Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2008.11.04. 20:14:39
Esetleg a Szövetség topicban, a részletes statisztikáknál lehetne egy olyan oszlop is, ami azt mutatná, hogy ki mennyit épített aznap.

Lehet, hogy ezt bonyolult megvalósítani, de nagyon jó lenne.
Dátum: 2008.11.04. 17:06:20
Ha hatalmas csinnadrattával bemondják azt is, hogy én lettem a második, már elég az egomnak.

Egyébként 2. 3. helyezettnek járhatott volna kb. 2k/1k LE mondjuk. Mivel a viadalok hivatalosan csak 10. szinttől vannak, ezért ez inkább csak jelképes, hiszen a 2k is max 1 tulajdonságpont növelésére jó.
Dátum: 2008.11.04. 16:02:00
Mint megtudtam a győztestől (Darksol) csak a dőntőben kaptam ki. Így azért kicsit keserű szám íze, hiszen a villámom ebben a csatában nem talált, még én itt nem dobtam meg a spell elleni mentőt. Ettől függetlenül esélyesként indultam a viadalon és a legjobb négybe vártam magam, ez be is jött. Egyenes kiesésben mindig lesznek szerencsések, illetve pechesek, ez már csak ilyen. Szerintem talán inkább a párosításonkénti 3 viadalt (2 győzelem) kellene bevezetni. Valószínűleg akkor is második leszek, de egy 2-1 es vereségnél talán nyugodtabb a lelkem.

Illetve "kicsit" elfogultan mondom, de szerintem a 2. és a 3. is kaphatna jutalmat.

U.i.: 9. szinten 9 fordulós volt a viadal.
Dátum: 2008.11.04. 14:14:38
Nem tudom mi a baj a szerepjátékosan kifejezéssel ...

Egyébként meg lehet tudni, hogy hány fordulós volt az adott szinteken a viadal? Érdekelne, hogy kb hol eshettem ki.

Egyébként tipikus, a villámom akkor sebzett 16-ot (smaragdosként elég komoly taum és IQ-val) mikor az ellenfelem méregfelhője 51-et. Nagyjából a végén is ennyi volt a sebzés különbség. Mindamellett gratulálok Darksolnak, örülök, hogy a későbbi győztestől kaptam ki (bár remélem nem az volt a döntő.)
Dátum: 2008.11.04. 08:57:18
Én egy dolgot nem értek. Azok a klánok mit csinálnak, ahol tele van a lélekkút? Miért nem építik bele valamelyik épületbe? Mind inaktívvá váltak, esetleg nem vették észre, hogy át kell adni a szavazatot valakinek az építéshez, vagy egyszerűen csak nem érdekli őket?
Dátum: 2008.11.04. 08:13:39
Azért, mert szerepjátékosan tekintve elég hülyén jön ki, hogy egy szövetségi védőfal miatt nagyobb a védőértéked egy gladiátor arénában, illetve azért, mert rengeteg klánban vannak építőrabszolgák, akik felépítik a harcosok helyett az épületeket. Nagyon kevés olyan induló lesz szerintem, aki épített annyit, hogy ha azt a tulajodonságaira áldozta volna, akkor meg lenne neki a +6/+6 vagy a +9/+9. Ezenfelül a szerencse tulajdonság is számít a harcban, ha nem is sokat, amit pont azért kapsz, hogy ha építessz is nőljön valamelyik tulajdonségod.
Dátum: 2008.10.30. 14:05:51
De tudod támadni. Csak a karakterlapján nincs kint a támadás gomb. De ha belépsz a portyázásba, és ott bepötyögöd a nevét az ellenfélnek, majd a támadásra nyomsz, akkor sikerülni fog.
Dátum: 2008.10.29. 17:50:10
Azért a tárgyak is elég sok bónuszt adnak. Az enyészmester elég durva vízválasztó és az csak 12. szinten (szakértelemmel 11.) elérhető. Így egy 12. szintű karakter óriási előnyben van egy 10. szintűvel szemben. (Arról nem beszélve, hogy azért a plussz szintek plussz tulajdonságpontokat is rejtenek, még ha nem is szintfüggő a tulösszeg.)

A kérdésem az lenne, hogy ha én teszem azt 10. szinten regisztrálok a viadalra, de a viadalig szintet lépek, akkor az elmentett statjaimmal fogok harcolni a régi szintemen, vagy a régi statjaimmal az új szintemen? Esetleg máshogy?
Dátum: 2008.10.27. 07:39:22
Megtudhatnám miért vagy "irritáló" a profilom szerint?

A kérdések amiket a fórumon felteszek általában építő jellegűek, FAQ-ból sosem kérdezek.
Ha válaszolok vmire, azt a legjobb tudásom szerint teszem.

Akkor meg miért pontoz le valaki? Ez miért jó?
Dátum: 2008.10.27. 07:36:59
A küldetéseknél lehetne olyan, hogy frissíteni lehessen. Az, hogy beragadnak a küldetések nagyon bosszantó. 8. szintű vagyok, a hordaparancsnokos küldetésre még 3 szintet kell várnom, az orákulumosra senki sem tuda, de biztos vagy 6-7-et legalább. A legyen egyszerre 3 állatod befogva küldetés meg teljesen kivitelezhetetlen. Költsek el azért kb. 100 vadászatot, meg a szakértelmekre vagy 10000 LE-t, hogy visszajöjjön 2000 belőle.
Dátum: 2008.10.27. 01:08:53
Az, hogy 16 tulajdonásgpont különbséggel (plussz a cuccok, ami még olyan 6-10 lehet) kiikapsz, az nem nagy szám. Ha már ekkora különbségnél se működne a random effekt, akkor az nagyon unalassá tenné a játékot. Én, ha 50-60 ponttal több vagyok mint az ellenfelem összesen akkor 10-ből 9 meccset hozok. Persze a vereség mindig fájó, de az izgalom miatt jó. Ha jól fejleszted a karaktered előbb-utóbb meglesz a gyümölcse. Ha már 3-4.szinten minden összejönne, akkor mi marad 30-40. szintre?
Dátum: 2008.10.25. 09:18:17
A Lélekkufárnál van egy olyan gomb, hogy eladható tárgyaid. Ha azt megnyomod utána megszabadulhatsz minden felesleges kacattól.
Dátum: 2008.10.24. 22:25:03
A lélekkút kisütésekor az aktív ősköveid x szinted x 1.5 lélekenergiát kapsz, cserébe 10 aktív ősköved megsemmisül. Ezt 30 naponta teheted meg, csak akkor, ha éppen prémium tag vagy és a klán lélekkútjára ez semmilyen hatással nincs.

Remélem mindent elmondtam.
Dátum: 2008.10.24. 11:56:06
Sziasztok!

Két kérdésem lenne a küldetésekkel kapcsolatban.

1. Hanyadik szinten lehet megtalálni a hordaparancsnokot (már ha szintfüggő)? 12-re emlékszem, de inkább megkérdezem.
2. Az Orákulumot hanyadik szinten lehet megtalálni? Erről még egyszer sem olvastam, de nagyon érdekelne.

A válasz(oka)t előre is köszönöm.
Dátum: 2008.10.23. 13:45:59
Ezzel csak az a baj, hogy nálunk mindenki szava egyenlően fontos, de a Lélekkútból történő építéshez meg a topicokhoz szükséges, hogy valaki(k)nek 3-5 szavazata legyen.

A választ azért köszönöm.
Dátum: 2008.10.23. 13:40:09
Egy klánfórumon belüli szavazásban mindenki szava 1-nek számít, vagy annyinak ahány szavazata van?
Dátum: 2008.10.22. 10:07:22
Azért az elég kemény, hogy mindenki úgy kalkulál, hogy a "gyengébbik" karakterem, meg "erősebbik" karakterem. Elvileg mindenkinek csak egy karaktere lehetne a játékban; arra már nem is gondol senki, hogy magától szabályosan játszon?!

Ez azért elég elszomorító tekintve, hogy még csak egy hónapja kezdődött a játék.
Dátum: 2008.10.21. 23:54:23
Ki nem a Mortal Combat szereplője?

Kung Lao
Heihachi Mishima
Liu Kang
Raiden

Szerintem ez annyira nem nehéz kérdés. Miért kapott rossz minősítést?!
Dátum: 2008.10.21. 23:41:01
Köszönöm szépen a válaszokat. Nagyon sokat segítettek.
Dátum: 2008.10.21. 18:27:44
Meg tudná mondani valaki, hogy 8-as, 9-es, 10-es és 16-os tanulási szinteken miket ad a játék?

Lassan elkészül klánunknak a skill-fája, de ezekre még szükség lenne. Előre is köszönöm a válaszokat.