Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.08.10. 01:21:57
Hogy történik valami
Dátum: 2009.08.10. 01:14:35
jaja igazatok van végülis, meg különben is a manókat ütni kell, hátha megértik végre hogy ez jó és ilyenfajta fejlsztések kellenek
Dátum: 2009.08.10. 00:44:46
Hát ha valaki csak portyából él és még a vadászatra is sajnálja ellőni a csp-t merthogy nem éri meg akkor nem értem miért manózna.
Mellesleg nem kell azt hinni hogy egy portyakarakternek állandóan 0-n van a pp-je, sokaknak figyel az is maxon, csak 7/24-es kockáknak van ideje napi 30-40-et ellőni. Úgyhogy a pp-s manózással kábé ugyanott lenne a boldogságod
Dátum: 2009.08.10. 00:20:50
A portyakarakterek nem lesznek hülyék manózni hé!
Kivéve néhány szenilist akiknek már megette az agyát az öregkor
Dátum: 2009.08.09. 12:17:32
Billencsbe kérd a kiszállítását, és akkor rögtön rá lehet boríttatni a kiégettekre hogy érintkezzenek...
Nekem az az első szintű ütötte le az indexet, Báró Csekonics.
Az nem tudom mióta játszik de kicsit gondolkoztam rajta: kb 1-2 óra alatt össze lehet hozni azt a karit a mentor és az ő remek "taktikája" segítségével.
Szerintem ezek után felesleges bármin kiakadni, olyan kiskapukkal van teli a VU rendszere hogy csak az nem csal aki játszani szeretne
Személy szerint amióta újrakezdtem a VU-t és vizslatom a szintemen a karikat folyamatos röhögőgörcsben szenvedek
És nem mintha zavarna mert a fun miatt játszom újra, meg a VU közösség miatt, de azért lássuk be: a karakterem nevének több értelme van mint ennek a topicnak
kukac.hu tényleg LOL
Csávó első szinten egy szál buzogánnyal láthatatlanul 10000 nyert LE-vel 50 nyert portyából
És egy egész szövetségnyi van ugyanezzel a "taktikával"
Igazi csapatmunka lehet ott a háttérben
Dátum: 2009.08.05. 18:30:15
Sziasztok Smaragdok!

Remek pvp szövetség alakult V1-en "A majmok bolygója VI. - Az új faj" néven.
Célunk hogy kiírtsuk a bolygóról az összes halandó végzeturat és helyettük a beszélő majmokat tegyük meg a bolygó új uralkodó fajának.

Kizárólag alacsony szintű, kútfeltöltésre nem hajlandó végzeturakat várunk.
Elvárások: a "vadászat" opció teljes szívbőli gyűlölete.
Amit nyújtani tudunk: feltöltetlen lélekkút.

Gyere és portyázzuk le együtt a világot!
Ha portyáznál te szívesen de nem megy akkor majd én megmondom a tutit.

Jelentkezz vagy keresd Zöld Szója Logant (V1 még mindig).

Logan
Dátum: 2009.08.05. 18:16:04
Törölve.
Nem is Zafír vok
Dátum: 2009.06.19. 00:36:15
Idézet: Miklós - 2009.06.18. 21:39:22
az implementációja eléggé komplikált - a sajtolás jóval egyszerübb ennél, mégis több napos munka volt.


Uhh, hogy pont most néztem fel, ez szerintem durva hogy a kisajtolt állatok visszahozására több nap programozási dőt szenteltetek.

Helyette lehetett volna berakni történettel bíró szórakoztató küldetéseket, hogy a "lépj 5 szintet" nevú csodás küldetésnek nevezett akármivel szöszmötölő végzetúr is kapjon valamit a napi 3 óra "vadászat"címszóval beleölt időért cserébe.
Lehet hogy még most is játszanék

De a kisajtolt állatok visszahozása az tényleg prior volt elismerem
Dátum: 2009.06.09. 16:27:59
Persze Winnie, magas szinten az a legérdekesebb része a játéknak, nekem az egészből az hiányzik, néha még mindig felugrok ide
Dátum: 2009.05.27. 00:41:36
Dögunalom ez a játék hosszútávon, erre jöttök az ötleteitekkel ami mégunalmasabb biztonságos tevenevelgetéssé teszi az egészet.
Szerintem.

Jó játékot!
Mási
Dátum: 2009.05.26. 12:49:47
Én azt imádom hogy a TOP 15 mit össze agyal hogy lehetne lekorlátozni a pókokat, pedig szintjükből fakadóan nem is látják át a helyzetet, meg nem is érezhetik milyen játékélménnyel jár egy-egy jól, ügyesen elkapott zsíros zsákmány.

Meg amúgy is hozzá sem szagolnak a témához...
Dátum: 2009.05.26. 10:05:30
Persze ez így lenne jó, de én például (halál komolyan mondom) rendszeresen nem értem meg egy-egy dolog részletes működését a leírásából amikor végre feldobja a Miklós nyilvánosságra, anniyra bonyolultak meg tele vannak mindenféle valószínűségakármikkel. Lehet programozó-matematikusnak kéne lennem hozzá akkor talán menne a dolog
Tökmindegy, ezt a kiskaput le KELL korlátozni, egyértelmű
En tudom hogy szuletnek a pokok, azutan hogy ezt meglatjak>

Ma, 18:29 Baalcain Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 18:21 Midkemia Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 17:35 Varaszlo Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 16:00 Grid Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 15:53 Kitmatko Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 14:32 Triagia Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 14:14 Matko Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 14:02 Dragon Hunter Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P


Ropke 4 es fel ora alatt 8 tamadas apam... Mortinak van igaza hogy el kell felejteni a pihenes gombot.

Azt meg senki ne magyarazza meg nekem hogy ezeknek a hegyomlasoknak nagyobb jatekelmenyuk van hisz ok is a naluk sokkal gyengebbet verik le na ez az a HIRES TOP, legalabbis a java, akik elitelik a pokokat mert az gusztustalan hogy olyan erosek.

Es igazabol sz@rom le, de ne magyarazzak mar meg onnan fentrol hogy mi az etikus meg mi nem mert begorombulok
Nana, az egészség az fontos!
A többiben igazad van, de az egészség az más...
Ha Lan csak kétszer annyit tud kiszedni portyából mert lekorlátozzák, akkor Lan pár hónap múlva mindössze "csak" KÉTSZER olyan erős lesz mint az összes többi karakter. Asszem te is beláthatod hogy nem a korlát a megoldás, kétszer olyan erősen is "demoralizáló" lesz...
Lehet, én csak az egészséget akartam reklámozni
Pusztán az egészség növelése elég, én 51-en 1300-ban jövök ki a 15%-ból 110-es egészséggel, ah ebben látnám eme problémára a megopldást simán húznék még rajta 30-at, az egészég amúgy is mindig jól jön