Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.05.27. 18:20:34
Gömbözni lehet őket, én már az összeset megnéztem.

Lehet éjszaka a BL döntő után csinálok egy statisztikát, hogy mekkorák az átlag értékeik.
Dátum: 2009.05.27. 17:06:36
Sharpa tőled még ők is félnek.

Náluk ahogy a támadás listát nézem BC-t csúnyán agyonütötte egy kettővel magasabb szintű ép határ alól ..
Dátum: 2009.05.27. 15:51:49
Úgy tűnik nem fejlesztettek kronokompenzációt.
Dátum: 2009.05.27. 14:49:38
Idézet: Miklós - 2009.05.27. 14:44:42
Ja, és egy dolog kimaradt a profiljukból: nem alszanak.


Végre, igazi addictok.

Mindenesetre én nekiálltam gömbözni őket, elég tápok. Ezek közül elég keveset fogunk kivégezni. Mondjuk a képlet igen egyszerű, mint ha 35 epikust kellene leütnie a TOP 6 szövetségnek, aztán már csak kevés ép-n kell őket tartani.

(Most legalább látom, hogy ha tökös gyerek akarok lenni mennyire kell tápnak lennem 56. szintre.)
Dátum: 2009.05.27. 14:29:49
Nem lehet, hogy ez az ép-től független dolog csak azt jelenti, hogy 15% felé érve bármikor megcsaphat egy tőlem 6 szinttel magasabb is, nem kell neki megvárni a 45%-nyi épémet? Vagy történt már ép határ alatti támadás?

Egyébként nekem tetszik az új horda, jó keménynek néz ki.
Dátum: 2009.05.27. 11:02:55
Gyógyítás/idomítás

Egyszerre több állatot is lehessen gyógyítani/idomítani. Vagy hordázás szintnyit, vagy hordázás szint -1et (Tehát 30-asnál vagy 3 vagy legalább 2 állattal lehessen egyszerre foglalkozni).

A többi ötlet is remek, amit Kocos leírt.
Dátum: 2009.05.27. 00:06:45
Most komolyan azon agyalunk napok óta hogyan vegyük ki örökre az LE-t a portyákból? Miért nem lehet 15%-os ép határ alatt elkölteni a lét annak akinek fáj, ha néha kivégzik?
Dátum: 2009.05.26. 19:05:45
Én most azt nem értem, hogy miért akarunk egyáltalán reformot. Több hónapja azon megy az agyalás, hogy hogyan lehetne újra le a játékban. Jön valaki magas szinten aki kitalálja, erre egyből le kell szabályozni. Olyan ötletek jönnek elő, hogy hogyan lehet jobban megvédeni a lét. Könyörgöm, ne kelljen már mesterségesen megvédeni az erőforrást, mindenki azért játszik végzetúrral, hogy maga védje meg a sajátját.

Szerintem semmit nem kellene bevezetni, a kreatívot is normálra visszacsinálni és csak azt megtiltani, de azt nagyon, hogy mások belépkedjenek egymás karakteréhez.
Dátum: 2009.05.26. 17:47:34
Én egy könyvért vagy egy konzol játékért is szívesen fizetek több ezret, pedig tudom, hogy egyszer vége lesz, mert kijátszom/kiolvasom. Pont ez a cél.
Dátum: 2009.05.25. 23:47:41
Ez eddig a leglogikusabb ötlet. Ha pók viszi el, ő lehet még 6 kvíz olimpiát is meg tud vele nyerni.
Simán megkaphatja a klánbónuszt. Mikor belép akkor még kicsi a kút, aztán egy-két 30-40 szinttel magasabb karakter felépít köré mindent. Ennyi.
Dátum: 2009.05.25. 17:11:52
Mivel az ajándékcsomag valós nyereményként van feltüntetve, ezért azt a játékos nyeri és nem a karakter szvsz. Emiatt szerintem át lehet adni másik világra, de legalábbis a kérdés jogos.
Dátum: 2009.05.25. 16:34:11
Most már igen. (Mondjuk nem volt olcsó 160 dukátért.)
Dátum: 2009.05.25. 15:37:27
Egy ilyen hivatalosan is versenyvilágnak kikiáltott új világ biztosan jó lenne. Mint azt már előttem is kifejtették a 20 epikus talán a legjobb és a legkevésbé kijátszható cél, de egy-két módosítást talán még ez is megér.

Egyfelől maximum 15 fős szövetségek kellenének, a 35 fő helyett (az építőrabszolgák még komolyabb kizárása és az epikusok legyőzésének nehezítési feltétele) másfelől csak akkor lehetne építkezni kezdeni, ha a világon megjelenne már legalább 40-50 15 fős klán. (Minden klán kezdhetne maxos, azaz 5. őrtoronnyal, úgysem az lenne itt a lényeg.)
Dátum: 2009.05.24. 00:17:09
A rácsról: a rácsot alapvetően az optimalizátorok találták ki, nem véletlenül. A lényege, hogy senki ne dobjon ki lélekenergiát az ablakon. Lehet itt akármit írni, a folyamatos oda-vissza csapkodással csak egymásnak árt két szövetség. (Ha egy intelligens felnőtt ember azt mondja, hogy őt csak az motiválja, hogy a másiknak rossz legyen, azt nem tudom elfogadni.)

---

Idézetek a játék leírásából:

A játék során te is egyike vagy a bolygót uraló végzeturaknak. Hívj ki más végzeturakat, vedd lélekenergiájukat, legyél még hatalmasabb - hogy végül az isteni hatalmadat arra használod, hogy lerázod az Ellenség fertőzését, amely megtébolyítja elmédet, vagy újabb világokra lépsz át, és azokat is bekebelezed - ez még a jövő titka. (Bármit is magyarázunk bele, ez a cél.)

Ezen a világon senki nem képes hatalmaddal szembeszállni - kivéve a többi végzeturat. Ahhoz, hogy fölébük kerekedj, hatalmadat kell növelned. Szerezz lélekenergiát, akár a bolygón fellelhető gyarló lényekből, akár a többi végzetúrból ...

---


Ez a játék, mint azt a leírás is mutatja arról szól, hogy zsarnokot nevelsz. Van ahol tevét, van ahol gladiátort, van ahol egy falut ... Itt egy könyörtelen, megalomán zsarnokot. Aki ezt nem tudja elfogadni, annak ez a játék nem való. Akikből a játék túlzottan mély érzelmeket vált ki, azoknál jelentkez(het)nek mentál higiéniás (remélem jól írom) problémák. Teljesen felesleges ezen stresszelni, szerintem mindenkinek van elég baja e nélkül is.

Őszintén remélem, hogy ha eljutok a Beholder találkozóra, akkor ott a sörözésen lesz a hangsúly.
De könyörgöm. Ez nem egy vadászós, hanem egy portyázós játék. Az az opció csak azért van bent, hogy legyen miért portyázni. Több hónapja azon agyalunk, hogyan legyen lé a portyákban, Miklósnak is ez volt az egyik legfontosabb, aztán mikor megjelenik a lé magas szinten, akkor egyből leszabályoznánk, hogy újra 0 lét portyázzon mindenki. Most akkor mit akarunk?
Dátum: 2009.05.23. 14:36:22
Sok embert foglalkoztat a háború, ez jó. Úgy érzem folyamatosan egyhelyben topogunk, mert mindig azt nézzük mi a mostani állapotokban a rossz. Én arra lennék kíváncsi, hogy mi lenne a jó?

Az legyen a jó, hogy megérje a védekezőnek kitartania, mert ilyenkor esetleg kevesebbet rabolnak tőle? Akkor a támadó olyat fog keresni, akit könnyű lenyomni, hiszen akkor több a lé.

Az a jó, ha az agresszor minél több befektetett energiáért minél többet kap? Akkor nem éri meg védekezni, inkább jön az azonnali kapituláció.

Minden rosszmájúság nélkül, tényleg a játék fejlődése érdekében javaslom, hogy először mindenki fogalmazza meg magában mi is lenne a jó a háború terén. Aztán írja le, valaki csak ráérez arra merre felé kellene gondolkoznunk.
Dátum: 2009.05.22. 21:24:19
Nem igazán fog meghatni, ha töröltök, legalább nem fogsz minden nap egyszer vagy kétszer 6 szinttel magasabbról agyonverni. Még azt nem értem igazán, hogy ha ennyire nem optimalizátorként játszotok, hanem csak úgy, akkor miért zavar ennyire titeket, hogy elviszünk tőletek heti 50k LE-t?
Dátum: 2009.05.22. 20:53:24
Saját vélemény, nem klán szintű (mostanában ezt ki kell írni):

Egyik tagunk kifejlesztett egy sikeres portyamódszert magas szintre. Azonnal megy a sírás. Újra háborúzunk nagy erőkkel, senki sem állhat az utunkba, senkinek nem kegyelmezünk. (A könnyebbeket hetente tiporjuk el, a nehezebbekre felkészülünk.) Megint jön a sírás.

Ez a játék, arról szól, hogy Te legyél az erősebb, és aki gyengébb azt kizsákmányold. Mi galetkik mind a világ urai szeretnénk lenni, nem egy békés demokráciában tengetni napjainkat (legalábbis nekem ez jött le a játékról). Én továbbra is arra fogom buzdítani klántársaimat, hogy a mások által gusztustalannak és minden elvet nélkülöző taktikának nevezett stratégiánkat folytassuk. Akinek nem tetszik, annak ott a passziánsz vagy a fekete macska. Esetleg nevelhet tevét, igaz arra nem szoktak páncélt rakni.

Nyugodtan le lehet pontozni, nem fogok megsértődni. Viszont azzal már kezd a tö*öm tele lenni, hogy azért vagyunk mi az aljas szemétládák, mert úgy szeretnénk játszani a játékkal ahogy azt a tervezők kitalálták.
Ne már .. Megiszok egy gyógyitalt, hogy tudjak portyázni, a következő másodpercben Cyron 7 szinttel magasabbról már agyon is vert. Ez nem hiba, mert kevés a portyacélpontja, szegénynek. Lanmaffia is csak azok közül tud válogatni akiknél éppen hatalomtornya van, mert ők vadásznak fixen. Ja, hogy nem Ti üttök, hanem titeket vernek az egyből égbe kiáltó bűn .. Ne essünk már ilyen túlzásokba ...