Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
181. hozzászólás - 2011.06.19. 16:11:12 (Válasz Yaksee #179 hozzászólására.)
sajnos a küldetésben nem vettem részt de itt az 1. nál 3. elolvasásra jöttem rá hogy nem anagrama, s mégis el tudtam olvasni
V1-antilop
Pontszám: 5.50
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
182. hozzászólás - 2011.06.19. 16:16:42 (Válasz Yaksee #179 hozzászólására.)
Jó, nekünk még a betűk se stimmeltek teljesen ezek szerint. És a szóközök hogy kerültek oda? Mi alapján?
Plusz ezt még mindig nem tudom elolvasni

Én valami sunyiságot érzek a háttérben
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.00
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
183. hozzászólás - 2011.06.19. 16:18:52
Sajnos nem voltam ott, de ezt könnyű elolvasni Birka, kössz az összefoglalót, Lan, ne bonyolítsd túl
Pontszám: 7.69
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
184. hozzászólás - 2011.06.19. 16:19:21
na jól van kitudná valaki rakni ide a feladatot hogy ne látatlanba beszéljek.
A hozzászólást antilop módosította 2011.06.19. 16:19:59-kor
V1-antilop
Pontszám: 5.50
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
185. hozzászólás - 2011.06.19. 16:19:44 (Válasz LanMaffia #182 hozzászólására.)
Olvasd visszafele
Pontszám: 7.39
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
186. hozzászólás - 2011.06.19. 16:19:49 (Válasz LanMaffia #182 hozzászólására.)
Kulcsszó: KÓDFEJTÉS. (esetleg fordított sorrend....)

Egyébként a kérdést tudtad így elolvasni, amelyre a válasz a 4 ügynök neve volt.
Pontszám: 7.32
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
187. hozzászólás - 2011.06.19. 16:19:56 (Válasz LanMaffia #178 hozzászólására.)
Abban tévedsz, hogy mi kritizálunk, és nem panaszkodunk a kettő meg nem egy és ugyanaz. Meg lehet nézni a játékfejlesztési topikot, meg a régi hozzászólásokat, hány "kis színes" javaslat érkezett. Közel sem a LÉ/TP és egyéb száraz statisztikai, játéktechnikai vonalon, engem pl. baromira nem izgat már ez a része.

Az a baj, hogy szerintetek ha te/ti jól érzitek magatokat, akkor minden rendben van, és az összes többi aki szólni mer az egy szemét hülye aki tönkre merészeli tenni a te/ti szórakozásotokat. Szerinted ez normális hozzáállás? Unalmas olvasnod a kritikákat? Az aktív játékkosszám majdnem feleződött, nem lenne akkor talán érdemes elgondolkozni rajta? Te nem szeretnél több emberrel találkozni a VU-s találkozásokkor, minden egyes találkozónál újabbakkal és újabbakkal a régi ismerősök mellett? Nem szeretnéd, hogy mondjuk két év múlva is itt legyen, és fejlesztve legyen a játék? Szerinted ha a játék elér arra a pontra, hogy már nem nagyon éri meg fenntartani a két szép szemünkért fogják üzemeltetni? Vagy csak addig érdekel, míg van, és ha úgy alakul, hogy eltűnik, egy nap alatt feleded?

Nagyon jó, hogy írtad a közösségépítést, ennyit szeretnék pl. én is:) Online vonalon, hiszen azok fognak majd elmenni az "offline" talikra, akik online ráharaptak a játékra.

Nézd, az ábra egyszerű 1000 ember most, 1800 tavaly, még több tavalyelőtt..erről szól a történet, még ha ez unalmas is. Lehet beszélgetni arról, hogy miért nem fogadták el a kvízkérdésedet, meg arról, hogy x képesség y ponttal befolyásolja z akármit, de talán ezeknél fontosabb lenne a jelenről, meg a jövőről is szót ejteni, azaz arról, hogy hogy miért nem növekszik a tábor..

Megértem, hogy egyeseknek ez unalmas, de hülyének, játékrombolóknak stb. ugyan már ne kiáltsuk ki azokat, akik pont hogy nem csak ücsörögnek, hanem tennének valamit a játék, a közösség érdekében, ingyen és bérmentve..
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.56
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
188. hozzászólás - 2011.06.19. 16:35:17 (Válasz Legacy #185 hozzászólására.)
Ó köszi, van hogy néha szájba kell rágni

Sajnos csak a kódfejtésig jutottunk el, mi volt még utána?

Blackjack:
Idézet: Blackjack - 2011.06.19. 16:19:56

Közel sem a LÉ/TP és egyéb száraz statisztikai, játéktechnikai vonalon, engem pl. baromira nem izgat már ez a része.

Engem sem.
Idézet: Blackjack - 2011.06.19. 16:19:56

Az a baj, hogy szerintetek ha te/ti jól érzitek magatokat, akkor minden rendben van, és az összes többi aki szólni mer az egy szemét hülye aki tönkre merészeli tenni a te/ti szórakozásotokat. Szerinted ez normális hozzáállás?

Ez most vádizláv, ki mondott ilyet?
Idézet: Blackjack - 2011.06.19. 16:19:56

Megértem, hogy egyeseknek ez unalmas, de hülyének, játékrombolóknak stb. ugyan már ne kiáltsuk ki azokat, akik pont hogy nem csak ücsörögnek, hanem tennének valamit a játék, a közösség érdekében, ingyen és bérmentve..

És ez sem nekem szólt szerintem, én még fizetek is azért hogy elmehessek a fórumra és személyesen kérdezzen meg Miklóstól hogy hogyan gondolta reformizálni a háborúkat. Ja igen, tényleg én kérdeztem meg Meg még másik hármat is, meg Viszok megint másik hármat, és mi voltunk akik (valószínűleg) a legjobban (Sör) érezték magukat

Na szóval itt nem ellenem kell kardot rántani, meg szítani a tüzet, nekem jó ha változik, de kevés ilyen elborult van mint mi hogy játszik is komolyan, 10 haverom körberöhögött amikor megmutattam neki a játékot, MM-ről nem is beszélve.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 4.99
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
189. hozzászólás - 2011.06.19. 16:46:05 (Válasz Piciklon #167 hozzászólására.)
Pici!

Ha csak annyi forintom lenne, ahányszor te leírtad hogy törölsz, akkor Logan barátommal hetekig piálhatnánk a pénzből és nem kommersz cuccok figyelnének az asztalon.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.17
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
190. hozzászólás - 2011.06.19. 16:50:42 (Válasz Blackjack #187 hozzászólására.)
Egy kérdésedre tudok válaszolni. A játék túlságosan bonyolult és összetett. Az új játékos regisztrál, belép, lép 30 (jó esetben) szintet mire rádöbben, hogy számít mit, milyen sorrendben és milyen áron. Bizony mondom, akkor már késő, nem lehet csak átlagos kari, jó esetben eljut egy nagy szövibe, ahol kiokosítják és még elvergődik, rossz esetben csalódottságában töröl.

A játék indulásnál a Mentor dolgot (ami jó) sokkal bővebbre kellene fejleszteni. A szakértelmeket olyan sorrendben odatolni, hogy azok támogassák a kezdő játékos fejlődését. Pl. a vadászat vonalat, vagy portya vonalat kicsit megmagyarázni (felhívni a figyelmet a láthatatlan vadászatra, ha ár nem sikerül kivenni a játékból), külön színcsoportokkal megjelölni a vonatkozó szakikat (jelezni, hogy adott stratégiához ezeket bizony maxolni kell, ha drágának tűnik is, nem költeni a másik vonalra, eltérni csak tapasztalt játékosoknak ajánlott). Be kell egy Akadémiás szövibe/vagy ahol hamarosan építik, lépni! Szerintem ez a minimum. Tudom a Wikin és itt, a dolgok 95%-a megtalálható, de egy szórakozni vágyó embertől (napi egy órában) nem várható el, hogy egy hónapig csak olvasson és kérdezzen, majd úgy kezdjen el játszani...

Módosítás: hiányzó ige, vagy mi pótlása
A hozzászólást Pörgönc módosította 2011.06.19. 16:54:22-kor
V3-Shifu
Pontszám: 8.96
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
191. hozzászólás - 2011.06.19. 17:00:07 (Válasz Ösvényjáró #189 hozzászólására.)
Roppant konstruktív megjegyzés volt. Gratulálok.

A két event között pl, napjában ha egyszer néztem be...jelenleg 2 ember tart benn igazán a játékban...mostanra a "játék" nyűggé vált.

(A személyeskedést a jövőben PM, állok elébe. De a régi klikk személyeskedő, roppant szellemesnek szánt megnyilvánulásai kissé fárasztóak.
Most már tényleg hallgatok az itt felböffenő "zsenikre" és hanyagolom a fórumot...)

Akinek számít: az event alatt még el tud érni, utána inkább ne próbálkozzon...sziasztok.

(Jöhetnek a: "na végre", "csak megunta" és egyéb hasonló okos megjegyzések.)

Pontszám: 4.15
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
192. hozzászólás - 2011.06.19. 17:09:07 (Válasz Piciklon #191 hozzászólására.)
Konstruktivitás terén nem volt rosszabb, mint a neved alatt megjelenő előző pár szösszenet.
És most pedig, -hogy Piciklont is elveszítettük ki pedig annyi kreatív ötlettel állt elő az elmúlt évek alatt- nyugodtan belefulladhatunk végre az unalomba. Én személy szerint ezeket az "unalmas" perceket vártam.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 7.38
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
193. hozzászólás - 2011.06.19. 17:19:53
A személyeskedés a legrosszabb irány ami semmin nem fog változtatni. Én mint nem nagy is csak azt tudom mondani változtatás szükséges akárki akármit mond, mégpedig játékos erő behozatalban. A mikéntje nem az én asztalom, de mindenképp a kicsik egy fajta támogatásával. Ha már annyira a sörözés meg bulizás a téma, a való életben is lehet jó partyt csinálni haverokkal meg barátokkal, de a spontán jött buli na annál nincs jobb mikor senki nem ismer senkit, de sokan vannak, jól érzik magukat. Ez Vu-ra is vonatkozik, ha több az aktív játékos állomány sokkal nagyobb "partyt" lehet csapni a játékban is.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.45
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
194. hozzászólás - 2011.06.19. 17:20:48 (Válasz Piciklon #191 hozzászólására.)
Vagy a Tyrant utálja a Légiót és ezt lépten-nyomon hangoztatja?


Pici mivel nem látsz be a fórumra, elmondom, ez még nem halt be, most is utálunk mindenkit, mint a **** és ebből nem kivétel az AL-sem

Yagami tudhatja, szívattuk egész nap...

Craslorgról meg annyit a megmérettetésen nagy volt a DART nevű beszólás, Lannal sokat röhögtünk azon, majdnem olyan volt, mint Miklós kamikazéja tavaly...

Illetve remélem MINDENKI látta a CSoDáT, amikor Amorthis 12 sört vitt egyszerre, 4-et magának...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2011.06.19. 17:35:11-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.38
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
195. hozzászólás - 2011.06.19. 17:31:24 (Válasz SuperEgo23 #193 hozzászólására.)
Ennyit próbáltunk mi is mondani, de amíg pár ember beéri azzal, hogy fél évente sörözhetnek tizenöten, s online meg jól megértik egymást negyvenöten, s aki egyebet is szeretne "elérni", azt a roppant lazának és szellemesnek vélt egy szűk körön kívül senkit nem érdeklő belsős poénokkal, személyeskedésekkel sújtják..addig nehéz lesz:) Ahogy már írtam is, 1000 emberből kb. senkit nem izgat, hogy mit gondol ötven (se pro se kontra), a számok beszélnek. Ötven ember nem fog eltartani egy játékot (ezért nem érdekel senki, hogy ki mit gondol -megint csak pro és kontra-), a játékosszám csökkenése nyilván nem annyira izgalmas téma, mint a sörök száma, vagy az aukciós tételek, de ettől még nem árt ezzel is foglalkozni, ha valakit untat nem kell olvasni, a fórum még mindig mindenkié..tudtommal;) Persze fél évenkénti beho találkozó ettől még lesz, szal aki azért jár oda, hogy ott bulizzon az el tud majd menni, legfeljebb a VU nem lesz jelen idővel:) De részemről is ennyi volt, tudom már írtam, ezúttal meg is fogadom:)
A hozzászólást Blackjack módosította 2011.06.19. 17:41:58-kor
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.37
kedvencCommandanteFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
196. hozzászólás - 2011.06.19. 17:39:49 (Válasz Pusztító Tűz #175 hozzászólására.)
Remèlem,hogy ott leszel a következön Amigo:) Nov 26-àn lesz:)
V2-El Fatal
V3-El Hechicero
V5-Messiah

Nem gáz ha lepontozol de legalább írd oda miért,mert lehet tanulok belöle és okosabb leszek
Pontszám: 7
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
197. hozzászólás - 2011.06.19. 17:40:48 (Válasz Blackjack #195 hozzászólására.)
Na jó, most már le lehet szállni rólam, egy centivel nem vagy előrébb hogy itt magyarázol, menj át a háborús fejlesztős topicba, ott megy a nagy brainstorming. Amit szintén azok a vadbarom csak sörözősök nyitottak, milyen hülyék már. Vagy itt le kell tenni valamit az asztalra csak az szólalhat meg? Vagy mi az a hozzászólás ami már megüti a mércét? Konstruáljak roppant megalapozott és átgondolt elméleteket a játék jobbá tételére. Csináltam már hányszor. Csináljad most te, nem áll senki az utadba

Beszarás de tényleg, itt lenyomni hogy hú tizenöten söröznek, meg minden, wáó, látszik nem vagy törzsvendég arrafelé. És az megint hogy kilősz itt magadnak engem, nem tudom ki vagy, de következő talin megnézlek magamnak
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.57
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
198. hozzászólás - 2011.06.19. 17:45:32 (Válasz LanMaffia #197 hozzászólására.)
Az üldözési mániádról nem tehetek, egy szóval nem említettelek, még csak nem is a Te hozzászólásodra reagáltam. Az, hogy ki mit tett le az asztalra megint csak nem értem hogy jön ide, a háborús reformok és ezek szintén nem igazán:) Én azt sem mondtam, hogy itt le kell tenni valamit, ahhoz, hogy hozzászólj, kérlek ne próbálj meg olyan dolgokat a számba adni, amiket nem mondtam:) Pont annyit említettem meg, hogy PÁRAN lehurrogták azokat, sőt egyenesen gonosz, életunt, játékromboló stb jelzőkkel látták el azokat, akik kritizálni merészelték a játék jelenlegi állapotát. Ennyi történt, visszaolvasva bárki láthatja..

És nem, nem kértem se tőled se mástól " roppant megalapozott és átgondolt elméleteket a játék jobbá tételére" CSAk annyit, hogy ha valaki ezt tenné, az ne legyen lefikázva, hadd mondja már el mindenki a véleményét, akkor is, ha az egyeseknek unalmas..
A hozzászólást Blackjack módosította 2011.06.19. 17:47:38-kor
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.56
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
199. hozzászólás - 2011.06.19. 17:49:08
Megpróbáltam hozzászólásaimat a kezdeti időszakhoz képest a századára redukálni, lévén próbáltam finom és nőies stílusomat kevésbé ráerőltetni a vu társadalomra, valamint némileg megijedtem a fórumon néhol felbukkanó kemény arcoktól.
Most néhány napja megjött a kedvem, hogy újra hozzászóljak ehhez-ahhoz.

A jó hírem az számotokra, hogy megint elment.

Tudom, hogy kb. a most itt lévő játékosok nagy része pont magasról tesz rá, hogy itt vagyok vagy sem, de tudatni akartam veletek személyes, bensőséges érzéseimet, hogy jobban megértsétek sérülékeny kis lelkem apró rezdüléseit.

Bár be kell vallanom őszintén, korábban sem tettem hozzá semmit a játékhoz, inkább elvicceltem a fontos kérdéseket, lehet ezért tart itt a vu, ahol.


uff
maci
Pontszám: 7.67
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
200. hozzászólás - 2011.06.19. 17:49:47 (Válasz Viszok009 #194 hozzászólására.)
Ja, hát persze, hogy az AL az a Miklós csicskája.
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 5.43
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!