Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ATILA2

Oldal: 12345
Hihetetlen ami itt megy, ha valami nem HKK-s vagy Beholderes vagy nagyon speciális, azt már el sem fogadják!

utolsó 10 ből 8-at elutasítanak, ez már kibaszás!!!!!

Mennyi húspogácsa van egy Big-Mac szendvicsben?

1
2 (jó)
3
nincs benne

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
Melyik Pest-megyei település?

Fa
Gomba (jó)

Tulipán

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Most már tényleg csak ki akarnak bas.ni az emberrel?

Budapesten merről-merre folyik a Duna?

délről-északra
északról-délre
ott fordul, tehát nyugatról-délre
nyugatról-keletre

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Amíg néztem, 7 jó és 3 rossz válasz érkezett!
Szerintem az egyéb HK és más nem ismert kérdéseket kéne lehúzni!!!
Kicsit sokat költök erre a játékra, de nem fogok többet, mert nem éri meg, sajna csak saját zsebüket nézik a szervezők!!!
Most már aztán mindenki menjen a p...csába!!!

A "kormánykereket" hogyan kell fogni vezetés közben?

9 óra 40 perc
10 óra 10 perc
5 óra 30perc
12 óra 21 perc

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Igen, aki 8 éves, de az ne is legyen itt!!!
Most már aztán elegem van az értékelőkből, indokoljátok meg a rossz kérdés választását!

Melyik nem illik a többi rajzfilm szereplő közé?

Tapsi Hapsi
Szilveszter
Csőrike
Törp Erős (ez lett volna)

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Dátum: 2009.01.23. 09:32:26
Az Alumínium vegyjele az Al és nem az Au !!!
Idézet: Craslorg - 2009.01.17. 23:59:57
Akkor ezt megdumáltuk. A craslorg név védett, így csak én lehetek
Értem már, hogy mit írsz, nem szokásom leugatni őket, de néha idegesít, mikor a 15 éves 3 évesként van jelen.


Na ismét kockák!

Talán el kellene vonatkoztatni más játékoktól!!!

Az ilyeneket hívták régebben szakbarbároknak!

Manapság egy L betűt hordanak a fejükön...
Idézet: Craslorg - 2009.01.17. 23:25:33
Idézet: ATILA2 - 2009.01.17. 21:50:58
Melyik egy (autós) GPS készülék neve?

tam-tam
Tom Tom
tim-tim
bim-bam

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Egyszerűen unom már, hogy kis kancsók, kockák lehúzzák a kérdéseket, itt még szerintem a választ is megadtam!!!
Szutyok HKK és egyéb kockafejű kérdések elfogadásra kerülnek, de ha már 10 másodpercet gondolkodni kell, az nem!

Egyszerűen 100-an ként kicsit sok amikor ilyenért lehúzza valami pöcs!

Kérem visszatenni, vagy új lehetőséget!

Ez is egy újabb dolog, amiért sokan elmennek erről a játékról!!!

Az egyik kis kancsó én voltam. Lehet szidni és tényleg örülj, hogy nem azonnal törölnire nyomtam.


Köszönöm, hogy örülhetek, de azon kéne inkább gondolkodni, hogy az 1. világon igazából már csak kb. 150 ember játszik...

Ja bocs, már csak 149!!!
Melyik egy (autós) GPS készülék neve?

tam-tam
Tom Tom
tim-tim
bim-bam

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Egyszerűen unom már, hogy kis kancsók, kockák lehúzzák a kérdéseket, itt még szerintem a választ is megadtam!!!
Szutyok HKK és egyéb kockafejű kérdések elfogadásra kerülnek, de ha már 10 másodpercet gondolkodni kell, az nem!

Egyszerűen 100-an ként kicsit sok amikor ilyenért lehúzza valami pöcs!

Kérem visszatenni, vagy új lehetőséget!

Ez is egy újabb dolog, amiért sokan elmennek erről a játékról!!!
Dátum: 2009.01.11. 14:00:16
Meséld már el, akkor mi van, ha valaki a kvíz-olimpián kifog egy ilyen kérdést!

Nem értem az indokaidat!

Talán rossz értékelést kaptál és most bosszút állsz?
Dátum: 2009.01.11. 13:42:52
Ezt a kérdést én írtam, nem értem, már gondolkodni sem akarnak 5 percig? (szerintem 10másodperc alatt megoldható)

Melyik magyarországi megye?

Rb
Fe (Vas, ez lenne a jó válasz, talán nem kell magyaráznom)
Au
H



A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Dátum: 2008.12.24. 00:20:56
Szégyen!

De ez megint csak arra utal, hogy igenis pénzéhes a játékszervező, bár az ilyen dolgok elveszik az ember kedvét a játéktól...

Több is veszett Mohácsnál ki lehet szállni a játékból 425-ös értékkel is!!!
Dátum: 2008.12.23. 17:41:31
Ha valóban 2008.12.24-25-26-ára békét hirdettek, akkor hogyan lehet, hogy a Tökéletes Gyémánt hadat üzent a nála negyed akkora Rónin szövetségnek, mely háború 2008.12.24-én hajnali fél négykor indul?

A Békéről ennyit, az ilyeneket ki kellene zárni!!!

Világbéke, legalább ezeken a napokon!

Ha nem lehet ellene semmit tenni, remélem igen, akkor hirdettessék ki a terroristák neve!
Dátum: 2008.12.23. 17:39:43
Ha valóban 2008.12.24-25-26-ára békét hirdettek, akkor hogyan lehet, hogy a Tökéletes Gyémánt hadat üzent a Rónin szövetségnek, mely háború 2008.12.24-én hajnali fél négykor indul?

A Békéről ennyit, az ilyeneket ki kellene zárni!!!

Világbéke, legalább ezeken a napokon!

Ha nem lehet ellene semmit tenni, remélem igen, akkor hirdettessék ki a terroristák neve!
Dátum: 2008.12.23. 17:38:44
Ha valóban 2008.12.24-25-26-ára békét hirdettek, akkor hogyan lehet, hogy a Tökéletes Gyémánt hadat üzent a Rónin szövetségnek, mely háború 2008.12.24-én hajnali fél négykor indul?

A Békéről ennyit, az ilyeneket ki kellene zárni!!!

Világbéke, legalább ezeken a napokon!

Ha nem lehet ellene semmit tenni, remélem igen, akkor hirdettessék ki a terroristák neve!
Dátum: 2008.12.23. 17:37:25
Ha valóban 2008.12.24-25-26-ára békét hirdettek, akkor hogyan lehet, hogy a Tökéletes Gyémánt hadat üzent a Rónin szövetségnek, mely háború 2008.12.24-én hajnali fél négykor indul?

A Békéről ennyit, az ilyeneket ki kellene zárni!!!

Világbéke, legalább ezeken a napokon!

Ha nem lehet ellene semmit tenni, remélem igen, akkor hirdettessék ki a terroristák neve!
Dátum: 2008.12.23. 17:35:43
Ha valóban 2008.12.24-25-26-ára békét hirdettek, akkor hogyan lehet, hogy a Tökéletes Gyémánt hadat üzent a Ronin szövetségnek, mely háború 2008.12.24-én hajnali fél négykor indul?

A Békéről ennyit, az ilyeneket ki kellene zárni!!!

Világbéke, legalább ezeken a napokon!

Ha nem lehet ellene semmit tenni, remélem igen, akkor hirdettessék ki a terroristák neve!
Dátum: 2008.12.23. 17:34:31
Ha valóban 2008.12.24-25-26-ára békét hirdettek, akkor hogyan lehet, hogy a Tökéletes Gyémánt hadat üzent a Rónin szövetségnek, mely háború 2008.12.24-én hajnali fél négykor indul?

A Békéről ennyit, az ilyeneket ki kellene zárni!!!

Világbéke, legalább ezeken a napokon!

Ha nem lehet ellene semmit tenni, remélem igen, akkor hirdettessék ki a terroristák neve!
Ha valóban 2008.12.24-25-26-ára békét hirdettek, akkor hogyan lehet, hogy a Tökéletes Gyémánt hadat üzent a Rónin szövetségnek, mely háború 2008.12.24-én hajnali fél négykor indul?

A Békéről ennyit, az ilyeneket ki kellene zárni!!!

Világbéke, legalább ezeken a napokon!

Ha nem lehet ellene semmit tenni, remélem igen, akkor hirdettessék ki a terroristák neve!
Dátum: 2008.12.23. 17:29:18
Ha valóban 2008.12.24-25-26-ára békét hirdettek, akkor hogyan lehet, hogy a Tökéletes Gyémánt hadat üzent a Rónin szövetségnek, mely háború 2008.12.24-én hajnali fél négykor indul?

A Békéről ennyit, az ilyeneket ki kellene zárni!!!

Világbéke, legalább ezeken a napokon!

Ha nem lehet ellene semmit tenni, remélem igen, akkor hirdettessék ki a terroristák neve!
Dátum: 2008.11.25. 08:44:46
Szuper egy kérdés, de nem a legjobb a válasz!
Melyik országot rohanta le és foglalta el Németország, meglepetésszerűen a II. Világháborúban?
Az írója szerinti megfejtés Franciaország

Mivel azonban Magyarország is szerepelt a válaszok között, szerintem inkább azt kellene jónak ítélni, gondoljátok át!
Oldal: 12345