Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dzsordzso

Oldal: 12345
Vagy itt van ez:

Melyik gyorsétterem típus mellyel nem, vagy csak ritkán találkozhatunk külföldön?

főzelékes +
gyrosos
kebabos
hamburgeres
Igen a tradicionális szó nagyon fontos, kivételek ugyanis mindig vannak.

Erről a kérdésről mit gondoltok:

Mi a különbség a pörkölt és a paprikás között?

Az egyikbe teszünk szalonnapörcöt, a másikba nem
Az egyiket bő lével főzzük, a másikat nem
Az egyikben van hagyma, a másikban nincs
Az egyiket bográcsban főzzük, a másikat nem
Dátum: 2012.12.22. 19:28:54
Sziasztok. Szövetséggel kapcsolatos kérdésem lenne, a fejlesztésekről beszélgettünk a szövi társaimmal, leginkább kis karakterek vannak a szövetségben, mindenki aktív, tapasztalt játékos, de senki nem csinálta még a szövetségi küldetéseket, ha jól gondolom, csak én.

Abban kellene döntésre jutni, hogy a jelenleg 12-13 szintű védőfalat és gyakteret húzzuk tovább, vagy érjük el a szövetségi küldetéseket. Én a küldetésekre szavaztam, arra gondoltam a későbbi építésekkel a küldetésekben is haladunk előre, és hamarabb jön az ingyen LE a jutalomból. Mi a véleményetek? Kérem elsősorban tapasztalt játékosok írjanak akik értenek az optimális fejlődéshez.

Köszönöm előre is a választ, Kellemes Karácsonyt mindenkinek előre is!
Azért van benne hogy tradicionális. A buszok meg pirosak. Ha múzeumban látnád bárhol a világon fekete lenne. Amúgy miért nem javaslod? Kérlek fejtsd ki.
Sziasztok, küldetéshez kellene a kérdés kérem írjátok le mi a véleményetek erről:

Milyen színű a tradicionális angol taxi?

Zöld
Piros
Sárga
Fekete
Dátum: 2012.12.14. 15:23:54
Továbbra se kaptam választ az ügyfélszolgálatnak feltett kérdésemre. Kérem amint tudtok válaszoljatok. Köszönöm.
Dátum: 2012.12.10. 17:01:33
Értem, ezt jó lett volna kicsit hamarabb tudni, akkor lehet nem kezdtem volna bele ekkora hévvel, kicsit kiegyenlítetlennek tartom, hogy a kicsi karakterek eleve hátránnyal indulnak, és csak őskőért tudnak érvényesülni, még mások őskő nélkül is könnyedén végigviszik. Csak az a baj, hogy 2 szintet nem tudok lépni dec 20ig pedig akkor kapásból meg tudnám csinálni az AF-es küldiket is. Na majd a következő piramisnak nagyobb sikerrel futok neki. Még annyi kérdésem lenne, ha dekrétumos relikviát veszek jelenleg, mikor már 1 dekrétumot felhasználtam, a 2. dekrétum, amit még nem használtam fel olcsóbb lesz vagy nem csökken már le az ára, ahogy a relikvia hatása diktálná?
Dátum: 2012.12.10. 16:30:41
Sziasztok

Nekem egy válaszadó, most nem keresem vissza ki azt mondta szintenként lehet használni dekrétumokat, ami nem lenne rossz, viszont végeztem egy szinttel, és az újon már jelzi, hogy elhasználtam egyet. Az egyetlen probléma az, hogy kis szintű vagyok, így nem lesz lehetőségem feljutni még az 5. szintig se, ha nem dekrétumozhatom ki a szintem miatt lehetetlen feladatokat. Akkor aki tudja a választ kérem mondja meg, hogyan működik a dekrétumozás a bolygó urában. Köszönöm előre is!
Dátum: 2012.12.08. 06:21:32
Sziasztok, Jó Reggelt

Ha valaki alpári levelet ír nekem amire válaszolni is kár hova küldjem a panaszt?

Köszönöm
Dátum: 2012.12.07. 16:27:25
És tényleg, csak kicsit drága lesz ha annyi LE-t rá akarok költeni
Dátum: 2012.12.07. 15:43:31
Sziasztok, csak annyira zavarnék be, hogy mennyi 57. szinten vagyok, jó lenne felérni a csúcsra de vannak küldetések amelyek a szintemből fakadóan lehetetlenek. Semmilyen módon nem tudom megcsinálni ugye?
Dátum: 2012.12.07. 14:39:34
Sziasztok, 2 napja írtam az ügyfélszolgálatnak egy karakterátviteli kérdést. Tanácsolták hogy küldjem mert elég egyedi kérdés. Mikorra számíthatok válaszra? Köszönöm
Dátum: 2012.12.03. 16:02:26
Köszönöm, olyan V4en még nem indultam amin volt ilyen lehetőség. Ez egy fórumtopic vagy szövetség vagy egy teljesen külön dolog?

Közben utánanéztem, tuti megyek Megint Smaragd lesz majd?
Dátum: 2012.12.03. 15:48:36
Köszönöm a választ, akkor már csak az érdekel átmegy e a V2-ről a V4-re a kavics szorzóval.
Dátum: 2012.12.03. 15:24:40
Kérdés, következő V4en tervezek indítani egy karaktert, viszont nem tudom, hogy sikerül. Ha elég jó lesz átvinném a 2. világra. A baj viszont ott kezdődik, hogy van egy karakterem már a 2. világon. Melyik opció lehetséges?

1.: V4 indulásával törlöm a V2 karaktert, az ősköveket átszámítva megkapom, és így a V4 végén átvihetem a karaktert V2-re.

2.: Végigjátszom a V4-et, ha szeretném átvinni a karakterem a V2-re, megtehetem, majd a V2-n lévő eredeti karakteremet törlöm, és az ősköveit megkapja az átvitt karakter

3.: Semmi módon nem tudom megoldani a V4-es karakter átvitelét, úgy, hogy a V2-es karakter őskövei ne vesszenek el.

Köszönöm előre is a választ
Dátum: 2012.11.07. 12:24:54
Jó lenne, majd körülnézek hátha összevonásról is lehet szó.
Dátum: 2012.11.07. 11:45:22
Sajna kicsit inaktív a banda, fele nincs fönt rendszeresen, az 1 évvel kicsit túloztam persze, de idén ez a küldisor már tuti nem lesz meg.
Dátum: 2012.11.07. 10:37:43
Ördögi kör, ha most nem segítek nekik sose végeznek ezzel a 10-el és a következőt sokára kezdjük el. Na talán majd egy év múlva megtudom miért jó küzdeni a küldikért
Dátum: 2012.11.07. 10:12:49
Sziasztok, nem rég tértem vissza a játékba, csatlakoztam is egy szövetséghez ahol már elkezdtek egy küldetéssort, a harmadikban már aktívan részt vettem, de az leírás szerint nem részesülök semmilyen jutalomban. Nincsen ehhez valami arányosság? Aktív is vagyok csinálom velük, de nem kapok semmit mert lemaradtam az elejéről
Sajnálatos, hogy van egy ilyen topic és rendeltetés szerűen használom? Most mire jó a fenyegetés? Normálisan írtam egy panaszt, minek van ilyen topic ha nem erre? Az indoklást meg nem fogadtam el, mivel lekezelő volt és felszínes. Szerintem egy utánajárást megérdemelne a dolog. Ezért megy el a kedve az embernek a játéktól. Kérdés hogy te kvíz admin vagy? Vagy csak beszélek valakivel, akinek amúgy nem sok köze lenne a témához?

Carslorg: Az Andragógia egy tudományág, a felnőttképzés ennek egy része, szelete. Tehát nem mindenki a magyar szót használja a külföldi helyett.

A pedagógia gyermekkori tanulás az andragógia a felnőtt kori. Egyiknek van hagyománya kicsiny hazánkban másiknak nincs. De egymástól elválasztani a kettőt nem lehet, létjogosultsága mind a kettőnek van, és egyenértékűek. Az élethosszig tartó tanulásról gondolom hallottatok. Ebből a két fejezetből áll.

A célom nekem nem az, hogy panaszkodjak amiért rossz a kérdés és követeljem vissza az LE-t, az lenne a lényeg, hogy legközelebb legalább nézzetek kicsit körül mire mondjátok azt, hogy speciális érdeklődési körhöz tartozik. Attól, hogy egy értékelőnek nem ez az érdeklődési köre, sok helyen sokszor találkozik vele az ember, a nyelviskolák is andragógiával foglalkoznak, minden továbbképzés alapja ez, összefoglaló neve minden újnak, amit megtanulsz az iskoláid után kivéve persze az autodidakta tanulást.

És ha valaki unja a munkáját nem kötelező csinálni, de ha csinálja akkor rendesen csinálja és ne fenyegetőzzön, ki lehet fejezni mi a probléma azzal amit írtam. Tudtommal az is része az itteni mestereknek, hiszen én még csak tanonc vagyok.
Oldal: 12345