Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - McMad

Dátum: 2012.07.27. 14:19:12
Lobby lista:

1. A "beállt" Lady Alvariel versenyt érdemes lenne felpezsdíteni 1-2, akár havonta RND változó kategóriával.
2. A versenyhelyzet fokozása az Eventek alatt. Ez alakul, habár a toplistákat leszámítva több csapatversenynek ez sajna nem erőssége.
3. Egy ősjátékos régi lobbytémái. Sok minden pozitívan alakult azóta, DE kiemelném a "Háború" témát.
4. Alacsony szintű szempontok JÓVAL erősebb figyelembevétele. Ez is szépen alakul, újrakezdőket /relatíve/ szép számban lehet látni.
5. Több kényelmi funkció, szakértelem, AF szakértelem bevezetését lenne érdemes megfontolni, mert a VÚ teljes értékű játékidő igénye csak növekszik, csak növekszik... + a LAG... (szépen javul a helyzet ezen a téren is...)
6. Felvetett jelenségek, amik ellen fel kell lépni, amiken érdemes lenne dolgozni.
7. A 60-as V4-re a regisztrációs idő alatt (indulás előtt) be lehessen lépni karaktergenerálás és regszám megismerés érdekében (időspórolás - kényelmesebb generálás, őskővásárlás a kezdésre, szerverterhelés csökkentés a kezdés napján, stb.)

/Köszönet Quellon-nak a linkelési információkért./

Mód.: Frissítés....
Dátum: 2012.07.27. 11:54:58
Mondjuk még nem figyeltem, de az Enti csata eredményétől nem független a Sebgyógyító rutin működése, azaz nem csak a 15% alá kerülés a mérvadó?
/Kieg.: Nem figyeltem, mert vásár és ünnepnap sem nyerek ellene. :-X ;-)/
Dátum: 2012.07.27. 11:21:07
Jól gondolkodtok.
Eventekre ideális küldi.
Ráadásul több mint szívás ez a küldi a turistákkal (néha felnéz és akkor sem csinál sokat) teletömött szöviknek, mert taglétszám függő. :S
Dátum: 2012.07.27. 11:10:34
2% volt a becsült érték (kb. a térképdarab találási esély MINDEN tárgy vagy egyéb módosító nélkül).
Azaz sííímán előfordulhat, hogy 100 erőforrásból 0 darabot találsz, de akár 3-at is. A 3-nál több /100-ra vetítve/ hihetetlenül ritka jelenség.
Kieg.: Azért hasonlítom a Térképezéshez, mert habár nincs belelátásom a progiba, de az a rutin majdnem tökéletesen használható lehetett ehhez a küldetéshez.
Dátum: 2012.07.27. 10:57:17
Az automaták (5, 8 egymás utáni napon küldik) tökéletesen időzíthetők.
A fix idejűek, időkorlátosak (pl. "1 napon" küldik) megencsak jól időzíthetőek.
A feladat NEHÉZ, de nem lehetetlen.
Persze ez csak álmodozás, mert az igény valószínűleg minimális lenne rá és van ennél fontosabb programozni való is.
Azért "elhangzott" már jópár firnyákfüggő küldijavaslat a templom indulása óta. Majdcsak valamelyik, vagy hasonló...
Dátum: 2012.07.27. 10:07:42
Az jól időzíthető.
Az RND-s küldik szívatósak /pl. pörgess ritka v. UR nyereményt/...
Arra ott lesz a dekrétum végső esetben. :-X
Kieg.: Egyébként NEM állítottam, hogy optimális lehet egy ilyen típusú küldi a karakterre nézve. SŐŐŐT...
EZT kompenzálná némileg /a játékélményen, sikerélményen kívül/ valamiféle ellentételezés... :-X
Dátum: 2012.07.27. 09:53:39
NAJÓÓÓ!
Akkó csak a TE kedvedért megcsinálom a köv templomot így /vonal mentén - HA sikerül/... :-P
Áh... Hiába sikerülne. Úgy járnék /sőőőt rosszabbul/, mint a Bajnoki öv eladók. :-x
"Asztatot mindenki mondhassa, hogy..." :S
Mindegy. Mán kimondtam. Megpróbálom.
Dátum: 2012.07.27. 09:34:33
No csak a TE kedvedért én egy bónuszmentes plecsniért is megcsinálnám.
1x, mert azért nekem sem mindig fér bele a maximális játék pörgés az időmbe és "habokra" sem szívesen veszem el más dologtól az időt.
Dátum: 2012.07.27. 09:29:53
Hááát...
Pár napos haladékkal /pl. 1-5/ szerintem képtelenség előnyhöz jutni pl. úgy, hogy "kifizeted" a haladékdíjat is + később jutsz hozzá a főnyereményhez, később érvényesül a hatása. Némi (+10-15%) pluszidő meglátásom szerint szinte semennyire nem teszi optimálisabbá a templomot. Ahhoz kb. meg kéne kétszerezni az időtartamokat. :-X
Dátum: 2012.07.27. 09:18:46
Továbbgondolnám Yw ötletét.
Mi lenne, ha lenne egy ilyen típusú mellékküldetés?
Pl. Aki egy tábla bármely pontjából indulva kizárólag közvetlenül kapcsolódó (alul, felül, balra, jobbra) küldiket old meg sorban és ezzel végigér a templomon az kapna egy extra /akár nem táp jellegű/ nyereményt. Ugyebár a küldikre rá lehet készülni azért a sor odaérése előtt. Pl. neki lehet fogni a teljesítésének, de csak akkor teljesíteni, amikor az következik. EZ igenkomoly tervezési feladat /a sor felállítása - útvonalterv, stb./.
Nyereményként el tudnék képzelni ezért a nem mindennapi teljesítményért a Végzetmedáltól kezdve a Templomi pálcán át a... Szóval bármit.
Akár egy, a Megaesszencia rendszerhez hasonló nyereménytáblát is (első ilyen típusú teljesítésért X nyeremény, 2.-ért Y, stb./

Kieg.: A fanyalgóknak: Hadd álmodozzam mán no!
Dátum: 2012.07.27. 08:59:19
Azér' csak megpróbáljuk bedumálni a témát a Behónak hamán ez nem kerül semmibe, oszt növelheti a játékélményt... :-D :-P ;-)
Habááár...
Sok felvetett /egyébként játékélmény növelő/ javaslat karakterromboló "megoldás" és csak tovább növelné a karakterek közötti TÖ-SzÖ szakadékot.
Ez megen nem szimpatikus vonal pl. az én szememben. :-X :S
Dátum: 2012.07.27. 07:19:28
Az időkorlát bizonyára fontos valakinek, de akkor hogy a mütymütybe engedhettek be a játékba bárminemű ezt módosító tényezőt (Templomi pálca).
Ja, megvan. A templomidő csökkentő tényező bevételpluszhoz kötött a Behónak.
HA növelni lehetne a templomidőt, akkor az ELMÉLETILEG csökkentené a Behó bevételét.
Gyakorlatilag viszont elenyésző tényező lenne, mert (szinte) csak az folyamodna ehhez, aki ...
1. amúgy is kavics nélkül szeretne teljesíteni és pl. a szerencsekeréken nem szerencsés napi 1 forgatással /láttam már ilyet/.
2. kevés játékidőt tud produkálni, DE...
A játékélmény kedvéért sííímán lemond más tényezőkről (pl. rossz LE/TP).
Kieg.: Kérdés, hogy ez (a gesztus pl. a nem kavicsozók felé) belefér-e még a Behónak?
Dátum: 2012.07.27. 07:02:40
EZAZ! Megvan mind.
Az lehetett a csúszás oka nálam, hogy hamarabb jelentkeztem be tegnap, mint a javítási időpont és a progi csak ma gondolta újra nálam témát.
Köszönjük a javítást.
Dátum: 2012.07.26. 21:24:51
ÉRTEM MÁR!
No így már izgi.
Mellesleg az én "farkam" elbírja...
Dátum: 2012.07.26. 21:22:20
Írtatok a bug@-ra?
Mert lehet, hogy manuálisan sorban javítanak bejelentés alapján és ez esetben ezt nekem is meg kellene tennem... :-X
Dátum: 2012.07.26. 16:11:09
Erre esetemben szinte soha nincs esély, mert már délutánra, legkésőbb kora estére el szokott fogyni a 4 is (be szép idők voltak, amíg 4 volt), akkora lendülettel Entizem... :S
Kieg.: pontosítás...
Dátum: 2012.07.26. 15:47:16
Ez nem igazán Hibabejelentés, mert nem tudom korrekt adatokkal igazolni, DE...
Ha nem működik a Gyógyító pálca +1 pihenésbónusza (napok óta), akkor nem lehet, hogy a Kalandgömb sem "üzemel"?
150 PP -> 3 kaland.
Kieg.: Persze lehet, hogy 1szerűen csak mán megen "RND love me" van... :S
Dátum: 2012.07.26. 15:44:22
Ismételhetőre gondolsz? Naná!
Ez annyira nem tetszik, mert ha jól értelmeztem a leírást, akkor ölég szimpla a lejátszása... :S
Dátum: 2012.07.26. 15:35:27
Kissé összetett lehet a leprogramozása, de pl. ez is érdekes.
Némi LE költés a kufárnál megkönnyíti a dolgot, de a valódi "firnyák" az olcsó/opimalizált megoldásokban van. Pl. taktikázás a fejlesztéssel, portyával, vadászattal, stb. 8-)
Kieg.: jól el lehetne vele játszani. ;-)
Dátum: 2012.07.26. 14:41:05
No ez egész érdekes megoldás. Taktikázós küldi. NEKEM tetszik.
/Apró kiegészítés: Bárcsak több "agytipró" küldi lenne... Neeem, nem a fizikai értelmében gondolom... :-P ;-)/