Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
irritálóEl PresidenteFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
521. hozzászólás - 2008.09.30. 23:54:07
Üdv!

Azt hol lehet beállítani, hogy galetkik ellen energialövedéket használjak, ne fegyvert?
Pontszám: 4.50
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
522. hozzászólás - 2008.10.01. 07:28:47
Idézet: El Presidente - 2008.09.30. 23:54:07
Üdv!

Azt hol lehet beállítani, hogy galetkik ellen energialövedéket használjak, ne fegyvert?


A varázslatot a csata legelső körében használod, mikor rohantok egymás felé az ellenfeleddel. A harc többi körében fegyvert használtok. Egyébként senki nem olvassa el a játékleírást? Folyamatosan olyan kérdések jönnek, amelyek világosan kiderül(né)nek belőle...
Pontszám: 7.50
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
523. hozzászólás - 2008.10.01. 07:51:34
Ha egy játékos egy másik játékos karakterét ideiglenesen helyettesíti, azt be lehet valahol jelenteni? (rendszeres helyettesítésről lenne szó, hétfő és szerda délelőtt...)
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 7
utáltLernunFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
524. hozzászólás - 2008.10.01. 08:41:11
Valaki tudja ki az a Drakin akit fel kell kutatni az egyik küldiben?? Ezt hogy kell?
Pontszám: 2.40
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
525. hozzászólás - 2008.10.01. 08:50:33
Idézet: Lernun - 2008.10.01. 08:41:11
Valaki tudja ki az a Drakin akit fel kell kutatni az egyik küldiben?? Ezt hogy kell?


olvass 100x teszik fel ezt a kérdést ezen a topikon, megfelelő szintre lépve kiderül...
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
526. hozzászólás - 2008.10.01. 09:07:22
Valahol aktivizálni kell a szakértelmeket? Mert már nem hiszem el el, hogy ennyire nincs szerencsém az állatbefogással! A nagy számok törvénye alapján is be kellett volna jönnie már.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 7.50
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
527. hozzászólás - 2008.10.01. 09:49:21
Azt hol lehet beállítani, hogy galetkik ellen energialövedéket használjak, ne fegyvert?


Ilyen beállítás nincs. A bekészített fegyvert és varázslatot minden Végzetúr ellen használod.

"Képes leszel ellenfeled egy állatára is egy támadást minden körben leadni, amikor eltalálod ellenfeledet. Az okozott sebzés mindig a rendes támadással leadott sebzésnek egy része, hogy hány százaléka, ezt határozza meg a másodlagos támadás."
Tehát:
."a rendes támadással leadott sebzésnek egy része" - ettől még nem veszti el a rendes támadás azt a sebzést, amennyivel az állatra támadok?


A sebzésed nem csökken tőle, az állatra leadott sebzés az plusz.

szintenként hány %? vagy erre nekünk kell rájönnünk?


Ez a tesztelés alatt többször változott. Pillanatnyilag én sem tudom a pontos képletet.

És a vezetőkészség szakértelmet hanyas tanulásnál kapom meg?


7-esnél, ahogy már írták korábban.

Köszönöm a választ. De viszont ha nem nyithatunk topicot, és nincsenek rendszerezve a kérdések és válaszok, akkor egy idő után elő fognak jönni ugyanazok a kérdések, mivel már most több száz hozzászólást kell átnyálazni a válaszért.


Már készítünk egy FAQ-t, amiben benne lesznek a legyakoribb kérdések.

Helló meg tudja mondani valaki hogy ha banki átutalással akarok őskövet szerezni, kell-e valamit a közleményhez írni, és ha igen, mit? Előre is thx!


Ha bemész az őskő menüpontba, és kiválasztod a banki átutalást, valamint a venni kívánt őskő mennyiséget, kiírja, hogy mit kell beírnod.

Adott hordához tartozó karaktert nem támadhatunk, ebből logikusan számomra az következne, hogy adott hordán belül sem támadhatja egymást két szövetség, ellenben békét köthetnek... Viszont, ha békét köthetnek, akkor mégiscsak támadhatják egymást...


Egy hordába tartozó végzeturak nem támadhatják egymást. Ez szerintem elég egyértelmű. Minden más következtetés a szövetségek kapcsán téves.

Ha egy játékos egy másik játékos karakterét ideiglenesen helyettesíti, azt be lehet valahol jelenteni? (rendszeres helyettesítésről lenne szó, hétfő és szerda délelőtt...)


Nem kell bejelenteni. Elég, ha ő tudja a belépéshez szükséges adatokat. Pont emiatt SOHA ne adjátok ki ezeket az adatokat senkinek, csak annak, akinek engedélyezitek, hogy belépjen a karaktereitekkel.

Valahol aktivizálni kell a szakértelmeket? Mert már nem hiszem el el, hogy ennyire nincs szerencsém az állatbefogással! A nagy számok törvénye alapján is be kellett volna jönnie már.


Sehol nem kell őket aktiválni. A csapdakészítésnél le van írva, hogy szakértelem szint*0,5 % esély. Gondolom van kb. 3-4-es szakértelmed, az az 1-2 % azért akár még 100 vadászatból se biztos, hogy összejön.
Pontszám: 5
utáltLORD HAGENFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
528. hozzászólás - 2008.10.01. 09:49:41
Tisztelt Játékvezetők!

Tegnap este tettem fel egy kvízkérdést, ami még most 09:49-kor sincs kiértékelve. Hamarosan elérem a következő kérdés feltevését, amit így majd nem tehetek fel. Kérem nézzenek ennek utána.

Köszönettel
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
529. hozzászólás - 2008.10.01. 10:10:26
Legtöbb okozott sebzés: 34
Tulajdonságösszeg: 190
Szakértelemösszeg: 9
Teljesített küldetés: 7
Összes építés: 11.331
Zsákmányolt lélekenergia:12.748
Elvesztett lélekenergia: 1.380
Helyes kvíz-válaszok: 246

Legtöbb okozott sebzés: 39
Tulajdonságösszeg: 178
Szakértelemösszeg: 11
Teljesített küldetés: 7
Összes építés: 1.600
Zsákmányolt lélekenergia:5.419
Elvesztett lélekenergia: 1.257
Helyes kvíz-válaszok: 293

Az első táblázat egy másik játékosé, a második az enyém. Az érdekelne, hogy hogyan tehet szert valaki ekkora előnyre a tulajdonságösszegben? A zsákmányolt lélekenergiát elhasználta építésre, mégis 12 pontos a különbség!!! Valakinek ennyivel több LE-t hoz a vadászat? Én is az első pillanattól bent vagyok a játékban prémium tagként, tehát nagyjából ugyanannyit vadásztunk. Senkit nem akarok megsérteni, és nem akarom kétségbe vonni a becsületes játékát, de tudni szeretném, hogy mi indokolja ezt a különbséget, mert ha csak a szerencse, akkor mostantól csak építésre megyek, hogy azt növeljem, mert ezek szerint minden más elhanyagolható!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 7.33
népszerűPetrusFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
530. hozzászólás - 2008.10.01. 10:35:30
Ennek jelentős része valószínűleg abból van, hogy az építéssel nő a szerencse, és az is a tulajdonságpontok része.
Pontszám: 8
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
531. hozzászólás - 2008.10.01. 10:36:59 (Válasz Zsolesz #529 hozzászólására.)
Egyszerűbb a válasz, ha megnevezed, kiről van szó (rólam).
Egyébként meg is válaszoltad a kérdésedet: a zsákmányolt lélekenergiát építésre használtam -- nőtt a szerencse tulajdonságom, ami beleszámít a tulajdonságösszegbe. Egyébként neked kettővel magasabb a szakértelemösszeged, ami újabb 1 ponttal hozza be a tulössz. különbséget.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 6.67
kedvelt tagWolfyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
532. hozzászólás - 2008.10.01. 10:37:34
A Szövetségnél nem jelenik meg nekem a segítség oldalon a listbox hogy kinek akarok segíteni. Ez miért lehet?
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
533. hozzászólás - 2008.10.01. 10:40:18
Hogy lehet az hogy a mellettem harcoló lényen bronzagyarak vannak (+1 sebzés) és találatkor mégis összesen csak 1ép-t sebzett?
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
534. hozzászólás - 2008.10.01. 10:44:39 (Válasz Leanthil #531 hozzászólására.)
Köszi. Szándékosan nem használtam nevet, bár tény, hogy nem volt nehéz kitalálni. Ez alapján viszont tényleg az építés a legjobb fejlesztés! Amúgy láttam a szakértelem különbséget, csak a mellett is jelentős volt a tul. különbség. Azt nem tudtam, hogy a szerencsét is egy az egyben hozzáadja az összeghez. Köszi még egyszer. Remélem nem gond, hogy megkérdeztem!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
fórumozóSpiduolaNő
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
535. hozzászólás - 2008.10.01. 11:19:17
A szövetségben tele van a lélekkút, azt írta, hogy még kb. 200 LE kell, hogy építkezhessek. Mit tehetnék? Ha teszek így a tele kútba, elveszik az a lélekenergia?
...és Isten megteremté a férfit. Aztán támadt egy jobb ötlete!!!
Pontszám: 5
kedvencVincuFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
536. hozzászólás - 2008.10.01. 11:32:28
Üdv!
Tegnap feltettem egy kvízkérdést, mely a "Rossz, hibás kérdés" minősítést kapta.
Így hangzik:
Kit neveztek a "Kalapos Király"-nak?

Hunyadi Mátyás
II. József
XIV. Lajos
IV. Béla

Megjelöltem a jó választ is, és aki nem tudja annak is a google az első találtra kiadja a helyes választ. Kérdezném, hogy ez mitől hibás kérdés?
Köszi
*A fórumokra irogató Mortu nem azonos a játékban szereplő Mortu nevű karakterrel*

It's better to burn out than to fade away - Kurgan
Pontszám: 5
fórumozóSztaniszlavFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
537. hozzászólás - 2008.10.01. 11:34:41
Sziasztok!

Annyi lenne a kérdésem, hogy megvan a hat őskövem, de nem tudok prémiumot vásárolni... mit kell beírni abba részbe, hogy helyes legyen? Vagy ez teljesen mindegy? mert beírtam, hogy mettől meddig szeretném de utána nem fogadta el az okét. Vagyis megnyomtam a gombot de nem történt semmi. A választ előre is köszi!
Pontszám: 5
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
538. hozzászólás - 2008.10.01. 11:38:33 (Válasz Zsolesz #534 hozzászólására.)
Nem probléma, max a ki nem mondott nevem és a csalás szó egy hozzászólásban való szerepeltetése zavart egy kicsit. Egyébként a stratégiák topicban leírtam, hogyan jutottam ide.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 5
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
539. hozzászólás - 2008.10.01. 11:42:29
Kaptam egy ilyen küldetést:

Keresd fel a hordaparancsnokodat.

Ok de hol találom meg a hordaparancsnokot?
Azirafael, TGY
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
540. hozzászólás - 2008.10.01. 11:42:52 (Válasz Leanthil #538 hozzászólására.)
Azért olvasd át még egyszer! A csalás szó szerintem nem szerepelt sehol. Figyeltem rá, hogy ne tűnjön vádaskodásnak a hozzászólásom.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője