Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2012.11.18. 10:28:53
ez baromi jó . Szerintem valaki nagyon unatkozik és szórakoztatni akar minket.

Ebben az esetben tolhatna mondjuk frappánsabb toborzó szöveget..

szerk: Valaki belépne, és elmesélné, mi folyik ott?
Dátum: 2012.11.18. 08:10:08
Thalia,

A hűség zálogának esetében szerintem én vertem a legjobban az asztalt. Kérlek nézd vissza. Nem lett eredménye. Ezért mondom, nem az a lényeg, hogy ki írja, hanem hogy mit és mennyire van abban ráció, illetve mennyire hajlik a játékvezetés javítani rajta. A hűség zálogán már nem tudtak, ezt az információt kaptuk, ezen még egyelőre úgy tűnik, igen.

Koklerke,

Tehát az a problémád, hogy értelmes játékosokat inkább meghallgatnak a játék fejlesztői, mint a k@rva anyázós vérpistikéket?

Hátradőlünk elégedetten? Mondd, te elolvastad a topic hozzászólásait? Elégedett akkor lennék, ha úgy működött volna a landragór ahogy számoltuk. Az, hogy kapok most 8 iq-nyi LE-t, nem oszt nem szoroz.

Én azért vagyok elégedett, mert Miklósék részéről igen komoly fegyvertényként értékelem, hogy vállalva a kockázatát, mégis elfogadták az érveinket, és javítani próbálnak a helyzeten. Az, hogy ez nem sikerül, mert néhányan összeesküvés elméleteket gyártanak a háttérben meghúzódó lobby érdekekről és ebből messzemenő következtetéseket vonnak le, nem egy minősíthető dolog.

üdv
maci
Dátum: 2012.11.18. 06:56:45
Sziasztok,

Természetesen jogos, hogy mindenki kapja meg. Beszéltünk erről többen v3 szerverről, hogyan is jó a kompenzáció, de nekem nincs konstruktív ötletem, ezért egyszerűen nem tudtam érdemben hozzászólni a dologhoz. Kóc annyit tudott tenni érte, hogy csinált egy táblázatot, ami kiszámolja az LE-t. A fejlesztők azt mondják, nagyon nagy munka lenne az újraszámolás. A játékosok közül néhányan pedig azt, hogy egy kis programozási munka. Én egy egyszerű számítógép használó ember vagyok, fogalmam nincsen, hogyan valósítható meg. Ezért nem is szólok hozzá a témához.

Valójában látnotok kellene, hogy egy 50.000.000 LE-s betöltésnél az, hogy valaki visszakap 1.5 millió Le-t nem oszt, nem szoroz. 6 iq. Ezzel nem nyer bajnokit.

Az a fő probléma, hogy nem tudjátok külön választani a két dolgot. Egyrészt adódott egy, a fórumon és a játékban is erősen aktív játékosokat érintő probléma, amit jeleztek. Úgy gondolom ezzel nincs gond.

Az, hogy a probléma elhárítás nem tetszik, megint másik dolog.

Ne azok legyenek a boszorkányüldözés célpontjai, akik felvetették a dolgot.

Persze, ha feszültek vagytok , mert közeleg a karácsony és hasonlók, akkor átmegyünk boxzsák üzemmódba

szép napot

maci
Dátum: 2012.11.18. 00:21:50
Tesóm látott már képen
Dátum: 2012.11.17. 23:31:20
scriptet használsz
Dátum: 2012.11.17. 23:26:24
Idézet: Büyük - 2012.11.17. 22:53:18
Üdv maci!

Örülök,hogy átmentél személyeskedésbe!(mondjuk ennek tükrében vicces,hogy te tartasz szánalmasnak másokat)


"Szenvedjetek vele ti ha már nekiálltok megint utólag módosítgatni a dolgokat,pár ember sírása miatt!

Nem csak ők töltöttek sok lét az eventbe voltak még rajtuk kívül jó páran,csak a nagy részük nem állt neki panaszkodni az event után,mert az eventet nem azért csináltuk,hogy 30% extrabónuszt kapjunk a betett lélekenergiánkra mintha ez egy bank lenne és ennyi lenne a kamat."

Ezt írtad. Azért mert nem írtad ki a neveket, még nekem (is) szólt. Erre válaszoltam, hasonló stílusban, csak én név szerint neked címeztem. Ráadásul semmiféle konstruktivitást nem tartalmaznak fenti megjegyzéseid. Személyeskedés? Nem értem. Válaszoltam neked név szerint a bejegyzésed cinikus részére, hasonló cinikus válasszal. Elnézést, ha tükröt tartok eléd.

Szánalmasnak tartom az azonnali negatív reakciókat a témában. Nem a tiédet a kompenzáció része miatt, hanem az olyanokét, akik mindenféle átgondolás nélkül azonnal ellenkeznek, már csak azért is, mert top játékosok jeleznek valamit. Valamint nem más játékosokat tartok szánalmasnak, hanem ebben a témában a viselkedésüket. Van különbség.

Idézet: Büyük - 2012.11.17. 22:53:18
Se ellene se mellette nem vagyok és voltam a kompenzációtoknak meg sem szólaltam egészen eddig,ha értelmeznéd a hozzászólásomat akkor rájönnél,hogy nem az a bajom,hogy adni akarnak hanem az,hogy hogyan.
Ez így teljes mértékben elfogadhatatlan vagy mindenkinek adjanak vagy senkinek.Egy vicc,hogy számolja ki magának az ember aztán írjon az ügyfélszolgálatnak.
Tudom téged azon kívül,hogy te jól jöjj ki a dologból nem igazán izgat a dolog és megfelelt volna neked ebben a formában a kompenzáció,de ez így messze nem korrekt a többi játékossal szemben.


Hol látsz olyat, hogy támogattam az játékosok általi utólagos számolgatást? Ilyesmiről nem beszéltem. Mondtam, hogy megfelel ebben a formában a kompenzáció? Azért nem ellenkezek ellene, mert jobbat nem tudok.

A többi játékossal szemben nem korrekt? Értem. És te, mint mindig az eddigi négy év során azonnal jössz játékostársaid érdekeit képviselni. Vagy lehet, hogy most először teszed... mindegy is..

Idézet: Büyük - 2012.11.17. 22:53:18
Én sem olvasom mindig a fórumot,hozzászólni is ritkán szoktam(jóval ritkábban a te általad írt havinál) mert nem látom értelmét.Most is csak egy társamtól tudtam meg ezt a kompenzáció dolgot(mert már vagy 2-3 napja nem láttam értelmét továbbra is az időmet rabolni ezzel a topikkal) ő még úgy látszik nem unta meg,hogy érdemi értelmes információk helyett,amiből esetleg profitálhatna is az ember szinte csak panaszokkal sírásokkal van tele a fórum.


Értem. Tehát az, ha mondjuk én, aki négy éve játszik felhívja a figyelmet évente egyszer egy szerinte hibás működésre, az zavarja a játékostársaidat. Azt elhiszem, hogy a minősíthetetlen trollkodás, értelmetlen vádaskodás "jellegű" hozzászólások zavarják a fórumolvasókat, ezért én próbálom is kerülni az ilyetén formájú megnyilvánulásokat.

Idézet: Büyük - 2012.11.17. 22:53:18
Tehát ha ő nem szól akkor meg sem tudom ,mint ahogy szerintem a játékosok nagy többsége most sem tud róla és szépen lemaradnak a kompenzációról de a lényeg,hogy az a pár ember aki indította az egészet az elégedett legyen?


Értelek. Egyetértünk, így kevés ember tudja meg. Számolni még kevesebb tud.

Idézet: Büyük - 2012.11.17. 22:53:18
Örülök,hogy te úgy érzed ez korrekt megoldás de szerintem messze nem az és ebben a formában a készítőknek bele sem szabadott volna mennie.


Nem érzem úgy, ismételten nem tudom, hol olvastál ilyesmit a hozzászólásomban.



Idézet: Büyük - 2012.11.17. 22:53:18
Simán meg tudnák oldani egy kis programozással,hogy az összes játékosnak újraszámolják csak egyszerűbbnek tűnt annak a pár embernek adni egy kis lét ha írnak az ügyfélszolgálatra és már meg is van oldva a probléma.


Ha kis programozással megoldható, az jó.




Idézet: Büyük - 2012.11.17. 22:53:18
Egyébként pedig a jelenlegi helyzet messze nem azonos azzal.Téged az égvilágon semmi kár nem ért most,csupán nem lett akkora hasznod mint szeretted volna.


Az elveszett haszon ugyanúgy "kár"-nak minősül. Nem tudom, hogy ezt a megjegyzésedet átgondoltad-e kellőképpen, vagy hirtelen reagálni akartál valamit...



Idézet: Büyük - 2012.11.17. 22:53:18
Végezetül azért leírnám még egyszer(tudod értelmezési problémák)nem izgat,hogy kompenzálni akarnak nem akarom megfúrni, de azt korrekt módon mindenkinél tegyék meg ne csak pár játékosnál aki olvas fórumot és ír az ügyfélszolgálatnak!


Értelek. Az értelmezési problémáiddal kapcsolatban: azért válaszoltam ilyen stílusban, mert meglepett a degradáló hangvételed a panaszkodó játékosokkal szemben. Legfelül említem.

üdv
maci
Dátum: 2012.11.17. 21:50:45
Szép estét,

Azt hiszem, ilyesmivel sem nagyon találkoztam a játék során. Miklós segíteni akar, a végzetúr top játékosaitól kezdve sokakig pedig átmentek offenzív hadjáratba.

Részemről ez a szánalmas kategória.

Büyük, nem tudom megállni: amikor a szívósság öveként működő AF képességről volt szó, jöttél ide fenyegetőzni, mint valami tizenkét éves, ha ez bekerül, törölsz. És te teszel megjegyzéseket azért, mert jeleztünk valamit, amit nagyon sokan benéztek az aktív játékosok közül v3-on? Havonta egyszer szólalsz meg, akkor is leoltani valakit, vagy panaszkodni. Az, pedig hogy a hozzászólásod pontszáma tükrözi a játékosok egyetértését veled (gondolom én azt tükrözi) már az elkeserítő kategória.

Thalia, ha Kovács Pisti pusztakotkodácsi játékos jön a fórumra kompenzációt kérni, akkor te meg sem jelensz. Ha "top" játékosok jönnek, akkor igen. No comment.

Félreértés végett: Az Le elköltése a karakterre számomra nem az a játék faktor, ami miatt játszom ezt a játékot. Adott cél beteljesülése már inkább.

Az, hogy ki mennyire találja szerencsésnek az újraszámolást, kompenzációt, a v3 megkülönböztetését megint más kérdés. Ehhez azonban semmi köze nincs ahhoz, hogy valójában kik jelezték a problémájukat, vagy azoknak milyen karakterei vannak. Legalábbis nem kéne, hogy legyen.


szép estét
maci
Dátum: 2012.11.17. 15:40:46
Nem hozzád mértem az eseményt:). Múltkor nagyot töltöttél, ezért említettelek téged,. Én úgy emlékszem neked sok bónusz % volt rajta, de fene sem tudja már, ezért kértem tőled pontosabb adatokat. Ezek szerint múltkor is ugyanígy működött, ez kiderült számomra.
Dátum: 2012.11.17. 14:39:50
No ez az. Csak csp-t elköltve én is múltkor kb. 8 tulokra számítottam, ehhez képest lett 13 (?)..

Ebből kiindulva fejlesztettem nagyot.

Legközelebb remélem szólsz, ha látod, mennyien bolyongunk az erdőben, neked meg evidens a megoldás
Dátum: 2012.11.17. 14:37:06
Jam, értem. Ha már itt megtaláltuk egymást (a levelemre azóta sem jött válasz) , szolgálhatnál infóval arról, neked is ilyen kevés százalék bónusz jött ki a legutóbbi landi nagy töltésénél-e vagy sem?

Megnéztem a karidat, már fejlesztettél iq-t? Alatta vagy az enyémnek
Dátum: 2012.11.17. 13:48:03
Igen, volt hasonlo bonuszom landragorban. Nem mentem bele vakon, nekem egy egyenlo fejlodes ertelmes bonusszal megerte volna. Nincs kielezett verseny, ahogy korabban irtam. udv
Dátum: 2012.11.17. 13:40:52
szia, orolok hogy udvozol, bar h ezt miert a postom ezen reszehez paSszintod nem ertem. orulok, hogy jo helyre ment az le-d.
Dátum: 2012.11.17. 02:07:22
Értem a választ és köszönöm a konstruktív hozzáállásodat.

Valójában a landragor működése teljes mértékben jónak tűnik úgy, ahogy most van, ha tudja ELŐRE az ember. Sokkal derűsebb, ha nem várok öt hónapot karakterfejlesztésre, mert annyira erős az esemény, hogy muszáj vagyok. Így, ha az alap minimum töltéssel van olyan bónusza, ami igazán jó, akkor kapok pár tul. pont fejlődést mindenre, abból két-három tulajdonság , ami alacsony tök ingyen van és csókolom. Ugye a jövőre nézve ezt így éri majd meg csinálni. Közben meg amit keres az ember (már értem ezalatt két landragor esemény között..), magára költi.

De előfeltétele, hogy tudjuk ELŐRE kicsit pontosabban az esemény működését, ahogy minden másikét sokkal pontosabban tudunk számolni (nem is nagyon van mit valójában a többin ugye). Megértettem a hsz-ed, nem kötözködök és örülök, hogy kapunk valami kompenzációt.

Egy apróság csak: nem a mágia növekménnyel van gondom. Az volt LE-ben a legkevesebb. Alapjáraton ha valaki megnéz egy 100+ szintű karik közti versenyt, egyértelműen láthatja, hogy 3 esetleg 4 tulajdonságon kívül mást nemigen fejlesztenek általában. Például a karakterek nagy hányada védekezésre nem költ. 100-200 védekezéssel kisebbel rohangásznak 100. szint környékén, mint amekkora támadással. Taumaturgiával szintén így van az ember. Nem költ rá, mivel iq előny, szerencse előny kell hozzá, hogy hasznos legyen általában, egyszer van hatása egy csatában. Persze jó, ha szép nagy, de valljuk be, inkább fejleszt mindenki mást először, mint taumaturgiát. Jó összehasonlítás: a taumaturgia és az erő viszonya szintén 100-150-es különbségeket mutathat az erő oldalán . Míg 600-as erő 105. szint környékén mondhatunk egy jó karinál megvan, addig a taumaturgiája a közelében nincs, 450-500 nagyon maximum.

Tehát elmondható, hogy egy egymással való verseny esetében nagyon nagy luxus ilyesmiket fejleszteni.

Nagyjából számokkal kifejezve: Az egészség, a taumaturgia, a mágia nekem a berakott 110 millióból több mint 20 millióba került. Szerintem megkérdezzük a játékosokat, hogy 20 millióból szeretnének e egészség-tau-mágia fejlődést, vagy rakjuk az iq-ra, inkább az utóbbit választják.
Még akkor is, ha 5-10% bónuszt adunk a fenti triumvirátusra.

És akkor még ez nem minden sajnos. A támadást is bizonyos szintig érdemes húzni, hiszen védekezést mindenki szépen elfelejti (lehet magasabb szinten érdekes megint), nekik az arra kapott fejlődés is egy kalap makikaki.

Ezért volt nagy a csalódás. Nem a mágia miatt. Ráment három-négy millió a 110-ből, nem zavar. De ráment minden másra, amit szintén nem fejlesztettem volna. A 30% bónuszértékkel alaphangon számolva megérte volna (de valójában talán még az sem mindenkinek, nekem azért igen, mert a védekezést is tolom, ahogy említettem) , de így ez óriási ráfizetés volt. Mondjuk így mágiát, egészséget, taumaturgiát 2022-ig nem fogok fejleszteni okés, valamint nekem nem számított talán annyira, hiszen elég stabil a karakter ahhoz, hogy ne lehetetlenítse el a karaktert egy ilyen minimum bónuszos egyenfejlődés.

De ha egy komolyabb verseny alakul ki valakivel, és ő 100 milliót rárak a fontosabb tulajdonságokra, krit- ütésre, én meg kapok mindenre x-et 5% bónusszal, ugye nem kell mondanom, hogy ha a másik is ugyanúgy játszik mint én, és optimalizálgat szépen, a büdös életben nem hozom be az előnyét. elég ha csinál 100 krit ütés bónuszt, 50 iq-t és épít 20 millió nyers le-t . Szerencsére senki nem csinálta meg, mivel landragoroztak velem ők is, mint a hülyék

köszönöm a figyelmeteket

uff
maci
Dátum: 2012.11.16. 16:37:21
kémgömb
Dátum: 2012.11.16. 08:21:13
Hosszú évek óta kérdés a random, nem csak a bajnokinál, minden egyébnél. Szerintem a kirívó esetektől eltekintve már el kell fogadnunk ezt a játékelemet.

Rájöttem, hogy karakterem van a v5-ön, csak éppen kémgömbözni nem tudok

Beírod a kettőtök tulajdonságait? Illetve kérlek oszd meg a csatát.

Ha gondolod, megnézem, mennyire volt random

üdv
maci

ui: már nem a hozzáértésedet akarom cáfolni, inkább kíváncsi vagyok..
Dátum: 2012.11.16. 07:53:47
melyik karakteredről van szó Commandante?
Dátum: 2012.11.15. 23:14:35
Nem akartam kioktató lenni, de fáraszt már ez az egész téma, régen alucikáznom kéne, de nem hagy nyugodni, így ideges vagyok..

jó éjt.
Dátum: 2012.11.15. 22:54:00
Quellon,

Kicsit hirtelen, és jól láthatóan átgondolatlanul válaszoltál. Röviden:

Igen, mindenki ugyanannyit kapott (már aki rengeteget töltött be pluszban). Ugyanúgy szopott. Természetesen az összevissza 2%nak talán számolható bónusz úgy hogy minden tulajdonságod növekszik, édeskevés, szörnyen rossz, foschtalicska. Egy ilyen nagyobb fejlesztésnél mint az enyém, egy sokakkal versenyben levő karaktert igenis taccsra vágna.

Nem a mágia a gond, kérlek. Én ilyesmit nem mondtam. Komolyan nem értem, tapasztalt játékosok hogy a viharba nem fogják fel, hogy egy nagyjából iq-erő-krit ütés versenyben irdatlan szopás, ha landragór jellegű jutalomban kapja az LE-t, ilyen bónusszal.

Azért a mágia fejlesztésre adott két válaszod (bár én nem kérdeztem) is elég gyengusra sikerült.
Tehát a 40.000 vp-mből 109. szinten nem futná a 30 varázslatra, ha nem lenne mágiám. Most kaptam rá plusz 112-őt, így lett 54ezer. Valóban kellett a varázslatok kifizetésére.
Eddig haszontalan volt, jelenleg is az.
Az nem érv mellette, hogy most majd hasznossá teszik.

A miért jár a csp-s LE-re több bónusz, mint az egy egyösszegű befizetésre témában Kócot idézném: leülhetsz, egyes.

A minimum feletti töltés is olyan LE-ből megy, amit tp-ért szereztél meg. Bár lehet te ügyesebben játszol, és nem kapsz tp-t. Tehát én öt hónapig játszottam mindent elvadászva, portyázva, egyebek, hogy ennyi LE-m legyen, léptem is közben 10 szintet kb.

Előre féltem, hogy releváns válaszok, hozzászólások helyett jön majd az okítás, a felesleges okoskodás, és a "most mit sírsz" jellegű reagálások.

szervusz
maci
Dátum: 2012.11.15. 21:32:20
Szép estét Miklós,

Öt hónapja nem fejlesztettem a karakteremen. 110 millió felett töltöttem be. Ezek után azt olvasni tőled, hogy te nem mondtál semmi olyat, hogy ekkora meg akkora bónusszal jövünk ki az eseményből... Félve jelzem. Nem vagyok agyalágyult, nem szándékoztam elmókázni a karakteremet, és igen, megnéztem az előző landragór jutalmat, és igen megnéztem, hogy fórumon milyen kiegészítő infók vannak az eseményről, és igen beszéltem számtalan játékossal, akik igen nagy tapasztalattal bírnak. Nem jellemző rám, hogy vakon belemegyek egy eseménybe ekkora tartalék felhasználásával, ha nem vagyok biztos benne, hogy nem fogok szopni.

Számomra az egészben a legröhejesebb, hogy mennyit témáztunk már erről, hogy éri meg, hogy nem...
Egyszer kellett volna benyögni, hogy gyerekek, a betolt csp elszámolása durva, azonban jelentősen kevesebb bónuszt ér, ha direkt LE-t töltesz.

Az már csak hab a tortán, hogy pont a landragor indulásánál beszélgettünk róla itt a fórumon, hogy megéri-e betolni rengeteg LE-t kevés csp-re, vagy sok csp-re minimum töltés..

Itt bizonygattam, hogy tök ugyanaz, hiszen oda megy a betöltött LE, ahova a csp-re számolt átlag LE is megy, hogy lenne már különbség közte. Már elnézést, de nem látok semmiféle logikát amögött, hogy amit direkt töltesz, az keveset ér, amit csp-ben, az sokat.

Miért nem szóltatok erről az elmúlt években? Miért nem szóltatok erről legalább most az event előtt, amikor szóba került?

Ne haragudj, számomra felfoghatatlan ez az egész hacacáré. Természetesen nem akarom túldramatizálni, de hozzám nőtt a játék, mint 10 éveshez a tamagocsija, lehet bennem van a hiba, de felnőtt fejjel is lelkesedek a játékért, és durván nagy csalódás és rosszkedv lett úrrá rajtam emiatt az egész miatt. És ráadásul azért, mert valahogy most nem tudom belátni, hogy ebben a dologban igazad van, és nekem el kellene fogadnom az alábbiakat, amire reagálnék is:


Idézet: Miklós - 2012.11.15. 17:59:55

Pontosan. A probléma abból adódott, hogy a korábbi alkalommal mindenki a minimumot töltötte, és igen jó profitráta kött ki neki. Ezen felbuzdulva, most már a minimumon felül is hatalmas mennyiséget töltött be, az viszont nem volt annyira jó üzlet, ld. fenti fejtegetést.


Valójában nem a minimumot töltötte, voltak, akik már akkor is több tízmilliót toltak bele. Itt van például Rachman v3-on, aki 105. szint környékén járt, amikor befejezte az eseményt, 32 millió körül töltött bele kb, +54-et kapott. Ő erős karakternek számított, így ez a bónusz kiemelkedő volt az esetében. Ténylegesen engem semmi nem győzött meg róla, hogy az előző eseményen valóban ugyanígy működött a plusz töltés, mint most. Meg fogom keresni, remélem meg lesz neki az adat, akkor milyen értékei voltak anno. Kíváncsi vagyok, hogy kijön nála is az 5% körüli bónusz..


Idézet: Miklós - 2012.11.15. 17:59:55
Higgyétek el, nagyon sok mindent bevállalunk csak azért, hogy a játékosok elégedettek legyenek, de ez attól tartok, már a határon túl van.


Én nagyon ritkán vontam kétségbe bármikor is azt, hogy nem a játékosok elégedetté tételéért dolgoznátok.
Ugyanakkor milyen határon is van túl? Szerintem teljes mértékben logikus, igazságos, és elvárható tőletek az újraszámolás. Az esemény működött x bónusszal ez év elején, most jelentősen több játékos durvult rá, és lett belőle x-y, ahol y egy olyan változó, ami bünteti a túlzott részvételt.
Ráadásul röhej, hogy Jancsi betölt összesen 5.000.000 LE-t minden kutya fülét számolva, levonva, ésatöbbi 1000 csatával, Józsika szintén ugyanennyit tölt be összesen mindent szépen összeadogatva, de ő 1 csatával teszi ezt. Mi lesz az eredmény? Jancsika kap 35%-ot, mert ő sokat csatázott (ami nem mellesleg plusz táp állatok, italok, fis-fos akármikkel számolva egyébként is), míg Józsika meg telesírja a párnáját éjjel, mert kapott ingyen 4 mágiát.
Hol kellene ebben bármi logikát találni? Szerintem 100 emberből 99-en nem találnának, az az egy meg csak eltévedt, ő a teveneveldét kereste.

Idézet: Miklós - 2012.11.15. 17:59:55
1.) Egyrészt, soha, sehol nem írtuk, ígértük, hogy ha valaki az alapérték fölött tölt, akkor a plusz betöltött LE-t 20, 25 vagy akárhány %-kos kamattal "kapja vissza". Erre a következtetésre úgy jutottak emberek, hogy az előző eventnél, a minimum töltéssel többen úgy ítélték meg, hogy igen jól jártak.


Engedélyt kérek kiszaladni a világból. Azért jutottunk erre a következtetésre, mi mint emberek, mert az előző eventnel kiszámoltuk a kis számológépünkkel, hogy durva jutalom van. Nem volt túl bonyolult a számolgatás, nekem például a tengerimalacom csinálta.

Valami okosat találjatok kérlek ki rá, mert sok értelmes játékos áll értetlenül az érthetetlen értetlenségetek előtt.

Üdv
maci
Dátum: 2012.11.14. 21:19:30
Régebben sem volt.. szerinted Razor.

Másrészt az extrán betöltött LE mellé jár a mínusz tulajdonságok a jutalomból...

Gondoltam, hogy ezt nem kell leírnom, ezek szerint mégis.