Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.12.16. 16:25:29
Én ha hamarosan megkapom Dimtől az első epikus tárgyamat, utána biztos hogy tönkre fogom tenni a körülöttem lévő frissen indult karakterek életét, és természetesen többször erősebb leszek mint ők. Akiket nem farmolok le, azoknak a puszta látványom is tönkre fogja tenni a játékát.
Erről természetesen az epikus tárgy fog tehetni, semmi más, ez egyértelmű.
Na visszonhallásra
Dátum: 2009.12.15. 17:50:03
LOL , most jó neked mert akár le is veheted a Lélekorzót, nem érted? LOL
Dátum: 2009.12.14. 19:38:39
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Eltaláltad, 37 sebzés! Zerti is ellenfeledre veti magát. 9 életpontot sebzett
Egy gyors támadást indítasz az ében tündekarddal Demonka lába felé. 16 pontnyit sebeztél. Zerti acsarogva támad. 6 életpontot sebzett
Ebből a két támadásból kiszámolható, hogy Zertin acélkarmok felszerelés van

**********
Lesújtasz az ében tündekarddal. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Ramirez80 páncéljáról. Zerti is ellenfeledre veti magát. 8 sebzést okozott.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Nem találtál! Zerti is támad. 9 sebzést okozott.
Oldalt szökkenve, az ében tündekarddal Ramirez80 feje irányába ütsz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Ramirez80 páncéljáról. Zerti acsarogva támad. 10 sebzést okozott.
Ezekből az ütésekből látszik, hogy rajtam vakító fény volt -20 támadással

**********

Egy gyors támadást indítasz az ében tündekarddal Spik lába felé. Eltaláltad, 33 sebzés! Zerti is ellenfeledre veti magát. 9 sebzést okozott.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
Ebből a támadásból tisztán látszik, hogy Zertinek is van 10-es szívóssága, nemcsak nekem
Dátum: 2009.12.04. 16:29:04
Vicces volt ez így, legalábbis számomra
Azóta kaptam a hírt hgoy az Azúrnak sem feküdtek a frisen bejövő varázslatok
Dátum: 2009.12.04. 16:09:49
Idézet: Birka - 2009.12.02. 19:17:06
Jól tudod...

Most hoyg drasztikusan rolmlik a csata arányuk is a kh nem mondanám hogy ugyan olyan "táp" mint v1 vagy v2-ön... Ma kaptam egy 3200-as krit varit az arcomba -1600 vp-vel



Voila, Birkának sok VP-jét vitte el a KH, és ez nem vala jó.
Ezt Birka szóvá tette, mert nem vala jó, a VP fontos neki.

És két nap múlva lőn világosság:

Miklós
Adminisztrátor

1037 hozzászólás
Re: Végzetúr friss hírek
153. hozzászólás - Ma, 15:37:31
Bekerültek a játékba lélekgyémántért vásárolható pajzsok (78. szinttől). Ezeknek a pajzsoknak van egy új képessége, a rezisztencia. A rezisztencia a varázslatoknak a nem sebző hatását enyhíti. Pl. ha egy varázslat csökkentené 20-szal a támadásodat, 20-as rezisztencia esetén csak 16-tal fogja csökkenteni.

Dátum: 2009.12.04. 13:35:09
Köszi a felvidítást, már majdnem ki kellet izzadnom magamból párezer lét Zerti moráljára, de most felugrott 100-ra
Nem röhej, multis manipulációs technika, az egyszeri ember neki megfelelő válsz híján a lehetségesekből próbál válsztani, ezzel a gondolkodásába is belenyúlnak, ráadásul felsőbb körökbe valósnak tűnő, de csakis a kívánt végeredménnyel szolgáló adatokat nyújthatnak be.
Mindenkinek a figyelmébe ajánlom még Jerikónak a pont neki megfelelő tarományban kiragadott szövegidézetemet, amivel azt sugallja mintha én is egyetértenék vele, pedig lófaszt, csak a vége nélkül az a mondat már teljesen mást sugall.

Ebbe a "portyaközvéleménykutatásba" még ha belevesszük, hogy eddig a portyát csak tamagocsi irányba nerfelték, nem lehet kérdéses egy ilyen "portyareform" végeredménye.
Kétségtelen nagyon jól tudtok a szavakkal bánni, elsőosztályúan tereltek, mindketten tudjuk hol vannak a vékony határvonalak a közlés, a hülyeség, és a manipuláció között.
Eddig jót mókáztam rajtatok, szinte már csak azért jártam ide, tudva hogy a véleményem úgysem sokat számít itt.
Ez a Birka féle "közvéleménykutatás" viszont most eléggé felkavarta a pici pocimat, úgyhogy határozatlan időre elvonulok hányni, további jó VUformázást-alakítást, holnap regegl én is megformázok néhány embert innen a budin.
"Nem tökéletes, de nekem megfelel!"

Aki kicsit is tanult kommunikációt az erre azt mondja hogy ezzel beleadom az ember szájába azt hogy nem tökéletes-nem jó, a legtöbb ember rákattint és már ő is kétkedik, haggyatok ezzel a szarsággal, annyira gusztustalan ez a szavazás hogy le sem köpöm, inkább rászűrök Birka összes hozzászólására és mindegyikre nyomok egy kurva nagy egyest, hogy soha a büdös életben ne legyen 6-os átlaga, és ne írjon ki több szavazást, mert ezek szerint vagy tök hülye, vagy nagyon manipulatív, és én a másodikra tippelek
Most nézema szavazást, ezmi?
Nincs olyan opció benne, hogy igen, nekem megfelelő, csak valami portyagömb amit rá lehet húzni, de tudjuk ugye hogy ez nem az, és mellette négy, azaz 4 nem jó a portya válasz van, itt már belekeveredik valami pszichológia meg emberismeret, meg valami birka nép irányítás.
Most komolyan, ha már kiírsz egy szavazást Birka legalább korrektül tedd azt, ne szájbaadós-válasz módszerekkel.
Most ezt a szavazást vagy poénból írtad ki, vagy komolyan nem értem mi a faszért járok ide a fórumra, csak felbaszom magam rajtatok ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁRGH
Szeristem a lélekszívás hülyeség, csak még jobban kiveszi a LE-t a portyából.
Kösz hogy meséltél a TOP életéről, azt én nem látom.
A lé nélküli portya soha nem probléma, mindenkinek van, így nem gyengülsz tőle, viszont ha sikerül rabolnod akkor erősebb leszel mint a társaid, ez teljesen rendben van.
"-A lélekszívás miatt nincs "normál" portya jutalom"

Nem mindegy hogy veszed el az LE-t? hülye felvetés.

"-Esély nincs még pók karival se védekezni 6-9 szintről jövő ütések ellen"

A top-on kívül mindenki azt a játékot játssza, hogy ha X% felett van, leverik, számodra ez probléma, mindenki más közel egy év alatt elfogadta, hüólyeség is lenne az ellenkezője.
Plusz egy nem TOP játékost nem fenyeget a veszély, hogy 9 szintről verjék le, leverik 2 szintről hamarabb.


"-Aki még nem kh-s, de már nem VF-es (V1 70. szint környéke), annak csak a vadászat maradt, annyira szétnyúlt a mezőny
-0-lés portyák is vannak, míg 0-ás vadászatnak híre nincs
-Ha sok embernek lesz büntetője, akkor a 0 lé mellé -1 csp is garantálható a portyában?"

Ezeket nem kommentálom, egyértelmű TOP-per para.

"-Iszonyatos sebződések vannak, a sebzés nem lineálisan nő, míg a maxhp sajnos igen!"

És van sebgyógyítás, managyógyítás, gyógyital.
A topon kívül képesek napi több gyógyitalt is venni LE-ból, nem érzik úgy hogy "tönkremegy a karakterük" tőle.

"-Sar a net, így fixen elkapható az aki éppen kimászik 15% alól, mire ő cselekedhetne"

Én ezt sem látom problémának, azt sem értem kinek az, elkölt LE, ha meg levernek és játszani akarok veszek gyógyitalt vagy manából gyógyítok, a 15% elkapás után ugyanis 5 teljes perc van mókázni, addig senki nem fog megtámadni.

Maradt kábé a lélekszívós dolog, azt már másik topicban tárgyalják hetek óta.
Elöl levőknek nincs ellenfelük, ez valós probléma, de ezzel nem hiszem lehet mit csinálni.
Vagyis zsebinspirátort mindenkinek
Ennek a nagyrésze a TOP-pot érinti csak, mintha nem is a portyareformról szólna amit írsz, hanem TOP reformról.
Én támogatom az ötletet, hogy ti is jó szórakoztató játékot kapjatok, hisz sok időt áldoztatok rá, megérdemlitek.
De ne portyareformként állítsd be, nincs sok köze hozzá.
Dátum: 2009.11.29. 01:56:51
Na végre ráéreztél a játék lényegére! Csak szépen, egymás hátát simogatva! Csak semmi konfrontáció, az nem optimális
Felgyógyulsz, levernek, utána 5 percig nem támadhatnak, addig gyógyulhatsz, akár maxba is, és 5 percig portyázhatsz-térkapuzhatsz-epikusozhatsz.
Gyógyitalra sokan sajnálják a LE-t pedig nem sok az (tudom a gyógyital sem)
De lehet azt is használni, manából is gyógyulhatsz, ez már napi 2 5 perces turnus, amikor ráérsz, amaradék időben meg vagy bejön vagy nem.
Jobb mint ha nem látsz senkit a portyaablakban egész nap, mert mindenki 15%-16%-osat játszik.
Jó, képzeld el ha ez lenne(15%-16%, csúcsidőben a portyát elfelejthetnéd, ha más játékossal akarnál interakcióba lépni felkelhetnél hajnalban, máskor töküres lenne nonstop a portyaablakod.
Amúgy nem érint sokakat, csak ahol kevés játékos van, ami elöl fordul elő. Ott biztos vagyok benne hogy lenne rá igény. Máshol nem vadásznak ennyire a 15% alól kibukó emberre, van bőven kiből válogatni.
Ezért mondtam, hogy más játékot játszunk, de ti járnátok a legrosszabbul ezzel, játszhatnátok tökegyedül bujócskát.
Ja hogy topközeli vagy?
Veletek nem vitázom, értelmetlen, teljesen más játékot játszunk.
Dátum: 2009.11.27. 19:27:20
Már szólok is a pókoknak, az ügyben nyomozást rendelünk el és a rosszalkodó szövetség meg lesz csapva
Aztán hadat üzenünk és jól lefarmoljuk mindet
A katakombából meg gyertek ki csak kinyírjátok a játékotokat.
"régen nem az LE rablásról van szó, hanem a támadhatóságról, a kettő nem egy és ugyanaz feltétlenül. A 15% ráadásul a játékosok védelmére lett létrehozva, nem a szívatására"

De figyi ez egy PVP játék, miért akarod tamagocsivá?
LE rablás célzat nélkül nem nagyon figyelik az embert mikor jön ki 15% alól.
Biztos vagyok benne, hogy így is beesik néhán yközvetlen támadás, de nekem is volt magas szintű karakterem, azért ez nem túl sűrű eset, tapasztalatból tudom.
Ráadásul tudsz gyógyitalt venni amennyit csak akarsz, manából gyógyítani ha megvan, (ha nincs vedd meg, nagyon jó szaki).
Mint látod igenis van lehetőség a kivédésre, amit te szeretnél az a csipet izgalmat is kiszedné a játékból nagyon sok helyen, és unalomba fulladna sokak részére.
Scriptet felejtsd el, ezzel kár vagdalózni, mert ilyen elven te is írhatsz scriptet amivel 15% alatt tartod magad és akkor csak a netsebesség dönt.

A mondandód többi részére is reagálva, én meg azért játszom hogy PVP-zek, raboljak és nem érdekel a bújócskád, nekem jogom van a rablás lehetőségéhez, és rengeteg időt eltöltök ehhez a játékkal, követelem a játékélményt!!!
Ezért én azt a javaslatot teszem, hogy a játékosokat már 14%-nál lehessen támadni, mert ez így számomra nem játék, és jogom van hozzá, főleg miutána Beho talin már őskövet is fogok venni!!!