Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blazek

Dátum: 2010.05.25. 18:00:56
Miklós: nagyon érdekelne az a felmérés/statisztika/kérdőív, aminek segítségével megállapítottad, hogy a kvízt szeretik, és sokan azért játszanak, mert a kvíz jó. kíváncsi vagyok arra is, hogy ez a statisztika tartalmazza e azon játékosok véleményét, akik 25ezer, vagy akár 15ezer kvíz kérdésre válaszoltak már helyesen? az is érdekelne, hogy a V4-en milyen arányban vannak azok, akik szeretik a kvízt, és ezért vannak még a játékban? kíváncsi vagyok ki nem unja még a NAPI 100-140 kvízkérdés kattogtatását (a besorolásról már ne is beszéljünk). nem az a baj Miklós, hogy van kvíz, hanem az, hogy a játék jellegéből adódóan úgy mond: KÖTELEZŐ. ha nem csinálod, ha csak a kvízek 10%-ra rossz választ adsz, már olyan hátrányban vagy, amit nem nagyon lehet behozni. erre kijön a besorolás, majd hogy mindenki dolgozzon nektek, kihozol rá egy olyan jutalmat, ami ismét KÖTELEZŐ!!! ez a baj.
Dátum: 2010.05.24. 15:16:23
azt azért látom, nem csak nekem dobál feltűnően sok 1est és 2est a kockával...

124. szintű Egészség próba: Egészség: 118 + 2 = KUDARC...


5. kalandot buktam zsinórban azért mert nem tud két számjegyűt dobni a kockával egy kalandban.
(igen, tudom, vegyek italt. jelzem V4, és drága. )
Dátum: 2010.05.20. 15:34:36
mivel a szinthuszárok is át fognak kerülni, nyilván hasonlítanom kell. de a módosításban leírtam, hogy bizony a TOP LE diff-es sem fér be max az 5. hely környékére jelenleg 54. szinten.
Nem tudom a pókokhoz hasonlítani a szinthuszárokat, mert kb a szintjük középmezőnyének az aljához tartoznának most. Ezért meg átvinni elég fura lenne. Ugyanez lesz azzal, aki kalandokkal nyer, aki magas sebzéssel stb. Megint csak a kreatívval felhúzott 10M-s rablással lehet értelmes dolgokat elérni. Ez nonszensz.
Dátum: 2010.05.20. 02:16:23
a top 62es karakternek jelenleg 300 TÖ és 400 SZÖ hátránya van a V1, ugyanezen szintű top karakteréhez képest. a középmezőny aljára fognak kerülni a karakterek. jó esetben. jelenleg. de tudom, még van 30 nap hátra, amikor még rosszabbak lesznek az arányok.
módosítás: a TOP LE diffes talán odafér a szintjén az első 5-be. ehhez most 6M rabolt LE kell.
Dátum: 2010.05.18. 23:19:41
gratulálok. további jó játékot.
Dátum: 2010.05.18. 22:50:57
kezdd el matekozni. jelenleg 1000-1500 TP a nerf miatt egy csp(átlag kb, van hogy jóval kevesebb). tehát olyan 50 Le jön az IV-ből. napi 100csp-vel számolva 5000 LE/nap. 300K LE-t amibe kerül oszd el. van 60 napod? csak matek, semmi több.
Dátum: 2010.05.18. 22:35:15
igen. a szót nem érted, vagy azt nem számoltad ki, hogy mikor hozza be az árát?
Dátum: 2010.05.18. 21:43:49
azért a +5%-ért nekem most kb 300ezer LE-t kellene elkölteni. 30 nap alatt hozza vissza az árát, belátható, hogy nem éri meg. a kvízért viszont semmit nem kell csinálni, csak kattintani egyet. nem ugyanaz.

másik, ha már a top elejéről volt szó. kíváncsi lennék, hogy lehet 61. szinten napi 84 portyát nyerni...??
Dátum: 2010.05.17. 19:53:16
kedves Beho: lehetne valami olyan fejlesztést/világot stb kitalálni, amit ÖNERŐBŐL lehet elérni, és nem ügyeskedéssel avagy ismerősök segítségével?
Dátum: 2010.05.17. 16:17:19
ajánlás... egy nyers tápot adó relikviáért... ez igen. a csúcsok csúcsa. ki tud több havert rávenni két nap kattogtatásra, aztán abbahagyják, és te megint erősebb lettél. ez kellett nagyon. és a bugok V4-en? és a kényelmi funkciók, amiért reklamálnak, stbstb.??? köszönjük a lehetőséget. nem hozott elég pénzt a V4? ejnye.
egy haldokló VU-n talán a fejlesztések segítenének, nem az új játékosok.
Dátum: 2010.05.15. 14:26:43
azért jó lenne, ha kapnánk valamiféle támpontot/képletet/akármit erről a LE nerfről. tök jó, hogy ti tudjátok Miklós, hogy kinek mennyit kell levonni, de én csak azt látom, hogy 3 napja vadászok, és semmi változás. persze ha meg nem tudjuk, akkor akár a szerver végéig mehet így, és még csak ki sem derül, ha véletlenül ebben is elszámoltatok valamit...
Dátum: 2010.05.14. 19:11:19
küldetések topic, lejjebb.
Dátum: 2010.05.14. 16:58:24
ez sajnos nem megoldás a csapás miatt.
Dátum: 2010.05.14. 16:00:56
köszönöm a tippeket, jómagam is így csináltam a post elküldésekor is. a gond az, hogy 1 mp a frissítési idő, ezalatt az 1 mp alatt pontosan 1 VP-t regenerálsz. viszont kb 30. próbálkozásra meglett, de hajam már nem maradt....
Dátum: 2010.05.12. 23:53:22
nah ez aztán a kemény. szánalmas, hogy nem lehetett őket megelőzni? megfordítom: szánalmas, hogy csak csalással tudtak V4 LE diff elejére kerülni. ha ekkora jó játékosok, kezdjék el újra. van 48 napjuk a Le diff listát megnyerni SZABÁLYOS játékkal...
Dátum: 2010.05.12. 20:14:03
csak halkan: olyan nem lehet, hogy nem ügyeskedik, nem keresi a kiskapukat, és nem használja ki a szabályok hiányosságait, hanem játszik normálisan, és becsületesen? LE diff top akarsz lenni? keresd meg azokat, akiknél van Le, és vedd el tőlük. ügyeskedés? bah. szánalmas. olyan mintha a ki nevet a végén? társasjátékban kétszer akarnál dobni. az a szomorú, ha ez már nem játék...
Dátum: 2010.05.12. 16:33:30
csak próbálkozol... ezek szerint a (Kocos általi megfogalmazást alapul véve) "főkaraktereket" nem kell zárolni, mert ők nem követtek el szabálysértést, ugye?
egyre nevetségesebb dolgokba kapaszkodsz, ha egyszerűen elfogadnád, hogy bebuktad a teljesen egyértelmű csalást, szerintem sokkal jobban járnál.
Dátum: 2010.05.12. 15:26:14
újabb kiskapu?

nem büntettek visszamenőleg. nem vették el a LE-t tőled, nem törölték a győzelmeiteket, nem törölték az épületeket, tulajdonságokat, szakértelmeket. egyszerűen MA zároltak. nem tegnap, nem múlt héten, hanem MA. hol itt a visszamenőleg büntetés?
Dátum: 2010.05.12. 15:21:59
van más is, mint szabályrendszer: elvek, szokásjog stbstb. és mivel a JV irányítja a játékot, dönthet úgy, hogy drasztikus változást vezet be. még ha nem szól előre, akkor is. lásd vadászat nerf.
a jogrendszer kiskapui pedig az értelmezésre adnak lehetőséget, attól mert az adott szöveg (Ricardo féle hivatkozás) az egyértelmű multizásnál van leírva, attól még simán értelmezhető a ti esetetekre is, mert ugyanaz történik. elvek, és értelmezés. a JV zárolt titeket, ez elég egyértelmű állásfoglalás. mégis mit vártatok, de komolyan? biztos okos emberek vagytok, meg jó játékosok. tudtátok, hogy ki fog bukni a dolog, azt is tudtátok, hogy akkora nyomás lesz a JV-n emiatt, hogy lépni fog. abban bízni, hogy "nincs leírva" valljuk meg, elég vékonyka lehetőség volt.
Dátum: 2010.05.12. 15:15:22
tudod, ez úgy működik, hogy ha tapasztalsz ilyet, hogy tömnek, szólsz a JV-nek, hogy ez a szitu. ő pedig ránéz a karakterre. ti kifejezetten azért kértetek meg haverokat, hogy előnyt szerezzetek magatoknak, és az ő karaktereiket a sajátotok fejlődése érdekében kizsákmányoljátok. ez volt a cél. nem véletlenszerű eseményekről volt szó (projekció, háború stb). attól mert egy szabályzat hiányos (egyszerűen nem lehet mindent leírni benne), attól még te csaltál. ha ezt egyszerűen nem tudod elfogadni (pedig te is nagyon jól tudod, csak szajkózod azt, hogy nincs leírva), akkor nem tudok veled mit kezdeni.