Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2011.06.24. 12:48:04
Nézzük mi történt reggel nyolc óta v3-on az eventen:

Marietta követői egy fővel csökkentek, míg Agnaeshé eggyel nőttek.

Ez azt jelenti, hogy Marietta kapott néhány térképdarabot, Agnaeshé meg csökkent ugyanannyival.

Ehhez képest 25 térképdarabbal nőtt Marietta állománya reggel óta, míg Agnaeshé 54-el.

Én azért némi ellentmondást vélek felfedezni. Persze, ha olyan ment át, akinek egy térképdarabja volt eddig, valóban nem oszt nem szoroz, de még így is érdekes, hogy több mint dupla térképet gyűjtöttek Agnaesh-ék reggel óta, pedig kb. 15%-al vannak többen Mariettáék, mint Agnaeshék.

maci
Dátum: 2011.06.23. 18:26:25
Marietta konkrétan a második helyről visszaesett pár óra alatt a negyedikre, mindez v3.
Dátum: 2011.06.20. 08:27:21
Hát azért ehhez hozzá kell tenni, hogy 15 krit vari kell, magasabb szerencse az összes védekezőnél, át kell lőnöd mindig krit varival őket, és jó ha nem felezik a varidat.

Ráadásul 15% alól támadsz, így mindig beütnek úgy, hogy nem nagyon tudsz már utána portyázni.

Talán fanatikusoknak..
Dátum: 2011.06.20. 06:45:29
mégsem offolom szét a topicot...
Dátum: 2011.06.19. 18:04:57
Összekeversz a behós macival, nekem az égvilágon semmi közöm nincs a céghez.

Amit én láttam Blackjack, hogy azért leszóltad itt szépen Lant, és ebben semmiféle konstruktivitást nem véltem felfedezni.

Részemről ezzel az online játékkal játszok a legrégebb óta, itt a játékosok közötti összetartás nagyon jó, mi szövetségi szinten nem hogy inaktívabbak lennénk, inkább erősítjük a barátságot, mondhatom talán hogy jól érezzük magunkat, bármennyire is furcsa lehet, lévén fogy a játékosállomány, és pánikolni illene.

Nekem ez megérte azt a pénzt, és megéri, amit a játékra költök, a társaság jó, a játékban van egy célom, több nekem nem nagyon kell, egyszerű a világnézetem, mint a faék.

üdv
maci
Dátum: 2011.06.19. 17:49:08
Megpróbáltam hozzászólásaimat a kezdeti időszakhoz képest a századára redukálni, lévén próbáltam finom és nőies stílusomat kevésbé ráerőltetni a vu társadalomra, valamint némileg megijedtem a fórumon néhol felbukkanó kemény arcoktól.
Most néhány napja megjött a kedvem, hogy újra hozzászóljak ehhez-ahhoz.

A jó hírem az számotokra, hogy megint elment.

Tudom, hogy kb. a most itt lévő játékosok nagy része pont magasról tesz rá, hogy itt vagyok vagy sem, de tudatni akartam veletek személyes, bensőséges érzéseimet, hogy jobban megértsétek sérülékeny kis lelkem apró rezdüléseit.

Bár be kell vallanom őszintén, korábban sem tettem hozzá semmit a játékhoz, inkább elvicceltem a fontos kérdéseket, lehet ezért tart itt a vu, ahol.


uff
maci
Dátum: 2011.06.19. 10:40:23
Te egy nagyon gonosz hölgy vagy, aki demoralizációs képességeit latba vetve zúzza szét v3-as piciny ősközösségünk hitét a játékban

Szerintem nem olyan vészes a helyzet, játékos csökkenés van nagyobb szinteken, de találkoztam tegnap olyan kisebb szövivel, ahol igenis aktívak a játékosok, nem csak 60. szint felett van élet, vannak alatta is sokan, akik élvezik a játékot.

Az, hogy mi "régebbi" játékosok érezzük a létszámcsökkenést abból fakad, hogy főleg a magas szintűeket ismerjük, őrajtuk keresztül mérjük a játék aktivitását, ami azért félrevezető tud lenni.
Dátum: 2011.06.19. 09:31:57
köszi, és mikortól aktív?
Dátum: 2011.06.19. 09:06:20
üdv

Egy kérdés felmerült, HT-vel összeadódik e a plusz 5%, és mikortól fejti ki hatását?


"3. ??"

Viszok, ne legyél bunkó.

maci
Dátum: 2011.06.19. 08:36:26
üdv

Tekintettel arra, mennyien voltak a találkozón (bár én ennek kimondottan örültem ), az omega azért képviseltette magát 8 fővel, ami végül is nem rossz

Részemről az öröm, hogy ismét megismerhettem néhány játékost v3-ról, külön kihívás volt a megmérettetés, ahol kötélhúzás, szkander, talicskázás, pingpong labda egyensúlyozás is volt többek között.

Jó móka volt, köszönjük.

üdv
maci
Dátum: 2011.06.16. 16:37:44
Kedves játékvezető bácsi,

Kérem szépen tessék megmondani, mikori aranydukát "állást" tetszenek alapul venni az élő liciten, azaz meddig van lehetőségünk gyűjtögetni.

köszönöm

maci, első csopi, a sárga villamos boldog tulajdonosa
Dátum: 2011.06.08. 13:41:37
üdv,

Igen nagy tisztelettel kérdezném:

Ha nem 10 darabot találok hanem x-szel többet, nem kaphatom a magasabb szintű cuccot(értelemszerűen nem győztes csapatban)?

Először nem lehetett túlteljesíteni, aztán lehetett, most megint nem lehet?

üdvözlettel

maci
Dátum: 2011.04.18. 17:53:25
pediglen de, Miklós párja asszem az egyik kufár.

Úgyhogy óvatosan

Mi is a legcsinosabbat választjuk

szerk.: gondolom behó nem számított rá, hogy szépségverseny lesz a végén belőle.
Dátum: 2011.04.18. 15:30:48
A kettő között az igazság.

Érdemes olyan kufárt választani, ami esélyes az 1. helyre, így a nagyobb tömörüléshez érdemes csatlakozni, viszont kell ellenfél is ugye, ahhoz meg kell hogy a többi kufárnál is legyenek

Ha le tudja a játékos pörgetni a 400 győzelmet, akkor érdemes olyan kufárhoz menni, ahol kevesen vannak.
Dátum: 2011.04.18. 14:11:05
Gyanús, hogy te vagy a v5 arca..

Komolyan, ahogy írsz itt a többi világról, már szégyellem, hogy nem játszok 5-ös szerveren.
Bár ha lábon lőnének sem tudtam volna, hogy van 5-ös szerver.
Dátum: 2011.04.18. 14:09:32
Beszéltem a mano inc. képviselőjével (ők gyártják a tulajdonság öveket) azt mondta, ugyanaz a v1.0-ás verzió kerül most is ki a piacra, mint tavaly. Sajnálom, tuti infó.

Baraty, szeretném megkérdezni, - bár tuti volt róla szó - a kristályhordás klónunk a saját kufárunkhoz fog csatlakozni?
Dátum: 2011.04.18. 14:02:36
Szerintem egyértelmű, hogy nem adódnak össze. Ha van fejlődés arany öve, és kapsz még egyet, tök ugyanott vagy. Most képzeld el milyen hülyén néznél ki két övvel a gatyádon...
Dátum: 2011.04.10. 21:41:32
psszt..
Dátum: 2011.04.10. 21:24:40
Most nézem, már nem vagy jogosult a viharfelhő fokozatra, inkább amolyan langyos hóesésbe mentél át.

Módosítsd az aláírásodat Mási
Dátum: 2011.04.09. 08:13:49
Szia Syilvia90

Valószínűleg pont a fórum olvasásának hiánya mondatja veled szavaid.
Nagyon sokszor és sokan (köztük éljátékosok, top portyások) kivesézték már a témát, Ariel-nek igaza van, ha nagy az LE előnyöd, nagy valószínűséggel te győzöl, majdnem mindegy milyen irányba fejleszted a harci szakértelmeidet. Sajnos iq-ból nyerni nem mindig lehet, én is buktam több bajnokit is így, hol 25%-a, hol 10% körül volt, hogy lefeleznek, és lefeleztek. Az, hogy tudod a tuti bajnoki titkát.. hááát, aranyos gondolat

Természetesen fontos az iq-védekezés kombináció (mindehhez mindenkinél nagyobb szerencse 30-al), de majd később azért te is finomítani fogod az elképzeléseidet.

Kell neked valami kihívás, hozzád hasonló erejű játékos;)
Bár fogalmam nincs kivel játszol...

üdv
maci