Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.09.07. 23:28:56
Bocs, de nem gondolkoztam VF-ben. Nekik mindenhogy szívás lesz. Másfelől az első 15 epikusban úgy sincs bufa, v3-on mindenki a második körben, azaz minimum 90 nap múlva fogja megszerezni. Ez mondjuk 20 szint, VF-fel is 10. Leszel addigra 66. szintű, ha VF-ezel és a 80. szintű szörnyél tartassz majd. A VF miatt erősebb leszel akkor, mint én most, és mint írtam én is agyonverem a +15 szintű lényt.

Ne legyek már begyepesedett azért, mert nem azt akartam, hogy mindenkinek ingyen kiessen a bufa. Így csak időkorláthoz lesz kötve a tárgy. (Ami persze nekem is táp, tudom.)
Dátum: 2009.09.07. 23:08:50
Huhh. Sajnos csak egy karakterem van, így nem tudom tesztelni, de nehezen hiszem, hogy egy átlag 60. szintű karakternek gondot jelentene a 70. szintű lény. No de, majd Miklósék kitesztelik.

Szerk: Solina: meggyőztetek, jó ez így.
Dátum: 2009.09.07. 23:06:03
Ilyen igazi pókok csak a TOP szövetségekben vannak, a többi klánnál szerintem jól működhetne. Sajnos az ultraoptimalizált élklánokban (nem gúny, én is azt szeretem igazán) nem lehet igazi csapatépítő játékélményt kreálni, hiszen az általában nem optimális. Ami meg nem optimális azt nem szívesen csinálják.
Dátum: 2009.09.07. 23:03:25
Nagyon jó.

Én csak annyit fűznék hozzá, hogy a szint - 10es kezdő lény nagyon gyenge. Jelenleg bérepikusozok és egy 15 szinttel nagyobb dögöt (Én 64, a lény 79) 5000-300 arányban verek meg 10 percenként. Ha már úgy is csak 3 naponta tudok újat verni, akkor valami kihivás legyen abban akivel éppen boxolok.
Dátum: 2009.09.07. 22:58:11
Akik VF-fel mennek azoknak úgy is egyre nehezebb az epikus. Azok a klánok ahol már a vezetők is visszafogtak gyorsan ki fognak pukkanni epikus terén. Azért jött elő az élklánoknál a probléma, mert ott még van olyan karakter aki képes darálni. Emiatt Damage ötlete jónak tűnik, hiszen a kisegítő epikusok lenyomásában a VF-s karakterek jobbak lesznek, viszont a főlénynél úgy is gyengébbek. Így talán van valami egyensúlyféle.
Dátum: 2009.09.07. 22:41:51
Nincs is, a Te szavaiddal élve
all in stílust képviselő harcos
egyik világon sem. (A legjobb tudomásom szerint.) Mivel mindenki varázslót csinál ne csodálkozzunk, hogy a varázslat sebzés nem csak 6x akkora mint a közelharci.
Dátum: 2009.09.07. 10:54:52
Winnie Te szoktál néha számolni?

Ha én feltolom az IQ-mat 200-ról 300 ra, az nekem 4.408.845 LE. Annak aki az én szintemen rendelkezik 10% bónuszt adó tárggyal 3.779.010 LE. ~630k LE-t bukok csak itt el a tárgy miatt, rövid időn belül. Ha szerinted ezzel mások nem bírnak engem behozni, akkor egyszerűen csak hülye vagy. Jó lenne, ha Te is levennéd végre a szemellenzőt és szétnéznél egy kicsit.
Dátum: 2009.09.06. 22:08:17
Nehogy már a VF-hez igazítsuk a fejlesztést! Nekem 0 a szingulárisom, 0 a VF-m, folyamatosan fejlesztettem az elementárist harminc valahanyadik szint óta, de csak ötven valahanyadikra lett maxos. Napi 5 cspt használok másra (nekem ez dukát, másnak büntető vagy gyorsítás). Úgy érzem minden fejlesztést valahová az én tempóm környékére kell belőni (és mindenki másére, aki így, úgymond normál sebességgel halad), a szinguláris meg a VF meg vagy előnyös vagy hátrányos lesz hozzá képest.
Dátum: 2009.09.06. 21:43:36
Én igen ritkán védem meg az Azúrt, de most úgy érzem nincs igazatok. Egy alacsonyabb szintű tag Náluk sem fogja egyedül agyonütni a 100. magánepikust csak mert lehetősége van rá. Egyszerűen azért, mert oda ahová Ariel, Barrique és a többiek munkája kell, ott egy alacsonyabb szintű tag nem fog egyedül boldogulni.

Szerintem is tökéletesen jó ötlet, hogy nem lehet erősebb epikust ütni, mint ahol éppen a klán tart. Darah szerintem Te sem tudnál egyedül erősebbet összeverni, mit amit a társaiddal együtt tudtok. Vagy tévedek?
Dátum: 2009.09.06. 18:12:47
MIért 15 epikusonként esne tárgy? (Nem követem folyamatosan ezt a topicot, de az nagyon soknak tűnik egy első hallásra.)
Dátum: 2009.09.06. 16:46:20
Előbb végeztek vele, mint a V1 a második fázissal.
Dátum: 2009.09.05. 13:16:08
Na az tényleg vicces lenne. Totális káoszba fulladna a játék. A kémgömb gyorsabb használata csak az optimalizálást nehezítené meg, a lét attól még ugyanúgy meg lehetne védeni a fosztogatóktól.
Dátum: 2009.09.05. 12:39:58
Azt garantálom, hogy ha a kémgömböt többet lehetne használni, akkor több LE lenne a portyábsn is.
Dátum: 2009.09.05. 11:15:27
22 nap bőven elég. Az 3-4 szintlépésnyi idő, bőven lehet olyan irányba fejleszteni a karaktereket, hogy a következő összecsapáskor már jobban szerepeljetek.
Dátum: 2009.09.05. 09:54:54
Nehogy azt mond már nekem, hogy ezek a célok csak az élmezőnyt mozgatják! Mi az hogy nem motivál a portya? Az a játék célja .. Teljesen felesleges megmagyaráznod, Kocosnak igaza van. Egyszerűen csak sokan nem szeretik, mert ő fönt van, a többiek meg hozzá képest lent.
Dátum: 2009.09.04. 17:09:35
Érdekes módon azért senki nem panaszkodott a V3-on, hogy már relatíve alacsony szinten tudták/tudják mivel jár a fertőzés leküzdése illetve mivel a totális asszimiláció. Azért se panaszkodott senki, hogy az akadémia és az ahhoz tartozó szakértelmek nem csak akkor lettek bevezetve mikor az élmezőny már 50. szint környékén jár .. és még sorolhatnám.

Ne dramatizáljuk már túl azt, hogy a V3 végez elsőként. Ott kellett a legkevesebbet tölteni alapból is.
Dátum: 2009.09.04. 13:28:41
Minél alacsonyabb szinten szerzed meg az epikus tárgyakat annál többet érnek, ezért szerintem nem baj, ha egy alacsonyabb szintű arányaiban többet fizet értük. A csp veszteség szerintem fájdalmasabb, mint a dukát, ez az új fejlesztés meg akár sikerülhetne nehézre is, hogy legyen benne kihívás, vagy legalább valami veszélyforrás.
Dátum: 2009.09.04. 12:43:03
Idézet: Birka - 2009.09.04. 11:59:38
-Leveretés ellen, ájulás helyett -1 dukát, és nincs sebződés cserébe


Csp-t kelljen bukni, ha valakinek nincsen dukátja az könnyen kivédhetné ezt a rendszert.

Szerk: és természetesen a sebzés ugyanúgy menjen, ne az legyen, hogy én nulla sebzés mellett ütöm az epiket, ha cserébe áldozom a csp-t/dukátot.
Dátum: 2009.09.04. 12:33:51
VF? Sosem volt ..
Dátum: 2009.09.04. 12:33:11
Számomra roppant meglepő, hogy Nomis Leinád nyerte a kategóriámat, de szeretnék ezúton is gratulálni neki és a többi győztesnek is.