Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darksol

Dátum: 2009.12.26. 11:34:20
December 14. 17:33 Ripityom Bácsi Majtika Te nyerted a csatát.
A jutalmad 54564 lélekenergia és 39 TP. Csata leírása

Szép Karácsonyt neked is Majtika, mert te adni is szeretsz és ez az ünnep igazi értéke...
Dátum: 2009.12.21. 20:01:08
Tőlem is.
Te vagy tévedésben, mert nem a hsz-edre válaszoltam.. Csak példaként akartam felhozni egy vitán felül jól fejlesztő játékost...
Egyetértek, aki most kezd és szingulárist tol, az emeletes marha.. Visszafogott, vagy pók taktika nélkül egy ma induló játékos legfeljebb középszar karaktert tud fejleszteni, akkor is ha Einstein, vagy uram bocsá' Jerikó az illető....
Idézet: Damage - 2009.12.21. 18:39:53

Hosszútávon egyébként játékélmény szempontból is káros bizonyos játékstílust követőkre.
Ez most egy politikailag korrekt lezárás volt


Jól beszélsz, Damage testvér, az én játékélményem például sehol sem volt, amíg nem üthettem ki napi 8-10 légióst, az pedig VF-el nehezen ment, mert szálltak fel, mint a héliumos lufi. (még a hangjuk is olyan volt ) Amióta lefelejtettem, azóta viszont csupa mosoly az életem....
Idézet: Mortimer - 2009.12.21. 13:50:53
Sharpa és winnie már sok hónapja eljutott mindkét véglethez, nem most kell ébredni.


Épp arről van szó, hogy vannak akik "nem akarnak ébredni" magyarul nem azért nem küzdöttek a Fertőzés ellen mert sajnálták azt a párezer rongyos LE-t. (itt szúrom közbe, hogy ne gyere ezekkel az 'oda kellett figyelni', meg 'lerabolhatták volna' szövegekkel, mert a valóság az, hogy olyan embernek aki minimálisan komolyan veszi a játékot gyerekjáték volt leküzdeni a százalékokat...)
Igenis vannak olyanok, mint Coro, akik nem a táp miatt, hanem szerepjátékos okból fertőződtek és NEM AKARNAK meggyógyulni. Valamiért ettől Miklós sem tud elszakadni, mindig a kedvezőbb gyógyulás lehetőségeit kínálgatja. Egyszerűen tudomásul kellene venni, hogy jópáran akkor sem gyógyulnának ki a Fertőzésből, ha azért +100 járna minden tulajdonságra... És akkor mi van? Ezek az emberek legyenek örökre hátrányban??? A VU egy open ended game. Tegyük fel, hogy 3-4 év múlva 270. szintű karakterek lesznek. Ott is avval fognak majd jönni, hogy: "de hát én költöttem, figyeltem meg kattintottam egy csomót 200 szinttel ezelőtt, jogosan szereztem azóta 20 millióval több LE-t sajtolásból, meg vadászatból, mint te!"
Elég fura lenne...
Igy van. Tényleg szemét munka a kvízzel foglalkozni, adjon Miklós ősköveket érte az adminoknak, vagy Admin-medált +1% LE-vel, nem szólna senki érte. De a v4 kvízverseny más, ne mossuk össze a kettőt!
Pont az a kérdés, hogy jól megérdemelt, vagy esetleg az adatbázishoz való hozzáférés miatt nem az...
Rokamoka: neked fizetett valamit a Kóc, vagy önként váltál a fogadatlan prókátorává?
Azt hiszem neked beteges komplexusod alakult ki az által, hogy sohasem lehettél a győztes szövetség tagja (és elárulom, így lesz ez a jövőben is ) különben nem írogatnál ekkora emeletes csacsiságokat.
Dátum: 2009.12.14. 16:05:53
Mindent a harcra tett fel???

Az alábbiak még csak nem is a v1-es karakterem, hanem a V2-s statjai és csak 65. (!) szintű, nem 73... (a toplista első oldalára sem fér fel ott)

Erő: 180 (+41)
Támadás: 273 (+65)
Védekezés: 221 (+165)
Egészség: 150 (+39)
IQ: 300 (+34)
Mágia: 180 (+1)
Taumaturgia: 205 (-5)

Ez a McPaul valami élkarakter a v3-on? (mert akkor nagyobb ott a lemaradás, mint gondoltam)
Sejintem meg a Tyjant meg a nyuszik jobbak sokkaj!
Dátum: 2009.12.03. 23:20:31
Ezt azért nem jelenteném ki a helyedben...
Dátum: 2009.12.01. 17:20:25
Nem értek veled egyet. 3 szinttel a felső határ alatt regelek a mostani viadalra, de nem érzem gyengébbnek magam a fent lévőknél. Aki viadalt akar nyerni, az erősödjön (portyával, visszafogottal, küldetésekkel, vagy amivel akar) a környéken lévőkhöz képest!

ui. egy relatíve életképes megoldás volt egyébként a problémátokra Beholderéknél, úgy hívták, hogy kategóriaőr (TF) - de ahhoz szerintem túl nagy a random, hogy itt, VU-n is működhessen
Dátum: 2009.11.18. 10:32:28
Idézet: Cyron - 2009.11.18. 08:36:19
Ja igen, hogy megértsd mi zavar engem ebben:

Irdatlan sok CSP-t költöttem el, hogy dukátot szerezzek, amiből dukáttermelő tárgyat vettem.
Most itt a lehetőség rá, erre ki akarod vetetni mert az tápos.
Valóban az, ezért dolgoztam és szívtam 1 teljes éven át.
A relikviák lényege hogy táposak legyenek, erre lett kitalálva.


Előre bocsátom, hogy teljes mértékig igazad van Cyron.
Mindössze annyit ajánlok a figyelmedbe, hogy ha idődből futja, nézd meg az Aranytallér lesírásakor kialakult vitát a fórumban, Grelnar barátom már akkor (hónapokkal ezelőtt) kísértetiesen hasonlóan, sőt, ugyanezen szavakkal érvelt a Tallér mellet. Ezután Miklósék szemrebbenés nélkül butították le a cuccot 100% bónuszról 20%-ra. (nagyrészt egyik szövetségi társad felvetésére)
Dátum: 2009.11.16. 14:25:14
Idézet: Maci - 2009.11.16. 14:17:47
portyás karit v3-on?

ahhoz grat..

És igaza van Birkanak, sokkal jobban eltalált a portyarendszer, mint a többi világon, ezt hidd el..


Pont ez lett volna a poén, de aztán kiderült, hogy semmi vicces (sőt, semmi értelmes) nincs benne....
Dátum: 2009.11.16. 14:13:53
Indítottam rajta a kezdésnél egy portyás karaktert, de egy idő múlva töröltem, mert félő volt, hogy felvágom az ereimet az unalommal vegyes érdektelenségtől...
Dátum: 2009.11.16. 13:57:21
Tuti, hogy nem indulok rajta, akármilyen is lesz. Ha ennyire ráérsz Birka, akkor regelj egy "normális" világra a tamagocsi-3 helyett/mellett!
Dátum: 2009.10.09. 17:00:15
Idézet: Jeriko - 2009.10.09. 14:48:30


Igazából azt nem értem, Miklós tényleg nem látja, mekkora szakadékot tud egy-egy ilyen újítás okozni a top és az átlag között, vagy szándékosan csinálja ezt?
A KH a másik olyan dolog, amivel elszaladt a ló. Ma 15 KH-s csatából szereztem 40k LE-t, én, aki nincs bent a top20-ban, és a KH-ból tud ütni kb. 10 tagot (ma is vittek tőlem a KH tagjai 5k LE-t). Akkor el lehet képzelni, hogy pl. Ariel (elnézést, hogy veled példálózom) 50% LE-szívással, 55% győztes portya bónusszal, és top2-ként mit tud produkálni. Úgy becsülöm, az átlaga nem lehet messze a 100k-tól sem jobb napokon.
Nem sajnálom tőle, de a KH is egyértelműen szakadékot ver azok közé, akik tudják ütni, és akik nem.
Itt minimum abban módosítanék, hogy a KH tagjainak ne legyenek fix harci értékei, hanem az éppen aktuális támadót "klónozzák" le csata előtt, azaz mindenki a saját klónjával (természetesen módosítva, mint eddig) harcol. Akkor mehetne nyugodtan alacsonyabb szintekre is.

Jó lenne az újdonságokat játékegyensúlyi szempontból legalább figyelemmel kísérni, mert a játék több helyen kezd elszállni, akkor meg jönnek az olyan adminisztratív szabálymódosítások, mint a kereskedelemnél.



Erre a problémakörre valamiért mégsem akar sem az általad idézett kolléga, sem a szintén magas (jelenlegi legmagasabb) szintű klántársa megoldást találni... Miért van ez? Mert azzal magukat fosztanák meg a naponta bejövő, esetenként (mint oly kiválóan kiszámoltad) 100k-t is elérő portyabevételtől? Á, dehogy ezért...
Arról van szó csupán, hogy nekik a kis szövetségek HT-hoz juttatása mindennél előbbre való. Mondhatni ezzel kelnek, ezzel fekszenek. A KH megreformálásának kimódolására így egyszerűen nem marad idő....
Dátum: 2009.10.06. 14:26:14
A magam véleményét mondom csak (bár meglepne, ha a Tyrant másképpen döntene) miszerint a leghatározottabb módon ellenzem Ariel javaslatát.
Ricardonak amúgy teljesen igaza van (bár levett a minap 10.000.- LE-vel, ennek ellenére el kell ismerni) azt hiszem tömören és jól foglalta össze a lényeget.
Dátum: 2009.09.29. 15:21:49
Melyik kerék teszi meg a legkevesebb utat balra kanyarodáskor?

A helyes válasz a PÓTkerék (!) volt. Lehet, hogy ún. beugratós kérdésnek szánta az alkotó, de így sajnos orbitális marhaság, illetve értelmezhetetlen... (ha a megtett utat a rendeltetésszerű módon történő gurulásra értette, akkor van valami minimális értelme, de ha lehet, akkor ne ilyennel vicceskedjen)