Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Morroch

winnie, utólag könnyű okosnak lenni.
A pontozást pedig bízd a játékosokra, a (nem)tetszés fokát, had döntsük már el saját magunk. Mellesleg 2-est kaptál nem 1-est
Eljött Faktor ideje, van "léééé" a portyázásban.
Többség dönt, egység nyal.
Rendszerint így működnek a dolgok. Viszont ha a többség szívja meg, abból "lázadás" szokott lenni - jobb helyeken. (Persze van ahol tűr a nép, mint a juhok...)

Szerintem ne szaporítsuk a HSZ-eket (előrébb nem jutottunk még), mert végig kéne érnie a "hivatalos közegeknek" is az írásokon és akkor mondhatnának véleményt.
Meglehet, hogy tömegek hagyják itt a játékot. Én majd akkor, ha már nincsenek céljaim, társaim és szövetségem!
Szerintem ami itt megy az már felesleges szájtépés.
Jól meggondolt végleges álláspontra lenne szükség Miklóséktól.
Vagy büntetés vagy jelentsék ki, hogy ezt így szabad és részükről le van zárva, mert akkor neki kéne állni mindenkinek összerántani a VU-haverjait és minél előbb alkalmazni a technikát. Lássuk be, ennek csak két befejezése lehet: mindenki így fog játszani vagy senki.

Szerintem.
Akkor nem véletlen váltott szövetséget és hordát Csuhi...had ne legyek most finom, ez szopás.
Dátum: 2009.05.20. 13:53:06
Szerintem Maffia ötlete jó, csak nem a megfúrásán kéne gondolkodni és hogy hogyan lehet ezzel unfair előnyt kovácsolni, hanem a jó irányba való továbbfejlesztésén. A szövetségi szintű kútsütögetés nagyon jól hangzó ellenérv, de a(z őskő)jutalmazás limitálása elég egyszerűen megoldja ezt a "problémát".
Nekem, nem is pl. a védelem italának osztogatása (ami a háborút könnyíti) tetszik, hanem a szövetségen belüli elismerés, jutalmazás és pozitív motiváció gondolata.
Dátum: 2009.05.20. 00:01:19
Ha nem írta folyamatosan a háborús arány környékén, akkor az valami hiba vagy pedig nem figyeltétek.
Nekünk a Velim ellen pontosan láttuk - bár kisebb számokkal - a mínusz 10 ezret ahonnan fordítottunk és amikor már vezettünk még akkor is mínuszban voltunk egy ideig.

Az igaz, hogy a biztos vesztes fél számára az azonnali kapituláció éri meg.
Dátum: 2009.05.19. 23:26:44
Mi is harcosok vagyunk, szórakozunk is, a rabolt LE is elhanyagolható és mi is megvitattuk: arra jutottunk végül, hogy nem akarjuk a toplista első 4-5 oldalán szereplő potenciális célpont szövetségek életét azzal megkeseríteni, hogy veletek párhuzamosan a kötelező béke lejárta után egyből újra legyaluljuk őket.
Mi szórakozásképp fogunk háborúzni, a többi szövetség érdekében nem ragaszkodunk körömszakadtáig a háborús toplista első helyéért. Ennek fényében gondoljátok meg ti is, utána pedig jó szórakozást!
Dátum: 2009.05.17. 11:03:55
A randomot szerintem pont hogy nem szabad előtérbe helyezni. Aki pedig bajnokit szeretne, az nyugodtan töltsön több időt a játékkal.
Dátum: 2009.05.17. 10:58:42
A merítésben igazad van, de Barthez nagy kapus (volt) függetlenül attól, hogy te esetleg nem néztél semmi focit kb. 1 évtizedig.

Idézek az Ösvény belső fórumáról: "vagy a dinnye meretu szemekkel felszerelt sundisznofeju, levegoben percekig repkedo majmok mar reszei az alapmuveltsegnek???"
Szóval a szövitárssal egyetértve azt mondom, amíg a (szerintünk) gyík keleti rajzfilmes kérdések átmennek addig a focis is maradhat. (Amellett, hogy jégkorong szurkoló vagyok.)
Dátum: 2009.05.17. 10:15:37
Ana nekem sem vidámabb a helyzetem ugye és más magasabb szintűeknek?
Ha a szintem legerősebbjére tudnám küzdeni magam, fentebbről akkor is agyonverhetnének. Bajnokin akkor lenne esélyem, ha kitaktikáznám a szintlépést, hogy a kategóriám csúcsa legyek (és persze már a legerősebb is) és akkor is a random beleszólhat.
A bajnoki nem az én asztalom, ezért nem is szomorkodom.

Erről lehet korábban volt már szó: miért számítanak az épületbónuszok viadalon? Szerintem az lenne a korrekt, ha semmi épület nem számítana. Ha ezt már megtárgyaltátok, kérnék linket.
Dátum: 2009.05.17. 10:07:26
Nem elszomorítani akartalak, de komolyan: hogy gondoltad? Írd meg PÜ-ben, ez a topic nem megbeszélésre való.
Dátum: 2009.05.17. 10:00:49
Én okt.13-án indultam, novemberben és decemberben részt vettem a bajnokin, a csatát ami kiejtett már töröltem ezért igazolni nem tudom, de szó szerint mindenben 2 szinttel alacsonyabb felszerelése, állata volt és TÖ-SZÖ-re is jelentősen gyengébb volt. Azóta nem indultam, "ekkora randommal nem szivatom magam" felkiáltással. Előző-n megnéztem mennyi LE jár az új rendszerben, köv-re benyomom LE-ért az eredmény pedig nem érdekel. Talán majd egyszer részt veszek komolyan is.
Meszy meg akkor és úgy indul ahogy szeretne, de szintenként külön rendezni? Mindeig lesz akinek pont nem jó a rendszer, ha szintenként rendeznék, akkor mit mondhatna a szintjén második?
Dátum: 2009.05.17. 09:48:45
Destroyer, ezt nem kellett volna sehova. Csak azt írod, hogy ez ezért az meg azért nem jó. Emellett tételesen leírod, hogy ezt sem érted meg azt sem, tartsd meg a tudatlanságod magadnak! Az AH-s besorolások jók, még javaslatok közt sem helytálló a HSZ-ed, nem hogy hibajelentések közt. Szerintem.
Dátum: 2009.05.17. 09:42:05
Köszi. A képeket tegnap még Not fuondolta, de megnézhető volt, ha az url-ből kitöröltük az utolsó "|" jelet, ezt is te javítottad?
Dátum: 2009.05.17. 09:02:43
Meszy, ha ilyen együtt érző vagy pl. Maullal akkor ne indulj a következő bajnokin.
Vagy csináld amit én fogok: mivel esélytelen vagyok, döntetlenes cuccban benyomom majd Morroch-ot a LE-ért.

Ha nem tetszik az ötlet, akkor fogd fel viccnek.
Dátum: 2009.05.16. 14:54:34
Remélem nem értettelek félre, de akár hiszed akár nem, az Ösvény jegyzi a háborúit nagyrészt. A legtöbb tag kedvtelésből beírja egy arra alakított topicba a győztes és vesztes háborús eredményeit is. Amikor valamiért elmaradt, hiányolták is: "jó olvasgatni".
A minket ért háborús támadásokat pedig még jobban figyeljük, mivel tudni kell, hogy - még ha ritkán is van ilyenre szükség - hol van a rés a pajzson ahová segítő kéz kell, esetleg több.
Persze ennek alapfeltétele, hogy rengeteget vagyunk gépnél, ezt nem tagadja senki.
Dátum: 2009.05.16. 12:44:13
Igen erre gondoltam, a söprés mellett pedig azt is írtam, hogy talán egyetértesz vagy még nem kerültem sorra és azért írtam, mert féloldalas választ írtál mindenre kivéve erre.
A véleményed nem rossz, több mint 5 pontos, majd a többiektől függően kiderül mennyire. De azért amellett kitartok, aki előbb kapja a tápot az behozhatatlan előnyt szerez. Az ezzel járó negatív hatást nem kompenzálja az amit leírtál.
Dátum: 2009.05.16. 12:14:41
Szvsz 555. hozzászólás - Ma, 09:32:20
Más még nem adott magyarázatot csak vitatkozott, hogy jó vagy nem jó.
De ha újra megkérded talán akkor sem fognak (tudni) válaszolni.