Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ügyfélszolgálat
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
261. hozzászólás - 2012.10.18. 08:26:40 (Válasz Rohhonur #254 hozzászólására.)
Idézet: Rohhonur - 2012.10.17. 19:50:49
Válasz nem érkezett, arra nem méltattak, hogy bármit is írjanak erre.


Gondolom ott van a fuggo kerdesek kozott Uj Kerdes vagy Feldolgozas alatt allapotban. Vard meg a valaszt. Nekem eddig mindig erkezett.
Pontszám: 8.02
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
262. hozzászólás - 2012.10.18. 08:30:09 (Válasz Rohhonur #256 hozzászólására.)
Idézet: Rohhonur - 2012.10.17. 20:54:26
a kvízmedálra fenntartom az igényemet, ugyanis tuti kaptam volna, ha az a kérdés nem rossz. abban nincs semmi feltételes.


Igazabol van. Ha harom masik jatekos is szivott hasonlo kerdessel, akik elotted lettek volna, akkor lehet, hogy a +1 jo valasszal sincs meg a medalod. Egyebirant ilyet en is reklamaltam meg az elso kvizolimpiak egyiken, es persze engem is elhajtottak. Aztan megertettem, hogy lehetetlen kezzel ellenorizgetni, hogy ki milyen kerdeseket kapott, es atirni az eredmenylistat ezalapjan. A kvizolimpia tenyleg ezert lett ennyire suru, hogy 1-1 ilyen szivas beleferjen.
Pontszám: 8.02
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
263. hozzászólás - 2012.10.18. 08:33:54
Egyebkent mostmar van annyi konyebbseg, hogyha ugy erzed nem jo a kerdes, akkor a kvizkerdesek.hu oldalon tudod ellenorizni, hogy melyik a jo valasz. Nyilvan ez idobe kerul.
Pontszám: 8.02
népszerűRohhonurFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
264. hozzászólás - 2012.10.18. 19:07:25 (Válasz Kocos #261 hozzászólására.)
Ark Angyal

Re: eltűnt dukátok
Fri, 9/14/12 Sent


köszönöm, de ezzel nincs megoldva a dolog, ugyanis elveszítettem a lehetőséget a licitálásra... szerettem volna licitálni. legközelebb állatfelszerelés hetek múlva lesz.

ennyi ideig nem tart a válasz...

abban viszont igazad van, hogy mi van, ha a többieknek is lett ilyen kérdése, de ezt könnyű kideríteni, ugyanis mindent loggolnak.

továbbra is bajom van azzal, hogy "bekaphatod" stílusban válaszolnak. 10 éve ügyfélszolgálaton dolgozok, ha hibázok, akkor kijavítom és elnézést kérek a kellemetlenségért. eddig még mindenki megértette. ha ezt írták volna, elfogadtam volna, de ez a stílus nekem nem tetszik, teljesen azt az érzetet kelti, hogy egyáltalán nem érdekli őket, hogy páran panaszkodnak. amúgy igazuk van, verem magam itt pár napig, aztán kész, úgyse csinálnak semmit, én meg idővel abbahagyom a vergődést. kiküldik a két belső embert, lant meg crast, és kész.
ennyi
Pontszám: 7.17
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
265. hozzászólás - 2012.10.18. 19:17:10 (Válasz Rohhonur #264 hozzászólására.)
Légy szíves ne állíts valótlanságokat! Köszi.

Másrészt továbbra se látok semmit, amiben ne tájékoztattak volna téged arról, hogy a kvízzel nem tudnak mit tenni, a dukátok ügyében meg megtették, amit tudnak. Azt meg elhiheted, hogy nincs minden loggolva, de ha meg is van mindenkinek a kvízolimpiája, kötve hiszem, hogy egy ilyen miatt meg kellene nézni minden 49-48-47 helyes válaszosnak a kérdéssorát, azokban a kérdések helyességét, stb.

A stílusban én nem láttam semmi olyat, ami miatt háborogni kell, de nem vagyunk egyformák, neked lehetett benne olyan, ami nem tetszik (mondom ezt úgy, hogy én is elég sok évig dolgoztam ügyfélszolgálatosként (is)).
Pontszám: 6.79
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
266. hozzászólás - 2012.10.18. 20:51:26 (Válasz Rohhonur #264 hozzászólására.)
Rohhonur, hidd el, nagyon sajnáljuk, ami történt. A kviz adatbázisban van 200.000 kérdés, az esetleges hibákat folyamatosan javítjuk, a kvíz adminok tényleg nagyon jó munkát végeznek, de lehetetlen garantálni, hogy minden kérdés hibátlan legyen. Még egy Legyen Ön is Milliomosban is előfordul, hogy rosszul vannak megadva a válaszok, és a játékos kiesik. Épp ezért van az, hogy nem csak az elsőt vagy az első hármat jutalmazzuk, hanem az első hetet, és nem félévente van kvizolimpia, hanem kéthetente, tehát nem akkora katasztrófa, ha egyszer peched van. A kvizolimpia alapvetően a tudásról szól, de egy egészen pici szerencse azért van benne. Viszont 2 hét múlva újra próbálhatod, és egészen biztos vagyok benne, hogy akkor sikerülni fog! Ha pedig tényleg 100%-ra akarsz menni, és egy olyan kérdéssel találkozol, amiről tudod, hogy a lehetséges válasz 1 éve megváltozhatott (és ugye lehet, hogy a kérdést előtte írták) akkor biztos ami biztos alapon teszteld le a kvizkerdesek.hu-n, ahogy Kocos javasolja.
Pontszám: 8.80
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
267. hozzászólás - 2012.10.18. 21:04:21
Lan meg Cras belso ember?
Pontszám: 7.03
kedvelt tagDzsordzsoFérfi
Végzetúr
81 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
268. hozzászólás - 2012.12.07. 14:39:34
Sziasztok, 2 napja írtam az ügyfélszolgálatnak egy karakterátviteli kérdést. Tanácsolták hogy küldjem mert elég egyedi kérdés. Mikorra számíthatok válaszra? Köszönöm
Pontszám: 5.30
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
269. hozzászólás - 2012.12.08. 06:12:57 (Válasz Dzsordzso #268 hozzászólására.)
Szervusztok!

Dzsordzso: Csak azt tudom tanácsolni, hogy nézd meg naponta kétszer-háromszor. Külön ugyanis nem jelzi, ha eddig esetleg nem próbáltad még használni.
Mindenesetre, ha elég egyedi a kérdés, avagy a kérés, akkor könnyen megeshet az, hogy nekik is napokig kell gondolkodni, mit mondjanak, hogy később ne legyél te sem megbántva, és ők se engedjenek olyasmit meg, amit nem akarnak.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.65
kedvelt tagDzsordzsoFérfi
Végzetúr
81 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
270. hozzászólás - 2012.12.14. 15:23:54
Továbbra se kaptam választ az ügyfélszolgálatnak feltett kérdésemre. Kérem amint tudtok válaszoljatok. Köszönöm.
Pontszám: 7.27
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
271. hozzászólás - 2012.12.14. 16:15:32 (Válasz Dzsordzso #270 hozzászólására.)
Ha azóta nem tetted, javaslom, írj rájuk még egyszer, akár ugyanabban a jelentésedben új kérdésként.
Pontszám: 7.73
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
272. hozzászólás - 2012.12.27. 17:04:07
Csak most(anában) került be a játékba, hogy ha az ÜSZ válaszol a levelünkre akkor ott a Segítségnél megjelenik egy fehér kis boríték vagy én nem figyeltem eddig?
Mindenesetre nagyon pozitív, köszönjük!
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.90
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
273. hozzászólás - 2012.12.27. 19:16:16 (Válasz Quellon #272 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2012.12.27. 17:04:07
Csak most(anában) került be a játékba, hogy ha az ÜSZ válaszol a levelünkre akkor ott a Segítségnél megjelenik egy fehér kis boríték vagy én nem figyeltem eddig?
Mindenesetre nagyon pozitív, köszönjük!


Nekem folyamatosan ott van a boritek. Ezek szerint ez nem alap? Mert akkor valtoztatni kellene rajta, hogy boritek csak akkor legyen, ha olyan levelem van amit meg nem lattam. A beigert de meg el nem keszult kereseket ugyanis nyilvan csak akkor ertekelem, ha bekerult a jatekba.
Pontszám: 7.06
kedvencGabusFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
274. hozzászólás - 2012.12.30. 00:24:25
Ma, 23:31 Barracuda Dragon Hunter Te nyerted a csatát.
A jutalmad 102161 lélekenergia és 53 TP. Csata leírása

megint nem kaptam meg az LE-t ez már a második

szeretném ezeket javíttatni

itt is megpróbálom
Barracuda [LV]Lélekvadászok
Pontszám: 7.29
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
275. hozzászólás - 2013.01.21. 12:54:27
Csak nekem írja ezt ki az ÜF-re?

Not Found

The requested URL /segitseg was not found on this server.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.42
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
276. hozzászólás - 2013.01.21. 13:38:47 (Válasz Viszok009 #275 hozzászólására.)
Nekem most működik.
Pontszám: 7.06
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
277. hozzászólás - 2013.02.14. 14:19:46
Máp piros is a segítség gomb a boríték mellett ha válasz érkezik. Feltünő, köszönjük.
Pontszám: 7.05
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
278. hozzászólás - 2013.02.14. 14:45:37
És javították az eddigi csaták pirosodását is meg a többi hibát ami azzal járt.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.38
népszerűDojca MojcaNő
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
279. hozzászólás - 2013.03.31. 09:49:26
Beholdernél ilyenkor megáll az élet?
4 bug jelezve, b@sztak rá válaszolni eddig. Megjegyzem, 3 nem új keletű dolog. Nem verném magam itt a külső fórumon, ha nem kapnék kevesebb LE-t, nem kellene több őskövet költenem, és nem kellene ugyanazért az eredményért 3*annyi időt elcsesznem.
Gratulálok, minőségi szolgáltatás..
Salto Mortale-IWKM-Akarok-Tudok-Leszek "Piros a vér és zöld a remény,fehér hóban száz szökevény."
Pontszám: 6.24
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
280. hozzászólás - 2013.03.31. 10:10:23 (Válasz Dojca Mojca #279 hozzászólására.)
Idézet: Dojca Mojca - 2013.03.31. 09:49:26
Beholdernél ilyenkor megáll az élet?
4 bug jelezve, b@sztak rá válaszolni eddig. Megjegyzem, 3 nem új keletű dolog. Nem verném magam itt a külső fórumon, ha nem kapnék kevesebb LE-t, nem kellene több őskövet költenem, és nem kellene ugyanazért az eredményért 3*annyi időt elcsesznem.
Gratulálok, minőségi szolgáltatás..

Te dolgozol a 3 nap alatt? (szombat, vasárnap, hétfő)
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 7.00
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!