Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2013.10.03. 13:09:01
Nekem is ennyi van, de ha tényleg stílust váltok és lefelé kezdek ütni plazmával, akkor rövid úton elfogy és nincs komoly utánpótlás.
Dátum: 2013.10.03. 13:07:42
Idézet: Miklós - 2013.10.03. 12:31:34

Lanmaffia: "Mi az a logikai útvonal, ami odáig vitt, hogy bármilyen módon büntetni kell azokat, akik pár nap alatt szeretnék elkölteni az erőforrásokat" Ezt írtam, ha erre lenne lehetőség, akkor mindenki az utolsó nap tolná lesz az összes csatát.


De az miért baj? Én csak hétvégén tudok játszani érdemben, olyankor elköltök amennyit csak tudok, ettől még nem vagyok rosszabb, mint más játékos
Dátum: 2013.10.02. 18:26:14
Na igen, sok már a rutin a játékban. Én a vadászatot és a kvízezést borzasztóan unom, egyáltalán nincs hangulatom végigvárni azt a sok vadászatot, és tényleg nincs rá időm se. Ha tehetném mindig vadázszsákmányt használnék.

A portyákban teljesen igazad van. Nálam lemegy 15-20 portya egymás után, aztán kifújt, és én még a szerencsésebbek közé tartozom. Most még benn van a szuplazma vásárlási opció, de az 5 őskő horrorisztikus ár, lehetne ez is platináért akár, vagy ingyen. Számomra a legfrusztrálóbb dolog az, amikor várni kell 5 percet két támadás sorozat között, és csak 5 perc. Jelenleg V4-en támadok 8-9-et, mindet plazmával jelentősen lefelé. Ilyen tetszene V1-en is.
Nézzük mennyi idő, míg lemegy a napi erőforrás V1-en: 43 PP. Egy támadás sorozatba nekem 6 fér bele, aztán pihi. Ebből lemegy 3, aztán nincs kit támadni, várhatok pár órát, de akkor már nem vagyok itt, dolgom van, elmegy mind kihívásra. Lássuk a CSP-t. Abból is jön 40+, vadászni úgy kéne hogy ne raboljanak le. De mi van ha nincs elég LÉ fejleszteni, akkor még több kell. Aztán közben beesik a kaland, meg az állatok is, és ott járok hogy már 4 órája itt ülök. Nagyon nem akarok itt ülni 4 órát.

Viszont a fejlesztések úgy látom akkor nem haladnak semerre, ha nincs konkrét javaslat, csak ilyen jó lenne dolgok.

Továbbra is fenntartom a relikvia ötletemet, őskőért is megvenném. Hasonló módon örülnék egy ilyennek, csak szubplazmával, napi első belépés: 10 szubplazma.

Sőt, én akár egy újfajta portyapont elköltése rendszert is favorizálnék, legyen a gladiátorviadal. Ez egy új épület, 10. szintig lehet építeni, hasonló a térkapuhoz. Belépéskor a gép generál x darab ellenfelet a szintedhez mérten, akikkel egymás után megmérkőzöl 1 csata erejéig szépen sorban automatikusan. Amennyiben mindet legyőzted, kapsz egy rakat LÉ-t, plusz plazmát vagy forgácsot vagy egyéb nyalánkságot, és x portyapontba kerül. Ha nem nyertél, így jártál. Ha már 100-szor nyertél a 10. szintű viadalban, kapsz egy plecsnit. Szintén kérnék segítséget a kidolgozáshoz
Dátum: 2013.10.02. 15:34:29
Cimbora, neked olyan ötleteid vannak hogy leszakad a plafon Nem tudom hogy csinálod, de tényleg. Mondták már itt páran hogy legyen totál egyszerű, olyan, hogy már holnap bekerülhessen. Én minden kötelező játékidő-csökkentő eljárást támogatok... ésszerű keretek között
Dátum: 2013.10.02. 15:32:06
Van világonként vagy 5 szövetség, ahol valamilyen szinten komolyan veszik a játékot, és vagy 1-2 tucat ahol csak lézengenek a tagok. És mindig vannak olyan emberek, akik csak éppen akkor tudják meg hogy ja event van, vagy hajnalban dolgoznak, stb., a lényeg hogy egyszerűen megoldható és kombinációs lehetőséget adó koncepcióra van szükség, nem tömegeket megmozgató fanatikusokra, akikre nem hallgat a fene se.

Vezetők kiválasztása -> taktika kiválasztása -> harc. Az elsőben és utolsóban mindenki részt vesz, a középsőben meg döntsenek akik vállalják hogy itt is vannak. Azt azért tegyük hozzá hogy igen sok ember van, akiknek nem hiányzik a "nyűg".
Dátum: 2013.10.02. 00:35:11
Lassan eljutok arra a kritikus pontra, amikor a játék már kényelmetlen, mint sem élvezetes. Igazából hazudtam, mert már régóta kényelmetlen. Ennek oka leginkább az, hogy nagyon-nagyon sok idő kell hozzá, de úgy tényleg sok. A napi 40+ PP és CSP elköltése már egyetlen nap is sok, ha viszont felhalmozódik még rosszabb. Javasolnék egy olyan tervet, ami a közeljövőben a szükséges játékidő csökkentését irányozza el leginkább.
Hasonlóra gondolok:

Relikvia
A vadászat mestere
Minden nap első belépésedkor kapsz egyet ebből:
Kisebb vadászzsákmány
Dátum: 2013.10.01. 23:11:15
Nos, elolvastam a sok okosságot

A portyapontos büntetést nem értem. Mi az a logikai útvonal, ami odáig vitt, hogy bármilyen módon büntetni kell azokat, akik pár nap alatt szeretnék elkölteni az erőforrásokat? Most kapok 42 PP-t egy nap, és még be sincs téve egy esszencia se. Ez azt jelenti, hogy minden nap le kell ütnöm ennyit, hogy ne legyek hátrányban. Ez nagyon rosszul hangzik. Nem javaslom.

A kommunikációval kapcsolatban egyetértek Offsal. Nem várható el senkitől, hogy ennyi embert összefogjon, illetve ennyi embertől sem várható el, hogy tudja követni az utasításokat. Viszont lenne egy javaslatom. Korlátozzuk le a szervezést és a lehetőségek számát. Legyenek beépített választási lehetőségek, és legyen korlátozva ki szavazhat és az mennyit érjen. Tegyük fel, hogy nem a játékos mondja meg, hogy hova támad. Lenne egy szavazási tábla, ahol a szövetségvezérek szavazhatnának, ezzel eldöntve, hogy a nap mely szakában melyik területre számítsanak a portyák. Tehát hétfőn megszavazzák a kijelölt emberek, hogy reggel 8-9 a 6-os mezőre megy a támadás, 9-10 az 1-esre, stb. Másnap amikor megy a támadás, a játékosok csak a támadás gombot nyomogatják, és vizuálisan megjelenhet hogy melyik mező lett az, amire támadott. Szerintem ezzel a kommunikáció elviselhető szinten maradna, az összefogás alapja, a szövetség döntő tényező, nem okoz túlzott kényelmetlenséget sem. Amennyiben láttok benne fantáziát, segítsetek finomhangolni
Dátum: 2013.09.30. 19:51:00
Én még nem értem teljesen, de ez nem meglepő Felőlem csinálhatjuk, majd meglátjuk mi lesz
Dátum: 2013.09.27. 20:01:32
szintén
Hát ha mindet beváltod akkor megelőztél
Dátum: 2013.09.13. 21:06:46
Tehát megittál valamit amiről nem tudod hogy mi és bebasztál. Oké
Dátum: 2013.09.05. 22:55:25
Áh, csak véletlen
Ütősek lennének. Jöhetne pár igazán izmos tárgy valóban
Dátum: 2013.09.01. 08:38:01
Én is mindig kiváltom Na jó, nem, Xenónál megcsináltam.
Dátum: 2013.09.01. 00:06:15
Én a varázslói mágiánál is pont ezt éreztem.

A leprogramozhatóság pedig nagyon fontos szempont
Dátum: 2013.08.31. 23:30:57
Idézet: Ariel - 2013.08.31. 23:20:28

A lényeg, hogy nem kitalálok valamit, aztán megnézem, hogy mégis mire lehet jó, mit lehet ráaggatni és belemagyarázni, hanem megnézem, hogy mire van szükségem, aztán kitalálom, hogy lehet megcsinálni.


Tökéletes.
Dátum: 2013.08.31. 22:14:55
A kezdő szövetséget én is támogatom

Hovatovább ezek a pókok vagy miféle ízeltlábúak azért alapvetően értelmes lények, nem hiába játszanak így. Egy hülyegyereknek semmi türelme nem lenne ehhez. És tapasztalatok alapján pár levélváltással el lehet intézni némi fegyverszünetet, lehet kapni sok-sok tanácsot meg akármi. Valóságtól elrugaszkodott elvárás lenne az, hogy valaki csak napi 5 kattintással meg vadászat elindítással már über karaktert birtokoljon. A régi fasza háborús időkben még annyi levelezés ment egy nap, hogy alig győztem
Dátum: 2013.08.29. 13:09:27
Szerintem ez a véletlen. Én az utóbbi 100 - 150 kihívásomra egy kalandot se kaptam
Dátum: 2013.08.29. 10:09:59
Úgy látom a kulcsszó az átlagban
Dátum: 2013.08.14. 21:17:07
Idézet: Ariel - 2013.08.14. 19:09:04
Biztos nem akarta, hogy a kari átkerüljön a b***s világra


Háh!

Idézet: Viszok009 - 2013.08.14. 19:51:32
Ejj ejj Lenke...féltékenyke...összegyűjtök 1 MRD Lé-t, szorítsatok helyet az Azúrba...Maffiát meg rúgjátok ki, mert inaktív lett.


..|..