Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567
Szerző
Topic neve: Őskő "sorsolás"
irritálóoliwersFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
21. hozzászólás - 2009.03.09. 17:23:56
Utólag imádom a BÖLCSEKET......mindenesetre mi és a cég együtt játszuk ezt a játékot....és van azért a rohadt profiton kívül emberség is...nem kel rögtön annak a torkának ugrani aki jóhiszemüleg dőlt be ennek....ezt hívják közös kockázatnak...épp olyan az előbbi hozzászólás mint amikor a bankokat halgatom meg a biztosítóintézeteket...míg tejelsz szuper...ha valamit vissza is kellene adni (már csak reklámnak is megérné) akkor határozottan elzárkóznak és kioktatnak...már elegem van az ilyen szűklátókörű hozzáálláson...ép ezen kellene változtatni....EMBERSÉG, MEGÉRTÉS, KIÁLLÁS HA VALAKIT KÁR ÉR....na ezek eléggé ismeretlen szavak.....ugye...a profit nem ismeri ezeket a szép szavakat....
Skandar Graun - Harcos Pap (K&V)
Pontszám: 3.91
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
22. hozzászólás - 2009.03.09. 17:44:21
Én azt mondom, hogy nem kell senkit hibáztatni ezért. A károsultak bedőltek egy trükknek, de maga a Beholder tényleg csak annyit hibázott, hogy nem gondoltak arra, milyen nevekkel is lehet regisztrálni. Ezért nem hinném hogy járna anyagi (vagy anyagi értékű) kárpótlás.
Ellenben maguk az érintettek, akik bedőltek a csalásnak sem hibáztathatóak, hiszen szimplán jóhiszeműek voltak, vagy nevezzük úgy, naívak. Emiatt pedig senkit ne kövezzünk meg.
Mindenesetre most tanultak belőle, és sajnálatos, de legközelebb inkább járjanak utána a dolgoknak, hiszen manapság a gyakorlatban szinte nem lehet csak jót feltételezni senkiről, és még mindig könnyebb utólag bocsánatot kérni. Maradjunk annyiban, hogy olcsón (ezerpárszáz forinttal) megúszták ezt most.
Pontszám: 8.50
kedvelt tagtiturFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
23. hozzászólás - 2009.03.09. 18:01:28
Micsoda egy mocsok, aki más emberek játékába belopakodva meglopja őket..igen, igen lehet mondani és igaz is, csúnyán bedőltünk, nyilván utána kell nézni a wc-papírnak is, hogy miből gyártották, nem bassza e szét a seggem, mikor kitörlöm vele. dömdödöm.
Azonban tényleg nemhiszem, hogy a leghelyesebb vasdurunggal belecsapkodni az átverteket a betonba:aki hülye haljon meg..
Ne tartsunk itt! Nem kell semmiféle jóvátétel, vagy kárpótlás, véggiggondoltam és nem tartok rá igényt, ha így van ahogy leírtátok a Beholder nem tehet róla, viszont utólag ne próbáljátok már a felelősséget lelökdösni magatokról azzal, hogy leostobázzátok a bedőlt embereket. Még csak egy bocsánat kérő levelet se kérek a cégtől, a naivitásom áldozata lettem egy olyan rendszerben amiben megbíztam, tudom 'énvétkem', de nem legyek már ettől még kis butus hiszékeny felhasználócska, aki most kipengette a tanulópénzecskét és örüljön, hogy juk van a seggén.
A szélhámosra mag szakadjon ár egy talicska aprómajom!
Pontszám: 5.29
fórumozóKoboldFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
24. hozzászólás - 2009.03.09. 19:26:36
Ma én is kaptam egy levelet, csak azt tudnám, miért nem törlik legalább a felhasználót?

Küldő:Beholder Kft.
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:Ma, 02:23:17
Gratulálunk!
Akciós őskő sorsulásunkon benne voltál a sorsoláson résztvett
500 karakter között. Ezúton Tudunk neked biztosítani Bruttó 150 Ft.-ért
200 őskövet.
Telefonszám : 0690647635
SMS Kód: GAME mebmne
Akcionk 2009.03.15-ig tart, későbbiekben nem lehet visszaigényelni,
másra nem átruházható!
További jó játékot.

Végzetúr csapata.
Pontszám: 5.33
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
25. hozzászólás - 2009.03.09. 20:00:55
Már törölve van nyugi!
Itt jön elő az a dolog, hogy kevesen fórumozgatnak, így ahelyett, hogy utánaolvasna, egyszerűen katt és kész. Reggel 6 körül jött az első hsz ez ügyben, így nem mondhatja, senki, hogy túl későn volt reagálva.
Tudom, hogy okoskodásnak hangzik, de én tanítgatok informatikát gyerekeknek, és azt mindig elmondom nekik, hogy az a leggyanúsabb ha valamit ingyen vagy nagyon olcsón kínálnak!
Egy kicsit hibásnak érzem magam ez ügyben. Ma 01:35-kor jelezte Rodriguez, hogy kapott ilyen üzenetet. Rá egy órára Tyberius is írta, hogy neki is küldtek egyet. Ők már írták, hogy valószínű becsapós üzenet lesz. Reggel 5 körül olvastam el és egyből rosszat sejtettem, de nem írtam semmit, vártam, hogy a nálam bölcsebbek reagáljanak rá.(első hiba)
Ezután 06:12-kor Baconet már írta is, hogy ő beugrott. Itt hibáztam másodjára. Nem küldtem üzenetet a szövetségemnek, így legalább egy társam áldozatul esett.
Ezentúl, egy kicsit figyelmesebbnek kell lennünk, és nem szabad hagyni, hogy ilyen csalók miatt menjen el pár játékostársunk kedve ettől a játéktól!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5.33
népszerűmrlocklearFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
26. hozzászólás - 2009.03.09. 20:20:08
Sajnos bedőltem én is.

Miért kellett volna azt gondolnom, hogy átverés? Például a (direkt így írom) ríderdájdzseszt állandóan 20-30 millióval dobálózik és nekem csak ezt meg ezt kell visszaküldenem, megrendelnem stb. Elvileg kis befektetéssel is lehet nagy nyereményeket szakítani.
Őszintén szólva a kapott üzenetnek én annyira megörültem, hogy nem sokat teketóriáztam az SMS elküldésével.

A Beholder Kft.-t semmilyen felelősség nem terheli. Tőlük kárpótlást én nem várok el. Abban viszont segíthetnek, hogy az illető gazember komoly felelősségre vonásban részesüljön. Tudja meg Ország-Világ ! Nem tudom, hogy hány embert tudott rászedni ez a féreg, de remélem időben lekapcsolták --> Az adminok közbeléptek: nekem már törölve lett a délelőtti üzenet, így remélem, hogy kevesen estünk áldozatul.

Ja, és azokat a hozzászólásokat, hogy butuska, tudatlan, ostoba stb. lennék *visszautasítom* ! Emlékeztetném őket a következő szállóigére: "Egy újszülöttnek minden vicc új."

Tanulság: legközelebb, mielőtt bedőlnék egy ilyen átverésnek *tájékozódom* ! Elolvasom a híreket és a Fórumot. Egy hasonló nyereménysorsolás esetén a Beholder Kft. egész biztosan időben és előre tájékoztatna az eseményről. Tehát mindenki vigyázzon Magára és legyen még óvatosabb!

Ajánlom figyelmetekbe a Quimby : Az egyik ember... - dalszövegét, szerintem pontosan ideillik és engedjétek még meg, hogy ebből két sort idézzek zárásként:
>>>
... Az élet szép, csak te, Világ, vagy beteg,
megfertőzte valami az embereket, ...
<<<
Pontszám: 8.33
utáltBaconetFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
27. hozzászólás - 2009.03.09. 20:56:20
Én szóltam időben!

Nem is követeltem semmi kárpótlást, csak jeleztem hogy okuljatok belőle! Megtehettem volna hogy szép csendben olvasgattam volna a fórumot és jót mosolyogtam volna a többieken akik rajtam kívül bedőltek. Az egyik csatornán (DC) van egy műsor a Svindlerek a címe. Szoktam nézni és mégis... pedig itt mindig mondják: Ha valami túl szép hogy igaz legyen akkor az átverés. vagy valami ilyesmi. Így jártam korán volt még nem fogott az agyam!
Pontszám: 6.50
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
28. hozzászólás - 2009.03.09. 21:52:48 (Válasz Kyron #25 hozzászólására.)
Én próbáltam "intézkedni" még hajnalban, de gondolom az adminok nem olyan éjszakai baglyok mint én, hiába írtam mindenhova, ők csak reggel értek géphez, mikor sajnos már sokaknak késő volt A szövim fórumára persze beírtam, de éreztem, hogy kevés lesz. Remélem jól megszivatják majd a rohadékot.
Pontszám: 4.88
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
29. hozzászólás - 2009.03.09. 21:56:55
Értem minden átvert dühét szomorúságát. De - itt jön a DE - én már vettem őskővet SMS-ben és nem ez a szám volt az, 2 variáció van 300 és 900 Ft. Nincs 150 Ft. És 9 és 30 őskőről van szó, nem 350-ről!! Emberek 350 őskő ennyi pénzért? Továbbá nincs meghírdetve nyereményjáték, ezt már csak reklámértéke miatt jó előre be szokták jelenteni. Nem reggel 3-kor döntenek erről és kész. Fennt volt a hírekben bármi erről? Nem. És a híreket a játékba lépés előtt is láthatja mindenki.
3. A kód még csak nem is hasonlít arra amit küldeni kéne, nincs benne pl. karakternév stb.

Kb ennyiből rá kellett volna jönni, hogy gáz van. De minden rosszban van valami jó. Ezt is csak 1X tudta megcsinálni. Mégegyszer senki nem dől be. Remélem.

A BeHo meg kitehetne magáért és IP cím, emailcím alapján igenis utána lehetne menni a tagnak és ráhúzni a vizeslepedőt. Ja és én pontosan nem tom hová melyik játékba ment a pénz, de ott tuti 1 felhasználó alatt fut a srác, az ottani adminokkal is biztos le lehetne dumálni, hogy szép csendben minden adatot adjanak ki erről a felhasználóról. És talán így meglenne az elkövető. Ez ugyanis masszív csalás volt. Ha csak 100-an dőltek be, már 120000 Ft landolt a tagnál.
Pontszám: 6
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
30. hozzászólás - 2009.03.09. 22:01:16 (Válasz mrlocklear #26 hozzászólására.)
Idézet: mrlocklear - 2009.03.09. 20:20:08
Abban viszont segíthetnek, hogy az illető gazember komoly felelősségre vonásban részesüljön. Tudja meg Ország-Világ !


Erről NEKED, mint károsultnak kell gondoskodnod, már helyetted ezt nem teheti meg. Az internetszolgáltató a rendőrség kérésére simán kiadja az IP címhez tartozó előfizetőt, és a mobilszolgáltató is megmondja, hogy kinek a javára történt a befizetés. Olyan, hogy internetes anonimitás, nem létezik.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűmrlocklearFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
31. hozzászólás - 2009.03.09. 22:21:17
Csak a pontosság kedvéért (DE MÁR TÖKMINDEGY) : 200 őskőről volt szó (nem 350-ről).

Jött válasz SMS is :

" Koszonjuk a rendelest. 40 Rubin hozza lesz adva az account-jahoz hamarosn. "

Rubin (??????)

Nekem ekkor esett le, hogy át lettem b., akarom mondani verve.
Pontszám: 6.50
népszerűPrincess SerenityNő
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
32. hozzászólás - 2009.03.10. 23:57:52
Sziasztok!

!!!VIGYÁZAT!!!

A kis rohadék (vagy egy másik) új néven regisztrált!

Ezt kaptam:

Küldő:
Gameforge
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 23:46:12
Gratulálunk!
Akciós őskő sorsolásunkon benne voltál a sorsoláson részt vett
500 karakter között. Ezúton Tudunk neked biztosítani Bruttó 150 Ft.- ért
200 őskövet.
Telefonszám: 0690647635
SMS Kód: GAME dsxuak
Akciónk 2009. 03. 18-ig tart, későbbiekben nem lehet visszaigényelni,
másra nem átruházható!
További jó játékot.

Végzetúr csapata.
Ajánlom figyelmébe mindenkinek a következő linket: http://vegzetur.wikidot.com/


Kérek mindenkit (aki nem pontoz le másokat hobbyból), pontozza a hozzászólásaimat, mert nekem fontos a véleményetek! Köszönöm

Legyőztem a halált!

Üdv: P. S.
Pontszám: 8.25
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
33. hozzászólás - 2009.03.11. 00:15:02 (Válasz Princess Serenity #32 hozzászólására.)
Idézet: Princess Serenity - 2009.03.10. 23:57:52
Sziasztok!

!!!VIGYÁZAT!!!

A kis rohadék (vagy egy másik) új néven regisztrált!

Ezt kaptam:

Küldő:
Gameforge
...
További jó játékot.

Végzetúr csapata.


Ez már viszont LOL kategória! Gameforge, mint Végzetúr csapata?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.33
kedvelt tagRoger1984Férfi
Végzetúr tehetség
228 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
34. hozzászólás - 2009.03.11. 01:01:11
Én nem nyertem, mondjuk én sohase nyerek semmin

ui: jól járt akinek a telefonján nem volt elég pénze csak 200-300 FT-ja
A hozzászólást Roger1984 módosította 2009.03.11. 01:03:08-kor
Pontszám: 7.67
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
35. hozzászólás - 2009.03.11. 05:22:05
Én is kaptam Gameforgetól.
Ez hihetetlen. Gondolom, a csaló nem olvas fórumot..
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 7.50
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
36. hozzászólás - 2009.03.11. 06:00:15
Küldő:
Gameforge
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Tegnap, 23:43:48
Gratulálunk!
Akciós őskő sorsolásunkon benne voltál a sorsoláson részt vett
500 karakter között. Ezúton Tudunk neked biztosítani Bruttó 150 Ft.- ért
200 őskövet.
Telefonszám: 0690647635
SMS Kód: GAME dsxuak
Akciónk 2009. 03. 18-ig tart, későbbiekben nem lehet visszaigényelni,
másra nem átruházható!
További jó játékot.

Végzetúr csapata.
Pontszám: 5.33
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
37. hozzászólás - 2009.03.11. 06:46:14
Melyik világon garázdálkodik a gonosz?
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5.33
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
38. hozzászólás - 2009.03.11. 07:01:16
Sajnos úgy látszik voltak páran, akik megfizették a tanulópénzt

Remélem elkapják a srácot, és lesz ideje a hűvösön átgondolni két papás-mamás között, hogy megérte-e ...
Pontszám: 7.50
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
39. hozzászólás - 2009.03.11. 08:29:47
Én a 3. világban élő nyertesek közé tartozom.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagCzakkFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Őskő "sorsolás"
40. hozzászólás - 2009.03.11. 08:35:17
Az itteni adminoknak remélem eszébe jutott hogy felkeréssék a másik játékban az adminokat és töröltessék a karakterét.
Pontszám: 6.85
Oldal: 1234567
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!