Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cofee

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.12.18. 07:23:46
Az új prémiumos gyógyulás lassulás miatt nekem 80. szinten annyira megfogytak a célpontjaim, hogy ideje lenne a KH-t lejjebb terjeszteni! Szinte csak 80 felettieket látok a portyalistámba, és reggelen kívül nem sok esély van alacsonyabb szintű leverésére.

Az lenne a javaslatom, hogy legyen még +15 KH-s. Akkor a toplista 2. oldalának alján lévők is kapnának portyacélpontot, akivel legalább a küldiket tudják csinálni.

Miklós azt mondta a szerverük nem bírna ki még egy KH-t, de +15-t csak elbírna!
Dátum: 2009.12.13. 08:49:44
A ráöltözéssel kapcsolatban csak azt nem veszed figyelembe, hogy egy kalandban csak 1-2 próbára tudsz öltözni, miközben általában 5-6 próba van. Tehát mindre nem tudsz készülni, és ez a többi próba teljesíthetőségét is jelentősen csökkenti. Ugyan úgy, ahogy senki sem tudja a tulajdonságait a próbákhoz igazítva növelni, mert mindenből a maximumot kellene nyújtania, amit el lehetne érni egy adott szintre. Ami lehetetlen...
Dátum: 2009.12.09. 20:06:13
Úgy látom az lesz a vége, hogy aki magas szinten akar kalandozni annak egyforma nagyságúra kell fejleszteni a tö értékeit, mondjuk 250-re mindent, meg kimaxolni a vf-t. Lesz ám változatosság a karakterek között...

De előtte még lehet kipróbálnám, hogy mondjuk felviszem 350-re a mágiámat vagy egészségem, akkor alattam-felettem milyen próbákat dobna, és meddig változtatna a küszöbökön szintben! Vagy csak az én szintemen lévőknek számítana?
Dátum: 2009.12.08. 11:37:55
Akármit mondhatsz, így nem éri meg kalandozni nekem 78. szinten. És szerintem nem azért került be ez a fejlesztés, hogy pár embernek a játékát színesítsék, hanem mindenkinek 40. szint felett. De ez biztos nem csak magas szinten van így, csak sokan be sem mernek írni ide az ilyen leszólások miatt...
Dátum: 2009.12.04. 14:30:02
Én V1-en, 78-as szintűként, a héten a 3 kalandot tudtam megcsinálni 120 kp-ért...A kalandszakértelem próbáim 60 felett vannak, a tö-k is vagy 100-al magasabbak az enyémnél...Még jó hogy csizmát vettem, nem a kaland esély növelő relikviát!
Dátum: 2009.12.01. 12:39:16
Igazad van! Nekem is van egy kanadai klántársam...
Dátum: 2009.12.01. 12:21:34
És a vidékiek honnan szerezzenek kódot? Még bolt sincsen ahol árulnák...Megértem hogy a bp-ieknek azt mondja Miklós menjen be és vegye meg a kibontottat csomagokból, de én utazzak fel Bp-re ha akarnék magamnak?!
Dátum: 2009.11.29. 20:16:44
És szerintem sokan összekeverik a kettőt, mert fogalmuk sincsen róla miről szól ez a topik...
Dátum: 2009.11.29. 19:59:53
Pm-ben elküldöm ha érdekel, de ide érthető okból nem rakom ki.
Dátum: 2009.11.29. 19:52:44
A különös az volt, hogy gyógyitalt iszol, tehát a kigömbözött idő előtt jössz fel a 15% alól, mint ahogy azt kiszámolják. Még is beütöttek rendszeresen...Mi is gyémántok vagyunk egyébként.
Megírtuk Miklósnak is, meg elküldtük a scriptet is amivel csinálják, de azt írta nem lehet kiszűrni őket, mert ha folyamatosan nyomogathatja a támadásgombot vagy a karakterlap frissítést, akkor is ugyan azt látják.
Dátum: 2009.11.29. 19:39:30
Azért írtam, nem rád gondolok, hogy ne vedd magadra. Te támadsz engem, és még olyan nem volt, hogy iszok két sárga gyógyitalt 15% alatt, és mire a szövilapra kattintok már be is támadott valaki. Nem egyszer történt meg ilyesmi a klántársaimmal a 2-es világon, és véletlenül pont ugyan abból a szöviből, csak más-más egyének egymás után...Az ilyesmi már feltűnő és joggal felháborítja azokat akik ennek elszenvedői.
Én sem értek a programozáshoz, én sem tudtam mi az a script(még most sem teljesen) amíg nem jártunk utána hogy csinálják.
Dátum: 2009.11.29. 18:59:45
Engem az egész kémgömbben csak az zavar, és most nem Dutchra gondolok, hogy a gömbbel vissza is lehet élni. Pl jelszavak megadásával más klántárs is élvezheti az előnyeit, valamint a scriptes segítséggel azt is láthatja a használó, amikor gyógyitalt iszol vagy egészségre adó tárgyat veszel fel, és már támad is. Így meg nem nagy kaland betámadni a 15%-ról kijövőeket...És aki csinálja azt mondhatja a klántársa gömbözte neki, ő meg folyamatosan nyomkodja a támadás gombot. Bizonyítani nem lehet...És szerintem ez az ami miatt most bukott ki az egész. A script meg a gömb együtt már sok volt az embereknek!


Védekezni így is úgy is lehet ellene (egészség növelés, LE elköltése), de biztos sok embert zavar, hogy nem azért kell egy irányba fejlődnie, mert elverik portyában, hanem azért, mert a gömbbel egy embernek akkora előnye van ellene, amit csak úgy tud ellensúlyozni, ha ellene fejleszt.
Ez az ami sok mindenkit irritál, hogy nem a többi játékos ellen fejleszt, hanem 1 valaki ellen.
Dátum: 2009.11.27. 18:25:31
Most próbáltam megcsinálni 10 kalandot. 4-t tudtam megoldani...Tök jó, hogy csak úgy lehet megcsinálnom az erő próbákat, ha megveszem az ősköves prémium tárgyat, amit semmi másra nem használok. De most az sem volt elég, mivel 290 felettiek voltak az erő próbák, nekem meg 200 az alap...
Kíváncsi lennék, hogy a nagy többség prém nélkül hogy boldogul a kalandokkal, mert nekem úgy tűnik, nincsen sok esélyük...Ha meg van, akkor meg felháborító, hogy azért fizetek hogy szívassanak

A legrosszabb az, hogy tenni sem lehet ellene semmit, mert ha elkezdek mondjuk erőt fejleszteni, akkor tuti más próbáim nem jönnek majd be (meg smaragd vagyok egyébként is), meg esetleg portyában szarrá vernek. Csak azt tudom tenni, megveszem az összes próbára a felszerelést, amit lehet ezerrel cserélgetni...

De gondolom a rubinok meg az iq-val szívnak rendesen
Dátum: 2009.11.27. 08:39:34
Az egész kalandoknak az lesz a vége, hogy mindenki a tö értékei nagy részét egységesen mondjuk 200-ra fogja fejleszteni. Nem lesz jobban felfejlesztve semmi, mert a kalandpróbákhoz az az optimális, ha minden magas...

Nekem is ez volt az utolsó kalandom:

60. szintű csapdaészlelés próba
45. szintű mászás próba
58. szintű csapdaészlelés próba

Persze a mászás volt turbózva. Érdekes ami nincs turbózva, az általában magasabb is a próbaküszöb. Arról nem beszélve, hogy volt még iq, erő meg egy szerencse próba is benne...
Dátum: 2009.11.26. 14:12:49
A 2-es világon is hasonló a helyzet. Ott is kifogytak a LE-ből már reggelre...
Dátum: 2009.11.23. 07:26:44
Ma én is 10 kalandot csináltam meg egymás után. Szintet léptek, így már 3-n lettünk egyszintűek. Estek a próbák vagy 30-50 pontot.
Elég idegesítő és lehangoló, hogy attól függ meg tudom e őket csinálni hányan vagyunk egyszintűek!
Dátum: 2009.11.22. 16:08:52
De szerintem nem abból kellene kiindulni, hogy 1-2 embernek van akkora mint a képességpróba, mert az eltúlzott érték és a kifejlesztése miatt más valamit nem tudott kellőképpen felvinni. Viszont a kalandpróbák mindenből extramagas alapot vesznek, mintha minden képességedet addig kellene felfejlesztened mint a szinteden lévő legerősebbnek. Vagy amit a program kitalál...Ami lehetetlen. Ehhez jön még a maxos szakértelmek feletti próbák esete, ami csak tovább rontja a mérleget.Az egész egy kp temető...
Dátum: 2009.11.18. 09:33:37
Szerintem a 111...

Ez egy kalandom:
281. szintű Támadás próba: Támadás: 261 + 15 + 5 kristálypont = SIKERES!
258. szintű Erő próba: Erő: 231 + 10 + 17 kristálypont = SIKERES!
209. szintű Egészség próba: Egészség: 197 + 3 + 9 kristálypont = SIKERES!
222. szintű Mágia próba: Mágia: 195 + 20 + 7 kristálypont = SIKERES!
185. szintű Szerencse próba: Szerencse: 169 + 1 + 15 kristálypont = SIKERES!

3. alkalomra sikerült. Tehát kb 100 kp-ba került. Az ilyen kalandokat nem szeretem. Még ha jó a történet akkor is csak rossz szájízt hagynak maguk után...De úgy látom egyeseknek a kalandírás mások szivatását jelenti!
Dátum: 2009.11.17. 17:31:49
Szerintem meg így is elég kp-t esznek a kalandok, nem hogy még a maxos szakértelmeknél is tutira kelljen fizetni még 10-20 kp-t egy-egy próbáért. Ez nem hoz izgalmat a játéba, hanem csak a kp elvételről szól, meg hogy vegyük az italokat...
Dátum: 2009.11.12. 12:27:11
Lehet csak annyit kellene változtatni, hogy az első 10 vagy 15 HT toronnyal bíró szövetség kapjon bónuszt a vadászatra, az elsőhöz viszonyítva csökkenő %-al. Ne csak az első. Így többen jutnának, még ha kevesebb előnyhöz, de megmaradna a tp klánok felesleges építőkapacitását lekötő végtelen épület. Esetleg még mellé gyorsabb bomlás meg építési költség emelkedés, és máris legalább 20-30 szövi indulna neki építeni.
Oldal: 1234567891011