Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Végzet Verme
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
661. hozzászólás - 2016.03.02. 19:53:21 (Válasz F3rcsu #659 hozzászólására.)
Ott a fétis. Az azért nem semmi. Az volt a jutalom.Minden más, a hordatrófeák is, csak hab a tortára.
Báró Samedi
Pontszám: 8.34
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
662. hozzászólás - 2016.03.02. 19:57:20 (Válasz Tigrisnyul #660 hozzászólására.)
ja
de 1 darab horda trófeát se kapok
Pontszám: 6.64
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
663. hozzászólás - 2016.03.02. 20:01:12 (Válasz Ariel #657 hozzászólására.)
Attól lett értéke bakker...azért hordták vagonszám, hogy ott lehessenek a topban, a francos fülekért....meg hogy eseménypontot zsebeljenek. Az event nélkül nem volt értéke, pont az event adott értéket neki.

Szerintem hagyjuk ezt a vitát, mert képtelen vagy levenni az "elitszemüveged". Nem tehetsz róla, de egyszerűen nem érted,miről beszélek.
Báró Samedi
Pontszám: 7.23
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
664. hozzászólás - 2016.03.02. 20:13:30 (Válasz F3rcsu #662 hozzászólására.)
Ez nem biztos, hogy az event hibája...tudok olyan karaktert, aki forint nélkül, megoldotta a vásárlásokat. Én, se kapok, pedig jól jött volna, de ez az én döntésem volt.
Báró Samedi
Pontszám: 8.34
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
300 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
665. hozzászólás - 2016.03.02. 20:25:37
Az event őskőköltsége pont olyan, mint a többi eventé, vagy akár az egész játéké. A pénzzel is taktikázni kell, mert ha minden szir-szart megveszel, vagy olyan úri hóbortjaid vannak, mint a templomi pálca vásárlás (ami hasznos cucc, de az ár/érték aránya elég rossz még akciósan is), akkor horribilis összeget el lehet szórni, de, ha csak a legszükségesebbeket veszed meg, akkor baráti(bb) mennyiség is elég, vagy ha betárazol platinából, akkor őskő nélkül is megoldható...
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.61
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
666. hozzászólás - 2016.03.02. 20:29:40 (Válasz Azazel #663 hozzászólására.)
Kevered a szezont a fazonnal, se füle se farka annak amit összehordasz. Azokról a karakterekről van szó, akik olyan gyengék, hogy nem tudják legyőzni az ellenfeleket. Nehogymár azt akard megetetni velem, hogy nekik érték a csp és eseménypontért hordták az eventbe a csp-t. Aki nem tudja legyőzni ezeket az ellenfeleket, az tojik a LE/TP-re. Toplistás elképzelése is nehezen lehet annak, aki nem tudja legyőzni az ellenfeleket...
Ha pedig még a prémium tagságot sem hajlandó a karakter gazdája legalább az event alatt kifizetni, az ugyancsak a csp "hatalmas" értékét bizonyítja.

Nincs rajtam elit szemüveg, nagyon is jól látom, hogy miről beszélsz. Ez pedig nem más, mint hogy a gyenge karakterek a számukra értéktelen erőforrásért cserébe szintén teljesíthessék az eventet, legalább az utolsó szörnyig.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.58
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
667. hozzászólás - 2016.03.02. 20:35:01 (Válasz Ariel #666 hozzászólására.)
Megválaszolnád az én kérdésemet is?
Milyen egy 161-es átlagos karaker statja?
Tényleg kíváncsi vagyok.

A prémnek ebben az eventben szerintem nem sok szerepe volt. Amelyik két karakteremmel topos helyen végeztem, egyik sem prémes, és a harmadikkal is befejeztem.

Mióta itt az SZB szerintem a legtöbb karakernél halomban áll a csp, ha csak nem építő karakter.

Mod.: Az is elég ha mondasz v1-en ezen a szinten vagy környéken karaktert, aki szerinted normál fejlesztésű!
A hozzászólást Tigrisnyul módosította 2016.03.02. 20:40:53-kor
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.56
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
668. hozzászólás - 2016.03.02. 20:42:02
Hát ez az event megosztotta a társadalmat rendesen! Nem gondoltam hogy ekkora sz...rt sütünk a kakiból! Most ez a topic arról kell szóljon, hogy a nonprém karik is kivágják a rezet a semmiért, a prémesek meg kussoljanak, mert nekik mindent lehet?! Szomorú vagyok, hogy ezt kell olvassam ahelyett hogy végre bekerült egy tök jó fejlesztés, ami kihívást is jelent végre(én már vártam )Nem ide tartozik, de öt év után ma tudtam megszerezni a Szívósság övét! Ez az event meg annyi tápot oszt, amit fél év alatt szedek össze kínkeservesen k... sok forint befizetésével alapjáraton! Kicsit szétszórt vok. dolgozik a házi pálesz, de akkor sem értem a rinyálókat! Egy Diablo3 vagy WoW játék tízszer ennyi forintot zabál be a semmiért, ott még csak a reklamáció szót sem ismerik! Itt meg mindenki beadhat egy népszavazási előterjesztést, mégsem tetszik!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 9.16
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
669. hozzászólás - 2016.03.02. 20:46:42 (Válasz Tigrisnyul #667 hozzászólására.)
Milyen egy átlag karakter? Hát olyan nincs barátom! Nézd a környékeden lévőket és ha találsz valami anomáliát a TOP-hoz képest, próbálj másolni róluk, ez nem szégyen hanem a tanulási folyamat velejárója!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.32
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
670. hozzászólás - 2016.03.02. 20:52:32 (Válasz Ariel #666 hozzászólására.)
" Azokról a karakterekről van szó, akik olyan gyengék, hogy nem tudják legyőzni az ellenfeleket"

Nem. Azokról, akik nem tudják legyőzni a lépcsőn ülő szörnyeket.Akik a többit sem, azok ne is menjenek az event közelébe, ez oké.
Akik továbbra sem gyengék, csak nem átlag felettiek. Igen arról beszélek, hogy nekik is jusson valami, ha hajlandóak cserébe több tízszeresét áldozni annak, amennyit a többi karakter. Magyarázd el nekem, hogy erős karakternek mennyivel, és miért értékesebb a csp., mint egy átlag karakternek, kivéve a csp. faló eventeket.
Báró Samedi
Pontszám: 7.23
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
671. hozzászólás - 2016.03.02. 20:59:45 (Válasz Azazel #670 hozzászólására.)
Most megint nem értem mi a a baj, megnézem min csúszott el a harc, majd kiegyensúlyozom a hiányosságomat, leverem az ellent és mosolyogva továbblépek! Ha meg nem akarok máshogy fejleszteni, akkor nem győzöm le az ellent, de nem is rágódom azon hogy valamit elbasz...tam!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.32
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
672. hozzászólás - 2016.03.02. 21:01:55 (Válasz Tigrisnyul #667 hozzászólására.)
Vedd a 175 és 145 szintek közti karakterek átlag TÖ-jét csatlósokkal és tárgyakkal, akkor jó közelítéssel megkapod az átlag 161-es karakter paramétereit. Ezt még butítsd le egy kicsit, és megkapod az ellenfelek statjait. Legalábbis jó eséllyel hasonló módon születtek a mostani ellenfelek.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.17
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
673. hozzászólás - 2016.03.02. 21:10:23 (Válasz Ariel #672 hozzászólására.)
Ariel: ez így önmagában semmit nem ér, sajna a főszörny még mindig lever!! Most mit csináljak?????!!!! Az ÜSZ nem hajlandó gyengíteni rajtuk!!!! Ajjaj, itt baj lesz, most mi a teendő???? Inkább törlök az biztos hat majd!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.32
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
674. hozzászólás - 2016.03.02. 21:12:13 (Válasz Azazel #670 hozzászólására.)
Hogy mitől függ, hogy mennyit ér egy csp? Hát attól, hogy mit kapsz érte. Kapsz-e érte asztrális kincset, ha igen mennyit, kellenek-e az eseménypontok, vagy már így is halomban áll? Fejleszted-e csp-ből a vágóállatokat, vagy sem. Mennyire befolyásolja a napi küldik számát a kapott csp? És még sorolhatnám...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.17
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
675. hozzászólás - 2016.03.02. 21:27:00
Na, ez az...most már tudom, mi borította a képletet magas szinten. A csatlósok. Nem a fejlesztési irányok, játéktudás, miegyéb.A készpénz.
A csatlósok mennyisége, és a szintjük minimum 80%-ban attól függ, ki mennyi forintot áldozott rá. Nem kell a duma, hogy forint nélkül is van.Van.
Csak épp jóval kevesebb, és alacsonyabb szintűek, mint ugyanannyi idő alatt forintért. Ez nem baj, aki többet fizet,többet kap.
Csak akkor ne mondja senki, hogy szar gagyi a karakter, mert bénán fejlesztették.Nem. Csak nem tola bele egy zsiguli árát.A többiek mellette pedig igen, ezért ott ahol nem olyan népes a mezőny, nagyon feltolják az átlagot a fizetősök, ezért bukik aki nem fizetett annyit, mint a többi.
Báró Samedi
Pontszám: 8.89
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
676. hozzászólás - 2016.03.02. 21:46:49 (Válasz Azazel #675 hozzászólására.)
Ez csak az én feltételezésem, hogy a csatlósok beleszámítanak. De a csatlósok nélkül is sokkal nagyobb hatása van a szórásnak. Ha van 10%-os szórás a karakterek között, az alacsony szinten mondjuk 100 TÖ különbség, magas szinten 1000TÖ. Miközben mindkét esetben elég, ha csak 30-cal kisebb a támadásod, mint a másik védelme, és már csak 20%-ban találod el...
Egyszerűen magas szinten könnyebb átcsúszni a "még eltalálom az ellenfelet zóna" határán.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.11
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
677. hozzászólás - 2016.03.02. 21:59:07 (Válasz Ariel #676 hozzászólására.)
Oké.Akkor 45. szinten 15%-al az átlag alatt vasárnapi kirándulás, 170. szinten 15%-al az átlag alatt totál lehetetlen. Ez így rendben van egy event esetében szerinted? Nem férne bele egy kis igazítás?
Báró Samedi
Pontszám: 8.34
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
678. hozzászólás - 2016.03.02. 22:14:49 (Válasz Zooleee #668 hozzászólására.)
Az arakkal nem vagy tisztaban...ha nem akarsz lemaradni kicsivel dragabbra jon ki mint a wow elofizetes
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.78
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
679. hozzászólás - 2016.03.02. 22:27:08 (Válasz Emishi #678 hozzászólására.)
Na most megnéztem mennyi a wow előfizetés, úgyhogy kijelenthetem, hogy szar a becslésed. Persze ha nem optimálisan, minden szarra költöd a követ, akkor a világ összes ősköve sem elég. A wow előfizetésnél akkor is kevesebb kőből megoldható a topon tartás (nem a lemaradás elkerülése, amiről te beszéltél!) ha nem számolgatod a TP-t, ha meg optimalizálsz és LE/TP-t számolgatsz, még ennek is töredékéből megvagy.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.07
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
680. hozzászólás - 2016.03.02. 22:29:09 (Válasz Azazel #677 hozzászólására.)
De persze, igazítani bármikor lehet. De hol húzod meg a határt? 20%-nál, 25%-nál? Mindig lesz egy még gyengébb karakter, egészen addig, amíg már teljesen mindegy, milyen karaktered van, és máris visszajutottunk a klónokig. Miklós húzott egy határt ott, ahol ő gondolta. Elmondta, hogy a gyenge karakterek mit tehetnek, hogy több esélyük legyen. Ez nem egyezik azzal, ahol te gondolod a határt, ennyi.

Aki még arra sem hajlandó, hogy ősköves varázslatot vegyen, nem csak azért, hogy könnyítsen a saját helyzetén, hanem azért is, hogy tovább létezzen ez a játék, annak az eventtel kapcsolatos nehézségei szerintem irrelevánsak. Ahogy az is nonszensz, hogy a drága fejlesztési időt arra fordítsák, hogy ezeknek a karaktereknek is könnyen élhetővé és zökkenőmentessé tegyék a játékot.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.11
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!