Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Syabo

Dátum: 2012.04.20. 08:20:43
Cras!

Úgy legyen, csak győzzem kivárni.... az nekem még 34 szint.... tudod itt lenn, azért másképp mennek a dolgok, nem akarok belemenni, de ahogy az élet más területein is, az ember felfelé csak ámul-bámul......
Dátum: 2012.04.20. 08:18:50
privi ment....
Dátum: 2012.04.20. 08:06:22
Nem akarom senki játékát elrontani, de a köz akarata szent

Tehát:

1 Templomi Medál = +1% Közelharc sebzés, + 1 AF a Templom végső kincsében


A MUHAHAHAHAHAHA annak szólt, hogy ugye AF csak 60. szinttől van, én meg fényévekre vagyok attól, egyébiránt itt jelzem, hogy ÖRÜLÖK A medálnak... de tényleg a közelharci sebzés az viszont jó.... az kell...
Dátum: 2012.04.20. 07:33:45
Na kész a tábla, átvettem a medált...... MUHAHAHAHAHAHAH....... Nem lövöm le a poént..... de nem csalódtam a játékban...
Dátum: 2012.04.18. 22:30:05
Idézet: Darklady117 - 2012.04.18. 20:21:03
lehet,hogy rossz helyre írom,de nem sok időm van a keresgélésre
Nekem a végzet templomában nem számolja a vadászatokat
Tegnap,ha egyenként indítottam még észlelte,ma már azt sem


Valszeg kiléptél közben, ahogy már tegnap írtam, csak AKTÍV BÖNGÉSZŐ mellett számolta nekem. Tehát amíg be voltam lépve, kilépés után
a szerveren szépen lefutottak a vadászatok a VT-ben pedig nem.....
Dátum: 2012.04.18. 10:16:49
Nem haragszom, ne viccelj, beszélgetünk ennyi....
Dátum: 2012.04.18. 09:47:33
Lehet, hogy félreértettél, én akkor sem fogok panaszkodni, ha a templomos medál nem ad semmit. Komolyan. Elmúltam már 15, sőt 20 éves is, már a 30-as éveimben járok. Szó szerint felröhögnék, ha a templomos medál pl. "ingyen megváltoztathatod a neved" lenne. A CSP-s küldit pedig kiváltam LE-vel. Ennyi....
Dátum: 2012.04.18. 09:24:21
Nos nálam a következő a helyzet: 4x4–es tábla, ebből
- Két ősköves ( használj el 5 ősköves varázsitalt, vegyél 3 állatfelszerelést)
- Tulajdonságnövelés szintén kettő van ( mágia, traumaturgia) 3-3 pont
- Szakértelem növelés szintén kettő ( kivégzés, idomítás) 3-3 szint
- Válj láthatatlanná
- Forgasd meg a szerencsekereket 10 alkalommal
- Nézd meg Lady Alvariel versenyét öt egymást követő napon,
- Áldozz 8750 Le-t,
- Lépjen állatod portyában 3 alkalommal szintet
- Írd át a bemutatkozást ( ez a kedvencem)
- Vadássz 50 alkalommal egy nap,
- Szerezz egy nap alatt portyából 75 TP-t,
- Vásárolj varázslatot veled azonos szinten,
- Költsd el az összes csp-t. ( Landragór előtt ez szívás).

Az összes nyereményem ( láda+ zsákok együtt): 8 templomkristály, egy goblin nektár, 2 db dukátteremtő tekercs, 23 db kiégett őskő, 3 x 500 Le + 3 x 2 tp, 1 db védelem itala, 1db isteni ital, 2db őrjöngés itala, + 1 minden tulajdonságra, illetve a titokzatos templom medál.

A teljes táblával előreláthatólag péntekre leszek meg. Megéri? NEM. Ha összeszámolok mindent, akkor nem. Megcsinálom? IGEN! Miért? Mert ez egy JÁTÉK emberek, nem befektetés, meg tőzsde, ez egy játék, ahol az ember veszít vagy nyer.

Sokan persze most majd visszaírnak, hogy alacsony szinten könnyebb kevesebb befektetésből ki lehet hozni. Igen ez így van. Én meg irogathatnék a sok szinthuszárnak a környezetemben, hogy szétbarmolják a bajnoki viadalokat azzal, hogy a 27. medáljukat is begyűjtik, 2 év nem csinálnak mást, csak havonta előjönnek a katakombákból és megnyerik a versenyeket úgy, hogy a széttápolt szövetségükben a bónuszt adó épületekkel a hátuk mögött, 3-4 állattal, amit kennelben hízlaltak esélye sincs egy friss játékosnak.

Szó szerint a kedvét veszik el az embernek az egész játéktól, amikor egy hónapon keresztül tervezel, számolgatsz, majd jön valaki, akinek a TÖ-e dupla vagy triplája a szintátlagnak, 8-10 szinttel magasabb felszereléssel 50-60. szintű álatokkal megaláz egy bajnoki viadalon, és csak nézel és felteszed magadnak a kérdést, mi sarkall valakit arra, hogy begyűjtse a tizen-huszonakárhányadik medálját, miközben pl. a játék sztorijával nem halad, és egyáltalán nem is aktív játékos.

Kicsit elkanyarodtam, de a lényeg, amit szerintem mindenkinek el kéne fogadni, ez egy játék, minden jó és rossz tulajdonságával együtt, amit emberek terveztek, és fejlesztenek, igen van hibája, na és, te hibátlan vagy? Persze, ne legyél prémium, hagyd itt a játékot, szia, tudomásom szerint senki nem kényszerít, hogy játssz. Ja! Nem tudod itt hagyni a játékot, nem tudsz lemondani róla, mert túl sok időt, energiát, pénzt fektettél bele? Van egy jótanácsom, tanulj meg lemondani dolgokról…….Én pl. lemondtam a bajnoki medálokról……

Ja még valami, nem vehetem meg INDIANA ostorát, korbácsát, vagy mit mert csak 50.-ik szinttől lehet, ez van, na és? Sírjak, írogassak Miklósnak, meg Baratynak? Most komolyan……..
Dátum: 2012.04.17. 21:55:07
Há nagyon bódog leszek.....
Dátum: 2012.04.17. 21:47:43
Nem tudom megvenni az INDIANA korbács/ostora relikviát, pedig péntekre kéne, mert akkora leszek kész a táblával...

Merre van?
Dátum: 2012.04.17. 08:17:17
Szerintem nálad is ugyanaz lesz mint nálam volt a sima vadászatnál, gondolom kiléptél vadászat alatt.....
Dátum: 2012.04.17. 08:16:12
A "vadásszá ötvenet egy napon" küldinél csak akkor számol, HA AKTÍV A BÖNGÉSZŐD....!!!!

Jól megszívtam, beléptem beállítottam 50 vadászatot, tettem vettem nézegettem, 4 "vadászatnyi" időt voltam belépve, majd kiléptem, innentől a szerveren mentek a vadászatok a VT meg nem számolta őket, visszaléptem pár óra múlva, hogy akkor készen is vagyunk, aztán KOPP, összesen 4 vadászatot számolt.

Kénytelen voltam 3 óra hosszat futtatni az ablakot..... Viszont akkor tisztességgel összeszámolta....
Dátum: 2012.04.16. 14:50:39
A kiírás szerint a feladatok teljesítésére 28 napom van, a számláló mégis 14 napról indul.... Miért?
Dátum: 2012.04.13. 09:56:09
Na ma megkaptam a harmadik térkapu stimulátort is, legalább lehetne eladni
Dátum: 2012.04.13. 09:55:16
Erre az eventre is lesz nevezési díj?
Dátum: 2012.04.12. 22:26:20
Jó tipp, köszönöm....
Dátum: 2012.04.12. 17:18:52
Idézet: Offsboy - 2012.04.12. 06:24:09
Nézd meg a környékeden kiknek van nagyon sok bukott LE-je, és azokat próbálgasd, lehetőleg nagyon késő este, vagy hajnalban, amikor nincsenek leverve. Ez hétvégén (szombat este vagy vasárnap hajnalban) még hatékonyabb, főleg az ilyen játékosok közül sok a hétvégi. Ha ez nem megy, akkor kérj meg egy pókot a környékeden, hogy adjon tippet, cserébe felajánlasz neki pár ezer LE-t (te tudod mennyit ér neked hogy ne ragadjon be a küldi), de szerintem megteszi anélkül is. Végső lehetőségként pedig beszéld meg valakivel hogy engedjen rabolni magától, és csata után pedig levetkőzöl és visszaveszi.


Szia!

A legtöbbjük szerintem, már hónapok, ha nem évek óta inaktív.... egy darabig minden csatámat mentettem archívumba s összehasonlítottam a statisztikákat a következő harcnál.... lesújtó...

Szóval marad Quellon verziója, de azért köszi a tippet....
Dátum: 2012.04.12. 16:33:05
Szia! Keresni foglak, megbeszéljük, működhet a dolog, gyémánt vagyok, ahogy láttam te nem...
Dátum: 2012.04.11. 22:27:48
Nekem egyszer jött piros, 10.000.-LE-t kaptam, igaz 20. szinten, azóta két alkalommal kaptam térkapus cuccot, de én a kék mezőre kaptam.... Megjegyezem a szövetség ahol tag vagyok még meg sem épített a térkaput... muhahahahaha
Dátum: 2012.04.11. 22:19:34
Az igazi kínlódás V1-en az 1500 LE zsákmányolós. meg a 2500 LE-s küldi, 25 szinten közel távol nincs olyan karakter aki ennyivel rohangálna....