Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2011.12.22. 13:20:05
.
Dátum: 2011.12.22. 13:00:40
....
Dátum: 2011.12.22. 12:26:26
.
Dátum: 2011.12.21. 17:16:05
Szerencsére nekem még nincsen meg minden relikvia,föleg nem a Platina fokozatúak. Bár most az öskövásárlással sokan szerezhenek maguknak reliket... Kíváncsi leszek mi lesz pluszban választható ha lesz ilyen.
De ha nem lenne relik amiért induljak az sem zavarna,mert ez az event egy kész EH paradicsom,lehet tolni a küldiket is és nem sokan fognak hozzánk férni hogy kiraboljanak.
Portyázom is és vadászok is,szakik maxolva. Alig tudom már kivárni hogy elkezdödjön,régóta készülök a következöre.
Felesleges,jó ahogy most van. Ha nem veszi észre a háborút kap egy privát üzit és azt észre kell hogy vegye mindenképpen. Ha arra sem reagál az már szándékos nemtörödömség. Ennek a jutalma általában kirúgás szokott lenni.
Dátum: 2011.12.09. 21:33:45
Nem te vagy Biri... De ha nagyon akarsz valamit azt általában eléred eléred Miklóséknál,ez itt már többször is bizonyítást nyert.
Némelyik megvalósult ötletedért külön hálás vagyok!
Dátum: 2011.12.07. 10:16:00
Cras,eddig is mindenkinek lehetösége volt erre. Szerintem valami MÁSra akart utalni,de ha NEM, akkor nem értem a topic nyitás okát.
Dátum: 2011.12.07. 07:29:43
Kedves Lora!

Amíg semmi konkrét nincsen ezzel kapcsolatban addig feleslegesen tépjük itt a szánkat. Mire gondoltál? Milyen észrevételekre? Az 50.szintröl induló világ úgy jó ahogy van,sokan játszanak rajta.
Ha mindenki (persze ez nem derül ki egyértelmüen a hsz-böl) átviheti a karakterét mi lesz a szerverben az érdekes? Nem verseny szerver? Ha valamit változtatni akartok akkor ne csak az elsö 3 mehessen át hanem az elsö 5 kategóriánként. Ha mindenki mehet,abból nektek nem sok bevételetek lesz.
Az 1. szintröl indulót kéne már elfelejteni vagy javítani rajta mert rettenetesen uncsi dolog 1. szintröl nyomatni.
Alig vannak a jelenlegi szerveren is,na azzal kell valamit csinálni nem ezzel.
Dátum: 2011.12.06. 18:57:28
Jó volt az event,az egyik legjobb... Bár nem emlékszem arra hogy az EH korlát érvényben volt e az eventen.
Remélem nem lesz ilyen.
Srácok olyanok vagytok mint a gyerekek... Teljesen eltértek a témától,OFFoljátok a topicot!

Nyissatok rá egy külön topicot,úgy látom nagyon felkapott lett az olvasási téma... Aki járt suliba az tudja!

Engem speciel jobban érdekelnének az új fejlesztési javaslatokról szóló eszmecserék.
Dátum: 2011.11.27. 08:39:54
Nem nött meg a spektrális manipuláció maximuma,csak 30%-al nagyobb LE jön a vadászatra. A V5-ön is csak azért mert nincsen visszafogott fejlödés szakértelem. De jól jött ez is oda nekünk akik sokat vadásznak.
Meg kell cáfoljam... a V4-en raboltam ennél nagyobbat is az 50. szintröl induló szerveren. Igaz csak 3-4 alkalommal sikerült.
Dátum: 2011.11.24. 23:11:18
Volt idö amikor még tapasztalatlan voltam itt,nekem se akaródzott prémet venni. Hasonlóan jártattam a számat mint a HGY itt de nem csalóztam le senkit. Örültem hogy úgy is játszhatok ha nem fizetek,a legjobb játék amit csak ismerek...

Aztán kiismertem a dolgokat és rájöttem hogy egy visszafogott diszkós este áráért 2-3 hónapig elvagyok itt. Sokkal olcsóbban kijövök mintha a kocsmában ücsörögnék.
Ja és a pénzt nem fáról szedjük,jó lenne de keményen melózunk érte mi is ...

Tehát kedves HGY! Az a prém amit annyira gyülölsz olcsó, ha van idöd itt nyomulni és tellik internetre és számítógépre akkor nem értem a problémád! 2-3 hónapra nem éri meg néha egy 5000-res? Egy jobb diszkóba ennyi a beugró és még egy sört sem ittam még!
Dátum: 2011.11.23. 21:14:37
Ma a V4-en vadászat közben megtámadott egy karakter úgy hogy 15% alatt voltam... azt hittem kiesek a székböl!!!!!!!!
Írtam a fórumunkon hogy hogyan lehetséges ez? Akkor írták többen is hogy náluk is volt...


Lehet még több ilyenre is számítani?!?!
Melyik film nem trilógia?

Mátrix (három részes)
Harry Potter (7 részes)
Karib tenger kalózai (4 részes)
Vissza a jövöbe (3 részes)


A kérdést valószínüleg a KTK 4. részének megjelenése elött írták. Kérem kivenni az adatbázisból mert 2 helyes válasz van rá,ha valaki nem olvassa el mind a négyet mert felül van a KTK,akkor máris "rosszul" válaszol pedig nem trilógia a fent említett film...
Dátum: 2011.11.22. 17:02:22
Szerintem akkor is nerf... Az EH oké hogy korlátozva van,de a kreatív azt a LE-t növeli ami a delikvensnél van és azt megszerzem. Elég dühítö amikor 200K rablás után ott kell hagynom az ellenfelem a szövetségi társaimnak,ök is megszedik magukat rajta. Nem sajnálom tölük de ha a "faszi" nem kap "védelmet" hogy ha már nem vigyáz a lére hogy ne tudják leszedni,akkor miért van lekorlátolva a rablás ha tizen is tudjuk felváltva okosan rákémkedve fosztogatni.

Egyedül is zsebre tudnák vágni 5-600 K LE-t,kicsit sz@r hogy 200K környékén hirtelen féket kapok,holott van böven az ellenfélnél még.
Dátum: 2011.11.22. 13:30:00
A portyanerf hogy is van? Nem tudom hol lehet olvasni róla hogy értsem is...
Ma raboltam kb 200K-t és már csak fele LE jön az EH-s portyánál. Vonatkozik ez a kreatív szakival szerzett LE-re is?
Úgy értem ha esetleg elkapok olyanokat akiknél vastagon van LE.

Elöre is köszi annak aki felvilágosít ez ügyben!
Dátum: 2011.11.21. 15:27:05
Esetleg ha +5-el turbózzák a 40-es valóságformázás szakértelmet. (0 fertözés)
Plussz hozzájönnek a szakértelem maximuma fölé is növelö eszenciák...
Mindjárt meg is van amit nem tudtál összeszámolni.
Dátum: 2011.11.21. 11:54:29
Megkaptuk,köszi!
Dátum: 2011.11.21. 11:54:03
Három hetes az event,nem jól emlékszel.