Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Paco

Dátum: 2011.09.25. 07:28:36
Eddig is úgy van tervezve, hogy külön medál jár, ha itt győzöl, és nem a rendesen.
Hasonló lesz a medál a mostani bajnokihoz, csak vérszínű lesz.
Így ez alapján jogosnak vélné az ember, hogy külön rendszerként lesz kezelve.
Dátum: 2011.09.24. 10:17:51
Nos;először is ez egy brilliáns gondolat, ami itt körvonalazódik. Nagyon tetszik a fa-ág módszer, így legalább tényleg nyomon követhető lenne, hogy ki - hol - miben volt a jobb, vagy éppen hol esett ki.
Viszont azt, hogy 2 hetente legyen, kicsit sűrűnek találom.
Nem azért, mert engem annyiban érintene, hogy jelenleg kevesebb az egészségem,és nem bírnám. Ahogyan mondani szokás, ez csak pillanatnyi állapot, ezen könnyen lehet változtatni.
Nem.
Azért nem értek egyet azzal, hogy 2 hetente legyen, mert ezzel - véleményem szerint, de lehet már így is - "leértékelné" a "sima" bajnoki viadalt.
Értem én, hogy ott egy karika van, és ha szerencséd van, akkor behúztad a medált.
Hogy jól van-e így vagy sem, az most nem kérdés.

Ez a módszer, hogy kivégzésig mennének a csaták, már valóban élményt ad, mert szerepet kap az egészség és a kivégzés is, nem is keveset.És komolyabb diadal lesz egy ilyen csatát megnyerni.
Mert hiába vagy erős statban, de kicsi az egészség, akkor egy kicsivel gyengébb - de a helyesség kedvéért azonos erősségű - összecsapásból nem az jönne ki minden esetben győztesen, akinek magasabb az IQ+támadás,védekezése, hanem kicsaphatja az, akinek magasabb az egészsége.
Hiszen itt sokszor a szerencse és a random szokott dönteni.
Így én ezt nem 2 hetente, de nem is háromhavonta rendeztetném meg, hanem 2 havonta, vagy ha középutat keresek, akkor másfél havonta.
Így a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad.

Lehet gyúrni így a rendes bajnokira is, de biztosan lesznek olyanok, akiket ez hoz majd jobban tűzbe.
Így 3 havonta lenne 3 bajnoki, és 2 upgrade verzió.
Ez már komoly előrelépés lenne.
És még a végére annyit, hogy talán esztétikailag is csinosabb lesz majd a piros bajnoki medál, valahogy az én szememben "erősebb" érvényű, elvégre több mindent megmozgat a győzelem érdekében, és nehezebb is lesz megszerezni, nemhogy - az én verziómban nézve pl - másfél havonta megtartani.
Dátum: 2011.09.22. 19:39:43
Főleg azokkal szemben, akik őskőért vették meg...
Dátum: 2011.09.06. 08:36:41
Megerősítve V1-en is a probléma...mi is vártuk a váltást, és erre nem jött.

Módosítás:Ebben a percben megtörtént a korrekció.Megjött Baraty, megjött a HT is. Köszönjük szépen.
Dátum: 2011.09.03. 10:16:49
De most nézem csak, hogy ez a +10% AF CSAK VADÁSZATRA jár;portya, kaland, TK-ra nem...
Tehát ha másból forog be a tp, nem érvényes a bónusz.

Így, ha minimálisan is, de egy kicsiny réteget kivág a tortából, de egye penész, ennyi belefér.
Max ezért nekem nem éri meg küzdeni, talán majd a 3.-ikban esik olyan, ami jó lesz nem csak vadászatra.
Dátum: 2011.09.03. 10:04:38
Idézet: Isten Kardja - 2011.09.03. 10:01:24
A legyőzött sárkány pikkelyei között a következő tárgyat találtad: Féléves bölcsesség kötet.


És ez mit ad?
Dátum: 2011.08.29. 22:14:27
Én is így csinálom;nem álltam át soha a "sötét oldalra Yoda mester".
Dátum: 2011.08.29. 08:56:30
*Sóhaj*

Köszönöm a gyors választ, ez kiment a fejemből, mert Miklós általában mindig megcáfolja maga magát egyik írásából a másikba.
Dátum: 2011.08.29. 08:41:24
Idézet: Taspi - 2011.08.28. 15:10:31
A keplet szerint a kikalkulalt LE-t a legyozott drakonok szamaval fogja a vegen beszorozni. Eleg karcsu lesz ha csak parszor toltesz...


Taspi;Ezt a képletet Te hol találtad meg, mely szerint így lesz az elszámolás?
Valami piroska mondta ezt, vagy esetleg agyszülemény?

Csak mert nem mindegy, hogy pár betöltés nagy LE-vel, vagy a sok kicsi sokra megy alapon le van nyomva a többet töltő, mert a kisebbnek óriási szorzója lenne a leölt dögök miatt.
És ezt jó lenne akkor most tudni, mert a végén ebből oltári balhék lesznek, ha ez így igaz.
Dátum: 2011.08.28. 21:20:41
Mert a 100.-ik szint feletti tárgyakhoz 20 kereskedelem ad 1 szintnyit.
Tehát a 150 kereskedelem elmegy 100-ig, a 200-ból, a maradék 50 pedig (lefelé kerekítve) +2.
86.-ik szinten látsz majd 103, 88-on 104, stb...
Dátum: 2011.08.27. 17:01:36
A Mágiaelnyelő és a Mananyelő nem ugyanaz ám.

Az első szintfüggő elnyelést ad, míg a második megduplázza a tárgyakból eredő mágiaelnyelést.
Az első esik event, a másik csak AH-ban szerezhető meg.
Dátum: 2011.08.15. 21:44:14
Ácsi Biri,el ne tévedj a szavak között.

Az előbb közölted, hogy eddig Te is lefelé csápoltál, de most örülsz, hogy nem kell.
Ha csak ezen múlt volna, Te még mindig lefelé csápolnál.
Szóval ne állítsd be magadat szentnek, mert bár nincs veled személyesen semmi bajom, de nem vagy az.

De még mindig ott tartunk, hogy mások a szabályok világonként, hogy a Te szavaiddal éljek "teszt" szervereken, de akkor még mindig azt mondom - de lehet feleslegesen - hogy ne legyen érvényes ez az egész nerf mindenhová, csak AHOL a probléma volt vele:ergo V5.
Mert az "tökéletes" világ, még is ott van minden balhé az utóbbi időben, és onnan jönnek ezek is.
Dátum: 2011.08.15. 21:33:02
Idézet: Birka - 2011.08.15. 21:30:10
Eddíg várhattam hogy valaki felbukkanjon -8 szinten, mert kevés TP-re hajtottam, most üthetek "büntetlenül" -2 és -8 közt mindenkit.


Eddig is üthetted volna, DE amiért nem tetted, az már saját szoc.problem.
De miért fájó az, hogy sokan viszont még most is tennék?
Még a végén kiderül, hogy igazam van, és tényleg 1-2-3 ember miatt jön a nerf, hogy nekik jó legyen..kiábrándító.
Dátum: 2011.08.15. 21:31:21
Értem, tehát NEM játszol itt, ahol MI "élünk".
Akkor 1-et kérek:NE mondd meg, hogy ez nekünk is jó, mert Te már NEM játszol "tesztvilágon".
Mert nem, nekünk marhára nem jók ezek a dolgok.

Hiába jössz ezzel a közteherviselés szlogennel, pont azért bukik meg, mert nálunk minden normális, de a többin nem.
Tehát egyáltalán nincs egyensúly a szerverek között, így NE általánosítsd azt, ami NEKED jó, hogy mindenkinek az lesz.
Köszönöm.
Dátum: 2011.08.15. 21:22:03
Biri, Te amúgy játszol NORMÁL világon is, avagy csak 3-4-5?
Mert ha igen, akkor tudhatnád/láthatnád, hogy a rendes világokon igenis rendesen belerondítottak a fejlesztések;ha még az első nem is annyira, hogy a falnak menjen tőle az ember fia, de a másodiktól viszont sokan anyáznak és szitkozódnak.
A többi világon a spec dolgok lehet enyhítenek ezen, de V1-V2 NAGYON negatív visszhangja van.

A nerfek jönnek, de sem a Landragór szerű event, sem a szövetségi küldetések sehol...
Bosszantó az, hogy 1-2 játszani nem tudó ember miatt jönnek a nerfek, de ami meg kellene és igény lenne, az meg nem.
Dátum: 2011.08.15. 20:59:30
Remélem ezzel azt akarod mondani, hogy ez az egész csak V5-re fog érvényesülni, ahol nincs Vf-es az EH miatt elszállt minden.
Avagy ha módosulnak még ezen dolgok, akkor sem minden világra lesz érvényes, mert így sokak kedvét veszitek el az egész VU-tól...köztük az enyémet is.
Dátum: 2011.08.15. 16:53:05
Ez valóban szép fogás, de van, aki nem tud így játszani.

Én sem értek ehhez, bevallom derekasan.Meg nem is igazán szeretem.Valamennyi LE diffem nekem is van, mert kipróbáltam anno, de nem jött be.
Azóta csak akkor nő a LE diffem, ha nagyon nagy szerencsém van.Vagy amikor volt az event, és fixen volt LE a kristályokban.Akkor igen, akkor szépen nőtt a LE-diff.

Én akkor is azt mondom, hogy ez a nerf ezen módon értelmetlen, és nagy fokú elégedetlenséget szül.
Szóljon arra a problémára, ami alapján fel lett vetve:Kapjon az ember tp-t a küldetésért, HA vesztes csaták alapján szedi össze.Kész.
Vagy ez is olyan lesz,mint a láthatatlan vadászat?Mert ott nem lett kijavítva, csak fizetősre lett téve a "gond".
Veszek egy másik gömböt, és marad minden a régiben?
Mert akkor már most meg szeretném venni...
Dátum: 2011.08.15. 16:34:57
Idézet: Dozer - 2011.08.15. 16:28:18


Szerintem ez az egész dolog fölösleges volt....


Igen, itt a szó.Fölösleges volt.
Legalábbis V5-ön kívül, ahol olyan sok mindennel volt gond az utóbbi időben.
De akkor már, ha egyszer az volt a probléma, hogy a vesztes csatákból 0 tp árán pörögtek ki a küldetések, akkor ez a nerf miért nem arra vonatkozik csak?
Vonatkozzon arra, ami a probléma volt ténylegesen, ne pedig mindenre már...

Nekem nincs kedvem úgy játszani, hogy látom a lehetőségek felső határát, és elszomorít, hogy majd szépen a random fogja eldönteni a csatákat, mert akik portyáznak+küldetéseket csinálnak, azok majd szépen beállnak a 140 LE/tp sablonra...
Ez már nagyon gáz...meg van lényegében mondva, hogy a pénzemért mit csinálhatok, és ha meggebedek, akkor is 140-es lesz a max határ.
Ha nem tetszik, akkor keressek más, még lassabb megoldást...?
Vagy már most nézzek egy másik játékot, ahol elverhetem a pénzemet?
Dátum: 2011.08.15. 16:16:57
Érdekes vagy amúgy Miklós...
Azt ígérted olyan fejlesztés lesz, ami NEM piszkál bele az ismétlős küldetésekbe, hanem egy alternatív út lesz, ami a vadászó+portyázó(tehát vegyes) módot fogja erősíteni.
Tehát egy fejlesztés, nem pedig nerfelgetős, belepiszkálgatós dolog.
Erre ez mi?
Így tényleg nem kell csodálkozni, ha egyre többen fogják megunni a játékot..
Mert így lényegében lekorlátozzátok a fejlődést 140 LE/tp arányra...mekkora jó kis sablonkarakterek lesznek ebből, ha mindenki így csinálja...gratulálok, komolyan mondom.
Dátum: 2011.08.15. 16:08:26
Hogy ennek mennyire nem volt értelme...
És akkor megy a sírás, hogy mennyire nincs játékos?Ezek után még kevesebb lesz.Gratulálok...