Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lazarantal

Oldal: 123
Dátum: 2010.04.12. 11:51:59
V1 en most tartok 11. darabnál. 11 ből kb 5 v 6 esett portyázás közben /max 40 portyából/, míg a másik fele a CSPből keletkezett /250+ mennyiségből/. A +LE re vagyok jenetkezve. De őszintén szólva az az 50-60db talált térkép elég dúrvának tünik. Akinek ennyi van annak grat a szerencséjéhez.

Nagyjából eldölt már az első nap melyik kufár hanyadik helyen fog végezni a végén.
Dátum: 2010.04.02. 14:28:41
vmit lehet elnéztem, de még mindig 1,5 öt ír a gépem!
Dátum: 2010.04.02. 14:13:28
A kis szintü kariknak kompenzálvavan, hogy nem lehet nekik "Mászás", v mondhatnám "Mázsás" szakértelmük?

Mert akinek van 40-50 netán mégtöbb szakipontja rajta az igencsak nagyobb eséllyel fog találni.

" Az esély, hogy térképdarabot találsz,

1; alkalmanként 2%,
2; plusz 0,03% minden mászás szakértelem után. 50szinttel számolva 1,5%,
3; Az esélyt az is befolyásolja, az adott kufárnak hány híve van.

Ergo egy mászás szakival akár dupla esélyed is lehetegy alacsony szitűvel szemben. Egy 2 -10szintü, de mondhatnám akár 2-30at is, v többet is.
Dátum: 2010.03.18. 22:00:44
Nem tom mennyire egyedi az esetem, vagy csak szimplán ennyire nem jött be az estém, de kb 90 vadászatból 1 állatot se fogtam be. 30as csapdám van, ekkora randomot még sose tapasztaltam. Mással fordult már ilyen elő? Egylöre leálltam vadászattal, holnap majd próbálkozom még, hátha tényleg csak peches napom van.
Dátum: 2009.06.25. 12:51:12
Egy kérdés azokhoz akik nem küzdöttek ellene. Mennyi LE-t sporolt meg eddig vele, mennyivel is tudott többet fejleszteni belőle karakterén. Röviden: Sokat! Mióta megjelent a fertőzés tudni lehetett, hogy lesz vmilyen hatása, ha fizeti az ember, v nemfizeti. Aki nem fizette ki a költségét annak végig kellett gondolnia miért is tartja ezt feleslegesnek. Ill akik elkezdtek küzdeni, azok reménykedtek, hogy lesz vmi előnye belőle, v legalábbis a belelőlt LE-t vmiképp visszkapja.

+5 all stat! Ez nem számoltam ki de kb visszaadja a beleölt le-t. Most akkor nem mindegy, hogy küzdök, v sem, ha ugyanazt kapom! Ergo ez tuti nem lett volna elég!

Ezért van még a +5 all szaki "Turbózva!!" Ez miért is jó? Nincs maxolva az összes szaki nekem csak 2 (manakonstr. építés. ), így ezeket most turbózhatom, hogy kapjam a "jutalmat". Persze, ha gyorsan akarom csinálni (ne üljek gép előtt egész nap), és nem megvárni a 10 percet, akkor 1/3ad őskőért megtehetem. ja és igen 10 perc, most ezt is turbózzam!?

A szerzett le! Mostmár akttól aki nem küzdött fixen fogják vinni az 50% LE-t. Mertugye ennyi az egy karitól egyszerre rabolható LE. Ez már a hogyan növeljük a rabolható LE mennyiséget az emberektől kategória.

Küzdöttem fertőzés ellen, elvileg fizettem is mindig, de nem tom mennyire örüljek/ne örüljek fejlesztéseknek. Megjegyzem már rég lemondtam sokminden célról amit szerettem volna elérni. Jelenlegi fázisban a társaság miatt játszom, és megpróbálom minél kevésbé felidegesíteni magam a játékban történtek miatt! MErt ugye ez csak "Játék"!
Dátum: 2009.06.23. 08:56:58
Semmi valszeg megvan a magyarázat!
A karakterlapodon, a bal felső sarokban, neved alatt van egy szám. Mi ez a szám?

Ez a karakterszámod.
Ennyi lélekenergia van nálad.
Ennyi TP kell a köv szint eléréséhez.
Ennyi Életpontod van.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ebben mi a speciális??

Elsőre helyesírási hibával visszavágták! Mondom ok, akkor megírom másképp a legegyszerübb szavakat használva! Erre jön a speciális téma! Hmmm a HKK persze nem speciális, meg az emberi szervezet igencsak mély tudást igénylő kérdései sem! Aki végzetúrazik az tudja, akarom mondani látja, hogy "jééé ott egy szám a nevem alatt". Vajon hány ember kérdezte meg fórumon mit is takar ez a szám??

S1en már régóta nem töröm magam az ilyen dolgokkal inkább lemondok a feltevésről! Van ilyen módszer az szupi, de akkor a hozzá tartozó küldit pls töröljétek, v lehessen lemondással is megoldani!! Mert így soha az életben nem fog készelnni!
Dátum: 2009.06.03. 14:10:52
Az elöző bajnoki meccsen a kategoriámban a 2. szinten helyezkedtem el (mindig felülről fogom mondani, azaz van legmagasabb szint, 2.szint; 3. szint...). Azóta eltelt egy hónap kategóriát váltottam, és most az 5 szint közül pont a 3., azaz középső szinten helyezkedem el. Egy hónap múlva szintén kategóriaváltás lesz, akkor sejtésem szerint a 4. szinten leszek a 6-ból, ha nem változik a helyzet. Mindezeket folytatva kb 3-4 hónap mire a legmagasabb, v 2. szinten tudok újra csatába szállni.
Azt már leírták előttem, hogy 4-5 szint különbségnél mennyi szerzett LEdif van két ember között.

Kiváncsian várom vajon mikor fognak változtatni ezen, v lesz e változtatás egyáltalán.

Sharpa egy idő után már 10-15 medállal fog harcba szállni, amiért nagy gratu neki! Így egyre erősebb lesz. Szerintem érdemes lenne kitalálni vmi örökös bajnoki címet amit akkor kap ha elér egy bizonyos mennyiségű medált. Ez a cím természetesen szintén adna plusz elönyöket neki, mint a +1all medál is. A lényeg az lenne, ha vki eléri ezt az örökös bajnoki címet nem szerezhetne több medált. Természetesen indulhat a viadalon, és ha megnyeri annyi különbség lenne, hogy nem kapná meg az 30xedik medállját, de természetesen a 2. helyezett sem kaphatna medállt. Ezzel megtarthatná az előnyét, és lenne egy rang egy cím a játékban amivel csak a legjobbak rendelkezhetnének. Egyelőre medáll rengeteg embernél van kiosztva, de ez a cím ténylegesen megkülönböztetné őt, ill másokat akik idővel megszerzik ezt a Címet.

Azt se tartom kizártnak, hogy azok akik szert tesznek ezen Címre, azok neve bekerüljön a Legendába vmilyen eset kapcsán. Én tuti büszke lennék, ha ott olvashatnám a nevem!

Elnézést, ha sokak szerint butaság az általam felvetett ötlet, nem akarok senkit megfosztani a medáloktól, de ez talán vmi kis szint vinne az élbolyba ha nem is sokat. Kiváncsian várom ki hogy veszi az írásomat!

JAJJ! Kicsit furcsán fogalmaztam, de remélem érthető mit is akartam nyekegni! Lehet kevesebbet kellene dolgoznom egy kicsit!
Dátum: 2009.05.27. 16:09:32
hány szövetségnek üzentek eddig hadat?
Dátum: 2009.05.27. 16:04:56
Nem tom lehet csak szerencsém volt, de megtámadtam egy 4 szinttel magasabbat, és 7 hp diffel kaptam ki tőle, úgy hogy 1 állat volt nálam. Lehet csak szerencsém volt! Hamarosan kiderül!
Idézet: Otoaak - 2009.05.22. 19:44:45
Erre nincs biztos válasz, az viszont biztos, hogy a szakértelem leírásába csak kb. 1,5-2 hónappal később került be ahhoz képest, hogy a "nagy" nyilvánosság számára is kiderült, hogy növeli a szerezhető LE-t.


Akkor márcsak Miklós válasza segíthet ebben az ügyben!

Ugyanis ha nem volt beépítve minek tették bele, ill ha késöbb tették bele, akkor ismerjék el nem volt jó megoldás, így ki is vehető belőle.

A kivégzés önmagában is táp, ha vki rendesen felhúzza, de ezzel a kombóval "kivégzi" a Végzetúrat! Innenstől tényleg hű lesz a nevéhez : "Kivégzés"!
"A játék eleje ota lehet növelni a kivégzéssel a szerzett lét, v ezt közben módosították???"

Válaszotokat előre is köszönöm!

Pls mondja me vki erre a választ!
Mikor töröltem az egyik karim ma, akkor kiírta melyik másik karimnak akarom átadni az őskőveimet!
Igen csak még elég fáradt vok! Köszönöm a javítást!
Most lehet rosszul emlékszem, de mikor elkezdtem a játékot a Kivégzés nem adott +LE rablást!
Emlékeim szerint ezt késöbb tették be a játékmechanizmusba!

Most mindenki a kreatívon van rajta, pedig szerintem nem attól rabólják le az embert! az csak növeli a szerzett le-t, de nem a rablótt fél kárára. Míg a kivégzés pontosan a rablott féltől veszi el a lét, és erre jön rá a kreatív. Ergo, ha a kivégzést visszatennék (v ha mindig így volt elvennék a le szerzést), akkor nem lehetnének ilyen extrém rablások!

V lehet, hogy hülyeséget beszélek, és én is közte leszek annak a 30 embernek. Az egyik karim ma már törölve lett, a másik feje felett egyenlőre ott a delete gomb!

Erre a kérdésre pls valászoljatok rendesen mégha a postom többi részét le is hurrogjátok:

"A játék eleje ota lehet növelni a kivégzéssel a szerzett lét, v ezt közben módosították???"

Válaszotokat előre is köszönöm!
Dátum: 2009.04.24. 10:52:58
Tényleg igaz a hír amit most hallottam, hogy a Beholder és a parPoker versenyt szervez!? Ha igaz akkor lehetne bővebb információt tudni róla?
Dátum: 2009.04.03. 15:15:22
Nekem végre összejött két döntőben kikapás után a győzelem!
Volt pár nagyon szoros meccsem amikor néztem: "jujj!! Jujj!! JUJJJUJ!" És a végén : " yes! Yes! YEEESSS!
Dátum: 2009.03.30. 15:23:11
Szuper!

Köszönöm a gyors reakcíót!
Dátum: 2009.03.30. 11:08:58
Ki lesz ma (hétfő) írva a Bajnoki?
Már jópár napja láthatatlan vok (szint miatt) és szeretnék kijönni belőle, de gondolom más is van ezzel így.
Dátum: 2009.03.09. 21:23:20
Én csak az időpontot sajnálom! Kb 3-4 nap és elértem volna az állatsajtolásos küldit! Most mit tehetnék kisajtolom a lényem, majd a kisebbiket is mikor meglesz a küldim. Így most elkezdtem az új lényem, ha lesz 2 jobb, lényeim idomítását. Amivel nincs is gond, mert így elvileg 2 erősebb lényt kapok.
Szóval evan, most mit tegyek! Sajtolj vazze sajtolj!
Oldal: 123