Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Mi az amiről beszélni kell a találkozón
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi az amiről beszélni kell a találkozón
81. hozzászólás - 2009.11.27. 19:40:33 (Válasz Almási Viktor #80 hozzászólására.)
Ez buta beszólás volt. Ez a probléma tényleg nagyon sokakat érint.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.43
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi az amiről beszélni kell a találkozón
82. hozzászólás - 2009.11.27. 19:44:54 (Válasz Mortimer #81 hozzászólására.)
Van egy olyan feature, hogy látod mikor gyógyulsz fel.
És itt jön egy szuper trükk, ami sokszor mentett meg potenciális lerablásoktól!

Ha 1:11:01 -ig vagy 15% alatt, akkor ne 1:11:00-ig vadássz, hanem 1:00:00-ig (mondjuk), költsd el a LE-t, és üss vagy várd meg míg "lescriptelnek".

16%? Ugyanúgy szívná mindenki, aki centizi a vadászatokat.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.62
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi az amiről beszélni kell a találkozón
83. hozzászólás - 2009.11.27. 19:46:24 (Válasz Mortimer #81 hozzászólására.)
Jó, képzeld el ha ez lenne(15%-16%, csúcsidőben a portyát elfelejthetnéd, ha más játékossal akarnál interakcióba lépni felkelhetnél hajnalban, máskor töküres lenne nonstop a portyaablakod.
Amúgy nem érint sokakat, csak ahol kevés játékos van, ami elöl fordul elő. Ott biztos vagyok benne hogy lenne rá igény. Máshol nem vadásznak ennyire a 15% alól kibukó emberre, van bőven kiből válogatni.
Ezért mondtam, hogy más játékot játszunk, de ti járnátok a legrosszabbul ezzel, játszhatnátok tökegyedül bujócskát.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.58
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi az amiről beszélni kell a találkozón
84. hozzászólás - 2009.11.27. 19:46:44 (Válasz Blackjack #79 hozzászólására.)
Ne akard már beadni, hogy az nem zavar, ha LE-t visznek, az viszont igen, hogy leütnek... Ezesetben szívességet tesznek neked amikor leütnek 15%on, hiszen amúgyis leüttetted volna magad. Viszont a leüttetésnek pont az a célja, hogy ne tudjanak LE-t vinni. Akkor mégis zavar?
Pontszám: 6.80
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi az amiről beszélni kell a találkozón
85. hozzászólás - 2009.11.27. 19:47:08 (Válasz Damage #82 hozzászólására.)
Figyelj, lehet trükközni a felszereléssel, ettől még a dolog igazságtalan marad: te már azelőtt támadható vagy pár másodperccel, hogy elérnéd a 15%-ot. Lehet ezt mismásolni, egyéb, kerülőutas megoldásokat keresni, de tény marad. Ez hiba, ezt javítani kell.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.43
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi az amiről beszélni kell a találkozón
86. hozzászólás - 2009.11.27. 19:47:52 (Válasz Almási Viktor #80 hozzászólására.)
Csak magas a szintem, ez még nem jelent semmit, max annyit hogy régóta játszom, a toptól én is messze vagyok:). Csak azért írtam be, mert amit lehetett azt tényleg kipróbáltam, még a -számomra- teljesen abszurd "kimásolt cím őrjöngő frissítése" című epizódot is, de ez sem ér semmit.

Ezt a fajta támadást egyébként Miklósék (akarva vagy akaratlanul) megtámogatták a Kristálygömbbel, ami szerencsére aukciós relikvia, így nem jön velünk szembe túl sűrűn. Szívesen veszek tanácsokat, tényleg, de mindent kipróbálva, csak szerencsével tudod kivédeni az ilyen támadást (húzod, halasztod, variálod, váratlanul felgyógyulsz -megjegyzem ennyi mindent kell csinálni, a másiknak meg csak a frissítést nyomogatni-), de ha épp akkor is nyomogatja a frissítést, akkor tök mind1 az egész. Az eredeti javaslatomban fél-egy perc idő szerepelt, komolyan azt hiszitek, hogy ez a minimális türelmi idő nagyban befolyásolná az emberek támadhatóságát? Ez csak annyira lenne elég, hogy kivéd ezeket az "extrém" támadásokat, ha az oldal épp belassul, akkor még arra se..de legalább remény lenne rá, és JOGGAL lenne magára büszke az aki így is be tud verni, mert most nem nagy kunszt.
Zoidberg - v1
Pontszám: 5.49
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi az amiről beszélni kell a találkozón
87. hozzászólás - 2009.11.27. 19:48:39 (Válasz Mortimer #85 hozzászólására.)
Ácsi, én nem felszerelés-trükközésről beszéltem, hanem arról, hogy nem kötelező kicentizni a vadászatot!

Mód: helyesírás
A hozzászólást Damage módosította 2009.11.27. 19:49:25-kor
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.63
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi az amiről beszélni kell a találkozón
88. hozzászólás - 2009.11.27. 19:49:21 (Válasz Mortimer #85 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.11.27. 19:47:08
Figyelj, lehet trükközni a felszereléssel, ettől még a dolog igazságtalan marad: te már azelőtt támadható vagy pár másodperccel, hogy elérnéd a 15%-ot. Lehet ezt mismásolni, egyéb, kerülőutas megoldásokat keresni, de tény marad. Ez hiba, ezt javítani kell.


Pontosan erről van szó, valszeg sokan még nem tapasztalták meg és azt hiszik túlzás..
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.74
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi az amiről beszélni kell a találkozón
89. hozzászólás - 2009.11.27. 19:50:57 (Válasz Damage #87 hozzászólására.)
Idézet: Damage - 2009.11.27. 19:48:39
Ácsi, én nem felszerelés-trükközésről beszéltem, hanem arról, hogy nem kötelező kicentizni a vadászatot!

Mód: helyesírás


Damage: és akkor mi van ha nem centized ki? Megállsz és elköltöd az LE-t, de az eredeti probléma ettől nem oldódott meg:) A támadó egyébként sem tudhatja, hogy van e nálad LE vagy nincs, maximum a TP növekedéséből következtethet.
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.74
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi az amiről beszélni kell a találkozón
90. hozzászólás - 2009.11.27. 19:51:28 (Válasz Damage #87 hozzászólására.)
Szerintem kevés köze van ennek a témakörnek a vadászathoz, erre szabva tényleg csak pár magas szintű emberre vonatkozik, akiket Dutch támad. Háborúban ez sokkal fontosabb és gyakoribb probléma, ami pedig az egész játékosbázist érinti.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.43
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi az amiről beszélni kell a találkozón
91. hozzászólás - 2009.11.27. 19:51:37 (Válasz Blackjack #86 hozzászólására.)
Felgyógyulsz, levernek, utána 5 percig nem támadhatnak, addig gyógyulhatsz, akár maxba is, és 5 percig portyázhatsz-térkapuzhatsz-epikusozhatsz.
Gyógyitalra sokan sajnálják a LE-t pedig nem sok az (tudom a gyógyital sem)
De lehet azt is használni, manából is gyógyulhatsz, ez már napi 2 5 perces turnus, amikor ráérsz, amaradék időben meg vagy bejön vagy nem.
Jobb mint ha nem látsz senkit a portyaablakban egész nap, mert mindenki 15%-16%-osat játszik.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.58
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi az amiről beszélni kell a találkozón
92. hozzászólás - 2009.11.27. 19:57:28 (Válasz Mortimer #90 hozzászólására.)
Igen, a másik meg a háború, ott is ki lehet használni. De ezt már azért nem írtam bele, mert már így is azzal jönnek, hogy a fél perces türelmi idő megöli a PVP-t (LOL), így még a háborút is tönkretenné gondolom.. Holott itt nem a támadók szívatásáról van szó, hanem a rendszer egyensúlyba hozásáról! A karakter így is úgy is támadható lesz, csak fél1 perccel később, de ez a később kifejezés is csalóka, mert bizony a támadó pár másodperces előnyben van, ha elhiszitek ha nem.

Mind1, szerintem elég érv és ellenérv hangzott el, meggyőzni már nem fogjuk egymást, így majd jön a JV és dönt, valszeg úgyis marad minden a régiben egyébként:)
A hozzászólást Blackjack módosította 2009.11.27. 20:03:32-kor
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.72
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi az amiről beszélni kell a találkozón
93. hozzászólás - 2009.11.27. 21:49:26 (Válasz Mortimer #48 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.11.27. 09:54:00
"Állatok sebzése a te sebzésed 5-öd része (szorozva azzal, hány állat talál, plusz tárgyakból jövő érték). Ez szerintem korrekt, legalább nem száll el a sebzésük."

Nem ezzel van a baj, hanem azzal, hogy találatnál az elnyelés számít, ha nem találsz akkor nem. Azaz:

Találsz, kritikus sebzés. 1 sebzést okoztál, állataid 1 sebzést okoznak.
Nem találsz, állataid 250 sebzést okoznak.

Érzed a különbséget?


Ez viszont nagyon csúnya bug, ezt a bajnoki előtt mindenképpen javítani kéne...
Pontszám: 6.80
Oldal: 12345
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!