Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - oliwers

Oldal: 123
Dátum: 2009.06.10. 21:09:00
Varaszló, Doki.....Hol vagytok a V2-n és hogy hívnak benneteket.....vagy akárki aki ott van jelentkezzen. PM-ben!!
Dátum: 2009.06.09. 10:56:59
Sziasztok Veterán K&V-sek!!

Hát a csütörtöki sörözésteket NAGYON irigylem...sajna és Kiskunhalasról nem tudok ott lenni......de gondolni fogok rátok...ha meg Nádjanal összejönne a buli akkor oda elmegyek....nagyon szeretnélek benneteket megismerni és na persze sörözni-borozni Veletek...és elbeszélgetni a K&V-s kalandokról sztorikról!!
Uhh Doki Darky...és Varaszló is ott lesz......tényleg sajnálom a sörözést
(azért jövőre fennál az esély hogy felmegyek Pestre lakni akkor majd talán ikerül Veletek sörözni)

Akkor 1 kör legyen az én egészségemre!! Ja és csináljatok egy fotót magatokról...sörözés közben!! És küldjétek el az emilemre!!

Jó szórakozást K&V Dicső Veteránjai!!

Skandar
Dátum: 2009.06.05. 12:18:19
Hát GRAT K&V a Valhallából a Hősök Csarnokábol!!

Le a kalappal előttetek......megnyertétek a Lélekőrökkel vívott Szent Háborút!!!
Egyben köszönöm hogy szóltál pár szót is rólunk!!!!
Megmutattátok hogy VAN jövője a K@V -nek......Még egyszer gratulálok a friss vezetőségnek!!
Küldjed el Natha PM-ben hányan vagytok és kik a vezetők......ez egy kis nosztalgia!!!
Fel szoktam 2-3 naponta nézni a fórumra.....hátha valami érdekes van a topicunkban!!!

Előre Új K@V !!

Skandar Graun - nyugalmazott alapító
Harcos Pap
**********
Dátum: 2009.05.29. 15:51:54
Azért poháremelő bajnoknak se vagyok rossz épp vörösborozgatok és a 2. rész tartalmáról filózgatok mit írjak holnap...(komolyat)...annyi mondanivalóm van még amit meg szeretnék osztani Veletek.....
De most csak borozgatni tudok..
Dátum: 2009.05.29. 15:32:49
1. rész!

Üdv a Wallhallából pontosabban a Hősök Csarnokából ........

Barátoknak és volt (kedves) ellenségeknek!! Érdekes hogy ellenségeim közül sokkal megtaláltam a közös hangot és azóta is MSN-en tartjuk a kapcsolatot (nevet nem említek....de egyik kedvenc ellenségem volt...rengeteget csábítgattam a szövibe, de mindig ellenáált....becsületére vált!).

Megfogadtam, hogy csak 24 óra múlva írok ebbe a topicba - amit megköszönök hogy nyitottak nekünk....

és akkor mindjárt szólnék pár szót Zacc írásához...mintha csak az én érzéseimet írta volna le (nem a játék hanem az emberek híányoznak!!). Én is épp így érzem magam csak hogy nem kávé mellől ugrok fel, hanem spagettit főzök épp - és főzés közben régebben a sporhet mellé volt téve a számítógép.....egy pillanat a Végzetúrra...egy a receptre!!

Igen ez egy életmód....együtt nőttünk fel....Varaszlóval (aki megkérdezte mért épp Őt hívom át a szövetségbe - ez intuíció volt...mondhatni rezgés..), Dokival (Dr Jekyyll - a mindig pontos és halálos szikéjével) Devillel (még mikor kis szarvatlan ördögként szaladgált), Tekivel (aki prém nélkül játszik és még hogy!), Zaccal (a fórum rémével) Gauval (aki precíz fejlődéssel jócskán elhaladt tőlem) és a többiekkel......naponta együtt viccelődtünk.....ez igen ez volt a célom!!!!!

Az emberi tényezőt a sikerorientáltság ELÉ helyezni....mondhatom SIKERÜLT.......

Folytatás Holnap!!
Dátum: 2009.05.28. 22:51:00
Azért a FÓRUMOT figyelem: itt Skandar Graun K&V (Szelleme )

Válasz azoknak akik azt mondják, hogymindenáron csúszva mászva!!!

Hát Nem mindenáron!!

SOHA még nem szereztem virtuálisan ennyi jó barátot. Egy különleges alapítói hozzáállást alkalmaztam....kíváncsi voltam az emberek alaptermészetére...és hogyan lehet velük íly módon kijönni!! Mindig sikerült elérni, hogy a dolgok maguktól menjenek....és sajnos újra az emberi gyarlóság.....beleszólt (multizás stb)

Ez az emlék, hogy ilyen csapatot tudtam összehozni......megért mindent!!!

Szabinho.......nyomás előre !!!!!
Igazad van...ezt nem lehet bizonyítani....evvel le is zártam a vitát. Ilyen dolgokat sajnos csak megérezni lehet és ezt az is tudja aki csinálja!
Minden szövetséggel felvettem a kapcsolatot aki a Lélekőrökkel háborúzik mindenkit Tierga, Gay Bassus és csak 1-szer Jaana támadott meg...a többi mindig elérhetetlen....na mit gondolsz ki menageli a többieket...na erről ennyit....a többi mindig 15% alatt van és sose támad.....gondolom Neked ez se mond semmit, nem tudom milyen bizonyítékra vársz, netán váltsak hordát és mint James Bond épüljek be és hozzak bizonyítékot?
Magyarázd már meg lécci hogyan csinálják ezt??
Csak páran láthatatlanok...a többi símán tartja a 15% alatti poziciót.
Sajnos megint mint mindig a kimagyarázkodás......így vérpist úgy vérpisti......de a valóság az más...nem lehet bla bla szöveggel elintézni.....
Ezek tények a többi az süket duma!!
Lélekőrök keményen multiznak 2 ember Gray Bassus és Tierga be-be lépeget más karaktereivel leütteti 15% alá megnézi ki van fenn és akkor ő támad.......ez DISZNÓSÁG hogy megengedik az ilyent!!! Hol van ilyenkor a visszanézhető adatbázis???

Érdekes hogy én soha ilyenre nem vetemedtem....élveztem a játékot de kezdek kiábrándulni belőle!!!! Itt is a piszkosság dominál.....a meg van engedve felkiáltással!!!

Ez megengedett??? Azért utána lehetne nézni ennek a játékstílusnak is.....máshol az ilyeneket TÖRLIK a játékból...sajnos úgy veszem észre hogy a Végzetúr vezetősége a profit végett sok dolgot akarattal NEM vesz észre és tolerál.....na menni is fog ez egy ideig de ha ez tovább így lesz akkor a Végzetúrnak KAPUTT lesz!!!!
1. Már elvonták a 13-nyugdíjat
2. Nem lesz szoc pol
3. Gyes rövidítve

De egy szó se arról hogy hova kerül nek ezek a megspórolt pénzek...a zsebükbe prémiumként...vagy 1 év múlva mikor lelépnek??

Gyerekek olvassátok végig az ezelőtt 4000 évvel létrejött Tao Te king- et Lao Ce-től......mindent megmagyaráz........1000 változtatás de ha nem vagy az Úton semmit nem ér!!!!
Vannak alapigazsságok...de ezt a mi politikusaink nem tartják be...csak saját zsebüket nézik!!!
Dátum: 2009.03.09. 17:23:56
Utólag imádom a BÖLCSEKET......mindenesetre mi és a cég együtt játszuk ezt a játékot....és van azért a rohadt profiton kívül emberség is...nem kel rögtön annak a torkának ugrani aki jóhiszemüleg dőlt be ennek....ezt hívják közös kockázatnak...épp olyan az előbbi hozzászólás mint amikor a bankokat halgatom meg a biztosítóintézeteket...míg tejelsz szuper...ha valamit vissza is kellene adni (már csak reklámnak is megérné) akkor határozottan elzárkóznak és kioktatnak...már elegem van az ilyen szűklátókörű hozzáálláson...ép ezen kellene változtatni....EMBERSÉG, MEGÉRTÉS, KIÁLLÁS HA VALAKIT KÁR ÉR....na ezek eléggé ismeretlen szavak.....ugye...a profit nem ismeri ezeket a szép szavakat....
Dátum: 2009.03.09. 10:43:12
Azért hogy megmaradjon az emberek jó szájíze.....szétoszthatnátok a károsultaknak mondjuk 10-20 őskövet.....mivel azért mi is bíztunk a Beholder Kft-ben nem is gondolva hogy ilyen megtörténhet...és munka idő alatt, és közben sietve játszva.... azért elvárhatjuk a biztonságos játékot...hadd ne kelljen még erre is figyelni...
Köszönöm a megértést....
Dátum: 2009.03.09. 09:17:12
Na akkor még egy átvert Végzetúr....aki hisz a becsületességben ennek ellenére is!!!
Dátum: 2009.03.09. 08:31:55
Azta.....én is elküldtem az SMS-t...tehát ez átverés?? Mért nem nyilatkozik valaki a Beholdertól erről??? Meddig kell várni a hivaztalos állásfoglalásukról....nem Csernobil ez!!

Mellékesen tudja valaki mennyit szippant le pontosan ez az SMS a kártyáról???

Előre is thx a válaszoket....főleg a Beholder oldaláról várom az álláspontot....mert ha megkárosítanak így akkor adios Végzetúr!!!
Dátum: 2009.02.18. 17:01:04
Sziasztok!!!

Lécci nézzetek utána mért nem látszik a Végzet medálom.. amit az utolsó Beholder találkozón igényeltem...most értem el az építés szakihoz és 1-es szintű az építésem a Végzet medál meg sehol...

Köszi előre is: Skandar Graun (Káosz és Vér szövetségből)
Dátum: 2009.02.13. 09:55:14
Szia!

Nos az a problémánk: Káosz és Vér szövetségnél, hogy egy tag aktiválta a Pusztítás Citadelláját...ez a tag már rég ki lett rugva a szövetségből...az aktiválási szavazata még mindig rajta van a PC aktiválásán....nem tudjuk így visszavoni az aktiválást, (ami az Avatar szövetség ellen létre sem jött!).

Kérem korrigálni a fentieket..köszönettel

Skandar Graun
Harcos Pap
Hát akkor Kedves Kublások....javítani kell a taktikán...fejlődni...és a Béke csarnokát építgetni....azért mert nem tudjátok megszervezni egy csapat egységes kiállását...szervezettségét....magyarán összhangját...akkor előbb saját berkeitekben kell keresni a problémát.....nem a Citadellát használni... (és még ez előtt is van egy gomb. kapituláció és pár hét extra béke kérése) - vagy annyira büszkék vagytok hogy ezt nem teszitek meg?

De végül is ott a 3. világ.......ott nem kell sírni, se szerveződni a védelemre !
Főleg egy 2erős középkategóriás" szövetségnek.....
Dátum: 2009.01.04. 21:01:51
Na ez már szőrszálhasogatás és nevetséges......a 4 lehetséges válaszból még az is ki tudja választani aki nem is hallott még erről a műről!!

Talán meg kellett volna próbálni és bízni egy kicsit az emberek olvasottságában és nem utolsósorban a logikájában!

De hát biztos hogy könnyebb egy győri "noname" együttes alakulási idejét eltalálni....mért kell ennyire lebutítani az embereket...a google mindkét fenti kérdésre egyből kidobja a választ!!

Nem egy szűk réteg kérdése volt...hanem a magyar irodalomé és abból is a legismertebb írok egyikének művéről volt szó!!

Tényleg nem tudok már mit kérdezni.....mert akármit ezek szerint visszadobtokkkha túl egyszerű akkor banális...ugye?

Legalább az éltalános műveltséggel kapcsolatos kérdédeket nem kellene ROSSZ KÉRDÉS-ként megjelöln!!!
Dátum: 2009.01.04. 20:02:29
Nos ez Miért rossz - hibás ez a kérdés????
Ilyenkor mikor kapom meg A LE ha helyes a kérdésem???
A kérdés:

Hogy hívták Toldi Miklós szerelmét Arany János által írt: "Toldi szerelme" című elbeszélő költeményben?

Eszenyi Enikő
Kovács Diana
Rozgonyi Piroska *
Böbe Baba

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

** Miért??
Oldal: 123