm, ne tegyünk fel olyan kérdést, amire csak két értelmes választ lehet adni...
Ha 0,5 kg burgonya 50 Ft, akkor hány kg burgonyát tudunk venni 1000 Ft-ból?
40 kg-ot
20 kg-ot
nincs elég pénzünk
10 kg-ot

nc
Milyen nemesi rangja volt Wass Albertnek?
nem volt neki
herceg
báró
gróf

Ha nem volt neki, akkor miért kérdezed meg?
Melyik filmben nem játszott Hugh Jackman ?
Kate és Leopold
X-Men
Van Helsing
Fegyvertársak

szóközkérdőjel
Melyik évben lett Fernando Alonso világbajnok?
2002-2003
2000-2001
1990-1991
2005-2006

Ha a válaszokban két év szerepel, akkor a kérdésben is legyen többesszám, valamint néhányan bíznak benne, hogy ez idén változhat, kéne bele egy alábbiak közül. De akkor már egyszerűbb törölni.
Mekkora egy átlagos CD merete MB-ban?
750
700
650
600

Gondolom elég fiatal lehet, aki ezt a kérdést feltette, mert úgy látszik soha nem hallott még a 650 MB-os CD-ről, ami ugyanolyan átlagos, mint egy 700 MB-os. Ezen kívül ékezetek...
Ki írta a 22-es csapdája című könyvet?
R. A. Salvatore
Joseph Heller
J.R.R. Tolkien
George Orwell

A könyv címe A 22-es csapdája, és hiányzik néhány szóköz.
Melyik egy Anberlin szám?
Welcome the jungle
Fear of the dark
Glass to the arson
Shut up

Ki az az Anberlin? Még az életben nem hallottam róluk. Bár egy G N'R, egy Maiden és egy Black Eyed Peas sláfger mellett még akár ki is szúrható az ismeretlen.
Hanyadik helyen kell végezned a kvízolimpián, hogy 1 kvíz medált kapjál?
Harmadik
Az első három helyezett mindegyik 1 kvízmedált kap
Az kap kvízmedált, aki mind az 50 kérdésre helyesen válaszol
Első

Hányadik
Hány egész kitöltött karika van a Beholder Kft logóján?
8
12
100
10

Egyrészt No Comment, másrészt némi fogalmi zavar is van a feladó kobakjában, mert egy karika nem lehet kitöltött, az pont azért karika, mert belül üres.
Mi az Árvácska?
Anya és/vagy Apa nélküli ember
Emlős
Virág
Madár

árvácska

Ez a kérdés milyen értékelést kapott a Végzetúr nevű játékben?
"Hibás vagy rossz kérdés"
"Azonnal töröljétek"
"Jó kérdés"
A Végzetúrban a kérdéseknek nincs minősítése

Abból ítélve, hogy eltalálta a helyes választ a feltevő, bízom benne, hogy csak az értékelők próbatétele volt a kérdés, és nem kvízbe szánta.
Dátum: 2009.03.01. 00:28:11
Én azt a kérdést nyertem meg mindhárom világon, hogy a 12 pont hányadik pontja rendelkezik a politikai foglyokról.
Dátum: 2009.03.01. 00:24:27
Jó éjszakát minden távozónak!
Dátum: 2009.03.01. 00:09:23
Tudod, ha nem ledobták, hanem felrobbantották, és nem hadászati célja volt, hanem kísérleti robbantás, akkor a kérdés szempontjából teljességgel lényegtelen, hogy mikor cselekedték mindezt.
Érdekes kérdés. Nekem elsőre elég specnek hangzik, mert elvégre a játékosok szerintem kb fele már nem játékra használja a gépét, másrészt ez a "nem túl népszerű másolásvédő" is kiakaszthatta az értékelőket, mert gondolom ezzel a modullal csak az találkozik, aki másolni akarja az eredeti szoftvert, ami viszont nem éppen legális cselekedet, ezért nem biztos, hogy szerencsés ilyet akár említeni is egy nyilvános játékban.

Legalábbis ezek a tippjeim.