Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A bolygó ura
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1461. hozzászólás - 2013.06.20. 23:52:07 (Válasz Zoole #1457 hozzászólására.)
"Nocsak, egy régi ismerős a játékból:) Gondolom nem a legkellemesebb emlékeid őrzöd rólam:D"

Megmondom teljesen őszintén, a tököm se' tudja, ki vagy, nemhogy bármilyen emléket is őrizzek, de ez betudható aggkori szenilitásomnak:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.03
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1462. hozzászólás - 2013.06.20. 23:55:50
Akkor szerencsére nem emlékszel arra az időszakra amikor hülyére raboltalak, nekem kellemes emlék
Nem is fogom az eszedbe juttatni mert a végén még nekiállsz rám pazarolni a szubplazmáid hogy te is kellemes emlékeket őrizhess rólam egyszer
Pontszám: 5.06
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1463. hozzászólás - 2013.06.21. 00:02:07 (Válasz Zoole #1462 hozzászólására.)
Amennyiben a hülyére rablás = 200-300 túró elvesztése portyánként, akkor megnyugtatlak, naponta nagyon sokszor történik velem ilyesmi (sőt, mostanában már 300 fölött visznek, jajjistenem:) ), nincs nekem időm meg energiám minden macskajancsit feljegyezni:) Vannak néhányan a képzeletbeli listámon, de azok fajsúlyosabb egyedek... már elnézést:)

(Szubplazmát meg nem használok, csak BU-nál, hogy gyorsan és veszteség nélkül letudjam a portyákat - ezúton kérek elnézést a 10-20. szintű júzerektől, akiket "hülyére raboltam" az event alatt:) )
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.03
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1464. hozzászólás - 2013.06.21. 00:03:19 (Válasz Zoole #1462 hozzászólására.)
Idézet: Zoole - 2013.06.20. 23:55:50
Nem is fogom az eszedbe juttatni mert a végén még nekiállsz rám pazarolni a szubplazmáid hogy te is kellemes emlékeket őrizhess rólam egyszer


Nos ezen par sorodnak koszonhetoen hnaptol szerintem sok uj latogatod lesz. Ha mar kellemesnek iteled magad.
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 7.93
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1465. hozzászólás - 2013.06.21. 00:14:05 (Válasz Crimson #1463 hozzászólására.)
300 túró? Milyen világ az, ahol ez nem számít? Egy világ dőlt össze
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.38
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1466. hozzászólás - 2013.06.21. 00:16:57
Te voltál az egyik legjobb bevételi forrás, és ha rendszeresen ~10K körül jön a LE valakiből azt hagy ne használjam már ki
Valamelyik klántársad is írt rám ez miatt, gondoltam ez miatt rémlik legalább egy kicsit. Persze ha személyesen képes valaki a problémáit érzékeltetni az sikeresebb általában:)

Egyre kevesebb látogatóm van, azok is listázva vannak és idővel a kínzókamrába kerülnek akárcsak a korábbi delikvensek ( nagy kár hogy csak 15 hely van;) ). Azok se akarták elhinni, most már kénytelenek. Persze szubplazmával lehet 200 szinttel feljebbről jönni, oda sajnos nagyon sokára fogok feljutni. Na meg bekapcsolom a beállításoknál megint hogy nincs szükségem szubplazmára, mivel soha nem támadok azzal. Ha az előbbi minden rossz szándéktól mentes megjegyzésemnek ilyen hatása volna, akkor ezzel sikerül hatékonyabbá tennem a dolgot ha valóban így működik szerinted.
Mindenesetre az álszent dumát nekem nincs pofám elnyomni hogy én soha senkit nem farmolok 28 millió csatával a hátam mögött, mint ahogy már hallottam ilyet...
Pontszám: 5.06
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1467. hozzászólás - 2013.06.21. 00:26:24 (Válasz Zoole #1466 hozzászólására.)
Össze tetszik engem keverni valakivel, főként mivel a klánon belül legfeljebb jót mulatunk egymás dolgain, de hogy bárki is írjon azért, mert engem lerabolnak.... hát az nem a Fekete Liga lenne:D Nagyon kíváncsi lennék, melyik klántársam lehetett és mit írt pontosan, mert ez a sztori kezd egyre hihetetlenebb lenni.... a 10K-s rablásokról nem is beszélve:)

Én tényleg elhiszem, hogy rettentő fontosnak akarod érezni magad, meg minden, de komolyan a leghalványabb emlékem sincs rólad - bár látom, nagyon szeretnél mély benyomást tenni:)

Az utolsó öt sort pedig nem nagyon tudom értelmezni, ha valakinek sikerült az segítsen már ki, köszke :-o
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.69
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1468. hozzászólás - 2013.06.21. 00:27:07 (Válasz LanMaffia #1465 hozzászólására.)
Mi örömmel osztjuk, terjedjen csak mindenfelé:D
A hozzászólást Crimson módosította 2013.06.21. 00:30:36-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.03
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1469. hozzászólás - 2013.06.21. 00:28:47 (Válasz Zoole #1448 hozzászólására.)
Idézet: Zoole - 2013.06.20. 20:56:50


Nem készültem arra hogy nem tudok első lenni. Nem is fogok később sem. Lópikulát sem ér az ami az első helyezéssel jár, ennek ellenére kell.


Rendben, szólok ha törlöm a karakterem és akkor megpróbálhatod megint, addig meg gyűjtögess szorgalmasan.

Adok azért egy tippet/jó tanácsot is: ne akkor akard összeszedni vadászatból az AF-et, meg ami kelleni fog, hanem már a kezdésnél legyen meg mindened. Sokkal könnyebb lesz.
Pontszám: 6.96
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1470. hozzászólás - 2013.06.21. 01:17:24
Sziasztok!

utolsó héten lehetne újra 4 dekit használni egy sorhoz?

Jelenleg v1 en 80as szint alatt vagyok de ha biztosra tudnám, hogy lehet 4 dekrétumot elhasználni akkor szépen komótosan felmásznék a felső szintig és talán be is tudnám fejezni a piramist, -ellenben ha tutira nem lesz 4 dekire lehetőség a legfelső sorban akkor nem is erőltetem a dolgokat

4 deki kellene:
-sisakszilánk(nem vagyok még 80as és nem is mostanában leszek)
-megaeszencia (a laborunk még messze nem 50 es és nem lépkedek egyik szöviből a másikba)
- katalizált eszencia
- 5 neves térkapus ellenfél legyőzése buzogánnyal(szintén 80as szinttől lehetséges ügye)

ez nekem jelen állapotban 200 kavics lenne amit rá is áldoznék, ha (mint az előző BU-n) a végén lehetne 4 dekit elnyomni
Pontszám: 7.54
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1471. hozzászólás - 2013.06.21. 02:31:16 (Válasz Fsanyi82 #1470 hozzászólására.)
Kedves Sanyi!

Úgy döntöttem, hogy most napi 1 dekrétumot használhatsz, példának okáért, a 20. napig összesen 20 dekrétumot nyomhatsz el akár mindet egy sorba is, nincs soronkénti korlát. Remélem így már tetszik a dolog.

Üdv, a Fönök!

Pontszám: 5.29
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1472. hozzászólás - 2013.06.21. 02:56:58 (Válasz Rodriguez #1471 hozzászólására.)
Az esemény három hétig tart. Ez idő alatt kell az Irtózat Piramisának minél több szintjét leküzdened. Minden szintért, amin túljutsz, busás jutalum üti a markod. Az pedig, aki elsőnek jut a csúcsra, a bolygó ura címet viselheti egészen addig, amíg a következő verseny során kihívója le nem taszítja trónjáról. A piramisnak hét szintje van, minden szintnek csak akkor kezdhetsz neki, ha az előzőt teljesítetted és a jutalmad átvetted, és a feladatokat is csak akkor kezdjük el számolni. Minden szinten lehetőséged van három császári dekrétumot használni, de ezeknek súlyos ára van! Minél többet használsz el, az ár annál magasabb (a második kétszeres, a harmadik háromszoros stb áron lesz, mint az első dekrétum). Van egy toplista is, a legtöbb feladatot teljesítőkkel. Azonos pontszám esetén az dönt, ki volt a gyorsabb. Vigyázz, ha 3-nál több dekrétumot használtál fel, minden további dekrétum hozzáad 8 órát ehhez az időhöz!

nem tudom melyikünk értelmezi félre

a napi 1 dekrétum használat nem arra van szerintem, hogy egy teljes sort mondjuk a 7. napon dekizzen valaki ..

De ha igen akkor olvasási és értelmezési problémáim vannak ezekszerint

Megjegyzés: nem jókedvemből tolnék el 4 dekit ,hanem azért, mert ha belekezdek valamibe nem szeretem félbe hagyni de 73 as szinten nincs sisak szilánk és neves térkapus sem, bár lehet te már ezekre nem is emlékszel oly rég voltál ilyen alacsony szinten

Másik oldala a dolognak a 4 relik kupon ,-persze megvehetem 4 hónap alatt napi ajánlatból is ,ugyis 200 kő , meg így is , csak ezt most kapom azt meg majd
Pontszám: 7.54
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1473. hozzászólás - 2013.06.21. 05:57:39 (Válasz Zoole #1448 hozzászólására.)
Idézet: Zoole - 2013.06.20. 20:56:50
Maci,

A jutalmazásról nagyon szép meg ésszerűnek tűnő amit írsz, de kik lesznek toplistások, akik 19 nap alatt jutnak a piramis végére, vagy akik 2 nap alatt lenyomják? Ezt szem előtt tartva érdemes eltűnődni a jutalmazáson, mert így nézve nagyon karcsú.


A jutalom az, hogy rajta vagy a toplistán. A maratont lefutni jó dolog, de az első helyre menni , amikor láthatólag már nem leszel első, teljesen felesleges. Háromszor annyi időbe tellett megcsinálnod a sort, mint az elsőnek.

Idézet: Zoole - 2013.06.20. 20:56:50

Jobban felkészülni? Szerinted hogyan kéne? Soha semmi cuccot nem használtam el, mióta regeltem ide azóta gyűjtögetek szinte mindent, kivéve a relikviakuponokat talán. Elárulom még dukátot se költöttem ez idő alatt egy darabot sem. Katalizált esszenciát az én szintemen elég nehéz összehozni úgy hogy még csak a 7. megaesszenciám volt meg. Alkimista laborunk is csak kb 1,5-2 hónapja van ha érdekel. Az AF-fel mi az édesanyámat csináltam volna, mikor meg se moccant a mennyisége? Vagy indítok normál vadászatot, beáldozva még egy rakás vadászatitalt, vagy dekrétumozok. Ilyenekre nem lehet felkészülni, még akkor sem ha sem őskövet, sem semmi mást nem sajnálsz.


Ha nyerni akarsz a következőt kell tenned: legközelebb legyen katalizált esszencia összerakására lehetőséged, és kezdd el elég AF ponttal az eseményt. Mindamellett pedig legyen meg minden egyéb feltétel, ami most ezek szerint meg volt. Katalizált esszenciát bőven össze lehet hozni 128-as szinten, ezek szerint sajnos itt a szövetség miatt hátrányban vagy. Az AF hibát azon nyomban jelezni kellett volna, gondolom délelőtt már toltál zsákmányt, simán válaszoltak volna időben. Persze ilyen hiba azért elég durva esemény közben. Szerintem pont, hogy fel lehet készülni az eseményre, lévén egy nap alatt csak úgy lehet megcsinálni, ha felkészülsz rá .

Idézet: Zoole - 2013.06.20. 20:56:50

Nem készültem arra hogy nem tudok első lenni. Nem is fogok később sem. Lópikulát sem ér az ami az első helyezéssel jár, ennek ellenére kell.


7 óra alatt nem voltál kész láthatólag. Nem hogy elsőnek befutni, de a top3-ba sem olyan egyszerű bekerülni. Egyszerűen túl gyors ezek szerint ez az esemény ahhoz képest, amit elvársz . A toplista zűrzavara pont az első helyet nem érintette, úgyhogy a te esetedben marginális a hiba.

apró megjegyzés: Crimson agyonoptimalizált kariját beverni azért nem egy komoly fegyvertény.
Pontszám: 7.62
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1474. hozzászólás - 2013.06.21. 06:24:36 (Válasz Crimson #1459 hozzászólására.)
Idézet: Crimson - 2013.06.20. 23:49:29
Az a baj, hogy körülbelül három embert érint, a többiek tojnak rá magasról (teljesen érhető módon, hiszen nekik nem kavart be).


A masik fele pedig, hogy ezt a jatekvezetes gyakorta ervkent hasznalja.
Pontszám: 7.08
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1475. hozzászólás - 2013.06.21. 06:31:25 (Válasz Kocos #1474 hozzászólására.)
Remélhetőleg lesz valamiféle reakció rá, ha más nem a találkozón.
Pontszám: 7.62
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1476. hozzászólás - 2013.06.21. 06:34:32 (Válasz Kocos #1474 hozzászólására.)
" Crimson agyonoptimalizált kariját beverni azért nem egy komoly fegyvertény."

Láthatóan azt nehéz felfognia, hogy portya szempontjából mennyire telibe szarom az egészet... a szintemen körülbelül fél éve folyamatosan a top 3 leggyengébb karakter között vagyok (most 30 PP-s beállítással kábé 1 júzert tudok biztosan verni, plusz a klónját és saját klónomat), és emlékeznem kéne valakire, aki naponta néhányszor megpakolt... könyörgöm, ki nem?

De számoljunk egy kicsit. Ha nagy ritkán manaépítgetős cuccban (amire egyébként is csak mostanában szoktam rá, előtte nem volt ilyenem) sikerül elkapnia valami nagyobb halnak (most Lazról vagy Ulrich-ról beszélek, nem ilyen mazsoláról), akkor akár 1000-2000 túrót is el tudnak szívni, plusz veszítek 334 túrót stabilan. Normál cuccban nincs szittyózás, sőt, még én jövök ki pozitívan a dologból (lélekszívás 75, védelem 123). Hogy ez náluk EH-s bevételként miként realizálódik, azt számolja ki valaki nálam okosabb:) Lehet hogy 10K-ként, de a 334-es veszteség (amit bőven pótol az 1-2K körüli bevétel a lélekszívásból), hadd ne érintsen érzékenyen, és pláne ne kelljen emlékeznem rá:D Tegnap nagy szerencsével levertem egy 17 szinttel magasabb júzert, EH-val valóban 10K-t kaptam, plusz szíttam 6-700 túrót. Ez így oké. De az emberünkkel alacsonyabb szinten találkozhattam, nem volt ilyen nagy szintkülönbség, fogalmam sincs mi ez a 10K-s zsákmány... ennyit még Crimsonként a V1-en sem veszítettem soha, nemhogy itt. Biztosan nagyon hasonlít valakire a nevem vagy az ábrázatom:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.03
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1477. hozzászólás - 2013.06.21. 06:46:11 (Válasz Kocos #1474 hozzászólására.)
A szabályok módosításánál az nagyjából rendben is volna. De ez egy bug, ami miatt többen nem tudták adott idő alatt teljesíteni az eventet, erőforrásokat égettek stb. Ráadásul tudnak is róla, és van képük egy "utólag jóváírjuk a szubplazmákat" típusú válasszal elkenni a dolgot. Jah, a júzerek ki vannak segítve azzal, hogy kapnak 5 szubplazmát:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.03
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1478. hozzászólás - 2013.06.21. 06:58:39 (Válasz Crimson #1477 hozzászólására.)
Idézet: Crimson - 2013.06.21. 06:46:11
A szabályok módosításánál az nagyjából rendben is volna.


De nem errol beszelek. Hanem peldaul amikor valaki nem tud uj felszerelest venni, mert nem programozzak le. Semmi extrara nem kell gondolni, csak fegyver, pajzs, pancel. Amikor ebbol valaki egy eve nem lat ujat, mert csak neki kell, es o egyedul tul kevesen van hozza...
... azt jobb, ha nem minositem.
Pontszám: 8.54
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1479. hozzászólás - 2013.06.21. 07:00:42 (Válasz Crimson #1476 hozzászólására.)
Crimson: amit te buksz, annak ok a 10-szereset nyerik. Ezt szamoltad?
Pontszám: 7.08
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1480. hozzászólás - 2013.06.21. 08:22:45
Szerintem azt valahogy elfelejtette számolni hogy nem 1 az 1ben azt kapom zsákmányként amit ő veszít...

Kedves Lord Edmund Feketevipera,
Nem hiszem hogy sokan rendelkeznek ilyen névvel, nekem se a régi a memóriám de szenilisnek még nem mondanám magam. Feltehetőleg nem keverlek senkivel.
A fentebbi hozzászólásom utolsó 5 sorát lehet hogy azért nem tudtad értelmezni mert feleslegesen magadra vonatkoztattad, más is írt hszt, és feltételeztem elég tagolni a hozzászóláson belül, nem kell feleslegesen új hszeket nyitni csak hogy mindenki számára világos legyen. Nem volt itt nagy tolongás éjjel, reméltem hogy mind az 5 hozzászólást elolvastad ami bekerült éjjel ebbe a topicba és képben vagy...
A mazsola igen megtisztelő megszólítás, azért tudnék rajta vitatkozni hogy vajon mekkora a létjogosultsága az esetemben. Nem vagyok ugyan egy top player, de nem mondanám hogy naponta több százan próbálnának kekeckedni velem. Mindenesetre a felgyülemlett 10 milla LE-t elnyomtam most a karimra és cseréltem néhány felszerelést is, nehogy a fórumbeli kivételes aktivitásom hatására esetleg túl nagy legyen a kísértés:)
Arról egyébként fogalmam se volt hogy te vagy a teljes szeró kedvenc farmja, mikor a szintemen voltál óránként tudtam tőled rabolni ha jól emlékszem, és szinte soha nem írta ki hogy alacsony az életed vagy hogy egy órán belül 5en támadtak. Azt hogy melyik klántársaddal beszéltem már nem tudom, sajnos a levelek elég gyorsan törlődnek, de nyugodtan kérdezz szét közöttük. Komolyabb dolgok miatt sem szoktam vetíteni, nemhogy egy ilyen jelentéktelen semmiség miatt.

Ami a bolygó urát illeti, kis késéssel indultam mivel elég későn értem haza a kezdéshez képest, azért végeztem sokára az első sorral, nem azért mert leküzdhetetlen akadályt jelentett volna.
A templommal kb az első sornál végeztem, és még volt nálam 5, valamennyi AF. Álmomban se gondoltam volna, hogy 800csp, 1 memóriaszelence és nem tudom hány vadászital nem termeli ki a maradékot. Kicsit nonszensz azért, de legközelebb 100AFfel indulok neki ahogy mondtam, mert ha így haladunk a következőnél már mínuszba fog menni az event alatt.
A katalizált esszencia készítésére azért nem olyan egyszerű készülni, arra lenne a dekrétum. Na de majd 1 év múlva, akkor 10:00kor kezdek és úgy hogy ez már nem fog fennakadást okozni, aztán meglátjuk. Ott már csak az fog dönteni hogy ki tud gyorsabban kattingatni az egérrel:)
Pontszám: 5.04
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője