Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tequila

Oldal: 1
Dátum: 2010.04.05. 15:47:09
Mi a ketoacidozis?
Egy fura betegség
Olyan mint a kemoterápia
Szénhidrát hiány
Vérszegénység

a válasz mellé raktam a jelet...de törölni kellene a kérdést,mert nincs jó a válasz közötte....valójában a vér ph-nak savas eltolódása a ketontestek felszabadulása miatt...ehhez egyik sem hasonlít.sajnos
Dátum: 2010.04.05. 15:42:57
Mi a ketoacidozis?
Egy fura betegség
Olyan mint a kemoterápia
Szénhidrát hiány
Vérszegénység

a válasz mellé raktam a jelet...de törölni kellene a kérdést,mert nincs jó a válasz közötte....valójában a vér ph-nak savas eltolódása a ketontestek felszabadulása miatt...ehhez egyik sem hasonlít.sajnos
no akkor ide is beírom: miért nem jó a kék?????
Milyen színű a megkülömböztető jelzés nálunk?

piros
kék
sárga
fehér

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Dátum: 2009.11.24. 14:06:31
pech
Milyen színű a megkülömböztető jelzés nálunk?

piros
kék
sárga
fehér

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
ezt kaptam,pedig nálunk egyértelműen kék a helyes,a piros nem hivatalos a, a sárga meg figyelmeztető...kérem visszaadni a kérdés jogát...
Dátum: 2009.11.01. 12:50:20
a szegénységi bizonyítvány minket támadgatni..mintha én a gyerekemen vezetném le a munkahelyi,magánéleti,kapcsolati stb. frusztrációimat..amúgy meg mi lesz...jöttök mikor tudtok és viszitek amit a kapittal lehet...nem fogunk sírni miatta
Dátum: 2009.06.23. 08:21:41
Kedves itt fontos emberek:na most tele lett a hócipellő,a 30 kvzkérdéses küldinél a 28.kérdésben kapom a következőt:
Hány része készült el a Transformers filmnek?-így dátum nélkül
Na én hülye gondoltam ez aktuális mert pont most készült el a 2.rész,várja a premiert,megy a reklámja is...erre az 1 a helyes válasz .Na ez nem korrekt szerintem
Dátum: 2009.06.23. 08:14:29
+
Oldal: 1