Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tigrisnyul

Dátum: 2016.03.05. 15:03:51
Lan, és tök ingyen!!!
Dátum: 2016.03.05. 15:02:43
Felvilágosultam, eddig csak sejtettem. De most már azt hiszem megvilágosodtam. Azoknak akik folyamatos prémmel nyomják egyértelmű, hogy ha Miklós azt írja, hogy csak egy építőrabszolga, botrányosan rossz karakternek lehet szüksége segítségre, az azt jelenti, hogy ha nincs prémes cuccod, akkor TE építőrabszolga vagy.(és ez csak bizonyos szinten fog kiderülni, addig teljesen átlagos karakter vagy prém nélkül is)

Én pedig nyilván egy olyan nem prémes karaktert nevelgettem (sokszor volt prémes is de mindegy is), akit nem láttam objektíven. De könyörgöm ha nem a látott környezetemhez kellett volna viszonyítanom, akkor mihez?

A beidézett Miklós részek mind azt mutatják, hogy szerintük se jó így. DE most már ez így marad.

Afölött is elsiklik mindenki, hogy költöttem a játékra, most is, csak nem az össze karinál, és nem folyamatosan tolom bele. Azazel szerintem ezért kérdezte, hogy mégis, mennyit kell beletenni, hogy megszólalhasson az ember.
Dátum: 2016.03.05. 14:09:20
Offs, én erre már reagáltam egyszer. Az ősköveket nem én hoztam szóba megint. Vagy szerinted igen?

A beidézett részre annyit írtam akkor is most is. Kíváncsian várom mik lesznek a változtatások. Nézd meg nyugodtan. Mióta Miklós írta ezt, azóta egy darab ősköves megjegyzésem nem volt. Csak amit Ariel művel azt nem tudtam tovább szó nélkül figyelni. De nem én dobta fel újra ezt a témát!
Nekem veled semmi bajom, szerintem végig nagyon jó meglátásaid voltak.
Dátum: 2016.03.05. 14:01:53
Ariel, ezeken a szinteken nem igazán beszélhetünk tömegről. De ezt talán te is tudod. Hány aktív játékos van körülötted 10-15 szinten belül? Nem tudom, és talán te se, hogy hány reklamáció érkezett az ÜSZ-re.

Az, hogy itt kevesen szólalnak meg, pedig ember függő. Valaki nem foglalkozik ennyire a játékkal. Valaki csak simán töröl (mint ahogy Maciéknál egy tag), és van aki szót emel itt is, nem csak ÜSZ-en. Ilyenek kb 3-an, 4-en voltunk.
Dátum: 2016.03.05. 13:43:20
Persze.
De ez most, hogy jön ide?
Dátum: 2016.03.05. 13:15:21
Ja és még annyi, hogy az ősköves dolgot már elengedtük, most nem én vagy Azazel hozta be, hanem Ariel.

Én és még páran azt nem értjük, hogy akkor mit is jelent ez a rész:
"++Fontos infó: a szörnyek nem klónok, egy algoritmus által létrehozott ellenfelek. Szerintünk minden normálisan fejlesztett karakter le tudja őket győzni, de a biztonság kedvéért beraktuk, hogy aki akar, használhat támadás / őrjöngés italt, ill. lesz egy még további buff vásárlási lehetőség, de erre max. egy építő rabszolgának lehet szüksége"

A saját állításuk szerint leküzdhetőek a szörnyek. Komolyan azt állítja itt bárki, hogy ezek a sorok nem azt jelentik, ami le van írva???
Dátum: 2016.03.05. 13:08:12
Offsboy, nekem semmi bajom az őskő költéssel. Teljesen megértem, amit mondasz. Azt is megértettem az évek során, hogy van, amit nem lehet őskő nélkül. Nincs ezzel bajom.

A fentit azért írtam, mert Ariel nem arra reagált, ami le volt írva. Mert arra szerintem maga Miklós se tudna anélkül, hogy behozná ezt az ősköves mizériát.

ARIEL, a témát nem én hoztam, hanem maga Miklós.

Ha egy event úgy van beharangozva, ahogy ez volt. Ott ez az őskövezés csak védekezés.


Ez egyben Arielnek is válasz.

Másik három karakterem teljesítette az eventet, egyiknek sincs ősköves cucca, de vettem őskövet, hogy a toplistán fejezzék be, mert a kufárnál költeni kellett. Az már nekem is természetes, hogy kavics nélkül kevés event teljesíthető. Itt nem ez a gond.
Dátum: 2016.03.05. 12:30:18
Ariel, te amúgy kapsz valami jutalékot?
Mert folyamatosan csak ezen a részén lovagolsz a témának.
Dátum: 2016.03.04. 17:52:02
Hasonló eredményre jutottam én is a számolgatásokkal. De azt mondták a fejesek, hogy ez már most így marad:(
Dátum: 2016.03.03. 20:52:55
Én azt szoktam, ha nem dob egymásután 3-4szer semmit, hogy kilépek belépek. Nekem bejött.
De ugyanez, ha pl smaragd szelence 3szor egymásután dobta ugyanazt akkor is kilép belép.
Dátum: 2016.03.03. 18:15:37
Játék játék. De ha úgy tekintünk erre az eventre, hogy itt most aztán megmérettetik a karaktered, akkor az a visszajelzés , ha nem tudod teljesíteni, vagy esetleg csak brutális erő ráfordítással, hogy a karaktered kuka,valamit nagyon elrontottál.

És nem erről volt szó. És csak magas szinten számít, hogy erős karakteres van vagy sem.

Sok sebből vérzik az event ezen része.
Dátum: 2016.03.03. 13:29:40
Miklós, nem erősségtől függetlenül. De az egész onnan indult, hogy Baraty megnézi a gyengítés lehetőségét. Erre rákérdeztem. Ha erre akkor ott már azta választ adtad volna, amit itt később fórumon, nem lett volna vita. De nem ezt adtad. S ezért nekem kicsit magyarázkodás szagú lett az egész.

Kíváncsian várom mi lesz az újítás!
Dátum: 2016.03.02. 23:43:58
Akkor a VUnak már csak a szlogent kell lecserélnie és rendben leszünk.
Dátum: 2016.03.02. 22:44:36
Ariel, valamikor nem fér bele.
Tehát ha csak egy liter tejet veszek, de lyukas a zacskója, kussoljak. Ha veszek egy hűtőt és horpadt az egyik oldala, akkor odamehetek az ügyfélszolgálatra.
Így gondolod?
Dátum: 2016.03.02. 20:35:01
Megválaszolnád az én kérdésemet is?
Milyen egy 161-es átlagos karaker statja?
Tényleg kíváncsi vagyok.

A prémnek ebben az eventben szerintem nem sok szerepe volt. Amelyik két karakteremmel topos helyen végeztem, egyik sem prémes, és a harmadikkal is befejeztem.

Mióta itt az SZB szerintem a legtöbb karakernél halomban áll a csp, ha csak nem építő karakter.

Mod.: Az is elég ha mondasz v1-en ezen a szinten vagy környéken karaktert, aki szerinted normál fejlesztésű!
Dátum: 2016.03.02. 19:50:27
Azért ez nem igaz. Ott a fétis. ÉS egy csomó jó cucc potyogott amíg végig jártad!
Dátum: 2016.03.02. 19:47:36
Itt maga Miklós (fórumon) írta, hogy ezeknek a karaktereknek a 20 köves buff sem segít.
Dátum: 2016.03.02. 19:33:47
Offs, jól van.
Amúgy a tény se tény, hiszen nem állít valósat. Azzal a karakterrel is fizettem már:) Többet nem fogok mondjuk, mert töröltem.
Dátum: 2016.03.02. 19:31:14
Ariel, úgy fogalmazott Miklós, hogy egy átlagos karakter számára teljesíthető.
Én átlagosnak gondoltam a karakteremet.
TE szerinted mi az átlagos karakter? Ariel, többszörös bajnok.
161-es szinten milyen statokkal kell rendelkeznie egy karakternek? Kérlek, írd le!
Dátum: 2016.03.02. 19:27:22
Dolgoztam ügyfélszolgálaton sokáig. De soha nem mondhattam azt, hogy "Elnézést, de Ön félévente csak 1500 ft-tal tölti fel a telefonját, már 10 percet segítettem, többet nem tudok sajnos."

Dolgoztam egyéni vállalkozásban is, ahol szolgáltatásokat nyújtottunk. Voltak ingyenes tartalmaink. Az ingyenes tartalmaknak az a lényege általában, hogy minnél jobb legyen, ezzel ösztönözzük vásárlásra a fogyasztót. Azoknak is teljes körű választ nyújtottam mindig, akik végül soha nem lettek vásárlók. DE nem egyszer volt,hogy valaki úgy jött, hogy az az x.y. ajánlotta pont, aki nem vásárolt, de ő megvett valamit.

Ügyfélszolgálatos munkám során nem egyszer volt olyan, hogy szerettem volna beolvasni a vonal másik felén levő embernek, vagy a későbbi munkám során valaki kötekedő hangnemben jött. Ebben az esetben ha úgy éreztem én nem tudok vele kommunikálni, mert nem tenne jót senkinek, tovább küldtem máshoz.

Az itteni ügyfélszolgálatos tapasztalatom. Dikó jellemzően botrány. Nem a stílusa miatt, hanem a felkészületlensége miatt. Miklós jellemzően (ritkán futottam mondjuk pont vele össze) normálisan és segítőkészen állt hozzá a dolgokhoz. BARATY, így csupa nagy betűvel, az egyetlen, aki szerintem tényleg alkalmas a feladatra.