Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dragon HUNter

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.05.10. 10:47:25
Hmmm... Két medvebocs marakodik a sajton, arra megy a róka és igazságot tesz.... a két bocsnak nem jut semmi a sajtból. La Fontaine mese kivonatosan.

Szerintem ennek a sárdobálásnak nincs itt helye, inkább írjátok meg egymásnak priviben. Nem értek egyet a helyettesítés bizonyos fomáival, de egy szövetségbe tömörült tagok között azért lehet több is, mint egy laza levélváltás. A háborúzás, akárhogy is nézzük, már a lovagkorban se a tisztességről szólt. Az emberi normákat ( ami szintén az egyéntől függ) egy kitalált világ, kitalált karakterein számonkérni kissé naív és - erősebb szóval élve - marhaság. Az egyik fél ilyen eszközt vet be a háborúban, a másik meg olyant. Mi ezzel a probléma? Emberek, akarom mondani Végzetúrak és Végzetúrnők, ez HÁBORÚ, nem lovagi torna, ahol egyenlő fegyverekkel egyenként megütközünk. Ezen játék felfogásában és szabályaiban is olyan, amilyent egyes emberek nem szeretnek, nem muszáj belépni a VÚ-ba, de ha mégis, akkor azt észre kell venni: EZ EGY MÁSIK VILÁG!

Seligen utolsó hozzászólására 10-st adtam. Most lehet engem is nem szeretni.
Aki nem tudná megnézni:
Dragon Hunter Elit Horda (anno SoD tag)
Dátum: 2009.05.10. 10:25:26
Ahogy Mortimer is mondta, kell ennyi hely az állatoktak! Hidd el, lesz olyan, amikor ezt is keveselni fogod. (sajtolással többszörös LE jön, mint a vadászatból)
Dátum: 2009.04.20. 23:26:42
Tudjátok, hogy ritkán szólalók meg, most is hű leszek magamhoz és csak röviden:

Nem érdekel a szócséplés, nem érdekel hogy ki hogyan játszik, nem érdekel a sárdobálás!

Én játszom ahogy gondolom, érek el sikereket ahol csak lehet, érnek kudarcok erre arra, de a gondok azért vannak hogy leküzdjük a célok, hogy elérjük!
Harcra fel! Majd én futok elöl (vagy elöször )!
Dátum: 2009.03.12. 11:20:00
Nálunk is jelentkeznek az említett gondok, mind a portyában, mind az epikusnál. Remélem olvassa valamelyik admin!
Dátum: 2009.03.09. 13:37:28
Én is tapasztalom ezt, pedig nem vagyok olyan "kicsi". De ez van, amig tudok ütök én is aztán vadászgatok, majd 15%-nál megint ütök egyet. Ha elég magas az egészséged, akkor 15%-nál még portyázhatsz egyet vagy egy térkapu belépés is belefér,(sőt felülről ütés miatt még a 20-25%s határt is megvárhatod) majd megint megy a vadászat, amúgy meg nincs nálam szinte semmi. Így szépen haladok tovább, persze néha reggel leütnek engem is,amikor egymás után jön a TGY meg az ELIT néhány tagja, de ha jobban belegondolsz a játékosok többsége így játszik a regizése óta.........
Dátum: 2009.03.02. 15:16:59
Hidd el egy bizonyos szint után már szinte elhanyagolható a fertőzés elleni küzdelemhez szükséges összeg. Már a szakik vagy TÖ pontok egy szintje is belekerül annyiba. Arról nem is beszélve, hogy megfelelően fejlesztett szakikkal kb. 7-10 CSP-ből megvan az összeg.
Dátum: 2009.02.17. 17:30:30
-Igen megcsináltam, kb 4-5 nap alatt.
-Nem vagyok TGYs, ugyanez a karinevem is.
-Igen nekem is ráment sok PPm, mint sokaknak.
-Nem osztom az igét, csak próbálom csillapítani az indulatokat és a meggondolatlan szavakat.
-Én is kaptam pár érdekes levelet, de inkább normálisan reagáltam rá vagy sehogy.
Dátum: 2009.02.17. 17:14:50
Véleményemet már leírtam, de azért most mégegyszer megteszem.
A portya egyéni csatavállalás, a háború szövetségi. Többek között a szövetségi lét egyik eleme, hogy a szövi szintű dolgokból (építkezés, döntéshozatal, egymás segítése, háborúzás) a kari kivegye a részét és ne helyezze mindenkor az egyéni érdekeit a szövetség elé. Egyébként meg minek lépett be, csak a saját hasznára (térkapu, épületbonuszok etc.)? Ha háború van akkor háború van, ha levetközik és úgy flangál, akkor viselje a következményeit! Ja a háborút nem szavaztátok meg, nem vesztek benne részt? Akkor addig lépjetek ki és nem lesz ilyen problémátok. Ja, nem akartok kilépni sem, akkor addig függesszétek fel a küldit. Ja, azt se akarjátok? Akkor a másik felet lebunkózni, mert akkor leütött az legalább akkora bunkóság.
És bunkóság még:
1. több szintet lefelé támadni
2. sokkal több LE-t szerezni
3. gyengébb szövit megtámadni
4. erősebb állattal rendelkezni
5. ..........és még lehetne folytatni (írónia)

Lovagiasságról beszélni akkor, amikor nem történik semmi más, mint az ÉP lemegy, háborúban áll a szövid ember! Addig vadászgasson vagy csak olvasgasson!
Ugyan már emberkék, játszunk és mérgelődünk, győzünk és vesztünk, de ne bunkózzunk le senkit, mert a játék adta lehetőségekkel él!
Dátum: 2009.02.14. 23:49:19
Elárulok egy titkot, bár lehet, hogy nem titok, ez esetben egy nem titkot: Ti akkora kockák vagytok, hogy hetekig használtunk titeket pp nélküli leveretésre, mert ha megtámadtuk egy tagotok, ti menetrendszerűen jöttetek vissza pár perc múlva. Komolyan mókás volt! Remélem nem gondoltátok, hogy bosszút akarunk állni, bár ez is mindegy.



Nem volt titok előttem, sőt volt olyan tag (nem biztos hogy nálatok) aki sérelmezte, hogy miért támadtam meg most, amikor ő aznap még nem is támadt meg senkit se tölünk.
Amúgy valahogy kell célpontot találnom nem?

Hajnalban meg alszom már én is, de akkor járt le vadászatom (össze-vissza vadászgatok) és ütöttem párat. A visszalépést meg nem is értettem, csak reggel világosodtam meg, de ez nem változtat a dolgokon. Én még mindig csak játszom..........
Dátum: 2009.02.14. 17:38:07
Én nem állítottam semmit se és a támadásom 00:54-kor volt valamint teljes díszben pompáztál akkor. Még megvan az a csatám............... Csak a teljesség kedvéért!
Dátum: 2009.02.14. 10:49:19
Csak az én véleményem:
Ha valaki háborúban levetközik (mindegy miért) az tálcán kinálja fel a lehetőséget, aki pedig nem él a lehetőséggel a másik oldalról az egyszerűen h.lye. Ha valaki a saját küldijét elöbbre helyezi a szövetség háborús céljától, azt a saját szövetségének kell számonkérni és nem a védekező félt szidni, mert élt a lehetőséggel.

A sárdobálással nem értek egyet egyik részről sem. Volt egy háború amiben minden - ismétlem - minden lehetőséget kihasználtak a győzelem elérése érdekében. Ez mind a két oldalnak adott volt az elejétől fogva és az egyik jobban élt vele. Ennyi!
Dátum: 2009.02.14. 10:08:13
melyk ital a legjobban fogyasztott bulikban?
az abszint
a wikey ****
baelys
vodka


Tegnap ezt kaptam értékelésre, természetesen az "Azonnal törölni"-t nyomtam rá, de nem sokkal utána szövitársam már megkapta sima kérdésként, a jelölt jó választ is innen tudom. Ilyen kérdést, ilyen hibákkal?! Kik értékelték jónak?
Az viszont tény, hogy mióta ezzel szenvedek (már csak 1 kell, mert az első döntetlent csak próbaképp ütöttem), nekem nincs PPm "normál" portyára. Amikor felöltözöm, akkor vagy vadászni megyek és nem szeretném, ha nagyon lerabolgatnának vagy térkapuba megyek vagy az epikust ütöm. Szóval full cuccban se tudok se ilyent, se olyant ütni. Már várom végre a normál harcokat, mert itt is akkora random van, hogy néha a hajamat tépem, arról nem is beszélve, amikor az egész csata alatt 1 sebzés esik és ez miatt nincs meg.

Engem is támadtak meg full cuccban, amikor éppen egy szál bunkósbotban és a tükrös szeművegemben lófráltam (volt hogy így is győztem és csak pislogtam). A második után vallotta be a kari, hogy a győzzőn le magasabb szintűt küldetést csinálta. Igazából én nem sajnálom tőle a győzelmeket, mert legalább nem LEvel jött, meg ez mégse az a lebeszélt győzelem neki.
Dátum: 2009.02.01. 17:24:55
Elöbb (akár 19s szinten) is meg lehet csinálni, csak 100%-s legyen a legyőzött (portya-ablakban nézhető) legalább 2 szinttel magasabb emberke és legyen elég magas szinguláris ismeret szakértelmed. Én anno így csináltam meg, most meg már valamennyire több TP is jár a felfelé ütésért.
Dátum: 2009.01.28. 07:35:03
A Zúzda kútjának max 30%-át, kb 12K-t.
Dátum: 2009.01.25. 18:24:53
Idézet: Darah - 2009.01.25. 18:12:17
Hogy hívták a Star Warsban, az Anakin Skywalker által épített robotot?
R2D2
Roncshalmaz
Artuditu
C3PO


Hát lehet az én tudásom kevés ide, de tudommal a jóöreg Dartvéder egy fia robotot nem csinált, és főleg nem C3PO-t, ami itten a helyes válasznak meg lett jelölve. Szerintem az egy sima széria protokoll robot volt.


Jaja...! Csak azok a fránya nevek ne lennének , akkor nem keveredne Anakin a Luke-al. A bádogvödör volt Anakin, a fia Luke.
Melyik focicsapat beceneve az "Ágyúsok" ?

Real Madrid
Arsenal
FTC
Internazionale


Ezt a kérdést én nem kaptam meg, de én is leértékeltem volna, ha másért nem, akkor azért, mert már két változatban is megkaptam a vadászataim során az Ágyúsok-at!
Dátum: 2009.01.24. 11:18:10
Szerintem meg maradjon csak az a szakértelem kapcsoló nélkül. Itt egyedül a lopás szó morális beidegződése miatti ellenérzés következtében van bennünk "lelkiismeretfurdalás", ami a való életben nagyon is szükséges és helyes. Itt viszont, amikor legyőzöl egy másik végzetúrat, akkor a LE elszívása is lopás!! A kiégett őskő elvétele mégcsak nem is akkora fájdalom, mert azokat vagy kapjuk (szintlépéskor a kristályosító miatt) vagy találjuk a vadászaton. A LE-ért viszont úgymond megdolgozunk. Ergo a fantasy és a való világ morális ellentételét egy egyszerű szócserével feloldhatóvá lehetne tenni. A lopás szót kell kicserélni valami frappánsabb és kevésbé bántó szóval.
Pl.:
A csatában összesen x sebzést okoztál, és y sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad x lélekenergia és y TP és a tétként felajánlott x kiégett őskő!

Úgyanígy a lopás szakértelmet is ki lehet cserélni fogadás szakértelemre. Persze ez csak egy ötlet.............
Dátum: 2009.01.23. 19:52:14
Tudom, hogy csak kekeckedés, de én nem vagyok azúr!! ZAFÍR!
Dátum: 2009.01.21. 09:33:50
Ez kell neked, meg portyázások:

másodlagos támadás:
Képes leszel ellenfeled egy állatára is egy támadást minden körben leadni, amikor eltalálod ellenfeledet. Az okozott sebzés mindig a rendes támadással leadott sebzésnek egy része, hogy hány százaléka, ezt határozza meg a másodlagos támadás.
Oldal: 1234567891011