Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vincu

Oldal: 123
Dátum: 2008.10.14. 16:39:55
Én úgy vagyok vele, hogy ha a kérdés értelmezhető, és nem az a lényege, hogy a "mittoménmilyen RPGben/kártyajátékban/anime-ban hogy hívták a 2. szint őrét/mekkora a támadása ha passzív/milyen jel jelenik meg a homlokán ha ideges", akkor én azt jó válasznak fogadom el.
Ha sportkérdés, ha csillagászati, ha zene, totál mindegy, mert bár alap esetben műveltnek tartom magam, mindent nyilván nem tudhatok. Ilyenkor vagy kikeresem google-el, vagy tippelek.
Bosszankodni csak akkor szoktam, ha jó választ jelölök meg, de a kérdésfeltevő elrontotta és véletlen mellé ikszelt. Nem akadok ki azon, ha egy kérdés specifikus. Legalább tágul a látóköröm
Dátum: 2008.10.14. 12:02:10
Hinnye-hunnye, nem vagyok egy meteorológia guru, de azért úgy vagyok vele, hogy józan paraszti eszem tán még akad:

Ha Budapesten éjfélkor esik az eső, mi az esélye, hogy 48 óra múlva esni fog?
0%
50%
100%
Ennyi adatból nem lehet eldöntetni.

Na most itt kettő válasz lehetséges szerintem: az egyik az 50%. Mert vagy esik vagy nem, ugye A másik, amit meg is jelöltem, hogy nem lehet eldönteni. Erre a helyes válasz a 0% volt. Tehát semmi esély nincs rá, hogy ha ma esik az eső, akkor 2 nap múlva essen?
Azért ez valahol megnyugtató. Valahol.
Dátum: 2008.10.13. 18:59:00
Nem, ez volt az első alkalom, és itt is csak azért, mert nem kaptam kérdést.
Dátum: 2008.10.13. 14:13:55
Vadászni mentem 10 percre, és csak az első vadászathoz kaptam kvízkérdést. A második vadászatra az első után sem érkezett meg a kvízkérdés.
Megszakítottam a vadászatom, és elmentem újra. Ekkor kiírta, hogy "Az ehhez a vadászathoz tartozó kérdésre helyesen válaszoltál, +10% lélekenergiát fogsz kapni!". Ami nem rossz, csak épp nem volt ehhez tartozó kérdés.
Üdv!

A karakteremnek megszünt az 1 napos zárolása, most amikor visszalépek, még mindig ott a felirat, hogy átmenetileg zárolva. Ez meddig fog ott maradni?
Ha esetleg így játszom, akkor elvész az ez idő alatt szerzett lélekenergia és tp?
köszi
Dátum: 2008.10.10. 00:00:36
A legújabb kedvencem:

Hány árbócos volt Kolonbusz hajója, a Santa Maria?

Na ez azért nem gyenge...
Dátum: 2008.10.09. 17:01:08
Én még az elején megcsináltam az apró szörnyes küldit, de még most 7. szinten is jönnek, kábé minden 30. vadászatomon. Igaz, csak 3-as a szerencsém.
Dátum: 2008.10.09. 16:57:11
Ma kaptam egy kérdést, amit nem volt lehetőségem értékelni, de jó eséllyel rossz kérdés minősítést adtam volna rá.
A fociban minek az elvégzése után van azonnal leshelyzet?
Bedobás
Kirúgás
Szöglet
Les

Na én még soha életemben nem láttam senkit lest elvégezni.
A fociban csak a rögzített játékállásokat lehet elvégezni. Vagy ennyi erővel elvégeznek egy gólt is?
Dátum: 2008.10.09. 01:35:36
Most is volt egy vicces:
Hány szín van a HKK-ban?
15
10
2
20

Eleinte volt a hét alap: Raia, Elenios, Fairlight, Sheran, Tharr, Dornodon, Leah. Ez 7. Később megjelent Chara-Din, meg Bufa. Majd még később megjelent Rhatt. Ezzel így valóban 10, de az egyik kiegészítőben meggaletkisítették (hehhhe...) őket, így az első 9 megduplázódott. Nekem ez nem nem egyértelmű kérdés, amellett járatosnak kell lenni a kártyajátékban is...
Dátum: 2008.10.09. 00:22:42
Ma volt egy kérdés, hogy az oxigén milyen formában van jelen az ózonban?
O1
O2
O3
O4

Bejelöltem azt, hogy O2, erre kiderült, hogy a kérdésfeltevő szerint O3. Ezzel csak egy a baj: Az O3 már maga az ózon...
Szerintem ez nem jó, így.
Dátum: 2008.10.08. 22:25:18
Nekem azt nem fogadta el, hogy kecskeszarvú.
Sejtem mi lehetett vele a probléma
Dátum: 2008.10.08. 10:06:53
Sziasztok!

Van-e olyan jótét lélek, aki már esetleg 10-es fölé vitte a tanulás szakértelmét, és hajlandó lenne elárulni, hogy milyen szakértelmek megtanulására nyílik lehetőség 11-es tanulástól?
Köszi
Dátum: 2008.10.07. 13:02:41
Ma találkoztam egy kérdéssel, mely azt próbálta kideríteni, hogy a Végzetúrban mi a Vérfarkas agyar.
A választ csak az tudhatja, aki már 7. szinten van. Mivel én 6. szinten kaptam a kérdést, így fogalmam sem volt, hogy fegyver, vagy fókuszkristály, vagy épp egy állatra pakolható felszerelési tárgy. Na jó, azt, hogy nem pajzs kábé biztosra vettem.
Elnézést a kiagyalótól, de ezt rossz kérdésnek jelöltem meg.
Dátum: 2008.10.01. 11:32:28
Üdv!
Tegnap feltettem egy kvízkérdést, mely a "Rossz, hibás kérdés" minősítést kapta.
Így hangzik:
Kit neveztek a "Kalapos Király"-nak?

Hunyadi Mátyás
II. József
XIV. Lajos
IV. Béla

Megjelöltem a jó választ is, és aki nem tudja annak is a google az első találtra kiadja a helyes választ. Kérdezném, hogy ez mitől hibás kérdés?
Köszi
Oldal: 123