Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2661. hozzászólás - 2008.11.25. 19:13:31 (Válasz Nowel #2660 hozzászólására.)
Valaki lepontozta egy vagy néhány hozzászólásodat

néhányat ahol indokolatlannak éreztem visszapontoztam
A hozzászólást cirip módosította 2008.11.25. 19:16:35-kor
Pontszám: 5.33
irritálóNowelFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2662. hozzászólás - 2008.11.25. 19:33:28
Nagyon szépen köszönöm.
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket."
J.F. Kennedy
Pontszám: 5
közellenségKáosz professzornőNő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2663. hozzászólás - 2008.11.25. 20:21:24
Sziasztok! Egy hónapja játszom a játékkal. Az lenne a kérdésem, minden alkalommal ha portyázni megyek vesztek és ha engem támadnak akkor is az ellenfél nyeri a csatát! Miért van ez??? A válszt előre is köszönöm!
Pontszám: 5
fórumozóHuntyFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2664. hozzászólás - 2008.11.25. 20:36:36
Lehet vadászat közben őskövet szerezni? (nem kiégett)
Pontszám: 5
közellenségMacsk8Nő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2665. hozzászólás - 2008.11.25. 21:28:00
sziasztok

ezt hol lehet teljesiteni "Keresd meg az Orákulumot"
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2666. hozzászólás - 2008.11.25. 21:32:53 (Válasz Hunty #2664 hozzászólására.)
Idézet: Hunty - 2008.11.25. 20:36:36
Lehet vadászat közben őskövet szerezni? (nem kiégett)


Ha jól tudom sajnos nem

Idézet: Macsk8 - 2008.11.25. 21:28:00
sziasztok

ezt hol lehet teljesiteni "Keresd meg az Orákulumot"


"A Orákulumot a 14. szintre lépve a legenda oldalon találhatod meg. A küldetést bármikor teljesítheted a szint elérése után, ha az Orákulum szóra kattintasz a szövegben."

(http://vegzetur.wikidot.com/)

Pontszám: 7.50
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2667. hozzászólás - 2008.11.25. 21:58:46 (Válasz Káosz professzornő #2663 hozzászólására.)
Aki támad, az nagy valószínűséggel erősebb mint te (mi másért merne megtámadni?), ezért nagyobb valószínűséggel nyer is. Ha te támadsz és mindig vesztesz, akkor nem jól méred fel az áldozatod "erejét" és az nagyobbat csap vissza. Persze mindezt befolyásolja a random is..............
Pontszám: 5
fórumozóHoldviragNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2668. hozzászólás - 2008.11.26. 06:59:43
Kedves , kedves Drakin, ha ott vagy ahogy irva vagyon, nagyon szépen megkérlek jelentkezz nálam : igy felkutatlak és sikerül a küldetésem. Holdvirág vagyok a szép ezüstös Holdon növekedtem.Szeretettel várlak kedves Drakin, köszike!!!!
Pontszám: 5.00
népszerűtlenACMilanFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2669. hozzászólás - 2008.11.26. 07:52:56
haőskővet akarok venni sms-en azt a pénzt a telomról veszi le ugye?????
Pontszám: 5
utáltTanyikaFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2670. hozzászólás - 2008.11.26. 08:02:55
hogyan jutok állathoz?
Pontszám: 5
népszerűtlenACMilanFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2671. hozzászólás - 2008.11.26. 08:05:22
az érdekel engemis az ősőveken kívűl
Pontszám: 5
utáltNoVanFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2672. hozzászólás - 2008.11.26. 09:22:51
Hogy lehet az, hogy egy inaktív tagra nem lehet "tag kirúgás" szavazást kiírni, mert nem jelenik meg a választható listában?
Köszi a választ!
NoVan
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2673. hozzászólás - 2008.11.26. 10:17:04 (Válasz Holdvirag #2668 hozzászólására.)
Ha már nyolcadik szintű vagy, akkor érdemes a szerelmes levélkéket a legendán keresztül eljutattni Drakinnak. Nem nehéz, csak kattints a nevére
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2674. hozzászólás - 2008.11.26. 10:21:16 (Válasz Tanyika #2670 hozzászólására.)
Idézet: Tanyika - 2008.11.26. 08:02:55
hogyan jutok állathoz?

4. szinten tanulhatsz szakértelmeket. Az állat befogásához és idomításához 4-es tanulásra, valamint a csapdakészítés és idomitás szakértelemre van szükséged. Ha ezek mind megvannak, már csak idő kérdése.
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2675. hozzászólás - 2008.11.26. 10:21:24 (Válasz Tanyika #2670 hozzászólására.)
4. szinten már tudsz szakértelmeket tanulni

Felnyomod a tanulást 3. szintre - megkapod a csapdakészítés szakértelmet
szakértelem szintje * 0,5 % eséllyel valamelyik vadászatod során befogsz egy állatot.
Ekkor megjelenik egy Állat menüpont, de az eseményekben is értesítést kapsz róla

Ha ez megvan be kell idomítanod. Ehhez szükséges az idomítás szakértelem, amit a tanulás 4. szintjén kapsz meg. (Elég 1-esre, így 100 LE-nként idomítasz) Összesen az állat szintje * 300 LE-t kell beleőlni.

Ha ez kész ->Harcolni hívom gomb és megy is veled a csatákba
Pontszám: 7.50
irritálóKagemushaFérfi
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2676. hozzászólás - 2008.11.26. 10:28:50 (Válasz Lanmandragoran #2590 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2008.11.24. 14:35:26
Idézet: Kagemusha - 2008.11.24. 12:37:23
Vadászat közben nem portyázhatok, portyázás közben nem vadászhatok... de vadászat közben megtámadhatnak? Hm... nem tünik túl tisztességesnek.


Nem tudom, miért nem tisztességes, teljesen logikus. Mikor te az erdőben vadászol, és követed a vadállatok nyomait, nem tudsz közben végzeturakat is keresni. Rád viszont leshet más végzetúr a csapás menti bozótból.


Jó, képzeljük el a szituációt: vadászom, oldalról megtámadnak, én meg semmitôl sem zavartatva vadászok tovább... ???
Szálka leszek a szemedben meg a körmöd alatt, hát vigyázz, mit kérdezel vagy mondasz... egyébként pedig: "Szabadságot Tibetnek!"
Pontszám: 5.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2677. hozzászólás - 2008.11.26. 10:49:33
vannak ilyen logikai csapdák...pl amikor egy fejlesztett szépen felöltöztetett karit agyonver egy ful nullás eccer leregelt és megnézett karakter...nahde ne legyünk telhetetlenek...

képzeld el úgy hogy szépen dolgozol...mittomén ásod a krumplit a veteményesben vagy épp be akarsz menni a maci barlangjába hogy megszerzed a bundáját és akkor a semmiből elédtoppan egy másik játékos aki szintén vadászik cskahogy ő nem állatokra hanem más emberkre jelen esetben rád =) előfordulhat...

megaztán ugye amig te vadászol nő a lélekenrgiád de ha nem lehetne megtámadni vadászat közben senkit akkor hogy nyerhetne a jónép egymástól energiát?
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.50
kedvelt tagLexanFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2678. hozzászólás - 2008.11.26. 10:54:24
Nekem tetszik a játék csak egy bajom van.
Az állatok rész nincs eléggé kidolgozva számomra. Alig van róla információ. Ezen fejleszthetnének majd.
Amire gondolok:
1, Legyen adatlapjuk, amin ha változtatni nem is tudok, de legalább tudom milyen képességű lényt fogok be.
így látom, hogy a befogott lény erős és jól támad, de védekezni alig tud vagy fordítva, nagyon erős, nagyon jól védekezik, de nem igen tud támadni.
Mert pl. nem mindegy, hogy az öskövekből mit is veszek és teszek rá. Vagy mindegy?

2, Információk a szint lépésekről. Engem betámadott egy 2szinttel magasabb játékos, akinek 7.szintű lénye volt. Az ő lénye 1-et sebzett az én 1-es szintű lényem 4-et. Vicces, persze örültem, hogy az ő lénye nem sebzett sokat és így én nyertem.

Jelen pillanatban nem igen látom sok értelmét az állatnak. Ha tudnám milyen képességekkel rendelkezik, az egyes szintlépéseknél milyen tulajdonságai nőnek, akkor lenne értelme. Néhány lénynek lehetnének extra képességei, pl.: manaszonda tud elszívni VP-t az ellentől pl.: Szint*1 vagy szint*2

Így lenne értelme annak is, hogy többet befogjak.
Az is elég idegesítő, amikor befog az ember 1 lényt, sok LE-t elkölt az idomítására, majd a harcban semmi haszna nincs.
Ezzel is lehetne taktikázni amúgy és így máris érdekesebbé lehetne tenni a játékot. Hisz, ha egy olyan ellenfélt akarok megtámadni, aki erős varázslattal bír és valószínű használni fogja, akkor nem mindegy, hogy az állatom el tud-e tőle szívni vp vagy sem?

Én továbbra is játszom és reménykedem, hogy lesz ez irányban fejlesztés
Pontszám: 6
fórumozóLord_alexFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2679. hozzászólás - 2008.11.26. 13:04:25
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a karakterem nevét (nem a bejelentkezési nevet) meg lehet valamilyen módon változtatni? Csak egy karaktert változtatnék rajta, mivel elgépeltem egy kicsit.

Köszönöm

Alex
Darton prófétája
Pontszám: 5
népszerűtlenZenepowaFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2680. hozzászólás - 2008.11.26. 13:24:35
Sziasztok mér van az hogy engem napi 10szer is megtámadhatnak de ha én akarok támadni akkor mindig vagy azt irja ki hogy "nem támadhatod mert túl kevés az életpontja" vagy "nem támadhatod mer már támadták az elmúlt 10 v. 20 percben"
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!