Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fecsu123

Dátum: 2012.11.06. 19:50:18
Ez a +110 IQ gyűrű nyaklánccal érdekelne,hogy milyen alacsony szinten esedékes,mert ez úgy ahogy van hülyeség. Mert 50+ on a legjobb tárgyak is 30 körül adnak. Az alacsony szint igen megtévesztő érvelés. Te sokkal fentebb gondolkodsz sztem és az már a középmezőny teteje lesz. A probléma pedig ott van ezért kell szintkorláthoz kötni nem pedig ráhúzni az egész mezőnyre.
Dátum: 2012.11.06. 18:15:54
Nézzük csak. Igen ezekből buktam a szakis gyűrűt és a tulos gyűrűmet is. Mind a szintem duplája. Azért,mert te azt állítod hátszelen utazom.
Neked ez fáj?!? Hogy a szövetségem, amelyért épp annyit gürizem mint amennyit azok a tagok akik ki tudnak ütni egy egy ilyen kincset és ezzel segítik a kisebb tagok fejlődését. Leveleket írok, csinálom az egyéb vezetői teendőket és ez a hátszél. Sztem ez is ugyanúgy hozzá tartozik a szövi élethez. Ha megtehetném,hogy leverjek pár nyamvadt epiket akkor megtenném én is.

Eddig ti akik szintén "hátszelen" utaztatok akkor nem nyílt az olló? Ez az utólagos nerfelés már már törlésre görnyeszti az ujjam,mert követ tőlem nem láttok az is biztos.

..és ezt csak azért,mert a szavazásnál nincs olyan opció,hogy NEM!! Kb a van rajta sapka vagy a nincs rajta sapka vicc szintjén van ezzel a VU.
Dátum: 2012.11.06. 18:00:54
Könnyű kettes!
Dátum: 2012.11.06. 17:54:25
Soká lesz még április nem? Még tréfának is gyenge.

Mi az,hogy elavult?!? Közepes kariként bukhatom a bizsuim nagy részét ráadásul úgy,hogy eladtam azokat amelyeket hordhatnék e képletelés alapján. A százalékos büntetés is nagyon csábító,de kössz nem.
Miért kerüljek hátrányba azokkal szemben akik bőszen hordhatták eddig ezeket a tárgyakat velem szemben százalékosan pl kevesebbet költöttek fejlesztésre mint majd én fogok,mert nekik már megvoltak ezek a tárgyak akkor is, míg nekem ez ki fog esni végig.

Úgy akartok szavaztatni,hogy mind a két opció egy rakás trágya. Az a minimum,hogy legalább 100 as szintig nincs változtatás. Elhiszem,hogy nehéz új tárgyakat kitalálni és beépíteni,de ezt a lustaságot ne varrjátok ollók nyakába. :S Felidegesíteni így délután.

*Mód: A harmadik opció is trágya.

Birka ne állj be kalapolni a választás még odébb van. Most sztem senki se vevő erre.
Sziasztok.

* Megoldókulcs az első levelet én írtam a szövetségi diplomatájuknak. A többi pedig nagyrészt megfejthető. Kicsit kicsapta nálam a biztosítékot,hogy még mindig vannak ilyen játékosok. Kb szerver indulásnál látni ilyeneket.


Üdv

Fecsu vagyok az Smaragd konzervatórium vezetője és diplomatája.

Alap esetben nem keresnélek fel,de egy tagotok értelmi és viselkedési morálja kérdéses,de ez legyen a ti döntésetek,hogy ezt minek ítélitek meg.

Csatolok egy levelezést amelyben Fénysugár ír egy tagomnak. Fénysugár problémája,hogy őt kihívják és ez a világ drámája számára. Ezzel még gond nem is lenne,hanem a reakciója na meg a minősíthetetlen és ráadásnak zagyva levele megüt egy olyan szintet amely nem éri el egy ilyen patinás szövetség küszöbét sem mint a tietek.

Természetesen nem a ti lejáratásotokra,de a levélke felkerül külső fórumra. Talán ettől elszégyelli magát valahol mélyen. No és persze azzal villog,hogy átvett egy accot. Ejj ejj. Kb tiltás jár a másik sértegetéséért meg az efféle okosságokért. ,de rendezzétek házon belül,ha partnerek vagytok ebben akkor mi sem teszünk a személye ellen lépéseket.

Mindenesetre maradtam tisztelettel felétek. Értem én a toborzást,de nem minden áron.

Üdv:F.


Küldő:Fénysugár
Üzenet címenincs cím)
Dátum:2012.10.24. 19:44:48
Vegyel bucsut a kihivasoktol latom vagy annyira gyava hogy naladnal joval kevesebb SZO-st hivsz ki, na most akkor ennek bucsut mondasz, eddig se kihivasoztam miota atvettem a karaktert ezutan se teszem es most mar te sem fogsz tudni kihivni mert tudod egyszer ketszer elnezi az ember , bar karom nem szarmazik belole de nem tomom mas alatait, de mikor mar a pofatlansag hataran ujra es ujra jon egy ugyanazon tag na az mar tobb mint amit en megengedek.

Tovabbi szepeket

Címzett:Fénysugár
Üzenet címe:Re: (nincs cím)
Dátum:2012.10.25. 20:50:24


Szia.

Csak azért írok, nehogy azt mondd hogy válaszra sem méltatlak. Illetve hogy az a fénysugár eljusson a tudatodig. Felvilágosítalak róla, hogy mivel nem vagyok itt egész nap ezért kihívom akit ki tudok. Nem szoktam nézegetni hogy kit hívok ki, illetve a szakértelem összegeket sem mindig. De ha tehetem akkor alacsonyabb szakértelem összegűeket hívok ki, a nyerési esély növelése végett. Gondolom te sem egy kung fu mesterrel kötekednél! Az hogy 4 szinttel magasabb vagy és alacsonyabb a szakértelem és a tulajdonságösszeged arról nem tehetek. Nálad jóval alacsonyabb SZÖ-eket is kihívok mégsem hisztiznek nekem.

És még valami: "Vegyel bucsut a kihivasoktol"

Nos én nem veszek búcsút a kihívásoktól. Ezzel a lépéseddel csak te vettél búcsút tőlük. Gratulálok, jól kib*sztál velem!

Küldő:Fénysugár
Üzenet címenincs cím)
Dátum:2012.10.25. 23:43:54
nesze tp gyava fereg es annyit tomok beked es minden tarsadba amejiket elerem meg megunjatok

Címzett:Fénysugár
Üzenet címe:Re: (nincs cím)
Dátum:2012.10.26. 00:05:49

"nesze tp gyava fereg es annyit tomok beked es minden tarsadba amejiket elerem meg megunjatok"

Te nem vagy túl okos, igaz? Ha kompenzálhatod TP ellenében szellemi hátrányosságodat,akkor én szívesen segítek rajtad. De ha ez nem így van, szerintem felesleges mindez, mint ahogy az első üzeneted is. De ha szeretnéd folytatni hát rajta, de korán sem biztos, hogy én járok rosszul.

Küldő:Fénysugár
Üzenet címenincs cím)
Dátum:Ma, 07:58:35

Hiaba patogsz szerencsetlenseg, loszart nem profitalsz utanam mert az eventbol nekem mar megvan amire szuksegem volt es a tobbit leszarom ahogy teged is, viszont orulok mert rengeteg tp-t kapsz es meg tomlek is matol kezdve, hogy elvezd nekem nem szamit sem vesztes sem nyertes portya, a kihivasoktol vegyel bucsut ujra, tevedesbol azt allitottam at a portya pontok helyett de ne izgulj szerencsetlen mert ujra atalitom
Es gyere batran portyaba mert ott tomom beled a sok tp-t es hogy oruljetek minden tarsadat akit elerek megtomom tp-vel, hogy oruljenek ok is , elosegitem hogy hamar lepjetek szintet Elvezni fogjatrok ahogy en is elvezem minden kis szerencsetlen patogasat aki a valo eletbe egy senki es itt eli ki hogy hu kivagyok en Jah es ne irj visza, a bunkok uzenetet nem szokasom elolvasni es te bebizonyitottad hogy mi vagy mikor irtal
Dátum: 2012.10.23. 21:22:26
,ha már szőrszálhasogatás

Igazából ez az event akárhogy is van csűrve csavarva egy feltuningolt végzet templom beígért nagy jutalmakkal (amikre majd kíváncsi leszek, mert a templom jutalmai full gagyik a százalékos összeadáson túl). A templomhoz képest a lehetséges őskő költsége, mivel emelkedő legalább ~5* nagyobb.
A vélemény erről az, hogy ezzel nem lehet nyerni. Ha a jutalom tendenciája nem elég magas akkor élvezhetetlen és pazarlás. Ha meg magas a jutalom akkor pedig az érzésed az, hogy bazira lehúznak, mert, ha kimaradsz lemaradsz elv/indok jön.

Az eseményeket nem lehet ennyire kifacsarni. Számomra egyértelmű,hogy úgy lehet valami élvezhető,ha nem azon rágódsz,hogy most benyomd azt a dekrétumot kőért vagy sem. Ez egy iszonyatosan elbaltázott ötlet,hogy ilyen költségek vannak "előirányozva". Három féle reakciót fog kiváltani. Egy akik nyernek azok majd örülnek,hogy nyertek és buknak pár száz követ. Kettő akik nem nyernek és buktak pár száz követ valamint azon agyalnak majd,hogy át lettek e qurva vagy sem. Három akik nem adnak érte követ és a részjutalmakból szereznek követ vissza. A kettes lesz túlsúlyban és ők lesznek a nem túl boldog emberkék és ők fognak törölgetni.

Azt gondolom normális jutalmakat kell adni az esemény közben némi kő ellenében és nem pedig húzni a mézes madzagot,mert itt már úgyis mindenki függő .

A térkép event egyébként felesleges lesz nem lehet majd tartalékolni ennyi esemény mellett + unalmas. Na mindegy egyelőre kiülök a kispadra és figyelek. Általában úgyse reagál a vezetés az efféle reakciókra megvárják, amíg más lesz a hangulat.
Dátum: 2012.10.23. 15:48:43
Kereslet-Kínálat.

Ez általában mindig így van volt,ha megfigyeltétek. Megkérdezték,ha megkérdezték,hogy akarunk egy új eseményt vagy új bármit. A válasz minden esetben igen,mert ki ne akarna új élményt. (kereslet)
Viszont ezzel a költségek nőnek. Egy ideje nem irkáltam hozzá a dolgokhoz,de engem előre bosszant,hogy megint ott fogunk tartani,hogy kell új ostor meg új relikvia ami csökkenti az árat, amit megint meg kell venni és csilliárd őskövet verjél el dekrétumra követ meg "gazdaságosan" húszezerért éri meg venni és a többi és a többi... már már a sor olyan hosszú, hogy nem látni a végét. Értem én,hogy nem lett növelve a kő ára meg a többi maszlag, DE megnéznék pár aránypárt,hogy a játék kezdete óta, hogyan emelkedett az őskő költség egy olyan játékosnál aki kihasznál minden opciót.

Az élmény már csak az eseményekben van meg ezt azért látja mindenki, a kérdés már csak az kinek mennyit ér ez meg.

Egyéni álláspontomat már a legelején leraktam. Nem költök túl sokat kőből a szinteket is lassan lépem. Leszögeztem,hogy évi egy vásárlást iktatok be az is egy 350 es duplázás. ,ha ebből nem tudok kijönni akkor fagyasztom a játékot. Ennyiből meg már tuti nem jövök ki. Gyengülve előre haladni teljesen felesleges. Ilyen irányú igényem (keresletem) nincs, a kínálat nem elégséges ehhez.

Sajnálom nem lehúzni akartam az új eseményt. Vártam mint mindenki más,de nem vagyok fejőstehén. Úgyhogy csak óvatosan a számokkal.
Dátum: 2012.10.15. 13:18:48
Mi lett a vége a vitának? Spektet kell turbózni végül vagy sem?

Köszi..
Dátum: 2012.10.03. 13:39:17
Idézet: Fecsu123 - 2012.10.01. 19:57:34
Üdv Miklós!

Nekem lenne egy felvetésem,ha még nem tette meg más. Ezt állandóan beszívom és már kezd elég idegesítő lenni,de abban is biztos vagyok,hogy nem csak nekem.

Amikor lejár a templom és végeztem vele akkor általában marad hátra pár nap mindig. Ezután nagy ritkán rá rá kattintok vagy csak megszokásból vagy bambaságból.
Viszont,ha nem figyelek,hogy mikor jár le a régi és véletlenül rákattintok akkor ott fogad a nagy szürke paca az új templommal pedig én még nem akartam elkezdeni,mert épp mondjuk maradnék még 10 napot egy bizonyos szinten,hogy ne lépjek túl a bajnoki kategórián vagy épp azon a héten nem fogok ráérni játszani stb..

Ezért egyből buktam pár napot a templomból és lehetséges,hogy nem fogom tudni megcsinálni,de 10 nappal később pedig igen.

Szóval nagyon megköszönném,ha lenne egy olyan gombocska,hogy "kérem az új templomot" ne pedig magától ketyegjen itt nekem. Szeretném ezt magamnak elindítani és magamnak beosztani az időmet. Ezzel biztosan nem vagyok egyedül.

*Mód: vagy esetleg pirosodjon ki a fül,hogy tudjam itt az új templom.

Üdv.




ma, 13:24
Miklós
Szia,
Értem, tehát egy olyanra gondolsz, hogy amikor belépsz a templomhoz, és újat akarna adni, akkor megjelenjen egy confirm, hogy Biztos akarsz új templomot kezdeni? Persze ez elvben megoldható, felírom a fejlesztési listára.

Üdv,
Miklós
ma, 13:44
Fecsu123
Szia

Így van ilyesmire gondoltam. Vagy talán egyszerűbb az a megoldás,hogy kipirosodik a végzet temploma kis fülecske,hogy itt az új templom.
Dátum: 2012.10.03. 11:11:04
,ha nem jelöltem be,hogy végzet medált kérek,ha nem győz a csapatom akkor buktam a végzet medált?

Azt hittem ez automatikusan jár annak akinek erősebb jutalma van a megnyerttől. Most van egy arany jutalmam és kaptam mellé egy ezüstöt. Hát ennek meg mi értelme van?
Dátum: 2012.10.01. 19:57:34
Üdv Miklós!

Nekem lenne egy felvetésem,ha még nem tette meg más. Ezt állandóan beszívom és már kezd elég idegesítő lenni,de abban is biztos vagyok,hogy nem csak nekem.

Amikor lejár a templom és végeztem vele akkor általában marad hátra pár nap mindig. Ezután nagy ritkán rá rá kattintok vagy csak megszokásból vagy bambaságból.
Viszont,ha nem figyelek,hogy mikor jár le a régi és véletlenül rákattintok akkor ott fogad a nagy szürke paca az új templommal pedig én még nem akartam elkezdeni,mert épp mondjuk maradnék még 10 napot egy bizonyos szinten,hogy ne lépjek túl a bajnoki kategórián vagy épp azon a héten nem fogok ráérni játszani stb..

Ezért egyből buktam pár napot a templomból és lehetséges,hogy nem fogom tudni megcsinálni,de 10 nappal később pedig igen.

Szóval nagyon megköszönném,ha lenne egy olyan gombocska,hogy "kérem az új templomot" ne pedig magától ketyegjen itt nekem. Szeretném ezt magamnak elindítani és magamnak beosztani az időmet. Ezzel biztosan nem vagyok egyedül.

*Mód: vagy esetleg pirosodjon ki a fül,hogy tudjam itt az új templom.

Üdv.
Dátum: 2012.07.31. 11:16:05
Köszi. Erre voltam kíváncsi.
Dátum: 2012.07.31. 11:14:49
Semmi gond.

Vissza is írtam. Igazából én akartam neked segítő kezet nyújtani,de majd PM-ben.
Dátum: 2012.07.31. 10:49:42
Én is ilyesmit olvastam csak jó lett volna pontosan tudni,hogy tényleg van-e hatása,mert az akkor annyira nem is elhanyagolható. Már 50 es szinten is 4-700 Le plusz körönként,ha él a 33% előny.
Dátum: 2012.07.31. 10:46:35
Írtam neked V2-n én is. ,de tojtál válaszolni 4 nap alatt. Úgyhogy már nem is jelentkezem hozzád
Dátum: 2012.07.30. 21:48:22
A gyémánt bónusz térkapunál érvényes nem?
Dátum: 2012.07.30. 21:44:39
Én 10 es másodlagos varázslattal megcsináltam már a varikörben és igen összességében számít a sebezz be százat.

Ez inkább a sebzésed erejétől is függ. ,de ha tudsz sebezni 3e ret varival és még ütsz is mellé akkor biztos,hogy meglesz már nagyon alacsony szaki mellett is.


Mód:

A magasabb sebzést csak feltételezem,mivel ez a küldi eléggé a vége fele jön elő. Olyan 50. szint környékén,ha ügyesebb vagy,ha meg nagyon akkor hamarabb
Dátum: 2012.07.30. 12:33:15
,ha benn marad én meg fogom venni. Sztem is jó ötlet volt berakni. A kárpótlást is támogatom azoknak akik behatárolt időn belül vették.
Dátum: 2012.07.30. 11:59:16
Nézd értem a beszélgetés fonalát és mostmár a ti szemszögeteket is. Eddig nem vettem ezt előnynek sőt csak átnéztem rajta.

Az én beszélgetésem fonala a templom volt,de abból lett valami egészen más amit már most sajnálok,de lett előnye is.

,ha viszont az én szemszögemből nézzük ezt a TP-s tárgyat (én csak így néztem ) akkor nekem semmit nem jelent. 1 el sem érem 2,ha elérném sem biztos,hogy jobban járnék még eleinte ezzel. Jelenleg csak akkor vadászom,ha muszáj (event + templom). Van 14 db térkifordítóm és azokkal váltok,ha nagyon kell. Ekkor persze feltöltöm állatokkal a karit és utána visszaváltok EH-ra. Folytatom a bevett mozdulatsorokat. Az elfogott állatokat pedig idomítom és küldiként sajtolom 20 vagy 40 szinten. Eleinte pedig a lépjen állatot 12 szintet csinálom meg rajta meg az idomíts be állatot küldit. Nálam csak ennyit jelent és ebből annyira sokat pluszban nem profitálnék,mert a CSP-t nem költöm el vadászatra így nincs abból gondom,ha később csinálok helyet új elfogásra. Míg egy vadásznak ez rengeteg kiesés,ha nem gyorsan szabadul meg az állatoktól és nem tudja gyorsan pörgetni. Ezt nem vettem számításba ezért lett a félreértés. Az én szemszögemből így csak kényelmi cucc. Most már megvan a vezérfonál?!? (a részedről is gondolom.)
Dátum: 2012.07.30. 07:29:33
5-600 k LE pluszban az tényleg nem elhanyagolható akkor. Bár magas szinten nem sok tul pont jön ki belőle.


Kóc megengedem..
+,ha nem jár érte dupla TP akkor is ugyanez a válasz. Mert,ha mindenkinek jár akkor kényelmi és van akinek meg nem érdeke,mert tud jobbat. ,de nem ez a lényeg,hanem,hogy cras rámutatott a sajtolás következő szintjére amit még amúgy sem érek el,de érdekesnek tűnik portya utánra.