Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hanspeter

Dátum: 2017.01.17. 17:13:20
Ezzel a 30%-kal az a baj, hogy hiába van benn a kezdetektől egy 25%-os szűrő, mivel legalább 5 éve a játékosok jelentős hányada scriptet használ a kvízelésre, nincs olyan kérdés, aminek 50-60% alatt lenne a helyes válaszaránya, hisz a script megtanulja, melyik a helyesnek jelölt válasz.
Dátum: 2015.11.24. 22:40:03
Bár játékosként halovány lila gőzünk sincs az elutasított kérdések/válaszok pontos tartalmáról, szvsz a speciális érdeklődési kör, aki tudhatta volna a választ, az a lexikonbúvár, akinek az a kedvenc időtöltése, hogy csupa érdektelen adattal tömi a fejét...

A kvíz oldalon világosan le van írva hogy ne kérdezz évszámot. Miből gondoltad, hogy ha egyre sem illik rákérdezni, akkor ha egyből négyre kérdezel rá kicsavarva, az kevésbé lesz rossz?
Dátum: 2015.11.09. 23:35:19
Majdnem. Az a 2010/11-es BL amire te gondolsz, de azt a Barca 2011-ben nyerte meg. A 2009/10-es BL "szezonban" az Inter lett a bajnok és a Barcelona volt a címvédő
Dátum: 2015.11.06. 23:35:22
Nono, azért a varázslatkörös példáddal szinkronbaállítva, úgy fogalmaznék, hogy száz meccsen lesz egy olyan menet amit pontozással neked adnak. Abból hogy a varázslatkörben mázlija volt, még nem következik, hogy a meccs is az övé. És ha a többi területen is ennyivel jobb vagy nála, akkor ahhoz hogy nyerjen, a 6+1(7+1) körből egy meccsen hányszor is kellene hogy bejöjjön az 1%? 3-4 körben?Annak mennyi is a valószínűsége? Valszámból sosem voltam jó, de elég pirinyó, nem 100 csatánként 1 győzelem...
Dátum: 2015.11.01. 17:04:30
Viszont korábban ilyenkor emlékeim szerint a különleges állatokat lehetett befogni... Most jön minden hétköznapi szutyok is...
A felasználási feltételekben legutóbb mikor néztem, még le volt írva, hogy a helyettesítés nem javasolt dolog, de nem is tilos, ha az érintettek nem látnak más megoldást. Az sincs sehol kőbe vésve, hogy a helyettes csak szövitag lehet. A szövetségi tagok felelőssége hogy kit vesznek fel, és a játékos felelőssége hogy kit kér fel helyettesnek...

Barbit mindig is a nagy ellenfelek, példaképek közt tartottam számon, de ha inkorrekt módon, máson keresztül jutott hozzá az övhöz, azzal igenis jogtalan előnybe került velem szemben, tönkretéve a minimális esélyeimet is a plecsni elhódítására, amint egy kategóriába kerülünk. Tessék, itt a konkrét példa, hogy lehet tönkretenni más játékát egy békés karakterrel is...
Dátum: 2015.10.04. 12:17:57
Teljesen rossz nyomon jársz...

A mező aktuális százaléka a mezőre a héten addig leadott összes szövetségi ütés és a táblára a héten leadott összes szövetségi ütés hányadosa. Nem függ a többi szövetség aktivitásától.
Ne az oldalmenü Egyéb "füle" alatti almenük közt keresd, hanem a Tevékenységek -> Egyéb almenüjében.
Dátum: 2015.08.09. 22:14:34
Egy bizonyos intelligencia szint felett a jelentkezőknek a vaktában jelentkezés előtt szokásuk kommunikálni a kinézett szövetség valamely tagjával, esetleg az adatlapon feltüntetett illetékessel. A kommunikáció közben lehet szót ejteni az átlagról is.

Egy bizonyos intelligencia alatt meg úgyis vaktában jelentkeznek az emberek, nekik tök mindegy ki van-e írva az átlag.
Dátum: 2015.08.03. 22:30:41
Offs, összességében remek a prezentáció, de azért azt ne felejtsd el, hogy bár nekünk valóban idejétmúlt, és hatályát vesztett a fölső szöveg (omni azt is eltünteti teljesen ), jelenleg ugyanezt az oldalt látja a második szintű játékos is, aki most fogta be az első bíbor möszéjét, és rá még maximálisan igazak az ott leírtak. No meg számára némi gyorstalpalót is jelent.

Viszont ha már reformálunk, akkor elképzelhetőnek tartanám, hogy a "kezdő-stádiumba" maradjon az eredeti kiírás, és bizonyos feltételek teljesülése (pl. X. szint, X vez.készség vagy X hordázás) teljesen tüntesse el a sallangszövegeket.
És én esetleg szétbontanám az idomított/idomítandó állatokat két ablakra. 12-13 idomított állatnál inkább kattintanék plusz egyet, mint hogy görgessek egy csomót mire megtalálom az idomítandó dögöt, még ha az idomítás utána meg is van egy kattintásra.
Dátum: 2015.08.03. 22:05:39
Tudom nem vígasztal, de jól tudod. Az V. a Sors, az Örömóda a IX. Meg asszem mellékesen az EU himnusza is.
Dátum: 2015.05.25. 15:27:23
Hogy lényegi mondanivalót is kapj... A kútnövelős küldi már most is ki van balanszolva, a kellően nagy szövetségeknek már most is csak 1%-ot kell növelni a kúton. Ha ez nálatok akár 2-3 hónapot is igénybe vehet, az nem a játékbeli probléma, hanem aktivitásbeli. Nem a kutatok túl nagy, hanem túl kevesen foglalkoztok az építéssel. Ebből adódik a saját, túl magasnak érzett szerencséd is, hogy rajtad kívül kevesen tesznek a küldetés sikeréért a szövitekben.
Dátum: 2015.05.19. 23:38:59
Újabban már nem érvényesül a hatása? Ezt jó tudni.
Ami tuti, hogy nem egy találkozón volt róla szó játékosok közt, hogy aki kiváltotta, megszívta, mert onnantól a +2/4/6/8 EH után kapta a LE/TP-t, nem a VF utáni nulla LE, nulla TP-t. Ha ezt azóta kivették, és nem jár LE azon csaták után sem, az jó hír.
Dátum: 2015.05.19. 21:00:30
Azt nem tudom hogy pluszt jelent-e, viszont ami biztos, hogy Xenónál bukod a nulla TP-s pp-ütést ha kiváltod a relikviát, mert ott beleszámít.
Dátum: 2015.05.15. 22:46:10
Csak éppen az nem autópálya hanem autóút.
Dátum: 2015.05.03. 14:09:03
Én értékeltem a viccet
Dátum: 2015.05.02. 19:34:00
Gondolom szembekerültél a kategóriád favoritjának klónjával. Ha személyesen vele kerültél volna össze, ugyanígy kikapsz. Amíg a kategóriában van, kb esélyed sincs, tök mindegy hogy vele találkozol a bajnokin vagy a klónnal, mindkettő megver.
Dátum: 2015.05.01. 17:02:36
Már létezik egy szakértelem, ami korlátlanul fejleszthető, és bár a támadástól nem véd meg, de bármennyi LE-t rabolhatatlanná tesz. Mi indokolja, hogy legyen még egy, ami korlátozza a rablási lehetőségeket?

Nincs előírva, hogy csak a két kritikust lehet ezres nagyságrendbe fejleszteni.
Dátum: 2015.04.29. 21:36:48
Csatlakozom, az átveszem gomb nálam is kimaradt a kompenzációs csomagból.
Dátum: 2015.04.17. 18:26:29
És az egyszer sem jutott eszetekbe, hogy felvegyétek, míg a dukátkufárral bizniszeltek?