Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2010.06.13. 09:59:32
Én alapvetően nem értek egyet a szívassuk a pókokat dologgal, hiszen kb ez az első fejlesztés, ami a javukra van és nem a kárukra. (Ettől még a klánbónuszokat mindig megnyírbálnám, de az egy másik kérdés.)

Viszont a Te ötletedben alapvetően ott van a hiba, hogy semmit nem érnél el vele, csak okoznál egy kis pénzkiesést a Behonak. Hiszen, ha egy nap csak egyszer lehetne ütni egy jó farmot, akkor nem azt fogom csinálni, hogy rommá verem az LE-t nem adó karaktereket is, hanem csak 6-8 portyát indítok egy nap. Még jobban belassul a fejlődésem, még kevesebbet kell a játékra költenem (most is kb. havi 200 forintra jön ki a 8. szintű karakterem költsége, ez csak csökkene), viszont még erősebb leszek, mert körülöttem a karakterek gyengülnek. A másik megoldás, hogy elmegy a kedvem végleg a játéktól és törlök, akkor még jobban csökken a játékra költött pénz mennyiségem.

Szóval amit Te javasolsz az nem megoldás semmire, pusztán csak egy újabb szívassuk a pókokat, mert ők erősek javaslat.

U.i.: Alacsony szinten, a kezdő játékosok között is sok olyan akad, akit havonta maximum egyszer portyáz le egy pók, mert egyszerűen nincs nála LE. Ez a játék könnyen megérthető még az elején, aki rászánja az idejét, az már 2. szintre megtanul vigyázni az LE-re.
Dátum: 2010.06.12. 18:27:48
V4-en miért van most kevesebb AH-s tétel, mint szokott? Illetve miért csak azok a gagyi kövek váltakoznak az utolsó két tételnél?
Dátum: 2010.06.12. 10:50:45
Dél-Korea - Görögország 0:0
Argentína - Nigéria 4:1
Anglia - Egyesült Államok 2:1
Dátum: 2010.06.09. 10:37:41
Én scak azt látom, hogy egy rohadt bonyolult. Kocos meg Jerikó értik, mindenki más meg csak pislog, mint hal a szatyorban. Remélem ez a fejlesztés csak magas szintre kerül be, és akkor jó darabig nem kell mad foglalkozni vele. (Magához az épülethez nem tudom mikor tud majd reálisan mindenki hozzáférni, azt nem is számolgatom. Valaki majd megmondja.)
Dátum: 2010.06.08. 14:52:07
Ez csak pénzért (őskőért) elérhető fejlesztés lesz, vagy az ingyenes játékot ingyen játszók is tudnak majd belőle valamennyit használni? Ha igen, mennyit? Illetve ez az egész eszencia-dolog hanyadik szinttől lesz elérhető a karaktereknek előreláthatóan?
Dátum: 2010.06.07. 20:27:45
Dél-Afrika - Mexikó 1-3
Uruguay - Franciaország 2-1
Dátum: 2010.06.07. 11:51:02
Világbajnok: Olaszország

Gólkirály: Diego Forlán
Dátum: 2010.06.01. 20:15:59
Ez így nem igaz. Mikor élveztem a Defenders bónuszait, akkor is azt mondtam, hogy a bónuszokat le kell fojtani. Sőt, a köréépítés legeleje óta ellene vagyok, ezt Öcsi Te is nagyon jól tudod.
Dátum: 2010.06.01. 19:03:39
Idézet: Miklós - 2009.07.28. 14:59:54
Várható fejlesztések

Hosszabb távon várható fejlesztések (nem feltétlenül ebben a sorrendben)
- ha egy alacsony szintű kari "köré épitenek" egy szövetséget, nem profitáljon teljes szinten a védőfalból és gyakorlótérből: legfeljebb szint/2 érvényesüljön, tehát egy 4. szintű kari csak +6 támadást és +6 védekezést kapna meg.


Ez 2010 április 12.
Dátum: 2010.06.01. 19:01:19
A szerepjátékot ne keverjük már ide, mert semmi köze ehhez. (Különben nem ájultan mennél vadászni, hanem maximális életerőn.)

A klánbónuszokat minden nap használod, azok segítségével több erőforrásra tehetsz szert, mint akinek ilyen nincs. Tehát egyszer már megtérül a befektetés. Viszont a bajnoki tornán még egyszer megtérül, hiszen amellett, hogy sokkal több erőforrás állt a karakter rendelkezésére a hóközi fejlesztések során, még az egymás elleni meccsbe is előnnyel megy bele.

És ha jól megnézed én azt emlegettem fel, hogy valaki 8000 LE építéssel rendelkezzen maxos szövetségi bónuszokkal. Az nem megoldás amit Byzon írt, hogy ez egy kiskapu, inákbb töröljek. A JV képes volt az epikus tárgyakat is lekorlátozni, ezt is le kell nekik.
Dátum: 2010.06.01. 11:46:47
Idézet: Byzon - 2010.06.01. 11:37:57
Bajnokin számítson/ne számítson az épület. Hát ez érdekes kérdés. De ha már egyszer megizzadtak a felépítésével nem látom be, miért ne számítana nekik akkor utána?


Én most egy olyan karakterrel fogok megmérkőzni a bajnokin, akinek 8. szinten 8000 LE építés mellé +60 támadás +60 védekezés és +15 IQ jár.

Azért ez még mindig nem járja.
Dátum: 2010.05.31. 18:22:51
Sokáig nem használtam ezt, Te is tudod. De több, mint 2 éve bent van ez a játékban, többen, többször szóltak hogy létezik a JV mégsem tett semmit, még egy árva hozzászólás sem született. Ezek után pár hónapja mikor kidolgoztam a V3-as stratégiámat logikusnak tűnt, hogy ezt is beleveszem, tekintve, hogy ha hiba lett volna már megszüntették volna. (gondolom)

Erre most pikk-pakk, se szó se beszéd megszüntették. Ilyenkor azért valami kommunikáció nem ártana.
Minden bizonnyal azért, mert hordát váltott.
Dátum: 2010.05.31. 17:45:37
Roppant örömteli lenne, hogyha a JV tájékoztatná a játékosokat a játékban eszközölt változásokról. Azzal nincsen gond, hogy láthatatlanul immár nem ad dupla annyi lét a helyes kvízválasz, ha úgy érezték ez hiba, akkor érett már a javítás. A gond, hogy ez sehol nem lett kommunikálva, pedig egy egész játékstílus épült rá.
Dátum: 2010.05.31. 10:58:43
Ha egy olyan tárgyat veszek fel, ami +szakértelmet ad, de az adott szakértelmem egyébként 0 akkor nem hat a tárgy adta bónusz?
Dátum: 2010.05.31. 10:54:18
Van valami logikája az Ah-ba bekerelű tárgyak sorrendjének, vagy teljesen randomra jönnek és esély sincs tervezni?
Dátum: 2010.05.27. 20:24:18
Csak akkor kell hordanod mikor úgy sem akarsz portyát nyerni. (pihenés) Ezzel mi a gond?
Dátum: 2010.05.27. 20:09:02
Mivel úgy is csak akkor teszed fel, mikor pihensz így nagy gondot nem okoz, hogy gyűrűként kell hordani. Illetve ha valamikor mégis úgy döntenél, hogy taktikát válthassz, akkor kikapcsolhatod az effektet.

Csak lehessen már akár 1-2. szinten is hordani, elvégre úgy sem ad semmi tápot.
Dátum: 2010.05.27. 16:50:32
No, ez egy nagyon jó ötlet. Csak annyi észrevétel, hogy lehetne az ára szint arányos is, hogy 10. szint alatt is hozzá lehessen férni. Illetve ha ez egy gyűrű lesz, akkor amíg ezt viseli valaki addig más gyűrűt nem hordhat, jól értem? (mondjuk ez nem nagy probléma)
Mostantól akkor minden fajta scipt használatért 3 napos ban jár? Illetve ezt hogyan szűri, egyáltalán tudja-e szűrni a JV? Vagy tilos ugyan, de aki lapít, mint sz*r a fűben az úgy is megússza, mert nem tudják rábizonyítani?