Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

írd meg neki, hogy 2012. december 22-ig kell csak elviselnie, utána úgyis jönnek az ufók, és szarrá lőnek mindent.

A jó hír, több támadást nem kap, a rossz, semmi mást sem.

maci
Dátum: 2011.03.12. 16:07:51
21 db másodlagos támadás (+20)

nem sírás, csak ténymegállapítás
Dátum: 2011.03.09. 11:59:07
üdv,

Mikor indul eme újdonság?

maci
Dátum: 2011.02.04. 12:54:25
Éljen

Köszönjük a gyors reakciót.

maci
Dátum: 2011.02.04. 11:47:46
Hát azért nagyon remélem, ha már felfelé tudunk végezni, lefelé begyorsíthatunk.

Bár osztozom némileg a félelmedben, úgy látom hogy kiemelkedő aktivitás nem nagyon van a felfelé verekedésben.

Ha a 115-öst legyűrjük, még kettő van, akik erősebbek lesznek felfelé.

Kérdés, le fogjuk-e tudni verni. Mindenkinek érdeke, de félek későn fognak kapcsolni az inaktívabb játékosok, hogy be kéne szállni.

szerk. : ráadásul építeni is kéne felfelé, 125-135 alien anyakirálynő űbermegagigabrutál ellenfelünknek egész szép regenerációja lehet, ha 1% alatt van a csapda töltve. Éspediglen az alatt van.
Dátum: 2011.02.02. 21:55:19
Próbálok én Mási, de ellepett a szar, két pislogó szemgolyó látszik csak ki belőle, az lennék én.

Örülök, hogy ilyen sikereid vannak.

Te szemét.

maci
Dátum: 2011.02.02. 21:11:22
A csatában összesen 4858 sebzést okoztál, és 2977 sebzést kaptál.
Ez úgy nagyjából most egy átlagos csatám a 115. szintű izékirálynő ellen.

A csata után nem éreztem magam túlzottan fittnek.

Szeretnék óvatosan arra utalni, hogy igaz alakulgatott a dolog, de még így is kínszenvedés lesz jutalomig "lőni" a karit.

uff
bocsi, nem sírásnak szánom, hanem rinyálásnak.
Dátum: 2011.02.02. 12:14:43
Hali

Idézet a hozzászólásodból:

"Miért nem mentek oda ahova gondolom??? Sajnálom ,h nem tudom kiélni magamat rajtatok mert a halottas házban meg sem ismernétek titeket!!!!!! Frankón sorozatlövővel irtanálak ki titeket!!!!'

Ez a rész elég meredek volt, valljuk be. Megértem a csalódásodat, de most gondolj bele azért abba is, hogy nem csak hozzánk hasonló komoly felnőttek játsszák a játékot, hanem 12 éves "eröss vok, vegyetek be, mertkülömben a bátyám megver" gyerekek is.

Ezen kis emberkéknek már alapból van egyfajta lelkivilága, ha most ilyet olvasnak netalántán fórumon, hogy a hozzád hasonló tapasztalt játékosok sorozatlövővel akarják kiírtani ellenszenvük tárgyát, vagy ki akarja rajtuk élni mindenféle csúnya perverzióját, hogy aztán a halottasházban is csak a beholder tetkójuk alapján ismerjék fel őket, az igencsak destruktív lehet és méginkább elkanászodhatnak.

Ezt te sem akarhatod.

üdv
maci
Dátum: 2011.02.02. 10:30:53
105. szinthez belőtt lényt tudja 55. szinttől felfelé 105-ig mindenki v3-on..

Aki nem vett részt tegnap, az esemény első napján a neki "kiosztott" xeno leütésében, annak már csak ábránd marad a több száz nyert csata...
Dátum: 2011.02.02. 10:26:38
ehhhh.. csatlakozom..

4000-et kiosztott, úgy hogy csak nyekkentem....

Kb. mint most a 130-as entitásom. Így kb. lehet vele egy kör életpontból kemény 3-at nyomni.
És abból egyet bukok.

Zseniális.
Dátum: 2011.01.29. 09:01:04
hmmm...
Ha azt várjátok, hogy a vesztett Le-ből ki tudjátok számolni a nyert LE-t, azt szívesen megnézem
Ezek sokszor köszönőviszonyban nincsenek egymással.
Arra kérném vadparasztot - hogyha már felvetődött a neve - ne csak pkzferónak tegye lehetővé a nagy rablásokat, mert így igazságtalan, és unbalance, és egyébként is.

Én, aki később vettem észre, a hirtelen 9 m rablott LE-vel a szintemen megjelent egyéb áthozott karaktert, igazán igazságtalannak érzem, hogy nem tudtam időben szétcseszni a játékát.

Hol lehet itt hivatalosan panaszt tenni?

Igenis kérünk még más szerverekről akár sokkal erősebb karakter importot, mert annyira jó, hogy ad1: megjelennek nem v3-as szabályok közötti "fejlődési úttal", ad2: a "farmos" játékokhoz hasonlóan búzamezőnek és fejőstehénnek használhatja őket egy bizonyos gonosz kapitalista érdekcsoport, nevezzük őket egyszerűen csak "Ők"-nek.
ad3: ezen még gondolkozom.

Egy szó, mint száz, vadparasztot minden szintre!
(De lehetőleg úgy, hogy a szinten tartózkodókhoz képest azért jóval erősebb legyen, vagy legalábbis nagy részénél, különben hol itt a móka? Kérdem én...)
maci
Dátum: 2011.01.27. 17:09:15
Holnap kiírjátok a bajnokit?

üdv
maci
Dátum: 2011.01.20. 14:49:52
némi segítség a hangtechnikusnak:

"argghhh.... te szemét..." (szörny halála, utolsó mondat)

"áááááá.... most meghalok... jajj nekem... a fény.. már látom" (szörny halála, utolsó mondat, színpadi verzió)

"nyekk" (szörny halála, leeső fej esetén)

" dájngggg" - (a szörny kevlár mellényt viselt, lepattant róla a harci kalapács)

Remélem érdemben sikerült hozzászólnom, és hozzátennem munkátokhoz.

üdv
maci
Dátum: 2011.01.11. 07:11:31
seggbe rúgja a T kezdőbetűs végzeturakat

szerk: a végzetúrnőket természetesen nem, nekik virágot visz.
Dátum: 2011.01.10. 14:10:42
19 db másodlagos támadás (+20)
kivégzés (+20)
másodlagos varázslat (+20)
kritikus ütés (+20)

na most erre mondanék valamit..
azért az a menyjen elég kemény volt
Dátum: 2010.12.06. 12:51:34
amennyiért átlagosan megy, esetleg rádobsz?
Ez jó.

Mi egy tucat új kódot átlag 1250-ért vettünk.
Dátum: 2010.12.03. 10:40:45
Rossz vagy Drakula
Félek tőled, ez is azt mutatja.
Köszi Shuti, örömmel látom, hogy támogatsz, és multival vádolsz
hmm.... Én azokat tiltanám le, akik anno részt vettek az "üssük fel következő bajnoki kategória elejére a riválist" akcióban, ezzel nem egy játékost a játék abbahagyására ösztönözve. Be is jött, töröltek is.
Dátum: 2010.11.23. 08:45:28
"A kód beváltásakor a familiárist csak az aktuális világra kapod meg"