Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Danka33

Ne bánts már, az hogy a kis-nagybetűkkel trükköz attól még tud angolul. Helyesírási hiba nincs is a névben
Vandalizmus! Támogatom! Sőt, tüntetés is kell!

Így első ránézésre tetszik a dolog, de ez nagyon komoly tesztelést igényel, akár a mostani v1 lemásolásával és egy egy-két hónapig menő, ezekkel az épületekkel működő tesztszerverrel.
Dátum: 2009.11.20. 21:37:08
Jerikó:
Az állat nem a pihenéstől regenerálódik. Te gyógyíthatod külön, van erre egy szakértelem, a sebgyógyítás, ennek mértékétől függ, hogy mennyit tudsz gyógyítani rajta.
Dátum: 2009.11.20. 06:49:59
Most komolyan örülök, hogy fél éve nem vettem dukátot
Dátum: 2009.11.19. 22:21:35
Idézet: Mormord - 2009.11.18. 20:09:58
Az általánosításhoz valami ihlet kéne, az nem megy ilyen egyszerűen. Majd körülszaglászom a neten.


Adok kis segítséget Gondolkodj olyan halmazokban, amiknek nincs közös elemük
Gyöngyszem a sok szenny között, Stubbnak ajánlom

Szesztestvérek rendje(v3):

Várunk mindenkit,aki részeg vagy józan(remélem ebből van kevesebb ) pillanatában ellenállhatatatlan késztetést érez a Rend tagjává válni.Célunk:a permanens delírium, az ehhez vezető rögös út végigjárása, a józan nép leigázása,hitünk terjesztése.Legnagyobb ellenségünk az alkoholszonda és az ÁSVÁNYVÍZ!!!!!!!
A legfőbb elvárás a szesz feltétel nélküli szeretete, na meg hogy az első belépő átadja az egyik szavazatát nekem(majd visszakapja a következőtől)
Mottónk:Az alkohol öl,butít és nyomorba dönt, de marha jó!
Mikael(hukk!) Hakim
Dátum: 2009.11.17. 23:14:03
Mondd, hogy a prímszámokra gyanakodtál! Én is, ugyanezt a megoldást találtam. Na, de nem csak ez van ám! Van egy általánosítás, ami alapján tucatjával gyárthatjuk az ilyen halmazokat. Most tessék ezt kigondolni!

mod: persze ez a megoldás nem felel meg annak a szabálynak, részben. Csak, hogy szebb legyen
Dátum: 2009.11.14. 07:55:59
Ezt muszáj feltennem, annyira szép feladat.

Keresünk négy számhalmazt, melyek közül bármely kettőnek van végtelen sok közös eleme, viszont a négy halmaz közös metszete üres.

Tessék próbálkozni
Idézet: cirip - 2009.11.04. 15:21:39
" IDŐJÁRÁSI JELENSÉG ÁTJÁRÓJÁT !!!!!!!"



Huhúúú jelentkezem! 30 őskőért bármit... meg... nincs ezen olyan sokmindent zúzni (a belső bomlasztásért jár prémium őskő? )
Itt tessék aláírni===> (aláírva)
Mi lenne, ha a szaki, tulpróbákhoz meg lehetne adni, hogy milyen nehézségűek, és a gép ez alapján is döntene a küszöbről? Például egy kiugrókkal teli göröngyös sziklafal megmászása és egy tükörsima felületen való feljutás nem ugyanaz a kategória, míg az elsőt lehet, hogy az egyszeri végzetúr akinek csak halvány elképzelései vannak a mászásról, kis erőfeszítéssel teljesíti, addig a második egy, a mászásban járatos végzetúrnak is nagy gondokat okozhat. De vehetnénk példának a meggyőzőkészséget, jóval könnyebb lehet átverni egy izomagyú harcost, mint egy rafinált mágust. (Az izomagyú harcosoktól elnézést kérek, nem célzás volt... )
Dátum: 2009.10.25. 10:08:16
Szerintem a küldi csak azt nézi, hogy szintlépéskor az energiakristályosító megvan e 3mas szintű, és az illető betöltötte e a kutat. Ha mégsem sikerülne neki a küldetés, írjon Baratynak, mert úgy nyilvánvalóan teljesíthetetlen a küldetés neki, ami pedig nem jó.
Dátum: 2009.09.26. 11:55:50
Azt hiszem, valamelyik legendában benne van, hogy a végzeturak elvesztették a végtagnövesztés képességét...
Dátum: 2009.09.25. 21:25:45
V4en Aprajafalva várja a rátermett törpöket, természetesen hupikék színekben! Egy törpnév kitörpölése minden, amire szükséged van
Egyébként, ha magyar windowsod van, a Kellékek-kisegítő lehetőségek résznél van képernyőbillentyű, amin van hosszú í.
Dátum: 2009.09.24. 15:59:35
Ha valaki láthatatlan, és olyan taktikán van, hogy állatot befog, sajtol, annak ez a tárgy nagyon jól jöhet.
Dátum: 2009.09.14. 18:21:47
Idézet: Quint - 2009.09.11. 13:32:03
Idézet: Miklós - 2009.09.06. 17:57:26
6.) Aukciós ház felesleges. Ezzel nagyjából egyetértek, a szerver rövidsége miatt a hosszútávú előnyt adó tárgyak legtöbbje felesleges. De kiszedni bonyolultabb, mint bent hagyni, és azért van néhány tárgy, ami hasznos lehet, színt visz a játékba. De ha akarjátok, ki tudjuk kötni.


Mi lenne ha a világ 3x-os sebességének megfelelően 3x hamarabb kerülne játékba? Tehát 24-es szint helyett mondjuk 8-asnál. Megnéztem a jelenlegi aukciós tárgyakat V1-en, és szerintem simán elmegy bármelyik egy 8-as szintű karakternek is, nem jelent túl nagy előnyt. Egyúttal lehetne a licitek idejét is harmadjára csökkenteni, hogy nagyobb legyen a pörgés.

A dukátok jórésze térkapus cuccokból jön. Az meg 15 ös szint alatt nincs.
Dátum: 2009.09.14. 17:48:48
Idézet: Byzon - 2009.09.11. 16:48:16

3. Totális háború: ezt a megtámadottnak is el kell fogadnia (szavazás), egyébként csak normál háború lesz. Ha létrejön, akkor tét a vesztes TELJES lélekkútja és minden zászlaja. Katakomba épület tiltottá válik.


Katakomba tiltását hogy gondolod? Se ki, se be? Vagy mindenkit kirak a katakombából? Esetleg be nem lehet menni, csak ki?
Dátum: 2009.09.10. 14:00:14
Idézet: Miklós - 2009.09.10. 12:32:55
Idézet: Endyr - 2009.09.10. 11:27:42
Miklos, meddig lehet atvenni a jutalmat? Vegtelen ideig ott marad a gomb?
Mert ugye kesobb tapabb lesz ugyanaz a +X stat


A jutalmat szerintem célszerű azonnal átvenni, mert szintlépéskor automatikusan megadja, és tulajdonságnöveléssel újraszámolja a gép, tehát nagyot tápolni vele nem lehet.

A jutalmazó képlet nem terjedt ki minden részletre, de figyelembe vette a töltött LE-t, a leölt manók számát, a tulajdonságokat, és több szakértelmet is, de tárgyakat nem.

Ugye ez a fertőzéses részre nem vonatkozik? Nagyon remélem, hogy nem, fertőzött akarok lenni