Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fecsu123

Dátum: 2011.03.05. 20:27:11
Idézet: Warfoki - 2011.03.05. 16:39:57
Idézet: Fecsu123 - 2011.03.05. 14:18:07
Ez is milyen dolog már,hogy akinek több a vesztes csatája az kihasználhatja a láthatatlanban való sajtolást egy burokkal a fején?? Ez is egy "butavédő" modul lenne. De valójában annyit tesz,hogy egy harcos világban csak vadászik. tehát az Én olvasatomban ellentetje a portyázó karakternek. Ugyanúgy mocsok erős karit tud csinálni. Őket ne fékezzük be valahogy?


Ez az event pont hogy befékezi a láthatatlan vadászatot (magam részéről tenném hozzá, hogy sajnos, nem jókedvemből szívtam egy hónapot a nyert/vesztett arány átfordításán ). 400 győzelemmel lesz LEGALÁBB többem, mint amennyi eddig volt, ha maxos jutalmat szeretnék. Márpedig nyilván azt szeretnék, ha már egyszer beleugrok az eventbe. Ez nekem annyit fog jelenteni, hogy holnaptól nem kihívásozok, csak a környezetemet boldogítom leverető csatákkal. Megint. Esetleg olvasom pár bepipult portyakarakter kedveskedő levelét. Megint. Szóval a láthatatlan vadászaton levők megszívják ezt a módit, nyugalom. Nem nyavalyogni akarok, mert nyilván megéri hosszú távon, ha nem így lenne, akkor egyszerűen tennék az eventre magasról. Csak a figyelmet szeretném a felhívni, hogy a láthatatlan vadászoknak nem egy "ingyenmenet" ez az event, kéretik nem számon kérni, hogy nekünk miért nem jár plusz hátrány vagy tököm tudja mi.


Kedves Warfoki!

Nyílván Te is tudod, hogy a legerősebb karakterek a Sikeres pókok az LV-k (láthatatlan vadászok burokkal és több vesztett csatával) ezután jönnek az optomalizátorok végül mindenki más. A nehézségi sorrend is ez egy egy ilyen karakter kialakításánál.
Ezek a taktikák emelnek ki a többek közül. Ezt próbálják minél jobban redukálni. Nekem ezzel nem is lenne bajom. ,de,de mégis van az,hogy ezek a stratégiák kialakultak nem a Mi hibánk és ebbe próbálnak kívülről belenyulni,hogy ne térjünk el az optimálistól. Mert nem erről volt szó és nem szeretem ha hülyének néznek.

Most nem csak magamat próbálom védeni,ha nem a "kicsike" pókokat. Akik 10 szint körül tanyáznak. ,ha Ők bevadásznak 400 at vagy többet a karakterük visszacsúszik a közép mezőnybe. Pedig épp ez a lényeg,hogy ott kerüljenek a többiek felé. Ezt semmilyen 3% os relikvia nem kárpótolja.

A játék legerősebbjei a pókok így Őket kell "gyilkolni" ezért lett behozva minden "újítás" Spec Én a régi jó kis farmok helyett napi 3 embert tudok ütni akitől jön is valami. Ennyi,de nem bánom lassan fajlődöm,de biztosan.

Mivel mint írtad,hogy kijössz az LV ből és leütteted magad 400* "oszt jóvan" Van alternatívád!! Érzed a különbséget a kicsi pókokhoz képest.

Ennyi bajom van az egésszel. ,de nem az LV seket bántom csak példát hoztam fel és mivel reagáltál reagáltam. Az LV jó Én is azt terveztem,hogy 40. szinten váltok és átmegyek portyából LV re ,de már ez is lehetetlen a brutál sok győzelem miatt.

Na,de okos az ember majd kitalál valami újat ami még nem volt és leragálja a jelenlegi helyzetet. Csak az számít ki mennyire tudja ezt lereagálni és a többiek felé emelkedni

Nem vagyok függő mielőtt megvádolnátok 2 év alatt 34 szint nem nagy szám.

Na,de nem hőzöngök tetszik a játék főleg,ha fentartjátok az érdeklődésem.
Dátum: 2011.03.05. 14:45:46
Már az előző térképes eseményen megszereztem két nagy tápot vadászat nélkül.

Egyszer már írtam itt. Részt fogok venni az eventen,mert új és feldobja a gamet. A hátrány pedig igenis megvan. Már eleve azzal a szóval,hogy vadászat. Egyenlőre nincs fejlesztve semmilyen vadászos szakértelmem csak portyás és EH-m van.

Tehát nem fogok túl jó LE/TP arányt produkálni semmilyen téren és a fix LE-s portyák se túl csábítóak számomra, de nekem ez bele fog férni. Itt általánosságban írtam nem feltétlenül magamra értem. Már 34. szinten 400 vadászat piskóta is lehetne. Mivel előrelátólag volt annyi eszem,hogy a Xenókból térkifórdítót vettem ki.

,de végy alapul egy 10. szint körüli portyást akinek biztosan "jól" fog jönni ez az arány szintén vadászos szakik nélkül.

Valamint a folyamatos hátráltatás szűrődik ki minden nagyobb eseményből,de a többi "újítás" is ezt tükrözi,hogy ne portyázz,hanem vadássz és fald a szinteket. ,de mint írtam ezt is nem fogok ezen vitázni tudom amit tudok azt annyi.
Dátum: 2011.03.05. 14:18:07
Idézet: Razz - 2011.03.05. 13:21:06
Szvsz nem feltétlen kell a pókokat pókoknak nevezni, lehet portyakaraktereknek is... A portya pedig ugyanúgy része a játéknak mint a vadászat, úgyhogy nem igazán értem, hogy miért kell minden egyes eventben előnyben részesíteni a vadászokat. Nem azt mondom, hogy feltétlen legyen jobb a portyásoknak, de legalább törekedjenek a nagyjából egyenlő esélyekre.

Jelen esetben nem értem mi a ráció abban, hogy csak csp-ért lehet eventpontot kapni, és pp-ért miért nem. Sokak szerint a csp sokkal értékesebb, akkor viszont miért ne lehetne pp-ért eventezni?


Úgy ahogy mondod! Szívemből szóltál.

Folyamatosan hátráltatják a portyázó!! karaktereket. Mire fel? Minek a "butavédő" mudul? A vadászatra kényszerítés?
A V1 és a V2 harcos világ és ide is behozzák ezeket a "fejlesztéseket". Erről is szól a játék,hogy hogyan legyél minél jobb és a portya is része a játéknak. ,ha valakit folyton farmolnak akkor ráébredhetett volna már arra,hogy valamit rosszul csinált. De nyílván majd kívűlről manuálisan megoldják ezeket a "gondokat".

Ez is milyen dolog már,hogy akinek több a vesztes csatája az kihasználhatja a láthatatlanban való sajtolást egy burokkal a fején?? Ez is egy "butavédő" modul lenne. De valójában annyit tesz,hogy egy harcos világban csak vadászik. tehát az Én olvasatomban ellentetje a portyázó karakternek. Ugyanúgy mocsok erős karit tud csinálni. Őket ne fékezzük be valahogy?

Ezek a kívülről belenyúlások nagyon idegesítőek és az,hogy lassan nem tudsz taktikázni.

Az ÖNKÉNTES MEGMONDÓ emberekből is kezd untig elég lenni. Manipulálják a kevésbé döntésképes embereket. Bár ez nem feltétlenül az Ő hibájuk,de nem is az enyém. ,de nem fogok vitatkozni,mert nem sok értelme van.
Dátum: 2011.03.04. 20:43:04
Egy újabb event csillant fel a szemem mikor megláttam.

Aztán végigböngészem és megint azt látom,hogy a "brutál optimalizátor szemét farmoló" pókokkal tolnak ki. Értem Én,hogy nem jó,ha valaki a szintjén a többiek fejére nő és elveri a "kicsiket",de ez is a játék része. Nem most kell belenyúlni és módosítgatni azon,hogy közelebb kerüljön egymáshoz a pók és a normál réteg.

Egy kicsit kiüti nálam a biztosítékot néhány HSZ.


Idézet: Birka - 2011.03.04. 18:56:04
Van a 4 szerveren 10 játékos talán, aki a szinthuzár taktikájával kinyírta a saját játékélményét, legalább annyira kivételek ezek a játékosok, mint a vadászatért rinyáló PÓK karakterek, ne baszk már el az eventet egy elhanyagolható létszámú kissebség miatt szerintem



Pedig a CÉL pont a szinthuszárság lenne nemdebár??? ,hogy minél több tárgy forogjon egy karakter "kezében" és remélhetőleg ezek nagy többsége ősköves legyen.
Így nő a bevétel.

Pók kisebbségben?!?!?

Már az aktív játékosok is az elhanyagolható létszámú kisebbséghez tartoznak. Hátráltassuk minél jobban a pókokat is, hátha Ők is megunják.


Idézet: Birka - 2011.03.04. 18:53:17
A PÓK karakterek a játék kivételei, nehogy már a kivételekre programozzon egy általános fejlesztést Miklós!

Ha vadászol, akkor tudsz eventezni, ha Bszol vadászni, akkor nem akarsz eventezni, ennyi... El lehet dönteni, hogy a halál unalmas pókoskodás a lényeg, vagy játszol végre, és részt veszel az eventen


Senki sem kivétel mindenki a játék részét képezi. Egy egyszerű módosítással lehetne ezen javítani mint írták már előttem páran a bölcsen szólok közül. PP is adjon eseménypontot.

A mondat többi részét nem is kommentelem. ,de mégis röviden. Nem unalmas a pókoskodás, de azzá tették a (finom fogalmazásra törekszem) "butavédő" modulok beépítésével és eldöntöttem akarok eventezni, de nem minden áron.
Dátum: 2011.02.20. 19:09:21
BlackSheep ment a 10 es.

,ha ennyire nem tudnak ezzel foglalkozni akkor frissítsenek magukon. Vegyenek fel új embert aki legalább naponta benéz.
Dátum: 2011.02.11. 22:07:25
aham.. akkor végülis -4 övenként. Szívás :S
Az már azért tetemes hátrány.

Emlékszem amikor még szavazni kellett erről. Még 2 es szinten voltam és naná,hogy az öv/-3 ra szavaztam. ,ha tuom,hogy eddig eljutok és így akkor biztos nem így szavazok.

Köszi szépen a választ.
Dátum: 2011.02.11. 21:19:12
Üdv

Azon gondolkodom egy ideje,hogy ha ugyanabban a kategóriában indulok a bajnokin akkor öv * -3 a statokra.
Eddig oké
,DE
nekem van 5 akkor -15 mindenre ez is ok
,DE
Levonja az övek által adott +5 öt is? Mert akkor már az én olvasatomban az -20 mindenre vagy az még megmarad és akkor csak -10 mindenre?
hm?
Esetleg a bajnokin nem is érvényesek az övek? Végül is, ha nem akkor is -20 megy mindenre.

Biztosan kérdezte már más is,de inkább megkérdezem és nem keresgetek.
Dátum: 2011.02.05. 21:26:04
Gyere Dark Te is 1% nál. Csak a mi szintünk innen nyírja ki valaki :D
Dátum: 2011.02.05. 21:23:25
Én is a 35 ösnél vagyok és tényleg gyengültek,mert ma vakító fénnyel meg két kisebb állattal püföltem beléjük 100 at

Nem terveztem többet mert csak 65 PP m maradt,de 1% nál ráütök hátha Én nyírom ki Lesipuskázok
Dátum: 2011.02.05. 21:10:18
Így van V2-n már csak az alsó kategóriák vannak.

Ma belevertem 100 at nem is terveztem többet ütni bele csak a T kifordító miatt kell az egyes jutalom. Építeni meg beépítettem az 1600 at.

,de az biztos,hogy ezeknek még holnap végük. Rohamosan csökkennek a %ok. Nem sok kicsinek van reális esélye arra,hogy beleverjenek 400 at.

..és mivel 7végén nincs sup így nem is lehet rajtuk állítani. Azt sem tudjuk biztosan,hogy feltámadnak-e ha nincs feltöltve a kamra vagy mi.
Szóval kicsik,ha még harcolni akartok a Xenok ellen mozgósítsátok a tartalékokat. Persze csak ha megéri nekem 100 at megért.
Dátum: 2011.02.04. 21:13:58
Köszi Dark a gratulációt.

Igen láttam a többi újítást is,de mivel behozták a plusz 40 kereskedelmet a játékba így hamar eldőlt mire hajtok.. Hétvégén beleverek pár százat a Xenóba,mert eddig nem nagyon érte meg. Nekem bajnokikon nagy előnyt jelent majd a +15 szintről vásárlás 33 as szinten.

Az építés pedig megy manából + a szerencse miatt töltöttem bele. (mintha a fogamat húzták volna,de állítólag megéri )
A másik választottam a lélekszívás lett volna,de 1000-1200 as átlagsebzésnél még nem ad olyan nagy tápot (ahhoz magas erő kell azt pedig hanyagolom egyenlőre) így majd legközelebb választom azt. Remélem lesz még...
Most valószínűleg Térkifordítót hozom el a küldetések miatt. Mert ez az ejts el 15 apró szörnyet meg sajtolj ki 20 állatot elég sok Tp vel járna,de átfordítva VF re láthatatlanul befogva már jobb lesz.
Dátum: 2011.02.04. 16:08:39
Ezért érdemes harcolni alacsony szinten is. KORREKT!!

A kufár vászon/gyapjú/selyem/bársony öve: +10, +20, +30, +40 kereskedelem fél évig (de nem visz a maximum fölé)

..és az örömöm tovább fokozza ez is
Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!
Dátum: 2011.02.04. 09:26:53
Végigolvasgattam az új hozzászólásokat.

Érdekes vélemények vannak.

- Jutalmak egyértelműen 60+ on tápok. Onnantól lefele,de inkább 40 alatt elég használhatatlan egy része.
- Birka említette,hogy az EH soknak ez TP tömés. EZ EGYÉRTELMŰ!! főleg,ha pók az illető,mert egy pók,ha ki akarja használni az EH-t -3-ra támad és itt bizony sokkal több TP-t szed be. Erre jött a megoldás nem kell részt venni rajta. Hát igen,de azért vagyunk itt,hogy játszunk.
Nem lett volna sokkal,de sokkal egyszerűbb a Xenó idejére megadni a lehetőséget Térkifordításra?? Amely csak az első 4 napban elérhető és 3 hétre szól aztán visszaugrik eredeti állapotába.
,mert megint csak a bénákat támogatják mert akinek nincs EH fejlesztve se VF e (mondjuk 40. szint alatt és térkifordító sincs) az 0 LE ért és 0 TP ért támad PP ből. ..és ha valaki már jobb az átlagnál az rongyolja le a karakterét TP töméssel,ha nem akar kimaradni egy kis mókából.
- a support jelen volt az eddigi esemény 4-5 napja alatt. Dícséretes!! ,de vazz ez a dolga azért sup. Nem kell ezt állandóan felemlegetni.
- aki meg azt mondja,hogy Ő EH-s és CSP ből Xenózik és uhh de megéri. Hát szinthuszár vagy ember vedd már észre. Nincs azzal baj csak ne éltesd, hogy megéri.

uff
Dátum: 2011.01.31. 21:55:37
A fórum elején még 6 hét van és erről beszélt végig mindenki aztán a híreknél 5 hét az egyében belül meg 3 hét van.

Most akkor döntse el a KisPista,hogy mennyi az annyi...

Általánosságban nézve rossz még az egész azt fogd már fel.
,ha 10 óra alatt kivégeztek egy egy szörnyet akkor ,ha mindenkit átrak valahova ott még többen lesznek és a Te állításod alapján aki "okosat ír" ,ha hozzád van generálva akkor még több ember még hamarabb megölni.. nemdebár??

A végén 5 óra lesz egy xeno és aki később kezdi el néz mint Te mikor ezt olvasod.

Ebből következtet a hétköznapi ember arra,hogy erősebbek lesznek a fentebbi kategóriákban,mert így hamar vége lenne. Hol fog ez ilyen tempónál 3 vagy 5 vagy 6 hétíg tartani??
Dátum: 2011.01.31. 21:23:54
,ahogy mondod Tezuman. Ez a gondom nekem is meg a többi

,de remélem rendeződnek ezek a problémák..
Dátum: 2011.01.31. 20:57:25
Írta: ADZSI76
A POK-karakterek az EH végett kapnak LE-t és tp-t...mi VF szakisok csak a csp-ért kapunk.Ott a lehetöség hogy térkifordítót igyál,ha kell a +4-es jutalom tegyél is érte,csak hogy tudd sokkal jobban fizet a csp-böl ütni a Xenokat mintha vadászna az ember.Gondolom ha POK vagy akkor van böven tartalékban csp-d amiböl simán megszerezheted rövid idö alatt mindegyik jutalmat......persze gondolom nem akarod gyengíteni a TP/LE arányodat.Csak rajtad áll mennyire kellenek a jutalmak mi sem a varázstarisznyában talátuk a 400 gyözelmet és az 1600 pontot az építésre,elöttünk majdnem mindent PP-böl és csp-böl egyaránt.


Ezt nekem szántad? Igaz nem nagyon olvastam vissza kinek meg nem is említetted..

,de van CSP-m most is 800.. 33. szinten. ,de miből vegyek térkifordítót?? Nincs még lélekgyémánt,hogy tudj venni. Eddig sem értettem miért irkálják ezt a pókoknak akik EH val mozognak,hogy vegyék meg.. !?!
Kiszámolgattam jobban megérné VF el,de nincs lehetőség fordítani. MAX EH-m van és sz*rt nem érek vele,mert borzasztó pocsék az LE/TP arány. Egyszer dob 6 TP-t egyszer meg 19TP-t ugyanarra a mennyiségű LE-re.

Egy nagyobb karakter kb egy óra alatt beépíti az 1600 pontot. kb 200 e LE és kész nem fog manázgatni,de engem tönkrevág ez.. Én manából akartam építgetni és nyugisan ütögetni őket,de ahogy halad a dolog hétvégére kicsinálják mindent. Lehet feleslegesen kínlódok vele.

Sztem aránytalan az egész. 60+on vicc lent meg nehéz. Ez 5 hétre volt tervezve és mint írtam sokan egy két óra alatt végeztek a nagyjával.

,ha nem akarok lemaradni gyorsan verjek bele 80 e LE-t az építésbe és győzzek le 400 xenót ami olyan írtózatos mennyiségű Tp,hogy belegondolni se merek. Ez itt lent nagyon eltolja a dolgokat míg magasabb szinten vicc..
Dátum: 2011.01.31. 20:14:36
V2 is kivégeztek egyet. :S

Sshhaartgh, a mészáros Kivégezte: Szívinfarktus

Nagyon jó lesz így,ha már reggelre kinyuvadnak. Nem kell túl sok jutalmat kiosztani :S
Azon gondolkozom,hogy a pók karakteremmel egyáltalán folytassam e tovább a püfölésüket. Kivégeztem eddig egy párat,de lehet el sem érek a 400 ig,mert kihalnak addigra.

Lehetett volna egy kicsit korlátozni napi 20 támadásra vagy mittudom Én. ,hogy mindenkinek legyen reális esélye.

Meg ezek a nevek Sshhaartgh ?!? valaki ráesett a billentyűzetre vagy becsukott szemmel lettek gépelve ?!?
Dátum: 2011.01.24. 11:54:51
Srácok valamit valamiért.

Nem kötelező mindkét kategóriában indulni!

,ha nem megy akkor harcolj PP ből vagy CSP ből ,ha az nem megy akkor építs (160 vadászat nagyon piti) ,ha egyik sem akkor nézd végig.

Hol álmodhatott egy 10. szint alatti kari relikviáról ezelőtt egy évvel?!?

,ha kell az a relikvia vagy bónusz akkor adj érte valamit. ,ha most úgy érzed még ez elrontaná az optimalizált karakteredet akkor majd indulsz a következőn.

Nem kell egyből mindent megszerezni. Aki elkezdte ezt a gamet a szerver indulásakor még semmi ilyesmiben nem volt része. Ők is sírhatnának,hogy bezzeg mi nem kaptunk ilyen cumókat.

Csak végre induljon már. Látni akarom az EGYÉB között az event feliratot!!
Dátum: 2011.01.23. 17:11:44
Mi számít nagyon alacsony kategóriának?? Én épp pár napja írtam ezt be a szövetségi fórumunkra. (A 32. szintet képviselem havi egy szintet lépek előre)

"Az új eventes dolog kicsit áthúzta a számításaimat,mert ugye lesz:

- egy építés kategória,ahol lehet manából és LE ből építeni,de nincs manakonstom így gyorsan feltolom 25 re turbóval maxolom és ,ha minden nap beépítem a manát az eventbe akkor máris van egy kategória amiben első díjat kapok (csak maxolni kell,ha nem akarok LE-t bukni maxoljátok Ti is persze csak akinek nincs)

- a másik kategória a harc. Kiszámoltam napi 10 dögöt kell majd leverni az első díjért (nekem PP ből EH maxon van) ami sima ügy lenne,ha nem lenne alacsony az ÉP-m húzni kellene azon is,de majd meglátjuk remélem nem lesznek kőkemények és anélkül is menni fog.

Viszont igazság szerint a díjak nagyon gyengék egy 40 szint alatti karakternek. A lélekszívás oké egy kategória elment,de mit kezdjek a másik kategória díjával?!? KP semmire nem jó még, térkifordító minek? Af re bónusz ?!? nemkell.. ismételhető küldire bónusz pff használhatatlan..és csak fél évig szal azsekell...

Remélem adnak még valami plusz dolgot alacsony szintre,mert ez inkább a 60+ nak táp.."


Na hát ezt írtam be. Ezzel nem mutattam nektek semmi okosságot csak érzékeltetni akartam,hogy még valami kellene amiért érdemes dolgozni.

Spec Én fertőzésre hajtok szóval a + fertőzés is jöhet. Vagy Tp adó relikvia az állatoknak fél évre. Valami ilyesmi amit mindenki ki tud használni.
Dátum: 2011.01.18. 21:58:31
"Síri csend és hullaszag" :S