Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dragon HUNter

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2008.12.03. 20:07:47
Nem varázslat számít, az csak egy eszköz,hanem a tulajdonságok. Adok én neked egy géppuskát, de ha nem tudod használni, akkor csak ijesztgetésre jó..................
IQ, TAU, a varázslatod ezek nélkül csak csecsebecsék.
Dátum: 2008.12.03. 19:49:47
Csak pár gondolat:

- Háborúban harcok, fegyverek, épületek vannak, egy kis diplomáciával megspékelve.
- A diplomácia olyan amilyen, de attól még az.
- A játék nem az élet, bár személyes indíttatások, ambíciók, jellemvonások és meggondolások nagy szerepet játszanak a játékos stílusában.
- A Végzetúr nem tamagocsi! Aki csak karaktert akar színezgetni, annak nem való. Ha szép új kocsit veszek, csak nem a garázsban nézegetem.
- A szabályok adottak, azt kell kihasználni, ahogy lehet. (katakomba, segítőkéz, láthatatlanság, átokpiramis, citadella stb.) A pókerben miért nem kapok rögtön két ászt, ha én kezdek?
- Az egyik szövi nem támad senkit? Így döntött, de nem ő határozza meg a másik döntését.
- Jelenleg is vagy száz (nem tudom mennyi) háború folyik. Szerintetek minden támadó megérdemli az emlegetett jelzőt? Vagy csak az aki levelet is ír?
Dátum: 2008.12.01. 16:55:19
Idézet: Arvion - 2008.12.01. 16:51:10
Ahhoz, hogy a befogott állaton LE sajtolást alkalmazzak, be is kell idomítani?



Nem kell, csak sajtold ki, amennyit a random ad.


ez a természetesen létrejött térkapus küldetés micsoda?


Legenda szövegben lesz majd (mint Drakin és társai).
Dátum: 2008.11.30. 22:26:00
Idézet: Mazlee - 2008.11.30. 17:45:58
lehet hogy a későbbiekben lesz olyan szakértelem ami egyszerre több állatot használ


Igen, a gyűrűk és nyakláncok mellé különböző szállítóeszközök (hintó, szekér, riksa, postakocsi stb.) is pottyannak a térkapuból. Lesz majd 4s meg 6s fogatú és ehhez kellenek az állatok........


Dátum: 2008.11.30. 09:40:06
A helyszínen megmondták (én megkérdeztem), hogy kb hétfőre lesznek meg az őskövek és a medálok is.
Dátum: 2008.11.25. 21:58:46
Aki támad, az nagy valószínűséggel erősebb mint te (mi másért merne megtámadni?), ezért nagyobb valószínűséggel nyer is. Ha te támadsz és mindig vesztesz, akkor nem jól méred fel az áldozatod "erejét" és az nagyobbat csap vissza. Persze mindezt befolyásolja a random is..............
Dátum: 2008.11.24. 23:12:11
z betü, sorozat szo utan vesszö, gyanitom, hogy a Vadasz utan meg kötöjel...
Mindemellett tisztelem a Kinget, de mert kellene minden regenyet ismerni?


z betű, sorozat szó után vessző, gyanítom, hogy a Vadász után meg kötőjel...
Mindemellett tisztelem a Kinget, de miért kellene minden regényét ismerni?


Mielőtt ennyire szőrszálhasogató lennél számold meg - az általad beírt szövegben-, mennyi hibát javítottam ki! (súgok: 10 felett...)
Dátum: 2008.11.23. 23:31:42
Milyen tea nincsen?
1. zöld
2. gyümölcs
3. sárga
4. fehér


Kérdező szerint sárga, szerintem (és a net szerint is) mind létezik.
Dátum: 2008.11.23. 22:36:11
Megnézted az óra/percet is?
Dátum: 2008.11.23. 10:51:14
Szerintem nálad van a hiba (szoftver). Én is a Firefoxot használom és semmi gondom nincs vele. Próbáld meg a Mozilla.com-ról frissiteni a böngészöd vagy az előzményeket törölni stb. A portyázáskor azt írja ki esetleg, hogy nem támadható mert már támadták az elmúlt 5 percben, vagy nem támadható mert túl alacsony az ÉP-je stb. A szimulációkor is úgyanezeket az üziket kapod, ha nem támadható valami okból.
Dátum: 2008.11.22. 12:19:00
"Mi a "Titanic" ELSÜLLYEDÉSÉNEK pontos dátuma?
1. nem tudni
2. 1912. ápr. 14 23:40
3. 1912. ápr. 15. 0:10
4. 1912. ápr. 15. 2:20"

Tudom, google, de akkor is.....

"Mikor vezették be Magyarországon az óraátállítást?
1. 1981
2. 1980
3. 1985
4. 1983"

Csak a pontosítás kedvéért :
Magyarországon is 1916 után jelent meg először az óraátállítás, igaz csak (én így fogalmazok) "kísérleti jelleggel, ugyanis nem permanensen alkalmaztuk. Például 1954 és 1957 között minden évben volt óraátállítás, majd 1958-1979-ig egyszer sem. Végül 1980-tól ismét és azóta is folyamatosan alkalmazzuk.
Dátum: 2008.11.21. 09:42:27
Ez egy jó kérdés!!!
Nézz utána egy kicsit mielőtt ide beraknád.................
Dátum: 2008.11.20. 23:20:05
Mindenki épülésére!
Nem érzem se bűntetésnek, se keserű pohár felhajtásnak! Az önként vállalt keresztes lovagnak álcázott aszkéta életed a tied, te választottad. Mi megoldjuk ezt a háborút is! Legfeljebb kapunk egy kis szúnyogcsípést* egy muszájból állandóan éber karaktertől. Ez a mi "játékunkat" nem rontja. Szerinted most nem támadják folyamatosan a gyengébb szövitagjainkat? Te csak beállsz a sorba. Az esetlegesen vesztett LE-t pedig a lélekkútunk secperc** alatt visszatermeli. A fertőzés a nagyobb veszély és nem a kicsinyes bosszú...............


*támadást
**kb 1.5 nap (ha 20K)
Óra/ perc számít, aztán egyet harcolni és akkor "ránéz" a program az állásra és automatikusan vége a háborúnak.
Hát ez igazán remek. Épp ma reggel léptem ki az Igazak szövetségéből, hogy móresre tanítsam a ránk támadó (nálunk nagyságrendekkel erősebb) szövetséget. Mivel én voltam az egyetlen ősköves cuccokkal rendelkező magasabb szintű tag, ez volt az egyetlen lehetőség, hogy példát statuáljunk, és hosszabb távon megvédjem a szövinket.



Ezért nekünk üzentél hadat? Kit fogsz móresre tanitani? A nálad gyengébb/alacsonyabb szintűeket támadva a szövetséget?Akkor most te mit is csinálsz másképp, mint egy átlagos háborúban a többi végzetúr? Hosszabb távon megvéded ezzel a VOLT szövetségedet? Ezt egy kicsit álszent dolognak tartom.
Dátum: 2008.11.20. 19:18:34
Idézet:

"A térkapu nem egyenlő az epikus szörnyekkel, mindössze előfeltétele. A térkapu felépitése után tudsz szörnyekkel küzdeni úgy, mint játékosokkal, és LE-t és TP-t kapsz, sőt, találhatsz náluk néha egyszerűbb mágikus gyűrűket és nyakláncokat is. A csatában LE-t és TP-t nem veszithetsz, de ÉP-t igen.
Az epikus szörnyek ennél valamivel összetettebb dolog, ezek olyan lények, amelyek legyőzéséhez az egész szövetség összefogására szükség van.
A szint egyébként csak tájékoztató jellegű volt, szerintünk kb. ezen a szinten lesznek már olyan szövetségek, akik a megfelelő épületeket felépitik. De az, hogy ezeket a dolgokat épitheted-e vagy sem, nem szinttől függ, hanem az előfeltételektől."
Dátum: 2008.11.20. 19:10:16
Idézet: cirip - 2008.11.20. 18:53:14
Mi aza bénítás?


Jelenleg csak fókuszkristályból elérhető.
"Ekkora esélyed van, hogy egy ütésedtől az ellenfél támadása csökken."
Minden közelharci ütésednél x%-os eséllyel csökkentheted az ellenfél támadását 10-zel.
Egy csatában többször is bejöhet.
Dátum: 2008.11.20. 18:56:10
Idézet: Barnatizi - 2008.11.20. 17:23:03
Skacok én holnap elutazom és csak vasárnap este jövök haza. Mit tehetek ilyenkor? Itt nincs Vakáció mód, ha jól tudom. Pihenni is csak 10 órát lehet.



Esetleg , ha már megvan a katakomba, akkor TP-t se szereznek tőled, mert akkor tényleg nem támadhat meg senki se!
Dátum: 2008.11.20. 13:57:05
Nem lehet, mert belekovácsolják a kristályt!



(Hol érné meg ez üzleti szempontbó? Kristály-őskő-mani........)
Oldal: 1234567891011