Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lord Lajos

Oldal: 123
Dátum: 2017.04.20. 17:50:02
Én értem hogy milyen szupi ez a Szövetségi háború de V5-n már direkt csinálnak kis szöviket pár taggal a Salto Mortale.sok hogy más még a dobogon se legyen és nyugodtan meglehet nézni hogy kis szövijük foglalja el a 2. helyet.....
Ennek így semmi értelme, direkt kicseszni másokkal csak azért mert jólesik... nonsense....
Dátum: 2017.03.04. 12:13:49
Addig utaztasd a csatlósod míg nem kapja meg a barna mitokronitos képességet. Majd ha megkapta a képesslget akkor fejleszd fel 21 pontig.
Dátum: 2017.03.01. 17:49:48
Igen ezért csak 1 ilyen szövit csináltatok és most megy a sírás. Sehol sincs leírva hogy nem foghat össze bárki bárkivel, Hisz a neve is Szövetségi Bajnokság. Nem az hogy Szövetségek mindenki mindenki elleni harca. Ezt azért vedd figyelemben hogy minden háborúban vannak szövetségesek. Ezt inkább felkellene fognotok egy olyan leckének amit azért kaptatok mert itt arcoskodtatok. Teljesen megérdemeltétek amit kaptatok legalább visszesik a pofika.
Dátum: 2017.03.01. 17:41:42
A Lady Arveliel legtöbb győztes csatlós csatájának kevés értelme van hiszen azt mindenki ugyanolyan korlátok között nyomja le főleg ha gyengét üt és nem szól közbe a random isten akkor elég sanszosan sok döntetlen lesz
Dátum: 2017.02.25. 23:01:45
Vagy küzdjenek először az erősebb csatlósok majd csak utána a gyengébbek. Így nem lesz hátrány ha vkinek több csatlósa van de kicsi is van köztük.
Dátum: 2017.02.12. 16:27:35
2016 novemberében lépett be a kari abba a szövetségbe és van képed azt írni hogy gyorsan fejlődsz? level 1es még mindig.....
Dátum: 2017.02.04. 10:24:59
Egy nem tapasztalt játékosnak is lehetnek jó ötletei miért zárnád ki őket ebből a lehetőségnől?
Dátum: 2017.02.02. 17:01:15
Nem értem miért vagytok kiakadva
Nekem semmi szükségem arra a kristályra és első jutalomként kijött
Dátum: 2016.10.17. 17:11:40
A kincskereső szkarabeuszból több is lehet?
Mert nálem "Átvehetem" felirat van míg pl a fétisnál "Átvetted" hogy is van ez?
Dátum: 2016.07.19. 19:23:34
Te magad Miklós írtad hogy nem fog számítani az e heti eredmény erre az emberek szeme közé köpsz? és közlöd velük hogy bocsi hazudtam? Gondolkozz el rajta ez nem játékos barát politika hogy hazudgálunk a másiknak.
Dátum: 2016.07.02. 13:42:06
Idézet: Miklós - 2016.06.17. 15:11:00
Sziasztok,

Végigfutott közben az előző szavazás, az eredmény a következő lett:
46% - legyen egy maximuma a portyában szerezhető LE szorzójának.
54% - zárjuk le a 3-mas világot.
(205 szavazat alapján)

Ez egy elég szoros eredmény, jobban örülnék, ha nem a játékosok fele döntene a játékosok másik felének a sorsáról, hanem az egyértelmű többség voksa döntene. Következő a javaslatom:

A szavazást megismételjük, de a korábban javasolt 5x szorzó helyett egy jóval megengedőbb, 15x szorzóval; viszont emellé bevesszük azt is, hogy a lélekszívással szerzett LE 100%-át elveszti az áldozat.
Ha a lezárás nyeri a szavazást, akkor a szavazás vége után 1 hétig el lehet még hagyni a szervert, az eredeti világváltási költség 10%-káért, hogy megmaradjon a választás szabadsága.
Az új szavazásnál már az egyszerű többség fog dönteni.


Vhogy az első szavazás eredménye egyértelműbb többség mint a 2.szavazás. De mivel a fizetős elkényeztetett játékosok így akarták így tönkrevágtak mindent. De majd utólag ismét ráfognak jönni hogy vmit rosszul csináltak, de akkor már késő lesz...
Dátum: 2016.06.28. 01:40:35
Akkor kéretik Miklós hogy a V3-t ne nevezzük békés világnak így a leírásból is vedd ki, mert nincs szükség hazudozásra. Ezer hála a fizetős játékosnak aki mind ezért felelős. Gratulálunk.
Dátum: 2016.06.18. 23:19:42
Semmi 10% az a minimum hogy gerinces leszel és ingyen átengeded őket oda ahova szeretnének. Hisz Miklós te rontottál el mindent. Nesztek marhák egy jó nagy pofon, de ha még fizettek is akkor mehettek isten hírével. Köszönjük a részvételt címszóval.....
Az ott lévő karik többsége nemhiszem hogy van olyan szinten mint mondjuk 1 V1.es vagy 2-es. De te ebből is pénzt csinálsz. Ne haragudj de ez nonszensz...
Dátum: 2016.05.19. 03:57:13
Ez eléggé ősköves dolog sajnos a szememben. Főleg úgy hogy a barna mito szerzése eléggé gyengus. Illetve már maga a tény hogy 21es pontra húzhatod a csatlósz már az magában 231 barna mito/csatlós és lássuk be nem szórják a barna mitot úgy ahogy kellene. De ha vki például a mitokronit ládákat gyűjtötte és belekrül a barna mito márpedig miért is ne kerülne, az ugyanugy hatalmas előnyre fog szert tenni mint aki csak gradulátumos sajtolással próbálkozik.
Szóval ez megint ki költ többet verseny lesz.
Egyébként feleslegesen erölködtök aki sorozatos bajnoki győztes és nagy az egója mint off-nak és ariel-nek azok sose fognak belemenni mert minek, nem bolondok ők sem hisz folyamatosan nyerik a bajnokit de ha más is véletlen bajnoki medált szerezne db-okból vagy bármi egyébből akkor oda az előnyük. Lássátok be feleslegesen erölködtök ebben a mindenki mindent magának akar világban (tisztelet a kivételnek).
Dátum: 2015.10.11. 01:45:23
A Végzet Templomába új feladatok kerültek be?
Pl nekem eddig ezek nem voltak:
1.Lépjen csatlósod 15 szintet
2.Válts be 20 norm vagy nagyobb mitokronit csomagot
3.Nyiss ki 20 asztrális kincset
4.Szerezz 20 zöld mitokronitot manakonstruval
Dátum: 2015.09.23. 10:03:35
Igen a meglepetés amit a BU-val akartatok az gondolom az időpontváltozás.
Direkt úgy szervezi az ember hogy pont ráérjen esetleg és időben eltudja kezdeni erre változtattok az időponton!
Így már neki sem kezdek a versenynek mivel nincs értelme sietne ha már úgyis késve tudja az ember elkezdeni és én még azt hittem hogy most talán én is hajtok a BU címre de ezekután már nincs esélyem így oda a verseny szellem!
Dátum: 2015.09.11. 15:40:41
Ha nem számít portyának akkor miért kerül portya pontba?
Ebben iszonyat nagy logika lehet
Dátum: 2015.08.26. 08:24:45
Hát A Sárkányok Szövetsége szívesen lát habár nem vagyunk már sokan de 34misis Lélekkutat tudok biztosítani ha gondolod
Dátum: 2015.08.09. 17:07:13
Elírtam nem Basball hanem Basketball bocsi de már eléggé este volt!
Oldal: 123