Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mazlee

Dátum: 2009.02.04. 09:18:09
csp, őskő, PP!


Van aki nem is tudja elhasználni a PP-ket sem!
egyértelmű, hogy fel kell venni a töröljétek magyarázatához a "értelmetlen/hülye kérdés" opciót...
Dátum: 2009.02.02. 17:50:45
egyetértek.
Ha zavar, akkor támadd be full szerkóban amikor buzogányos...

amig valaki 1 küldetést csinál akkor azért nem áll meg az élet. csinálni kell a napi rutint.
ezt miért kéne így bekorlátozni?
amig át van öltözve és portyázik ő is üthető, nem?
Dátum: 2009.02.02. 17:35:52
nagyon egyszerű a válasz. amíg a portyásnak ugyanúgy csak egy gombnyomás hogy vadásszon és biztosan jöjjön valami addig a csak vadászósnak nem szimplán egy kattintás hogy legyőzzön valakit.
na azért nehogymár emiatt a küldetés miatt egész nap ne csinálhasson mást az ember...

felöltözik mert megvan a napi portyája, térkapuja, akármije...
és amikor pihenni kényszerül mert mondjuk -30%al már nem akar portyázni akkor visszaáll a küldetésre.

szerintem ez teljesen normális dolog.

az tényleg gáz ha valaki a buzogányosokat alattomosan megtámadja full cuccban.
Dátum: 2009.01.30. 10:00:31
Hogy hivják az aladinban a fövarázlot?

kiba
Zazu
aladin
Jafar


ez így nagyon ronda!!
Dátum: 2009.01.19. 19:36:14
Miklós!

Mikor jön végre valami plusz a játékba a javításokon kívül? már elég régóta be van harangozva az Akadémia is... már jó lenne ha mi is kapnánk valami új, izgalmas pluszt.

Mazlee
Dátum: 2009.01.16. 08:55:05
tegyük hozzá, hogy a NORMÁLIS játékosokat a szakértelemszintek korlátozzák. a farmos portyázósok LE szerzését kb semmi. és ezt az aránytalanságot KELL eltűntetni.
a meggyőzőkészséggel az a baj, hogy egyáltalán nem tudni hogyan működik.

ami meghatározásnak írva van hozzá az semmit nem ér
Dátum: 2009.01.15. 07:16:36
Hi!

ma reggel beléptem a térkapuba és semmilyen csatát nem dobott ki csak szimplán levont ÉP-t VP-t. de semmi más!!!

kis módosítás:
az eddigi csatáimban megtaláltam ott viszont azt mutatja a monszter győzött kivégzéssel miközben 50ÉP-m maradt!!!!
Dátum: 2009.01.10. 16:35:35
szerintem ha téged támadnak ugy számolódik.
Dátum: 2009.01.06. 14:29:21
nézd meg a wikipedia-t ott vannak a tárgyak táblázatbaszedve
Dátum: 2008.12.20. 10:34:13
HA ez a célja akkor indít tőbb karaktert akik ugye sosem találkoznak igy nem lehet gond velük...
tény hogy így már macerásebb ha szinthez van kötve, de hidd el van itt annyi simlis hogy képes ezt csinálni.

arról nem is beszélve, hogy addig a szintig még találhat is őskövet.

de ez szerintem nem magas szinten táp hanem egy induló karakternek első 3-4-5dik szinten. és az 1-1 nap alatt megvan
Dátum: 2008.12.20. 10:05:30
szintkorlát is hülyeség. nem változtat a lehetőségen szinte semmit.
Dátum: 2008.12.20. 08:47:12
"- Ha egyik világon törlöd a karakteredet, akkor a másik világon levő karakterednek átadhatod az ősköveidet."


ez biztos hogy jó ötlet?

uj karakter
6 őskő
töröl
átad

uj karakter
6 őskő
töröl
átad

uj karakter
6 őskő
töröl
átad

uj karakter
6 őskő
töröl
átad
no és ő is csak 3 napra lesz zárolva és ennyi?
mivel a nagy szövetségnek könnyebb felhúznia egy épületet igy szinte biztos hogy nagyobb lenne a harci épület ha kell.