Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2010.04.01. 07:11:42
OMFG! Ez a reggel odabaXXXott! Mint Végzetúr, rettegve nézek szét a világban. Mi történt? Az Ellenség újabb világméretű csapással sújtott le a megtépázott bolygóra?
Gigantikus rágcsálórémek és társaik támadtak ránk! Egyet elfogtam, idomítása folyamatban! Majd ez elmondja, mire készülnek a társai!

Off:
Ha ennyi lenne az új event, akkor felmondok!
On
Dátum: 2010.03.31. 10:32:51
Ha már ennyit szÍvunk miatta,akkor remélem értelmes lesz az event. Alig várom,hogy tesztelhessek valami újitást a TF online-hoz... Hopp,elgurult a gyógyszerem... Nem látta valaki merre van?
Dátum: 2010.03.30. 20:33:03
Győzd kivárni!
Dátum: 2010.03.30. 19:26:20
Részemről (és a szövitagok szerint is) fél óra leállás volt+ azóta többszöri adatbázis hiba!
Dátum: 2010.03.28. 17:41:33
Idézet: masterv - 2010.03.28. 10:44:21
Olimpiáról pár kérdés, gratulálok azoknak a világtalan majmoknak, akik feltették illetve elfogadták őket!

Mikor adták az első Arany János díjat?
2008
1978
2000
1996

Az alapító okirat letölthető az internetről, mely szerint 2004-ben történt az első átadás! Azonnal törölni!

Rómát i. e. 753-ban Romulus és Remus alapította. De melyik napon?
Június 4.-én
Március 15.-én
Április 21.-én*
Január 23.-án

Gratulálok, óra-perc nem kell, vazze? Érdektelen lexikális! Törölni!




Látom megtalált a pontozókommandó... Muhaha... A hoozzászólás lényege akkor is igaz!
Dátum: 2010.03.28. 10:44:21
Olimpiáról pár kérdés, gratulálok azoknak a világtalan majmoknak, akik feltették illetve elfogadták őket!

Mikor adták az első Arany János díjat?
2008
1978
2000
1996

Az alapító okirat letölthető az internetről, mely szerint 2004-ben történt az első átadás! Azonnal törölni!

Rómát i. e. 753-ban Romulus és Remus alapította. De melyik napon?
Június 4.-én
Március 15.-én
Április 21.-én*
Január 23.-án

Gratulálok, óra-perc nem kell, vazze? Érdektelen lexikális! Törölni!
Azt hiszem, munkámnál fogva én egy kicsit belelátok az ügymenetbe. Ez pedig a következőképp néz ki egy büntetőjogi eljárásnál mifelénk: a rendőrök túlterheltek, lassan megy a nyomozás csaknem mindenben,hiszen gyakorlatilag egyszerre kéne csinálniuk fejenként átlag 15-20 ügyet. Ezért a bíróságra sokszor késve vagy épp csak határidőre érkezik meg sok anyag. Ekkor jön a jogász kör: az ügyészségi alkalmazottak jelentős százaléka(általam ismerteknél ez 100%) rosszindulatú,szőrszálhasogató,illetve lusta, így akár egy vesszőhibáért is visszavetik az ügyet újrafeldolgozásra. Ekkor elejétől replay, majd nagy nehezen jöhet a bírósági rész. Itt jönnek a csodálatos ügyvédek-ügyészek. Sok a kókler, aki nem azért vár határidőkkel, mert neki az éri meg, hanem mert nincs képben. Aztán másik állatfaj közöttük a "nagyon okos". Akik még a törvényszéki szakértőknek sem hisznek, mindent legalább 3X bevizsgáltatnak stb... Ha ezeken a retteneteken továbblépünk, akkor jön az a rész,amikor a bíróé a szó. Na itt vannak még komoly bajok! Vannak öregek,akik gyakorlatilag nem ismerik fel, hogy eljárt fölöttük az idő. Halasztanak ész nélkül, hibás döntéseket hoznak, láttam már olyat is, aki gyakorlatilag szenilis volt. Aztán ott vannak az ifjú titánok. Velük sem vagyunk előrébb. Jellemző rájuk az, hogy nincs élettapasztalatuk, a törvény betűjét jobb esetben ismerik, azonban az alkalmazás nem megy az elefántcsonttornyukból. Így eshetett meg az is, hogy a huszonX szeres visszaeső rabló pénzbírságot kapott... És meg kell említeni az előítéleteket is. Sajnos sok esetben a bíró/ügyész/ügyvéd korántsem pártatlan! Amikor egy emberölésért körözött személyt vittünk a bíróságra, a kísérő kolléga lett leXXXva a bíró által,mert túl hangosan szólt a drága terhelthez. Nem egyszer, hanem ahányszor megszólalt. Majd a végén a bíró hozzátette, hogy ilyen hangerővel üvöltözött BP-n is az oszlatásnál,mikor szemeket lőtt ki? (A kolléga 4 gyermekes apa,életében nem volt a fővárosban szolgálatban...) Illetve az is érdekes, hogy a hivatalos személy elleni erőszak bcs esetén még nem láttam felfüggesztettnél súlyosabb ítéletet. (Kollégát egy italbolt ellenőrzéskor fejbevágták sörösüveggel hátulról,majd végigvágták a nyakát az üvegcsonkkal. Indoklás nem volt a tettestől,sőt, egy perccel később már tagadott is mindent. Hiába volt 5 szemtanú,aki mindent látott,azóta még csak egy idézést sem kapott.)
Persze ha valamelyik bíróhoz hozzávágnak egy műanyagszéket, akkor két nap alatt emberölési kísérlet miatt kap tizenpár évet a páciens... Ugye emlékeztek erre az ügyre a hírekből?
A polgári peres eljárások hasonlóak,de ott a hatványozott bürokrácia is lassít. Az az igazság hogy megvan a véleményem a magyar joggyakorlatról is,meg a jogalkalmazó szervekről is, de azt inkább nem írom le ide, mert várhatnám a "fekete verdát" feltűnni a ház előtt... És akkor a mocskos hivatali visszaélésekről, egymásnak ügyelsikálásról "odafent", illetve a korrupció mértékéről még nem is szóltam... Xar egy országban élünk,ezt sajnos nem tagadhatjuk.
Dátum: 2010.03.25. 17:08:27
Muhahaha! Tegyünk be esetleg egy "nincskedvem,eldobom" gombot a küldetésekhez? Mindenkinek voltak döcögős küldetések és mégis átjutottunk rajtuk. Erről nincs értelme vitát nyitni!
Dátum: 2010.03.25. 16:53:58
Lehet hogy pofátlan vagyok, de nem lehetne inkább az új szöviépületekre/városokra koncentrálni a ruhabolt helyett?
Dátum: 2010.03.18. 15:13:43
Nullum poena sine lege. Latin mondás, mit jelent?
Gondolkodom, tehát vagyok
Ember tervez, Isten végez
Törvény nélkül nincs büntetés.----->!
Ha békét akarsz, készülj a háborúra

Latin mondás, tehát miért is kéne ismernünk? Jogi karon talán ismerhetik a hallgatók,mivel büntetőjogi alapelv,de nem általános műveltségi tétel,mint néhány közismert latin mondás!Túl speciális, kérem törölni!
Dátum: 2010.03.16. 22:55:45
Ön nyert! Levezetés?
Dátum: 2010.03.16. 14:08:14
Egy anya 21 évvel idősebb, mint a gyereke. 6 év múlva az anya ötször olyan idős lesz, mint a gyerek. Hol van most az apa? --> (Nem röhög,kiszámítható! )
Dátum: 2010.03.15. 09:48:40
Mire jó a gyógyital?
feltölti a varázslatod
szintet lépsz tőle
feltölti az energiád
elveheted vele mások lélekenergiáját

Muhahaha!!! Ez mekkora poén! Ha már a nevekkel-fogalmakkal nem vagy tisztában, akkor ne írj kérdést! Gondolom valami kisóvodás alkotta csoda ez... Jobb lenne törölni!
Dátum: 2010.03.14. 13:22:18
Mint láthatod, pontosan erről beszélek: amíg nem tisztázott az állás, addig a megfelelő stratégia a játék szüneteltetése,kövek őrzése. Ha több 10K-t fizetsz,ha nem, akkor is jobb ha most nem forgalmazol vele,csak simán tárolod. Mást nem éri meg csinálni semmit. Türelem!
Dátum: 2010.03.14. 12:35:29
Nem egyszerű az ismeretlen eredetű hibák kiszűrése,ezt tapasztalatból tudom, ezért ne kárhoztass senkit. Az, hogy mennyi a bevétel-ráfordítás, megint csak nem a mi dolgunk.
A jelenlegi helyzet idegesítő, valóban, de annyira nem, hogy elmenjünk személyeskedőbe. Szerintem én eddig többet buktam ezekkel a Xarakodó szerverkimaradásokkal,mint te fogsz valaha, mégsem megyek át személyesbe.Mérges voltam, nem is kicsit,de értelmes emberekkel való tárgyalással sikerült azon is túllépni. Előbb utóbb megoldják,aztán remélhetőleg lesz tűzoltás-kárelhárítás is, mint eddig.
Persze addig inkább kuksolok a katában, mert sok értelmet nem látok mások tápolásában a vadászataimból, amik még így sem túl jók...
Tehát ne hasonlítgass, ez van, ha játszani akarsz, akkor alakíts a jelen helyzethez illő stratégiát, míg kiküszöbölik a hibát.
Dátum: 2010.03.14. 10:57:16
És ez a kamra milyen dolog? Ma reggel töltöttem 4 embert 7kor. Erre kiürül nekem és kapok alig 400LEt. Nem kellett volna megnézni ki mikor lett bedugva???? Ez egy kicsit unfair volt. A kamrázottaknak bő fél órája volt termelni? Köszi!
És különben is, lehet hogy újabban sok a gondotok, de itt fizető oldalon kezd már hócipőtömődést okozni a sok komoly hiba!
Dátum: 2010.03.14. 10:45:48
Azért olyan nagyon nincs rendben: 10:15-10:30 között először lassulás, majd kapcsolódási hiba. Köszi. Végeredmény:-25K LE Maximuss jóvoltából. Neki mindig működik a játék?
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=2077

V1, Kifiléző osztag szövi. Ezen besírtam...
Dátum: 2010.03.13. 12:38:31
Tényleg behaltunk egy csöppet ismét. Még jó hogy előtte elköltöttem a LE-met,így csak 350et buktam, míg nem tudtam belépni. De úgy fest, azért van akinek sikerült,hamarabb mint mondjuk nekem...
Idézet: Byzon - 2010.03.09. 08:32:46
Master a legenyhébben szólva is demagóg vagy.
1. A pk, ha tetszik, ha nem, arra fog menni ahol LE-t talál, ez azért van, mert nem ostoba, ellentétben azzal, aki magánál felejt félmillát. És igen, visszajár. Ez nem jó magyar mentalitás, idióta lenne, ha direktbe gyengítené saját magát. Az, hogy te a saját szinteden pl viszonylag gyenge játékkos vagy, nem azt jelenti, hogy mindenki aki jól játszott tapló.
2. Megoldási javaslatod, hogy szerencsétlen töröljön. Gratulálok, ezzel mindjárt jobb vagy, mint az itt fórumozók többsége! Már megbocsáss, de amik így hirtelen eszembe jutnak, azok nyílt fórumon nem mennek el a netikett keretein belül.


1. Tiszta sor. Azonban ezzel is túl lehet lőni a célon,mint ahogyan meg is teszik az emberek néha. A harácsolás más kárára,folyamatosan és kitartóan, az nem csak a saját maga erősítése,hanem a másik fél folyamatos ellehetetlenítése. Kicsit talán olyan, mint levágni az aranytojó tyúkot. Mert ezt érik el vele. A kezdő játékos nem fogja belátni hogy valamit elqrt, mert nem lesz lehetősége sem eljutni oda,arra a szintre, ahonnan rálátna, maximum a legmazochistábbaknak közülük, akik élvezettel adnak sokat másoknak a sajátjukból és élvezik,ha cipóra vannak verve.
Az én karakterem ereje nem tényező jelen esetben, mivel hosszabb ideje alig portyázom,előtte viszont megtettem a magamét én is. Azt nem sokan mondhatják el, hogy harcoltak Sharpával és a többi vele együtt haladóval az első naptól(egész az előrerohanásáig ). Továbbá harcaim számából látható,hogy (a meló miatti napközbeni 3-5 leverést leszámolva) kb 50-50%os az arányom. Ennyi időráfordítás és legfőképp amiatt,hogy mindig próbáltam erőben magamhoz foghatót ütni, talán nem is olyan szar az összkép, nem gondolod?(Elvétve ütöttem lefelé, max háborúban vagy ha az állatmorálom a breki valagát nyalta,de szerencsére ez megoldódott a kihívással...) Aki jól játszik, az jól játszik,oké,de ennek 2 verziója van: számokkal játszik jól(általában az atomoptimalizátorok és a pókok),ők sűrűn megunják,újrakezdik, illetve vannak azok, akik emberekkel játszanak jól, ők azok, akik még a villanyoltáskor is itt lesznek,mert lesz egy csapat,baráti kör,szövi, ami itt tartja őket, nem csak az állandó nyerési kényszer... És a fenti kettő sajnos csak ritkán jár együtt. Valakiből ez, valakiből az hiányzik.
(Teljesítményre még egy sor: a Doomlordon most nyertem meg a 20-22 kategóriát 20as karival. Akkor most csak mákom volt?)

2. Adj neki akkor bármilyen értelmes tanácsot, amivel kiléphet a célpont-teve kettősségből,az általa megadott adatok alapján. Nem hiszem hogy tudsz. Mindenféle rosszindulat nélkül,sőt,maximális jószándékkal mondom neki: azt is fel kell ismerni,ha vége az útnak. Ha eltorlaszolják az utat úgymond, akkor fordulj vissza... Esetleg tényleg marad a V3, ott nem lesz ilyen bajod a védettség miatt!