Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Let.

Dátum: 2010.08.31. 00:21:58
Üdv!

Tévesen hitted azt, hogy ilyen hozzáállás után kétoldalú lesz a diskurzus. Egyébként is másokkal szemben kell helyreállítanod a renomédat.

Pontosan amiatt, mert nincs kedvem veled és hozzád hasonlókkal foglalkozni egyébként láthatatlanná tettem a játékon belül levelekben a tárgyat, a fórum levelezésben pedig mivel automatikusan előugrik a levél, magát a levelet is. Akit érdekel, korábbi hozzászólásaim egyikében megtalálja a ff stylishra írt stílust. Az aláírásomban megtalálható stílussal a pontozást sem látom, úgyhogy az sem hat meg.
Tehát olvasatlanul törlöm amit írsz.

Sőt azt is elértem, hogy egyes emberek hozzászólásait sem látom. Nincs se időm, se kedvem, se energiám arra, hogy az ilyen hozzászólásokat olvassam, úgyhogy mostantól te is rajta vagy a listámon. Te is kénytelen leszel elfogadni, hogy egy emberrel kevesebbet érdekel amit mondasz és már sehogyan sem tudod vele közölni amit szerettél volna. Nem hiszem hogy neked nagy veszteség, de hidd el nekem sem.

Ez nem az a fórum ahol te vagy a középpontban, ahol mindenki szótlanul nézi a trollkodást, ha ezt szeretnéd javaslok egy jó pszichológust.

Remélem visszatérünk a topic és fórum eredeti szellemiségéhez, hozzászólásom célja legalábbis ez. Van jó példa bőven, ha valaki "fórumozni" akar, az ő nyomdokaikba lépjen.

Edit: A legtöbb ember akire itt felnézek, az életének problémáit, a hétköznapok kicsinyességét maga mögött hagyva ír egy ismeretlennek. Jó olvasni őket így ismeretlenül is és bármikor kezet ráznék legtöbbjükkel, még akkor is ha nem is mindenben értünk egyet.
Ha valakinek egyszer van ideje egyébként frissíthetné kinek is írhatnak (kvízkérdésben?) adott világokon a játékosok. A wiki listája elég elavult.


Let
Dátum: 2010.08.31. 00:01:02
Üdv!

Én azt számoltam össze, hány értékelhető hozzászólásod van, miután az utóbbi 5 napban majdnem 100 alkalommal írtál és meg kell mondjam, talán kettő.
Önmagában ez nem fegyvertény, de hidd el te is jobban járnál ha csak akkor írnál ha valami lényegeset szeretnél mondani.

Számomra most példának okáért lényeges azt elmondani, hogy a játék színvonala erősen zuhan, pont az olyan alakok miatt akik képtelenek felfogni, hogy mások játszani, ergo szórakozni vannak itt. Nem összemérni magukat szájkaratéban.

Azért is érdekes a fent említett jelenség, mert te és a hozzád hasonlók nem csak hogy össze vissza beszélnek, nem elég, hogy attól hiszik magukat viccesnek, hogy rengeteg smiley-t használnak (megsúgom, hogy senki nem nevet veled), hanem azért is mert olyan játékosokat támadtok (Craslorg, Pöttömpanna és most Lan) akik tettek már le valamit az asztalra. Segítettek ha kérték és miattuk lett jobb ez a játék.

Felesleges amit csinálsz, legjobb esetben is csak megutáltatod magad. Képtelen vagyok felfogni, hogy miért éri meg neked ennyi rossz érzést generálni. Nem gondolod hogy másoknak egy fárasztó nap után jobb dolguk is van, mit veled foglalkozni? Még egyszer: nem hiszem, hogy van értelme annak amit csinálsz. Sőt, azt hiszem te sem látod, hogy merre tartasz.


Let
Dátum: 2010.08.30. 10:21:55
Üdv!

Első kezes információm van róla, hogy nem igaz. 3 ugyanolyan állatnál mindig más dobott.



Let
A Quo Vadis az egyetlen könyv amit kb. két évente meg szoktam venni, mert mikor újra elolvasom, leöntöm, eltépik, szóval valami mindig történik vele. A Quo Vadis a 19. század gyermeke, egy olyan írótól, akit hazájában talán egy másik sorozatáért még jobban ismernek és szeretnek.

A könyv kapcsán nekem gyakran eszembe jutnak a buszok, hosszú busz utakra gondolok, amikor is ez egyike volt a levetített filmeknek. Nekem talán azért is olyan jelentős a könyv mert ha a történetet felidézem, rögtön bevillan Peter Ustinov, korának egy kiemelkedő színésze. Ha valaki nem látta még, ajánlom hogy mikor megnézi figyelje meg színészi játékát. Sophia Loren és Bud Spencer egyébként ugyancsak szerepelt a filmben, utóbbinak ha jól emlékszem ez volt az első filmes szerepe.

Orwell kiváló író, de a jelölt könyvénél én jobban kedvelem az Állatfarmot. A téma hasonló és az állatok ellenére mégis emberközelibb. Talán azért is ajánlanám inkább, mert sosem veszíti el aktualitását.

Vavyan Fable olvasmányos és Talpig Jane-re még élénken emlékszem, mégis...
Csak érdekességképp említeném meg, hogy a Halhatatlanság Halála az egyik legdrágább antikvár SF könyv Magyarországon, 10.000 forint feletti ár sem ritka. Egy másik nagyon ritka és drága a Végjáték Orson Scott Card-tól, ugyancsak ajánlom olvasásra.

Dumas egyébként több Monte Cristo történetet írt, ahogyan a Három testőr történetét is tovább vitte. Annak ellenére, hogy több mint 300 művet tulajdonítanak neki, gyakran -akár emlékezetes műveit is- másokkal íratta meg. Ez természetesen nem von le azok irodalmi értékéből, de véleményem szerint érdekes adalék. Összességében elmondható, hogy egyike az első bestseller íróknak, akik aki azért írtak, írattak, hogy ebből vagyonra tegyenek szert.
Az írás hátteréről -szórakoztatás kontra "fontos" történet elmondása, pénz és/vagy írói hivatás- egyébként érdekes dolgokat olvashat az, aki Stephen King Danse Macabre c. kötetét egyszer kézbe veszi.

A Fáraó elején olvasható leíró rész talán a világirodalom egyik legszebbje (az istenség tekintete végigsiklik Egyiptom felett), ha másért nem, ezért is ajánlom olvasásra.
Robert Merle műveit ajánlom mindenkinek, nehéz lenne olyat választani közülük ami nem szórakoztató.

Sokan azért emlékeznek rá mert kommunista volt, azonban ez távol áll az igazságtól. Szabad ember volt, aki -talán nem minden idealizmustól mentesen- hitt abban, hogy az emberek egyenlőek, hogy az összefogás az, ami előbbre mozdítja az emberiséget. Ez az a gondolat mely habár megjelenik szinte minden művében, mégis talán a Malevilben a leghangsúlyosabb.

Műveiben legtöbbször az egyes ember szemszögéből látjuk a nagy, sorsfordító eseményeket, így történik ez a Malevilben is. Ha röviden kellene összefoglalnom, nem minden romantikától és pátosztól mentes, mégis nagyon magával ragadó leírása a túlélésnek. Olyan túlélésnek ami nagy áldozatokkal jár és néha igencsak véres... Van benne tehát kaland, elmélkedés és talán morál is.

Mark Twain egyébként egy másik személyes kedvencem, ha valakinek van két perce, olvashat tőle novellákat itt: http://mek.oszk.hu/00500/00517/00517.htm
G. G. Asyron egy fiatal, még kiforrásra váró magyar író, szerintem ilyen jelentős nevek mellett nincs helye.
G. R. R. Martin kapta a voksomat, annak ellenére, hogy egy könyv kivételével olvastam az itt szereplőket és meg kell hogy mondjam, mindegyik kiváló munka.

Martin gyerekkora óta érdeklődik az írás iránt, a 70-es évektől kezdve pedig sorban írja a jobbnál jobb könyveket. Ismertebb munkáiért, így a Tűz és Jég Dala sorozatért is jelölték már Hugo és Nebula díjra, de érdekes módon nem azokkal nyert.
Munkái közül a jelölt mellett kiemelném az Armageddon Rag-et és a Wild Cards sorozatot.

A jelölt könyvből már készül a tv sorozat, lásd http://www.imdb.com/title/tt0944947/
Martin blogja egyébként nagyon szórakoztató, filmes fejtörőktől kezdve írás elméleten át, más írók bemutatásáig sok minden megtalálható itt:
http://www.georgerrmartin.com/
Helyesebben: http://grrm.livejournal.com/

Egyébként kiváló képregény készült a Hedge Knight, ugyancsak TéJD világában játszódó novellából. Ennek már a második évadja is kész, ajánlom mindenkinek aki szereti ezt a művészeti ágat.

Neki köszönhetjük egyébként az Alkony zóna számos részét, illetve ha valaki ismeri, a Szépség és a Szörnyeteg sorozatot, tehát elmondható, hogy írásai és ötletei sok helyen visszaköszönnek. Javaslom, hogy ha teheti valaki, olvassa eredetiben az írásait, az egyik legjobb High Fantasy író például Robin Hobb mellett.
Dátum: 2010.08.21. 16:55:16
Tiszteleletem!

Teljesen igazat adok Kocosnak.
Meg kell mondjam, nagyon meglep, hogy vannak egy páran, akik sokadszorra azt írják, napi 3-4-5-6 küldetés. Bevallom, ezt nem tudom mire véljem. Most meg akarják mutatni, mennyire ügyesek?
Akkor szeretnék gratulálni, jó helyen voltak jó időben, ügyesen rendezték a dolgaikat.
Megértem, hogy akik ezt elérik, sokat költenek a játékra, nagyon sok épületes szövetségben vannak és megvannak a megfelelő epikus tárgyaik. De ha már játék, akkor legyenek kedvesek azokra is gondolni, akik nem ugyanilyen helyzetben vannak.
Alapnak a játékosok 90%-át tekintem, akik nagyon nincsenek ilyen helyzetben, akiknek játékán igenis nehezít, lassít a szintlépés, a kábítás nehezítése.

Sokan mondták már korábban, hogy "ezekkel a változtatásokkal ez így már nem az én játékom", a válasz az volt, hogy alkalmazkodj. Sokszor elhangzott, hogy miért azok akarnak "egyensúlyba hozni" akik bevallottan napi több küldetést pörgetnek? Szerintem is kérdéses, miért a rendszer nyertesei akarják megreformálni a játékot. Talán túl jó helyzetben voltak?
Ha a feltételek változatlanok maradnának, akkor ugyanoda el lehetne jutni ahova ők. Ha azonban a feltételeket nehezítik, ugyanoda már nehezebben lehet eljutni. Kinek is jó ez?
De ezt gondolatébresztés után félre is tenném, feleslegesen nem keltem a hangulatot. Csak szeretném ha senki nem felejtené el, hogy sokan az ellenérzéseik ellenére képesek voltak elfogadni a változásokat, köztük én is.

Azt kérném, hogy belátással, a többségre és a költségekre tekintettel legyenek kezelve a dolgok. Egyébként én 19 szinttel feljebbről vásárolva is az állataimnak csak +4 Tp-t adó tárgyat tudok venni az ismételhetőkhöz. Most jó vagyok és kérjek vállon veregetést, vagy egyáltalán minek akarok ismételhetőzni?
Szvsz +10-es tárgyat alapul venni is alaptalan, nem csak az én karakteremre alapozva is.


Let
Dátum: 2010.08.17. 00:43:55
A VU top ragadozója?

Miklós.

Sosem gondoltatok még arra azután hogy az egyik karaktert leraboltátok, ki lehet a tulaja és miért is utál benneteket a random? <lol>
Dátum: 2010.08.16. 16:29:38
Üdv!

Igen, az, hogy az erő milyen formában változtatja a sebzést, az adja a közelharc bizonytalanságát.

A harci kör wiki résznél olvasható, hogy
Az erő bónusza egy 1-től az erő nagyságáig terjedő véletlen dobás értéke, melynek értéke 50. szinttől egy korrekciós szorzóval módosul.

arra lennék én kíváncsi, hogy ez valóban így van-e. Ha van forrás annak örülnék, vagy Miklós megerősíthetné a fórumon.

Egyébként nem csak a top szemszögéből, arányaival kellene vizsgálni az ismételhetőket. Úgy, hogy gyakorlatilag szabadon választ valaki az esett epikus tárgyak közül, erős szövetségben van és mindent a lehető legoptimálisabb módon csinál azért be kell látni, hogy teljesen más képe van a játékról, mint azoknak, akiknél nem állnak így együtt a csillagok. Szóval jó lenne az optimális és a közepes közé valahova félútra tenni a célértékeket.

Mondom ezt úgy, hogy olyan karakterem van, akinek a támadása jóval magasabb mint a védekezése, az Iq-ja pedig 30 ponttal magasabb mint körülötte jónéhány szinttel. A kábítás változásának nem örülök, de elfogadom, azonban hasonló kellene a kritikus ütésnél is.



Let


Jeriko: Szerintem azért vitatjuk meg, mert nekünk kell alkalmazkodni a feltételekhez. Sajnálatos módon úgy, hogy a dolgok egy részét sűrű homály fedi. Nem tudom mennyiben lenne az rossz, ha a játékosoknak rálátásuk lenne legalább az alap képletekre - hivatalos forrásból...
Valamint ha ennyire rá vagy izgulva pöttöm pannira akkor tedd a kicsi f*szodat a szájába és ne nekem verd a nyálad!


Egyrész már feleségem van, másrészt mondtam, hogy ott leszek a találkozón. Ha ott leszel, megtalálsz. Sokan ismernek, megmutatják hol vagyok. Ha ott is ilyen bátor leszel, legalább tudom, hogy a cohones még megvan. Másban sajnos hiányt szenvedsz.

Én nem rögtön verekedésre gondoltam, hanem hogy csak névtelenül vagy nagylegény. De hidd el, a tégla nem üt vissza. Bontás közben én is megtanultam. <mosoly>

Ezzel én is megfutottam a magam körét. Több szót nem vesztegetek rád, a hozzászólásidat letiltattam, üzeneteket úgysem látom, remélem miután ilyen szépen bemutatkoztál, mások is megjegyeztek maguknak. Célom más nem is volt; ilyen mellett nem megyek el szótlanul...
Nagyon beijedhettél kocka gyerek, hogy most megfutamodsz. Pontosan ezért nem idéztem közvetlenül a hozzászólásodból, hogy ne tudd eltüntetni.
Gondolom remegve szorongatod az egeredet és izzadt kis kezeid remegését próbálod most megállítani, mert remegsz, hogy mi van ha elveszik a hobbidat.
<nevet>
Én vállaltam a játékvezetés előtt is ha a magadfajta primitíveket elküldtem a fenébe, hihetetlen hogy benned még ennyi gerinc sincs. Remélem mostantól senki még csak válaszra sem méltat. Lásd, hogy Semelyik megtisztel egy békülő válasszal és erre nagyjából annyit írsz, hogy nagyon nem érdekel téged amit ő ír.... Aztán "oks"-ra javítod. Szánalmas.
1. Kérlek pöttöm ribi akkor válaszold meg hogy miről híres München!
2. Tényleg szeretem őket, de ettől függetlenül nem mondhatni hogy noname zenekar.
3. elmúltam 14, cangázni nem megyek mert hazavágtam a kerót
4. még nem codoztam de állítólag jó játék! De CS-zni szeretek!
5. Lehet hogy a lexikális tudásom 0-a, de gondolom neked meg van 18 diplomád és a McDonald's-ban szolgálsz fel minden nap... emellett még mindig anyáddal élsz, és gondolom nem vagy egy szépség királynő aminek következtében, egy kiéhezett baszatlan ribanc vagy!

Javíts ki ha tévedek!



Túlmész a jó ízlés határán. Itt senki nem így beszélt veled - te vagy az agresszor. Pár hasonlóan megtévedt ember betalált nemrég, de neked szebben írom meg, hogy mi van ha kultúra=0.
Két dolognak örülhetsz. Annak, hogy ezért csak moderáltatni fognak és letiltani és annak, hogy nem szemtől szembe ülsz velem.

Pöttömpannát pedig személyesen ismerem. Ha gondolod gyere el a találkozóra és meglátod milyen kedves, csinos lány. Ott elmondhatod hogy miért is beszélsz így.
Üdv!

Tényleg jó lenne ha elolvasnák a leírást a kezdő játékosok.
A probléma csak az, hogy a találkozó alatt Miklós is elmondta, hogy nincs szükség leírás bővítésre (gondolom ezért nincs benne a kvízmedál sem), mert játék közben megtanulható minden. Kb. fél órás beszélgetés volt ott, itt pedig mint látható a játék kezdete óta folyik a diskurzus, mi is fér bele és mi nem; nagyjából amivel a játékos első szinten a játék során szembesül az fedné le a kategóriát. Ennek ellenére tényleg van olyan értékelő aki elfogad VU kérdéseket, van aki pedig nem mint látható...

A teljes kvízrendszerben sehol sem találtam arra utaló megjegyzést, hogy az ilyen jellegű kérdések egyértelműen a rossz, hibás kérdések kategóriájába tartozna és kérdésmegvonást eredményez.

Teljesen igazad van, esetleg írhatsz Hatepsutnak, vagy az info-ra, nem tudom hogy gondoltál-e már erre. Azért is jó erről a problémáról beszélni mert remélhetőleg előbb-utóbb jobban odafigyelnek erre is. Nem mintha én hozzá tudnék tenni valamit az itt már sokszor elmondottakhoz.

DeanUchiha

Javaslom mosd ki a szád. Ha a fórumra írsz -mivel ez nem a te szócsöved- gondolom érthető, ha válaszolnak arra amit írsz. Ha az alapműveltség a Győzike show lesz, azonnal írok neked pü-t.


Let
Üdv!

Talán azért, mert a játék ismerete legjobb esetben is jártasság majd készség, nem műveltség. Tehát nem várható el, hogy egy kezdő játékos bevágja a szabályokat, aminek csak egy kis szelete egy adott kérdés.

Az hogy korábban milyen kérdéseket fogadtak el, milyen van az adatbázisban, nem változtat a kérdésfeltevés aktuális szabályain.

Azt nem értem, hogy miért van ez a "nem fogadom el", "alapismeret" stb, ha azok akik kérdéseket tesznek fel, nem veszik maguknak a fáradtságot és olvassák el az ide vonatkozó topicokat. Már van precedens bőven. Hogy kiből hiányzik valami, nem tudom. Szerintem senkiben sincs hiba, egyszerűen el kell fogadni a rendszert olyannak amilyen.



Let
Dátum: 2010.08.14. 16:06:43
Üdv Craslorg!

Kérlek ne haragudj meg, de helyesbítenék.

A közelharc során a sebzés:
Fegyver + erő * erőszorzó, ahol a kritikus sebzés a fegyver sebzését duplázza.

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,272.0#hsz28

A varázslatok sebzését minden pontnyi taumaturgia kb. 3%-al növeli.

Let
Dátum: 2010.08.13. 13:59:21
Bocs, helyettesítettem és mással írtam be a hozzászólásomat. Kicsit furi volt és nem kicsit lepődtem meg, miért vele írja. <nevet>

Üdv!

Először is köszönöm a kábítós küldetés 40-re könnyítését Miklós. Felhívnám rá mindenki figyelmét aki eddig nem vette észre.

Kíhívás ügyben
Egyértelműen még jobban felborítaná az erőegyensúlyt. Mondom ezt úgy, hogy kihívás top10-ben vagyok v3-on. Nagy a kísértés megállni és ezt csinálni ott ahol nem kell hajtani a szintet.

Idézet: Birka - 2010.08.13. 11:56:45
30-50 TP küldetésenként eredményez egy 400-600 közti LÉ/TP arányt, amit a vadászat SOHA nem fog a maga 120 LÉ/TP-s átlagával


Csak megjegyzem, hogy nekem csak vadászattal 41. szinten a Le/tp arányom 140. Mire elérek 80. szintre, elérem az 500-as arányt és ezt javítják még majd a küldetések. Még nincs fertőzés leküzdve, nincs 12 medálom, nincs dicsőségmedálom. Szóval a vadászatot is "össze kell rakni".

Félre ne értsetek, de nagyon jól látható, hogy senkinek sincs rálátása az egész játékra. Hangsúlyoznám, hogy nekem sincs. Alacsonyabb szinteken, később indultak közt olyan stratégiák vannak, amik teljesen ellentmondanak a feljebb látottaknak. Szóval nehéz egy küldetést belőni, hogy egyik "szektor" erőegyensúlyát se borítsa fel.
De mivel szerintem kicsit túl sok a személyeskedés, kiemelném, hogy nincsenek általános igazságok ebben a játékban. Az ilyen javítások azt a célt szolgálják szerintem, hogy kevésbé jó játékosoktól ne húzzanak el annyira a jók, a kitörés lehetőségét meghagyva. Ergo szvsz mindenki megtalálhatja a számítását a jövőben is.
A magasabb szinteken játszó játékosok szerintem tudnak egyébként maguk ellen beszélni. Kinek érné meg a legjobban a 30 kábítás ha nem nekik akik eddig is pörgették? Ezt szerintem alacsonyabb szintű karakterekkel játszó, kisebb kábítású karakterek játékosainak is illene észrevenni.

Let
Dátum: 2010.08.12. 18:21:34
Tiszteletem!

Sok dolgot elmondtak már az előttem szólók, én néhány dolgot emelnék ki.

A kábítós küldetés azokkal szúr ki, akik nem tudnak komoly kábítás százalékot összeszedni. 45 kábítás v3-on szerintem nagyon sok. Egyszerűen nem éri meg alacsonyabb-közepes szinten portyázni, ha jól gondolom az ismételhető küldetés ezt az arányt javítaná, de mivel rengeteg csatára van szükség, így nem éri meg. Módosítást kérnék v3-ra (vagy általánosan) lehetőleg minél alacsonyabbra, ha már a 30 nem elfogadható.
Azért lássuk be, egy csatában 3 alkalomnál többször találni, sebezni és kábítani komoly feladat, kevesebbszer viszont biztosan előfordul több portya alatt. A többi 15 alkalomra lett levíve, akkor ez bőven maradhatna harminchoz közelebbi értéken, különben nem lesz arányos.

Az állat szintlépős küldetés ügyében egyet értek az előttem szólókkal, nagyon nehézzé válna további őskő befektetés nélkül. Napi minimum 10 őskővel így is elég sokat költök a játékra, én személy szerint nem támogatom a további költségnövelést.

A két entitás szerintem is sok, főleg mivel ahogy Kocos is mondta, sokan egyesével haladva nagyon messzire jutottak, illetve mások céllal -szintjükhöz képest- igen magas szintű entitással csatáznak (én 41. szinten 104-essel), amit egyébként is nehéz legyőzni - nem hogy kettőt. Esetleg sebezz entitásba szint*változó*valamennyit? Ahol a változó X szintenként módosulna.

A kalandos ismételhetőnek bőven elég lenne a tíz szerintem (lásd Wuher hozzászólása), ugyanúgy tartalékolni lehetne, mint a térkaput.

Jerikoval teljesen egyetértek, nagyon lefelé ütve, minél jobb LE/TP aránnyal ütni éri meg, tehát úgy állítanám be a küldetéseket, hogy ne legyen még több szenvedő alany és ne növekedjen meg a játékba fektetett idő sem. Száz szónak is egy a vége, az általánosan alacsonyabb kábítás miatt szerintem -legalábbis a v3-ra alapozva- nem kellene ennyire növekednie.

Köszönöm, hogy a döntés előtt vitára lettek a küldetések bocsátva
Let


Ui: Jó hosszabb kihagyás után ennyi jó ötletet, okos hozzászólást olvasni.

Lopás küldetés
Idézet: Jeriko - 2010.08.12. 17:19:38
90% eséllyel kell számolni a lopás sikerét (végtelenségig lehet növelni a szakit, és más haszna is van)

Egyrészt elég jutalom, hogy akik használják, azoknak csökken a játék költsége, másrészt "A maximális esély 30%, 30. szinttől már csak az egyszerre lopható kiégett őskövek száma növekszik." 30% elég kis esély ismételhetőnél. Szerintem.
Dátum: 2010.08.01. 18:27:29
Üdv mindenki!

Mivel a játékban nincs lehetőség arra hogy adott embertől érkező leveleket letiltsunk, írtam egy stílust ami eltünteti a levelek tárgyát a játékon belül, a fórumon pedig a tárgyat és magát a levelet is.
Így ha nem akartok valakitől levelet olvasni, egyszerűen -mielőtt bármit olvasni kellene- ott a törlés gomb.

A stílus Firefox Stylish alatt fut
https://addons.mozilla.org/hu/firefox/addon/2108/

http://userstyles.org/styles/35141

Az összes stylish stílus greasemonkey scriptként is letölthető egyébként.



Let


Ui: Nálam már adott emberek hozzászólásai sem olvashatóak, nagyban megkönnyíti az ember életét, így csak a számára érdekes információkkal kell foglalkoznia.
Dátum: 2010.07.23. 21:55:36
Üdv!

A forrásokban (esszencia lap) megtalálható milyen hozzászólások alapján írtam be. A negyed vadászat TP ezen topic első hozzászólásában található.
Ha nem Miklós hozzászólásainak megfelelően működik az épület, akkor azt hiszem lehet mint hibát jelezni.

Kocosnak már az egyik topicban írtam, hogy feltételezhetően nem egy adott esszenciából kellene többnek esnie sajtolás során, ez jelezve lesz.


Let