Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Alendaar,

Nem így van

Alacsonyabb szinten (értsd kristályok alatt) sokkal erősebb karaktert lehet csinálni VF-el. Lévén portyacélpontjaid sokkal jobbak, mint amit az EH alap portya LE kínálna, és jobbak, mint a kristályok. Amit írsz, hogy elég ellenfél van, az pontosan igaz a VF-esre is, sőt. A Vf-esnek lévén lassabban játszik, sokkal több ellenfele van, mint neked pl.

A te szinteden pedig abszolút nincs értelme a VF-nek. Én tolnám, mint a meszes a karit TP-ben, VF nélkül a nominális LE bevételed jóval magasabb, mint azzal, nem hatékony VF-re váltani magas szintű karinál.

Ráadásul tegyük hozzá, hogy a térkifordítózás miatt nincsenek meg fontos EH szakik. Vagy lehet, megvannak és minden váltásnál nullázza az ember . Na az az igazi buli, több száz AF-et kidobni az ablakon, csakhogy VF-re váltsak:)

Te váltogatsz? Hogy éri ez meg? Mit csinálsz VF-esként, és mit EH-sként?

szerk: most olvastalak Quellon, kb. a fentieket tudom reagálni a te írásodra, kiegészítve; Az, hogy egy bizonyos időszakban vadászhatsz, térkapuzhatsz, és esetleg kalandozhatsz, egy másikban meg portyázhatsz egy lehetetlen játékstílus. Hogy csinálsz így ismételhető küldetéseket? hogy tudsz értelmesen részt venni eseményekben? Középmezőnyben 80-120 szint között v3-on bőven van üthető karakter, alacsonyabb szinten meg ha nincs, akkor legalacsonyabb szintre támadva, minimum tp, 0 LE-s csaták , csak ismételhetővel is többet hoznak, mint a vadászat átlag. Nem kell ehhez EH, főleg hogy lósz.. LE-t kapsz egy portyára. Magas szinten a kristályok ütése szintén nem táp, ha csak alap EH-t kapsz érte.
miért?
Eszébe ne jusson senkinek Vf-ről EH-ra váltani, mert az jobban megéri.

Matematikai képtelenség, hogy ugyanannyi LE/TP aránya legyen jelenleg az EH-s vadászatnak, mint a VF-esnek. A hasznos vadászat 40%-al növeli a kapott LE-t EH-sként, a VF 55%-al csökkenti a vadászatért kapott TP-t.
Akkor lehetne ugyanannyi, ha lenne olyan AF képesség, ami több mint 100%-al növeli a vadászat LE-jét .

Az óriási lényekért persze EH-sként többet kapunk, de nem ennyire.

Az EH azoknak való, akik szintben mennek előrefele. Egyéb hibrid formái (csak állatért vadászok, váltogatok ide-oda, egyebek) szerintem gyengébbek, mintha simán Vf-eznél.

Az EH-nak kb. az AFP az értelme. Ha már meglevő szerveren új játékos indulna, eszembe nem jutna neki azt tanácsolni, hogy 60-as szintnél váltson EH-ra, mert az mennyire jó. Nagyon nem az.
Dátum: 2013.06.28. 08:31:50
bocs, másik topicba.
Napi ajánlatokban havi/kéthavi egyszer vásárolható legyen platináért néhány új állatkép.
Koccal értek egyet.

Magas szintű karaktereket irányító, évek óta játszó játékosok alap dolgokkal nincsenek tisztában.
Egy részük ezt tudja magáról, a másik részük nem. Ez utóbbiak több kárt tudnak csinálni, mint hasznot szerintem. Egy rosszabb van a hülye és lusta embernél, a hülye és szorgalmas.
Dátum: 2013.06.25. 19:37:48
a +5% vadászat Le holnaptól él, ahogy szokott?
Dátum: 2013.06.25. 18:32:38
ja, el se jöttél...
Dátum: 2013.06.25. 12:28:51
a találkozó képei:

http://goo.gl/QjGPO
Dátum: 2013.06.25. 05:19:36
Szia Quellon,

Ilyesmi nem történik.
A részemről várt fejlesztések jellemzői az alábbiak lennének:

- bugjavítások
- játék gyorsítása
- játék olcsóbbá tétele

Nekem ez a három a legfontosabb jelenleg. Nagyon jól hangzik az epikus kaland, és sok más is a listáról, de ezeket fontosabbnak tartom.

Nagyjából kiszámoltam milyen összegeket fizetek ki most, és fizettem ki korábban a játékra. Ezért én semmi olyan fejlesztést nem tudok már támogatni, ami őskőbe kerül, akkor sem, ha az nekem nagyobb előny, mint esetleg azoknak, akik nem fizetik már meg.

Nekem bőven sok az az idő, amit foglalkozhatok a játékkal jelenleg.

A lista egyes elemei nem tetszenek, az energia italok létjogosultsága is erősen megkérdőjelezhető.
Dátum: 2013.06.23. 11:46:07
Hétfőn napközben lesznek beírva a jutalmak, egyebek.

Aki nem tudott pörgetni tegnap, és ott volt a találkozón, valamint felírásra került a neve baraty kis papírkájára, az kapni fog a játékon belül egy linket, ahol tud majd pörgetni.
És ezzel mi a baj? LE termelő AF
Dátum: 2013.06.23. 11:00:06
Valószínűleg bugos lehet, próbáld meg az ügyfélszolgálatot abajgatni.
Dátum: 2013.06.21. 23:35:29
Adzsi,

Te vagy klarinét? ez számomra új:)

Nyugi, Zoole Crimson gondolatmenete alapján válaszolgatott, az elejét nem olvastad ezek szerint.

Én is ütöttem anno Feketeviperat, ennyit biztos hoztam tőle én is.
Dátum: 2013.06.21. 20:41:53
Van nálad LE, te kis hamis

Június 19. 05:00 Mészáros Zoole Te nyerted a csatát.
A jutalmad 12762 lélekenergia és 35 TP.

Tegnap, 06:00 Mészáros Zoole Te nyerted a csatát
A jutalmad 12747 lélekenergia és 35 TP.

Június 18. 21:41 Mészáros Zoole Te nyerted a csatát.
A jutalmad 12764 lélekenergia és 35 TP.

Június 19. 09:55 Mészáros Zoole Te nyerted a csatát.
A jutalmad 12762 lélekenergia és 35 TP.

Plusz LÉ szívás...
Dátum: 2013.06.21. 14:07:59
Szia,

A tevékenységek menüpont alatt lesz egy "állatok" menüpont. Egyelőre gondolom nincs állatod, így nem látod.

üdv
Dátum: 2013.06.21. 10:30:14
Idézet: Zoole - 2013.06.21. 08:22:45

A katalizált esszencia készítésére azért nem olyan egyszerű készülni, arra lenne a dekrétum. Na de majd 1 év múlva, akkor 10:00kor kezdek és úgy hogy ez már nem fog fennakadást okozni, aztán meglátjuk. Ott már csak az fog dönteni hogy ki tud gyorsabban kattingatni az egérrel:)


Még két gondolat, és szerintem már túl is ragoztuk:

- fél év múlva lesz esemény, nem kell egy évet várni.
- kénytelen leszel katalizált esszencia készítésre, hiszen a dekrétumot a 150 sisakszilánkos feladatra kell elköltened. Jelen állás szerint. kettő dekrétumra nincs időd.

üdv
Dátum: 2013.06.21. 06:31:25
Remélhetőleg lesz valamiféle reakció rá, ha más nem a találkozón.
Dátum: 2013.06.21. 05:57:39
Idézet: Zoole - 2013.06.20. 20:56:50
Maci,

A jutalmazásról nagyon szép meg ésszerűnek tűnő amit írsz, de kik lesznek toplistások, akik 19 nap alatt jutnak a piramis végére, vagy akik 2 nap alatt lenyomják? Ezt szem előtt tartva érdemes eltűnődni a jutalmazáson, mert így nézve nagyon karcsú.


A jutalom az, hogy rajta vagy a toplistán. A maratont lefutni jó dolog, de az első helyre menni , amikor láthatólag már nem leszel első, teljesen felesleges. Háromszor annyi időbe tellett megcsinálnod a sort, mint az elsőnek.

Idézet: Zoole - 2013.06.20. 20:56:50

Jobban felkészülni? Szerinted hogyan kéne? Soha semmi cuccot nem használtam el, mióta regeltem ide azóta gyűjtögetek szinte mindent, kivéve a relikviakuponokat talán. Elárulom még dukátot se költöttem ez idő alatt egy darabot sem. Katalizált esszenciát az én szintemen elég nehéz összehozni úgy hogy még csak a 7. megaesszenciám volt meg. Alkimista laborunk is csak kb 1,5-2 hónapja van ha érdekel. Az AF-fel mi az édesanyámat csináltam volna, mikor meg se moccant a mennyisége? Vagy indítok normál vadászatot, beáldozva még egy rakás vadászatitalt, vagy dekrétumozok. Ilyenekre nem lehet felkészülni, még akkor sem ha sem őskövet, sem semmi mást nem sajnálsz.


Ha nyerni akarsz a következőt kell tenned: legközelebb legyen katalizált esszencia összerakására lehetőséged, és kezdd el elég AF ponttal az eseményt. Mindamellett pedig legyen meg minden egyéb feltétel, ami most ezek szerint meg volt. Katalizált esszenciát bőven össze lehet hozni 128-as szinten, ezek szerint sajnos itt a szövetség miatt hátrányban vagy. Az AF hibát azon nyomban jelezni kellett volna, gondolom délelőtt már toltál zsákmányt, simán válaszoltak volna időben. Persze ilyen hiba azért elég durva esemény közben. Szerintem pont, hogy fel lehet készülni az eseményre, lévén egy nap alatt csak úgy lehet megcsinálni, ha felkészülsz rá .

Idézet: Zoole - 2013.06.20. 20:56:50

Nem készültem arra hogy nem tudok első lenni. Nem is fogok később sem. Lópikulát sem ér az ami az első helyezéssel jár, ennek ellenére kell.


7 óra alatt nem voltál kész láthatólag. Nem hogy elsőnek befutni, de a top3-ba sem olyan egyszerű bekerülni. Egyszerűen túl gyors ezek szerint ez az esemény ahhoz képest, amit elvársz . A toplista zűrzavara pont az első helyet nem érintette, úgyhogy a te esetedben marginális a hiba.

apró megjegyzés: Crimson agyonoptimalizált kariját beverni azért nem egy komoly fegyvertény.