Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Én az akadémiával bejövő több állatos -vagy,és- egy de nagy állatos lehetőségekben látom az első komolyabb stratégiai-karakterépítési lehetőséget ami változatosabbá fogja tenni a játékot. Biztos később is lesz még ilyen, mindenesetre nagy szükség lenne eltérő stratégiák kialakításának az lehetőségére, jó hogy felvetetted ezt a témát.
Dátum: 2009.02.14. 08:28:40
Már most is van korlát, Psych le is írta, hogy állandóan szét fogják ütni öket, sztem az böven elég, és ha tényleg így lesz bőven nem a Tyrant járt jól ezzel a húzásával, és talán meg sem lépi mégegyszer.
Most szívemre tettem a kezem és mondom: szabályok keretein belül sikerült ezt véghezvinnem.
Amugy egyetlen portyám sem volt 3k felett, söt eddig összesen 5 db volt 2k felett.
További jó játékot!

Szerk.: Mási Valkitor
Dátum: 2009.02.12. 16:27:53
Azt akkor szedtem össze amikor a munkahelyemen is tudtam játszani, sajnos a gazdasági válság hatására ez megváltozott, most csak otthonról terjesztem a kórságot töredékidöben.
Dátum: 2009.02.12. 16:20:53
Mondjuk én egy casual gémer vagyok. Ez után a változtatás után nem hiszem hogy lesz magas szintű állatom, mert nem lesz időm sebgyógyítani meg kenneleztetni meg odafigyelni rá. Jelenleg se nagyon van az alkalmi játékosoknak állata, pedig sokkal egyszerűbb a tartásuk. Azt elismerem hogy az állatos szakikat senki nem használja. Viszont ha bejön ez a fejlesztés én akkor sem fogom mert nincs annyi idöm a játékra hogy én félóránként feszaladjak: gyógyítani, aztán megint aztán kennel na ez nem fog menni.

Lesz két elsö szintü állatom (vagy három) aztán majd nézem hogy felváltva agyonverik őket (meg engem) , néha megetetem öket párszáz léért csak hogy a gondoskodás is meglegyen oszt ennyire fogja futni.
Dátum: 2009.02.11. 17:51:57
Ez a Végzetúr Wars ala békés világ: A Klónok Építkezése
Dátum: 2009.02.11. 17:13:26
Igen, a magas szintű állat az egyik legjobb felszerelés ami lehet egy karakternél, pont ezért kell megdolgozni érte, meg szakikkal fejlszteni. Egy páncélt csak megveszel oszt ott van, persze hogy erösebb az állat, csúnya lenne ha nem. Nincs ezzel baj, lehet mindenkinek. Új állatot meg mindenképp kell elöbb-utóbb kiképezni, csak még kevesen értek el oda amig az elöző tarthatatlanná válik.
Dátum: 2009.02.11. 16:51:34
Hát én már két állatot futtatok mert elfogtam egy renegát galetkit és olyan jóban lettünk nem volt szíven kisajtolni, viszont a sebzésük nekem elsö pár blikkre ugyanakkora: az enyém 25%-a. Persze ha valaki érdemlegesebb információval rendelkezik nyugodtan vétózzon meg.

Az állatok statisztikáit tényleg nagyon jó lenne látni, azt nagyon jó ötletnek tartom. (Végre egy kis matek)
Dátum: 2009.02.11. 15:59:06
Ja tényleg, még a szinted is írtad tiszta bamba vagyok
Hát én 27.-en csücsülök, ugyhogy nekem (Mási) nem kell félnem szerencsére
Dátum: 2009.02.10. 23:35:19
ez oké, de azt mondd meg mi a neved a játékban, V1-en vagy?
lehet fel szeretném veled venni a "kapcsolatot"
Dátum: 2009.02.08. 14:16:03
"És persze ettől a lakásárak tovább zuhannak, és aki pár éve devizába vette fel a hitelt, nemcsak azért verheti a fejét a falba, hogy mekkora lett a törlesztőrészlet, hanem attól is, hogy lassan kétharmad-féláron tudna egy ugyanolyan lakást venni."

Egyik haverom 2 éve vett devizahitelre lakást, a legrosszabbkor amikor csak lehetett. Gyereket akartak, lakás kellet, egyszerű munkásemberek lévén nem volt más lehetőségük. Jelenleg nem az a helyzet náluk "hogy verheti a fejét a falba", hanem az hogy van egy 110000-es havi törlesztőrészletük (ami persze csak 70000 volt két éve), ehhez havi 200000-es jövedelmük, mert persze az szó szerint inkább csökkent 2 év alatt az árakkal ellentétben, plusz egy kisgyerkőc.

A hitelből innen kezdve kikeveredni nem tudnak, hisz a lakásárak is csökkennek, egyetlen lehetőségük hogy 25 évig behúzzák a nadrágszíjat de keményen hogy a temetésükre összespórolják a pénzt. Persze be is lehet vállalni még egy munkahelyet, csak sajnos a jelenlegi helyzetben úgy fest hogy azt a másodállást az élete végéig csinálnia kéne.

Mindezt egy olyan világban ahol a médiából az utcáról mindenhonnan azt kapod már szinte kondicionálásképpen hogy élj felelőtlenül-boldogan mindent megkaphatsz mert megérdemled ez csak természetes.

Na ez az ami kemény dió.
Dátum: 2009.02.08. 01:07:17
Azért megpróbáltam
A többi fejlesztést nagyon köszönjük, nagyon jók lettek.
Dátum: 2009.02.07. 20:28:54
Ezt én is támogatnám, főleg mióta letiltott az IT a melóhelyen és vérbeli casual gémer lettem igencsak nehéz ellőnöm a portyapontokat
Dátum: 2009.02.07. 16:19:51
HA valaki 20. szinten bekerül egy topszövetségbe, valószínüleg alapjában egy nagyon erös karakter, erre megkapja a 8+ szintü gyakteret és védöfalat. Akadémia meg magában semmit nem ad, ahhoz szakikat kell fejleszteni kismillió LÉért, ami 20. szinten még nem áll ekkora mértékben rendelkezésre.
Dátum: 2009.02.06. 09:49:36
Hát gyémántosként maxos palotával még mindig nem éri meg sajnos, kéne vmi térkapus tárgy ami ad mondjuk 11% árcsökkenést még és akkor KOMBÓÓÓ!!!
Dátum: 2009.02.05. 09:21:31
Ha csak portyázok a turbó fixen a kreatívon van miről beszélgetünk egyáltalán
Azt a 3-4 térkaput meg szintén nehéz ellőni amikor naponta 10-szer lépek fel a portya miatt
Sajtolás-spektrális? Portyázok ember!
Haggyuk mán ezt a témát
Dátum: 2009.02.05. 08:42:43
Azon a taptasztalati szinten ahol már szükséges eme idöcsökkentés már nem lehet csak portyából megélni sőt, tehát jól van ez így.
Dátum: 2009.02.02. 12:11:26
Ez jó de aki nem portyázik és nincs is szövetségben annak kéne egy harmadik kitétel is, nem gondolod
Dátum: 2009.01.29. 21:19:56
Én most löttem be 20 vadászatot, és majdnem 10 percembe tellet megválaszolni a kvíkérdéseket pedig alig gugliztam.
Tudom hogy optimalizálgatjátok a szerver sebességét, de az esti órákban egyszerüen siralmas, szövi fórumot inkább nem is olvastam, nem bírtam kivárni amíg betölti az avatárokat. Jó lenne ha ezen javítanátok jelentös mértékben, komolyan halálra idegesít.
Dátum: 2009.01.23. 10:54:14
Annak semmi köze a multizáshoz. Pont emiatt nem (csak) IP cím által szüri a Beho a multizást, hanem logok alapján.
Aki multizni akar annak számtalan lehetösége van folyamatos IP cím cserére, biztos nem ugyanarról csinálják.
Aki meg igen az gyorsan bukik a log miatt (kettös bizonyosság).