Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - McMad

Dátum: 2014.03.03. 23:45:44
A tárgyas dolog lejjebb is így néz ki. :S
Ezért mondom, hogy ha lejjebb nem is nyúlnának hozzá, de az új tárgyak lehetnének "végtelenítettek". Kavicsos dolgoknál természetesen kavicsköltséggel is a LE mellett. Ez "örök" időkre megoldaná a tárgykérdést.
Az épület dolgot sajnálnám... Már ha kimerülne 1 épületben a HOSSZÚTÁVÚ taktikai lehetőség. Jó-jó, ott van még a TF és a DP is, de... :S
No de ha a top elégedett a fenti helyzettel immár, akkor...
Dátum: 2014.03.03. 15:56:18
Idézet: Miklós - 2014.03.03. 15:39:43
...SEOzással kapcsolatban:
A "fantasy szerepjáték"-ra 2., az "online szerepjáték"-ra 5. helyen jövünk fel a googléban, a "böngészős" szót eddig nem SEOztam, de akkor fogom ...

mmo rpg?
magyar mmo rpg?
Dátum: 2014.03.03. 13:29:12
Tudod mit nem értek?
Miért nem HOSSZÚTÁVÚ megoldásokban gondolkodnak.
A Megáknál (szerintem) perfect megoldás született a 35. mega feletti témára.
Ezen az alapon akár az összes felszerelés is lekezelhető lenne kis variával.
Pl. legyártani 8-10 200. szintű felszerelést, melyek más-más témában specek.
A spec (és még 1-2 kiegészítő képesség) szintfüggő lehetne, amely CSAK akkor áll be a szinthez, ha a kufárnál pl. a "cipésznek" adsz X szintfüggő LE-t, hogy a lábadra igazítsa.
Ez ki tudná váltani a tárgyak tömkelegét és HA okosan vannak kitalálva a specek és szintfüggő módosulásaik, akkor egy újabb taktikai elem lenne - nem X szintre várás cuccért, hanem mérlegelés: "upgrade, vagy jó lesz a'mmég...". Epicuccok detto kezelhetőbbek lennének így. Megjegyzem, hogy most sem látszik sok különbség (pár bónusz növöget kincstábláról kincstáblára).
Az AF képességeknél is mindjárt érdekesebb lenne a téma, ha nem véges lenne pár képesség. Erőegyensúly felbomláshoz vezetne? Akkó be köll fékezni oszt passz (pl. X szintenként növekvő ára legyen).
Az épületekre sem ártana hosszútávú megoldás. Kezdetnek az E.kamra nem rossz téma - VÉGRE egy épület (a DP és a TF után), ami figyelembe veszi az eltérő építési potenciált úgy, hogy JELENTŐS ugrásokkal lehet fejleszteni - kisebb a "túlzott" elhúzásesély. A Kastély is hasonló, de ott fordított a dolog (minél magasabb, annál kisebb a plusz).
Igenis meg lehetne oldani hosszútávra jópár dolgot.
Azonban amíg pl. "V4es elnéptelenedés -> célponthiány -> kavicsé szubplazma" féle rövidtávú megoldások születnek, addig tényleg csak a foltozgatásra, "kármentésre" fog a progiidő jórésze elmenni... :-X
Dátum: 2014.02.27. 15:50:09
A 100as izomból tudta/tudja tolni a TF-et, míg a 30as még messze se biztos. Az nem pici előny szintről szintre.
Azzal ne jöjjön senki, hogy "dehát a másik is építheti".
Ergo előny van és mint említettem is LEGYEN.
Szöviszinten el tudom fogadni.

No de ha már Fejlesztési javaslatok.
Miért nem maxolódik pl. a Templomonkénti Tkristálybevétel a végjutiban?
Szükséges, hogy a kevesebb, vagy 0 kavicslehetőségűek 200x gyengébbek legyenek, mint a Templomot végigcsinálók?
Mert hosszútávon akár... :S
Dátum: 2014.02.27. 15:37:07
Kóc is megmondta, hogy a centralizáció a célirány - mindenki menjen felfelé - minél kevesebb szöviben összpontosuljon a játékosállomány.
Nem lehet cél pl. egy 5 fős szövi versenyképessége egy 30aséval, egy 5M Lélekkutasé az 50esével.
EDDIG egyetértek Kóccal.
Viszont a hosszútávú egyéb hatása a folyamatnak...
Sajnos nincs rá alternatívám.
Dátum: 2014.02.27. 15:32:29
1etértek.
Szövielőny OK - minél profibb egy szövi, annál inkább. Jelenleg kissé keveslem is az előnyüket.
Személy szerint pl. a HT ledegradálásának tartom (OBJEKTÍV szemmel), hogy össz-vissz +1%-ot ad, ha 10et elérte a nem összeadódó relik- és megaplusz.
Ennél értékesebb is lehetne azért az építési mennyiségért...
Nagyobb problémának érzem az egyéni különbségeket... OBJEKTÍVE nézve.
/Ehhez képest az épületkülönbség eléggé elhanyagolható HA nem egy 5 és egy 50 Millás kutat feltöltött azonos szintű karit hasonlítunk össze./
Bárcsak jobban értenék a játékhoz, hogy értelmes megoldást javasolhatnék.
Csak az a biztos, hogy a "pénzzel méééég erősebb lehetsz az opt felett" mentalitású fejlesztések nem segítenek a különbségek mérséklésén.
Dátum: 2014.02.27. 15:16:06
Ejjjnyebejjjnye. Tényleg nem érted?
ÖRÜLÖK, hogy megoldódott a topszövik Lélekkút "problémája". Ideje volt RÉG.
Csakúgy, mint pl. anno a kincstábla bővítésnek.
Viszont nagyon örülnék, ha a játék jövőjét nem a top "problémáinak" kezelése töltené ki.
Szedjék már össze magukat a Behónál és HOSSZÚTÁVÚ megoldásokban gondolkodjanak.
REMÉLEM, hogy ez az épület nem maxolható szintű - fenét se érdekel, hogy 30-120 profi szemléletű játékos mennyire húz el a "többségtől".
/Kieg.: Illetve engem nem érdekel, mert EGYENLŐRE opttal és kaviccsal tudom kompenzálni kisebb szöviben, ergo akár fokozhatnák a tápot/
Legyen nekik.
Végre rátérhetnének pár... No de ezt már említettem.
Dátum: 2014.02.27. 14:31:35
Idézet: Kocos - 2014.02.27. 13:58:41
... Aki nalam elorebb jar, az engem nem erint, tehat annak ne fejlesszenek semmit...

Mivel a szavaimat ennyire szűklátókörűen értelmezted (erről szó nincs), ezért szövegértésből...
Elegtelen, leulhet.

Nem hinném, hogy a VÚ KÖZigényt (pl. a top alatti játékélményt) érdemben szolgálja az, ha világonként 2-3 szövi véééégre tudja valamire használni a kútját.
Igaz, ez egy igenjól fizető réteg.
Felőlem kaphatna direkt tápot is a top a pénzéért.
A többség meg szééép lassan kisebbség lesz. :S
Miért? Nem azért mert a top újabb tápot kapott az amúgy is behozhatatlan helyzetben (egyéni szinten sincs kitörési pont, max szöviváltási).
Azért, mert topszövin kívül egyre értelmetlenebb a játék - pénzömlesztés nélkül nemcsak gyérebb a PvP élmény, de a játszhatóság sem épp "top".
No de sebaj. Majd TI jóóóól eltartjátok a játékot és játékostárs híján majd jól eljátszotok egymással.
Azért természetesen örülök, hogy örülsz, örültök - szó SINCS irigységről - VALAMINEK már kellett jönnie a "problémátokra", mert annyira, de annyira tré volt a helyzet.
/Kieg.: Elnézést - megen "sötét jövő" komplexus kapott el - BIZTOS ok nélkül.../
Kieg.2.: Tudod mit? Felfogom Bugjavításnak, ami érintett pár játékost. OK?
HÁLA a magasságosnak (szerintem) nem fecséreltek el rá sok fejlesztési időt.
Dátum: 2014.02.27. 12:54:15
YESSSS!
Ismét egy játékélmény fokozó fejlesztés!
Mekkora rétegnek is?
Dátum: 2014.02.19. 20:24:11
Idézet: Katymaty - 2014.02.19. 15:17:07
Nekem már pottyant PP-s királynőharc során, azért is tudtam bemásolni az infót... sőt már 10 darabom van (azt nem tudom, hogy esetleg CSP-s csatánál eshet-e?) szóval akár össze is jöhet egy event alatt


Nekem még nem 170-re. Nem téma, deeee...
Nem tudom mikorra sikerült ezt a pottyanó dolgot kitalálni és leprogizni, deee....
V3-as toplista:
1 Nexo 1260
2 Kyle Broflovski 693
3 Redboybeach 672

Gondolom Nexo veszettül tele van vele, vagy nagyon meg fogja bánni, hogy rápörgött hirtelen.
Esetleg egy "Isteni" csoda hatására 1xcsak....
Dátum: 2014.02.17. 14:18:45
Idézet: Fsanyi82 - 2014.02.17. 14:14:28
...Csatlós bónusz: +21 az se kutya

Sima ügy. Akinek ölég megérős volt, az betolt pl. egy 250-260 körüli állatot a 200as fétisbe (az +15 körüli állatalapszinttől függően) + egy 50es csati a másik fétissel az indulása óta lazán elérhetett magasabb szintet is, mint ami +6-ot ad.
Kieg.: Masq is így járt el szerintem V3-on...
Dátum: 2014.02.17. 13:52:22
Idézet: Kocos - 2014.02.17. 12:47:50
En ha JV lennek futtatnek par lekerdezest, amibol kiderul, hogy van-e egyatalan barki, akivel gond lehet. (Sok csatat tolt.) Ha mondjuk senki sincs 50 gyozelem folott, az meg talan belefer.

Egy fentebbi bejegyzés alapján biztos van legalább 1 fő.
A sima átírás biztos nem jó, ha a kari ütéseit veszi át frissülésenként a toplista.
Azon merengek, hogy nem-e az lenne a legegyszerűbb, ha szimplán a toplistakijelző rutint "bolondítanák" meg úgy, hogy -1-100-al vegye át az ütésszámokat azoknál, akik a folytatás kezdeténél rajta vannak (de max 0-ig csökkenthet). Az maradhatna is a végéig.
/Csak aztán benne ne maradjon. Érdekes lenne a köv eventet -100al indítani... /
No de ez már az ő dolguk...
Kieg.: Nem jó, ennél összetettebb a téma - sztornó az ötlet, mert ha pl. valaki 80al még nincs fenn, akkor...
Dátum: 2014.02.17. 11:59:49
Idézet: Kocos - 2014.02.17. 10:37:43
Attol mert te nem keszultel...

Ez a kijelentésem csak arra vonatkozott, hogy ENGEM nem érint, nem szubjektíve nyilatkozom.

...Nekem pl. kerek 800 CSP-m van (igaz csak veletlen), es azzal szemben, aki szerdara idozitette a maximalis CSP-t ugy velem erosen elonyben leszek a toplistaert folytatott kuzdelemben.

Jogos észrevétel. Ehhez szorosan kapcsolódó, ilyen témát vetettem fel én is csak nem "sajátoldalúan".
/"Persze ha valaki Szerdáig fel se akart nézni a kiírt időpont miatt az TELJESEN más kérdés..."/

Vajh, hogy lehet megoldani, hogy az aki 45 perc alatt a maxról letolt pl. 100-at és szerdán megint max tartalékról rajtol, az ne legyen a hibától lépéselőnyben?
Hm-hm...
A toplista nullázás azért nem jó megoldás, mert aki 100nál (2 napi maxregen) többet tett bele az bukik.
Ha 100at levonnának minden toplistásnál (NEM az ütésszámból, csak a toplistaeredményéből), akkor az ölég korrekt megoldásnak tűnik, mert max annyi regenelőny jön ki. A többi szimpla időeltolódás...
Más vélemény?
Dátum: 2014.02.17. 10:49:35
Reméljük nem lesz sok "félbevágott" küldi, de mondjuk 1 küldidobás még nem túl izmos kár jellemzően...
Dátum: 2014.02.17. 10:41:18
Hmm... Érdekes ötlet.
Nagyobb világlélekszám esetén serkentené az aktivitást, látok benne fantáziát...
Dátum: 2014.02.17. 10:36:09
Talán az lenne a legbarátságosabb megoldás erre a keveredésre, ha "fagyasztanák" a dolgot és a fagyasztás időpillanatában kezdődne-folytatódna tovább szerdán.
Ha ez lenne, akkor minél hamarabb kellene megtenni.
Felénk kivárás van napirenden...
Dátum: 2014.02.17. 10:32:03
Idézet: Sapphyre - 2014.02.17. 10:22:48
Ezzel viszont jó szokás szerint megszívatnak jó néhány embert.
Minek készüljön rá valaki egy eventre, ha hasból változtatnak infó nélkül rajta.


Én nem készültem, ergo objektíve: HA senki nem tudott rákészülni a rajtra (mert RND) jött, be, akkor attól csak nyitottabb lesz a verseny.
Persze ha valaki Szerdáig fel se akart nézni a kiírt időpont miatt az TELJESEN más kérdés...
Dátum: 2014.02.17. 10:28:48
Sajnos valóban nem hosszútávú megoldás, de az ÖSSZES eddigi problémára a leghasznosabb, leg1szerűbb megoldás lenne.
A világonkénti bugkezeléstől a Hordacsata kezelésen át a célponthiányig mindenre.
Aki eddig több karit el bírt tartani, volt ideje rá, az miért ne tartaná meg összevonás esetén?
1 "hátrányos" szitu van - a nagyobb versenyhelyzet.
Pl. 3 kari esetén nehéz lesz BU urává válni, vagy felkerülni Xenótoplistára minddel (irigylésre méltó az, aki ilyesmiket elér különböző világokon - brutális időmennyiség függő - ilyesmiért nem sokan törölnének plusz karit szerintem).
Dátum: 2014.02.17. 10:13:25
Ráadásul fogadni mertem volna rá, hogy a Xenóvégjutiban lesz a köv fétis.
Bebuktam volna... :S
Dátum: 2014.02.17. 10:01:00
Tehát nem néztél rá a teszt-összevont világra.
A több karakter kérdésben megoldva az ALAP probléma - mind játszhat.

Kieg.: Kisstílű reakciótól való félelem kérdése...
Akár én is foghatnék rá pár dolgot, DE minek. Akkorák az erőkülönbségek per pillanat, hogy az sem jelentene sok problémát, ha hirtelen kapnék 3 szintet ajándékba. Tudnék alkalmazkodni a (kis mértékben) megváltozott körülményekhez. Nem érdemes ezzel a negatív oldallal foglalkozni, ha FONTOSnak érez valaki valamit.