Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szerver leállás márc. 11-12.
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
141. hozzászólás - 2010.03.14. 10:34:22 (Válasz pityu #140 hozzászólására.)
Akkor legalább ez rendben van.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 4.54
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
142. hozzászólás - 2010.03.14. 10:45:48
Azért olyan nagyon nincs rendben: 10:15-10:30 között először lassulás, majd kapcsolódási hiba. Köszi. Végeredmény:-25K LE Maximuss jóvoltából. Neki mindig működik a játék?
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 7.67
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
143. hozzászólás - 2010.03.14. 10:45:59
Viszont a kontinuum nincs! Senkitsem enged óránként támadni, mert "Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle." Pedig egytől egyig 60% felett vannak a portyalistában! Végigpróbáltam vagy 6-ot, mindre ezt írja!
A hozzászólást pityu módosította 2010.03.14. 10:46:44-kor
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.73
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
144. hozzászólás - 2010.03.14. 10:57:16
És ez a kamra milyen dolog? Ma reggel töltöttem 4 embert 7kor. Erre kiürül nekem és kapok alig 400LEt. Nem kellett volna megnézni ki mikor lett bedugva???? Ez egy kicsit unfair volt. A kamrázottaknak bő fél órája volt termelni? Köszi!
És különben is, lehet hogy újabban sok a gondotok, de itt fizető oldalon kezd már hócipőtömődést okozni a sok komoly hiba!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 8.84
fórumozóMESSERFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
145. hozzászólás - 2010.03.14. 11:15:11
üdv a leállásnál sikeresen visszaálitoták a karit azthitem minden okés de utána rájötem hogy 1 szintel lejebb kerültem adigi fejleszéseket ujra kelet csinálnom ez még nem is lenne gond ,de tegnap kaptam a térkapuban egy tárgyat beaktiváltam és a 7% kábitás gyürüm ami rajtam volt eltünt már akor fura volt hogy nem látom a leltárban
Most meg eladtam pár tárgyam és látom hogy az a pajzs ami rajtam van szintén nincsen bent a leltáromban ,de rajtam van!!!
A gond az lesz ha döntetlenes küldinél felveszek egy másikat ez is eltünik és nem vagyok boldog hiszen ösköves plusz már 2 szor vesztem a követ a pajzsba

Kérdés lehet e teni valamit az ügyben vagy uszik a sok kö amiért megvetem meg felkövezem 2 szor a pajzsomat?

üdv :MESSER v4
Pontszám: 7
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
146. hozzászólás - 2010.03.14. 12:18:24
Miklós,

én örülök neki, hogy annak, hogy még vasárnap is foglalkoztok a szerver hiba felderítésével, adatot mentetek, stb, de akkor kérlek szépen írjátok ki a főoldalra, hogy a nap folyamán ebből kifolyólag kisebb kimaradások várhatók.

<szerk>
Akkor legalább tudom, hogy mire számítsak, így viszont csak ideges leszek, hogy pont akkor megy el fél órára, amikor a következő kör portyát nyomnám.

Korrekt tájékoztatást kérnék.
</szerk>

Köszönöm, hogy a tegnap "eltűnt" állatok helyre lettek állítva.
A hozzászólást Vaczakka módosította 2010.03.14. 12:23:32-kor
Pontszám: 7.69
népszerűCedrikFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
147. hozzászólás - 2010.03.14. 12:21:37
Na ismételten szarakodik a rendszer...... Ilyen nehéz összerakni egy jól működő hibáktól mentes, megfelelő sebességű böngészős játékot? Vagy nem jön be elég pénz az őskövekből?

Pl. a Traviánban meg tudták csinálni itt miért nem? (2 évet játszottam ott)
V2-Cedrik-Sötét mágusok
V5-Cedrik-Dicső faj
Pontszám: 3.83
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
148. hozzászólás - 2010.03.14. 12:35:29 (Válasz Cedrik #147 hozzászólására.)
Nem egyszerű az ismeretlen eredetű hibák kiszűrése,ezt tapasztalatból tudom, ezért ne kárhoztass senkit. Az, hogy mennyi a bevétel-ráfordítás, megint csak nem a mi dolgunk.
A jelenlegi helyzet idegesítő, valóban, de annyira nem, hogy elmenjünk személyeskedőbe. Szerintem én eddig többet buktam ezekkel a Xarakodó szerverkimaradásokkal,mint te fogsz valaha, mégsem megyek át személyesbe.Mérges voltam, nem is kicsit,de értelmes emberekkel való tárgyalással sikerült azon is túllépni. Előbb utóbb megoldják,aztán remélhetőleg lesz tűzoltás-kárelhárítás is, mint eddig.
Persze addig inkább kuksolok a katában, mert sok értelmet nem látok mások tápolásában a vadászataimból, amik még így sem túl jók...
Tehát ne hasonlítgass, ez van, ha játszani akarsz, akkor alakíts a jelen helyzethez illő stratégiát, míg kiküszöbölik a hibát.
A hozzászólást masterv módosította 2010.03.14. 12:42:20-kor
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.52
fórumozóMESSERFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
149. hozzászólás - 2010.03.14. 12:40:11
Mondjuk válasz nem jött,de folytatom ahányszor belépek a karihoz eltünik a kavics a pajzsból ez hihetetlen akkor most minden belépésnél vegyek követ a pajzsoba? ami nincsen a leltáromba mert nem tudja a rendszer hogy megvetem mivel egy szintel visszább került a karim és akor nem volt még nálam !?
Pontszám: 5.95
népszerűCedrikFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
150. hozzászólás - 2010.03.14. 12:47:18 (Válasz masterv #148 hozzászólására.)
Szerintem egyáltalán nem voltam személyeskedő! Máskülönben ha több 10 ezret fizetek valamiért szerintem elvárhatom hogy azért kapjak is valamit.
" ha játszani akarsz, akkor alakíts a jelen helyzethez illő stratégiát, míg kiküszöbölik a hibát." - az ehez illő stratégia az az hogy nem játszom vele és nem fizetek érte egy forintot sem.

Ha bemész egy Mekibe, rendelsz- kifizeted- ám amikor ennéd a kaját rájössz hogy nyers vagy romlott! valószínűleg nem álsz sorba a következőért! Az a helyzet, hogy ezt nem csak én látom így.

Amíóta felkerült az új háttér az egész lassú lett, ezen a hétvégén meg az egész nem működik.....
V2-Cedrik-Sötét mágusok
V5-Cedrik-Dicső faj
Pontszám: 4.05
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
122 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
151. hozzászólás - 2010.03.14. 13:13:48
Hát valamit tényleg kéne csinálni mert így nagyon idegesítő.
Még az is elfogadhatóbb hogy 1-2 napra teljesen leáll a játék mint hogy minden nap 2,3 alkalommal lehal az egész. Ráadásul minden egyes lerohadás után más-más meglepetés éri az embert.
Van olyan ami feltűnő pl állat/ minden nap használt felszerelés stb, de ki tudja hogy mi minden tűnt még el amit észre sem veszel (csp, kavics, gyűrűk, nyakláncok stb)
Egyszóval ez így ebben a formában élvezhetetlen és iszonyúan idegesítő és teljesen elfogadhatatlan!!!
Pontszám: 6.31
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
152. hozzászólás - 2010.03.14. 13:22:18 (Válasz Cedrik #150 hozzászólására.)
Mint láthatod, pontosan erről beszélek: amíg nem tisztázott az állás, addig a megfelelő stratégia a játék szüneteltetése,kövek őrzése. Ha több 10K-t fizetsz,ha nem, akkor is jobb ha most nem forgalmazol vele,csak simán tárolod. Mást nem éri meg csinálni semmit. Türelem!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.53
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
153. hozzászólás - 2010.03.14. 13:25:51 (Válasz MESSER #149 hozzászólására.)
Írj az info@vegzetur.hu-ra (vagy itt valamely adminnak: Baraty, Miklos) és segíteni fognak, de nyilván prioritásban, most a szerver működtetése a legfontosabb a hétvége folyamán.
Pontszám: 5.64
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
122 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
154. hozzászólás - 2010.03.14. 14:02:07
Írtam és segítettek. Meg is köszöntem
Nem is ez a gond, hanem a bizonytalanság.
A legnagyobb problémám,hogy vajon mi minden tűnt még el, amit észre sem vettem. Lehet hogy nincs ilyen, de lehet hogy van. Szóval ha oda a bizalom akkor a játéknak annyi...
Pontszám: 7.82
népszerűSztano178Férfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
155. hozzászólás - 2010.03.14. 14:53:50
Nekem tele volt a kínzókamrám 15 emberkével (akik vadásztak is, mert rendesen tejeltek) és ma a kínzóból egy árva kanyi se jött
Pontszám: 8
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
156. hozzászólás - 2010.03.14. 15:28:54
A kinzókamrás cron nem futott le rendesen, de utólag lefuttatta Baraty, mindenkinek meg kellett kapnia.

Tegnap és mai is egész nap ezen dolgoztunk, higyjétek el megteszünk mindent hogy ne legyenek problémák. Ahogy irtam, a hibakeresés idejére az adatbázist átirányitottuk egy másik szerverre, igy adatvesztés nem történhet. A másik viszont, hogy a programot is átirányitjuk egy 3. szerverre, nem sikerült még, elhúzódtak a fájlmásolások. Ha a rendszer átirányitását nem tudjuk befejezni ma estig, akkor mindenképpen leállitjuk a szervert 2-3 órára (ezt hirben ki fogom irni), és az összes HD-t kicseréljük. Ha sikerül az átirányitás, akkor csak egy rövidebb leállásra lesz szükség.

Köszönjük a türelmeteket.
Pontszám: 5
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
157. hozzászólás - 2010.03.14. 16:09:20 (Válasz Miklós #156 hozzászólására.)
Csak annyit tégy meg légyszíves, hogyha le kellene állítani a szervert, előtte írd ide ki a fórumra, mert utólag már feleslegesen sírunk, így a "Igaz, hogy kiírtad szerver leállás után de akkor is leraboltak..." és hasonló kommentektől megkímélitek magatokat.
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 7.83
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
158. hozzászólás - 2010.03.14. 16:15:43 (Válasz Miklós #156 hozzászólására.)
Semmilyen napváltásos tevékenység nem futott le.
Ezért ragadt be a kamra, a HT, és ezért nem lehetett reggel dukátot venni sem.
A hozzászólást Darah módosította 2010.03.14. 16:18:03-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.56
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
159. hozzászólás - 2010.03.14. 16:42:32
Na nagyjából én is most untam meg a dolgot. Igazat adok az előttem szólóknak, ezért tényleg nem érdemes fizetni. Azt azért remélem, az online TF jobb technikai hátteret kap, a VU annyira nem érdekel, úgyis elég hamar el fog tűnni a süllyesztőben, de azt ne rontsátok már el ilyenekkel. Ez meg... Na hagyjuk
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 4.52
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás márc. 11-12.
160. hozzászólás - 2010.03.14. 16:48:53
Ez kész, kb. harminc másodperccel az epikünk halála után álltunk be ismét, szép időzítés.
Remélem nem állunk visszább.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.56
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője