Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: VIP tagság
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
81. hozzászólás - 2014.02.16. 19:51:37
én valami cikkben olvastam róla 2010 októberében,semmi más helyen még véletlenül sem lehet találkozni a játék reklámjával.
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 7.78
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
82. hozzászólás - 2014.02.28. 12:23:21
Nagyon leült a téma. Kíváncsi vagyok sikerült-e vajon némileg jobb belátásra téríteni az illetékeseket?
(Folyamatos költség fúúúúj, egyszeri költség éljeeen.)
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.51
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
83. hozzászólás - 2014.02.28. 15:39:32
Igen, elgondolkodtam a hozzászólásokon, hamarosan felelevenítjük a témát!

Közben aki akarja, a tesztvilágon (teszt1.vegzetur.hu) kipróbálhatja azt, hogy egyszerre több pontot költhet el egy szakértelemre. Kikerült a tudatturbó gomb a felső sávba is. Nézzétek meg, jó-e így, nincs külön OK gomb, ha kiválasztasz valamit, akkor rögtön megy rá a turbó
Pontszám: 6.77
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
84. hozzászólás - 2014.03.03. 15:39:43
Hamarosan elkészülünk ezzel a fejlesztéssel, sajnos elég sok idő elment vele.

Látom, hogy nem aratott osztatlan sikert, hogy ezekért a kényelmi funkciókért folyamatosan fizetni kelljen, és jobban szeretnétek, ha ez egy egyszer megvásárolható, permanens kényelmi funkció lenne. Legyen akkor így, mindenképpen csak akkor van értelme az egésznek, ha úgy valósítjuk meg, ahogy ti szeretnétek. A funkció akkor a gyorsítások oldalon lesz megvásárolható, 200 őskőért. Az első posztban vázolt összes lehetőség meglesz benne, kivéve, hogy a hűségbónusz nem nullázódik, ha egy napon nem lépsz be.

A végső verzió a héten felkerül a teszt szerverre, és ha minden rendben van vele, beélesítjük.

SEOzással kapcsolatban:
A "fantasy szerepjáték"-ra 2., az "online szerepjáték"-ra 5. helyen jövünk fel a googléban, a "böngészős" szót eddig nem SEOztam, de akkor fogom

Grafikai tuning: igen, erre mi is gondoltunk, hogy a csatákat egy komplett grafikai animációval lejátsszuk, de ez annyira komplex dolog, hogy ha meg is valósul, már legfejlebb csak a Végzetúr 2.0-ban
Pontszám: 8.92
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
85. hozzászólás - 2014.03.03. 15:56:18 (Válasz Miklós #84 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2014.03.03. 15:39:43
...SEOzással kapcsolatban:
A "fantasy szerepjáték"-ra 2., az "online szerepjáték"-ra 5. helyen jövünk fel a googléban, a "böngészős" szót eddig nem SEOztam, de akkor fogom ...

mmo rpg?
magyar mmo rpg?
Pontszám: 6.52
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
86. hozzászólás - 2014.03.03. 16:13:09 (Válasz Miklós #84 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2014.03.03. 15:39:43
A funkció akkor a gyorsítások oldalon lesz megvásárolható, 200 őskőért.

Köszönjük!
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.02
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
87. hozzászólás - 2014.03.03. 16:23:06 (Válasz Miklós #84 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2014.03.03. 15:39:43
A funkció akkor a gyorsítások oldalon lesz megvásárolható, 200 őskőért.


Szerintem is udvozlendo modositas.

Lehetne esetleg ebben egy olyan funkcio, hogy egy targybol 20-nal tobbet is lehessen venni egy kattintassal? Az volna az idealis, ha beirhatnam, hogy mennyit. De ha lenne, 50, 100, 200, 500 es 1000-es tetel a legordulo menuben az is nagy elorelepes lenne.

A masik, hogy azt igerted Miklos, hogy mindenbol lehet majd tobbet hasznalni, ahol ennek ertelme van. Ha kimarad valami, azt lehet potolni kesobb?
Pontszám: 7.31
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
88. hozzászólás - 2014.03.03. 16:34:58 (Válasz Miklós #84 hozzászólására.)
Köszönöm, így már opció nekem is a vásárlás!
Pontszám: 7.69
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
89. hozzászólás - 2014.03.03. 18:19:45
Egyetértek, így egy nagyon szimpatikus fejlesztés, köszönjük a kompromisszumot
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.03
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
90. hozzászólás - 2014.03.03. 18:54:16
Ebben a formában már elfogadható a költsége.Köszönjük a változtatást.
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 8.10
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3354 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
91. hozzászólás - 2014.03.03. 20:24:21 (Válasz Miklós #84 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2014.03.03. 15:39:43

Grafikai tuning: igen, erre mi is gondoltunk, hogy a csatákat egy komplett grafikai animációval lejátsszuk, de ez annyira komplex dolog, hogy ha meg is valósul, már legfejlebb csak a Végzetúr 2.0-ban


Véleményem szerint a csaták szimulálása grafikai animációval teljesen felesleges egy ilyen környezetben. Erre ne áldozzatok erőforrást. Én más játékokban sem láttam ennek hasznát, szóval nagyon helyesen maradjon ez csak meg valamilyen távlati célnak.

A VIP-val kapcsolatos módosítást köszönjük
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.01
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
911 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
92. hozzászólás - 2014.03.03. 20:40:24
Csatlakozom, köszönjük
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 7.51
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
93. hozzászólás - 2014.03.03. 23:55:14 (Válasz LanMaffia #91 hozzászólására.)
Egyáltalán nem felesleges az animációkkal való foglalkozás. Valószínű hogy kemény munka lesz, ha igényesen és optimalizáltan lesz megoldva, de mindenképp szükséges. Én szeretem a VU-t, mint játékot, így maximálisan kitartok azon újítások mellett amik adnak egy kis vérfrissítést neki, mert nem azt akarom, hogy pár év múlva csak a már most is halódó állománnyal tengődjenek a szerók, hanem hogy legyen rajtuk élet. Úgy azért jobb játszani. Ahhoz meg akár tetszik, akár nem, fejleszteni kell, és ebben a kérdésben nem dönthet néhány fizetős játékos szava. Ha konzervatívan állunk a fejlesztésekhez, akkor marad a jelenlegi állomány aki fenntartja a játékot, amíg marad, de ez ugye messze nem egy életbiztosítás a jövőre nézve. Ha viszont felzárkózunk a mai kor színvonalához minden téren, akkor a játékosállománnyal a bevétel is jelentősen megnőhet, ami kivétel nélkül mindenkinek jó lesz. Mindenképpen szükséges pénzt és időt áldozni a fejlesztésre, és szerintem Miklósék is teljes mértékben tisztában vannak azzal, hogy ez az egyetlen járható útja annak ha hosszú távon egy sikeres játékot szeretnénk a VU-ból. Csak ügyesen kell csinálni. Rengeteg ember játszik, iszonyat pénzeket költenek erre, csak jelenleg ezt a játékot nagyon elkerülik egyelőre. Alacsony szinten egyébként érdemes lenne kicsikét egyszerűsíteni a játékmeneten, és kicsit növelni az erőforrásokon, az még segíthetne abban hogy aki regisztrál, az maradjon is amíg meg nem tetszik neki a játék.

A VIP módosítását én is köszönöm.
Pontszám: 6.11
kedvencAtopyssiaFérfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
94. hozzászólás - 2014.03.04. 06:29:51
Kényelmi funkciókból ami nekem nagyon hiányzik, és jó pár kattintást is megspórolna, az az, hogy a szaki, tulpont, szerencse fejlesztésre bónuszt adó tárgyakat ne kelljen felvenni, ha nem elég lenne ha a birtokodban lenne. Az öltözet váltó gombal javult a helyzet, de még nem az igazi !
Pontszám: 9.33
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
95. hozzászólás - 2014.03.04. 08:24:15 (Válasz Zoole #93 hozzászólására.)
Szerintem teljesen felesleges.A mai kor igényeihez igazitást én jelenlegi felület optimalizálásában látom.Tovább gyomlálni a felesleges kattintásokat, csökkenteni az oldalak zsúfoltságát,ritkábban használt gombokat számûzni a fõoldalról, játszhatová tenni mobil eszközökrõl.( nagyobb gombok,minimális mennyiségû kép,minél kevesebb oldal újratöltés....) akár egy direkt külön mobilos felületen.Ezeknek több értelmét látom,mint egy 4-5 féle variációban létezô,adatforgalmat zabáló,belassító harc animációnak.Esetleg készülhetne egy droidos kliens app. is,ha már a mai kornál tartunk.
Báró Samedi
Pontszám: 8.10
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
96. hozzászólás - 2014.03.04. 09:08:26 (Válasz Zoole #93 hozzászólására.)
Szerintem VU közben nézd a mesecsatornát animációért.

Felesleges. Ülj le kérlek, sajnos most egyest kapsz. Írom a naplóba és animáld
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 7.66
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
97. hozzászólás - 2014.03.04. 09:10:38
Szerintem semmi akadálya annak hogy számítógépen is kliens alapú legyen, ne csak mobilon. Az nem hiszem hogy belassítana bármit is, kivéve talán annál aki még 486oson nyomja, és az adatforgalom sem hiszem hogy nagyon megnövekedne ez miatt. Viszont akik ennyire a fejlesztés ellen állnak, azok sorolják már fel nekem, hogy naponta hány új játékos regisztrál, és abból mennyi marad meg itt véglegesen? Vagy senkit nem érdekel, de ha a mostani játékosközösségből, azokon belül is akik leginkább fenntartják a játékot kettő elveszíti az állását, hat másiknál "válság" lesz és kisebb gondja is nagyobb lesz mint egy játékba tolni a pénzt, 20 játékos megunja, 20nak elege lesz, felhúzza magát valamin és törli a karakterét, akkor leállnak a szerverek mert minden jó így nekünk úgy ahogy most van, és nagyon nem érdekel senkit mi lesz pár év múlva? Nem azt mondom hogy Miklósék feltehetőleg éheznek, de a játékpiacon elég nagy a versengés és oda mennek a játékosok a pénzükkel együtt, ahol nekik megfelelő játékot találnak, nem pedig néhány olyan embernek megfelelőt akik pár éve itt játszanak, mert nekik épp ez jön be. Nem hiszem, hogy foggal-körömmel kéne ragaszkodni egy olyan stílushoz, ami ma már csak igen jelentéktelen mennyiségű embernek tetszik, ahelyett hogy ezen a vonalon, de modernizálva egy új és ezerszer életképesebb kategóriát alkotnánk.
Nekem is megfelel kinézetre, és szinte minden szempontból így ahogy van, de én 10 év múlva is szeretnék még a V3-on játszani. 10 évig viszont ebben a formában teljesen kizárható hogy fennmaradjon ez a játék, és nehezen hiszem hogy 10-20 megrögzött VU játékos miatt a végtelenségig üzemeltetni fogják a szervereket, fizetni a villanyszámlát, az adókat, és jótékonyságból fognak melózni vele.
Pontszám: 8.14
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
98. hozzászólás - 2014.03.04. 09:22:07 (Válasz Zoole #97 hozzászólására.)
Akkora lenne rá az igény mint ahogy gondolod... Én így szerettem meg ezt a játékot, ha rohangálni szeretnék megyek edzeni vagy beülök a fotelbe és GTA... Nem egyszer hozták már fel a témát és mindig le lett nyomva mert a VUban értelmetlennek tűnik.
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.10
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
99. hozzászólás - 2014.03.04. 09:28:02 (Válasz Bumburnyak #96 hozzászólására.)
Te meg majd kártyázz VU helyett pár év múlva, aztán ülj le te is egyessel a következetességedért és az előrelátásod kimagaslósága miatt. Nem miattad akarom hogy fejlesztve legyen a játék, hanem hogy életképes irányba folytassa a sorsát és ne találkozzak itt is a kiírással egyszer hogy bocsi srácok, következő hónap elsejétől vége a játékotoknak. Feltételezem nagyon nehéz lehet ezt feldolgozni, de elő szokott ám fordulni ilyen a valóságban. Ha meg véletlenül egy villámcsapás miatt szétmennének a szerók, vagy csak simán a proci adná meg magát valamelyikben már menne a sírás, hogy miért nincs játék már 25 perce. Meg már amúgy is lassú, miért nem vesznek új gépet? Majd a 20-30 törzsjátékos összedobja rá a pénzt természetesen, csak úgyból, vagy még inkább Miklósék oldják meg de lehetőleg 6 percen belül, mert az a dolguk. Fel nem tudom fogni, hogy néhány embernek mi a nehéz abban, hogy lássa a játék mögött lévő valóságot is. De nem is érdekel, ezzel befejeztem ezt a témát, mert úgy érzem hogy nagyságrendileg csak annyit érek el vele mint ha egy birkának próbálnám megmagyarázni a relativitáselméletet, ami elég elszomorító.
Sőt, még egyet is értek, igazatok van, egy játék fejlesztése csak annyi legyen hogy a fórumozó játékosok kedvében járva minél több "kompenzáció" meg nekik tetsző játékelem legyen leprogramozva, mert csak erről, pontosabban csak róluk szólhat ez az egész.
Pontszám: 6.89
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
100. hozzászólás - 2014.03.04. 09:38:14 (Válasz Bumburnyak #98 hozzászólására.)
Én is így szeretem ezt a játékot ahogy van, de még egy mobilos játéknak is sokkalta nagyobb bevétele van. Egy játék fenntartásához meg pénz kell, ahhoz meg játékosok. Ahhoz meg olyan játék, amivel mindenki szívesen játszik, nem csak pár ember. A steam fiókom nekem is fel van töltve pár játékkal, a wt-t is tolom néhanapján ha olyan kedvem van, de ez nem ide tartozik. A böngészős kategóriával foglalkozunk jelenleg.
Pontszám: 7.21
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője