Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2010.04.29. 20:33:40
Több karakternél is előfordult? Ez ilyen jackpot? Kiváncsi leszek mi lesz a vége.
Dátum: 2010.04.29. 19:51:23
Honnan lenne 320 körüli vadászata?

Illetve biztos hogy 3x-os sebességgel jön a csp?
Dátum: 2010.04.29. 12:04:44
Nem lehetne betenni egy kérdőívet, amitől mindenki kap 6 őskövet?
Dátum: 2010.04.29. 10:51:57
Nincs kérdőív. Így őskő se, hogy saját avatart rakhassak fel.
Dátum: 2010.04.28. 18:38:45
Nem hiszem, hogy ezek a tárgyak vagy az átokpiramis azért kerültek be a játékba annó, hogy 8-10 szintet lefelé ütve (amikor fix hogy nyersz, bármennyivel is jobb a másik játékos) is zsíros zsákmányt szakíthass. Az hogy ez lehetséges csak egy kiskapu, ami sajnos a játékban van.
Dátum: 2010.04.28. 11:40:56
Ezért nem is főleg a tárgyakról akartam beszélni, hanem az épületekről. Érdekes módon a vadászatért szerezhető LE nincs lemaximalizálva, csak a portyánál. Ott összeadódnak az épületek és szakértelmek, míg a portyázásnál csak a legnagyobb számít.
Most akkor ha találok multizó karaktert (vagy legalábbis erősen multigyanúsat) akkor kinek kell szólnom, hogy történjen valami? Vagy ha van a karakteren egy darab ősköves tárgy akkor esélytelen, hogy valami szankciót kérjek a nem megengedett játékstílusa miatt?
Dátum: 2010.04.28. 10:06:39
Mivel mindenki más szinteken portyázik, ezért portya után leveszi az átkot a célpontjáról, nincs nekünk 70-es piramisunk, hogy mindenkinek külön 2-3 slot jusson.

No, de nem is az a lényeg, hogy milyen a mi játékstílusunk, hanem, hogy a +LE-t adó tárgyak és épületek a portyázások során egyáltalán nem működnek. Mivel ez az új szövetségi épületek topic, gondoltam megemlítem, hogy lehetne olyan fejlesztést is berakni, ami egy értelmetlen épületből értelmeset csinál. (A HT sz*patás nem értelmes, mert csak a játékosok 1%-át érinti.)
Dátum: 2010.04.28. 09:56:26
Mivel a klánból szinte mindenki, szinte mindig kivégzi az ellenfeleit, ezért nem igazán működik ez sem. És egyébként sincs túl nagy megbeszélés, mindenki keresse meg magának a megfelelő ellenfeleket. (Inkább csak metódusokról szokott megbeszélés lenni, ki hogy csinálja, stb.)
Dátum: 2010.04.28. 09:45:13
Igen, arra gondoltam, amit Kocos írt.

Az rendben van Craslorg, de így akkor mi értelme van az átokpiramisnak? Hiába átkozok meg akárkit, nem kapok plusz LE-t. Mondjuk ez a probléma fellép a + LE-t adó tárgyaknál is (lélekorzó, vámpírfókusz, stb) illetve az állat felszerelések között is van ilyen. Ezeknek semmi értelmük nincs jelenleg a játékban, hiszen egy deka LE-t nem képesek termelni, a képességük nem tud működni.

Legalább az épületnek lehetne valami értelmet adni.
Dátum: 2010.04.27. 23:36:55
Az átokpiramist (vagy akármi mást) nem lehetne úgy tunningolni, hogy a kivégzés bónusz fölött még növelje a szerezhető LE-t? Kicsit talán a portyázást is lehetne javítani.
Dátum: 2010.04.27. 14:28:20
Ím hát, sikerült ez is.

A harmadik világ legerősebb rubin szövetségének, az A Vérkő Bajnokainak elméjét is tökéletesen megfertőzte a Fekete Túró. A Citadella - Egyezmény tagjaként is hadat üzentek nekünk és támadó félként alkalmazták a Pusztítás Citadelláját (ami persze csak jó nekünk, hiszen extra adag túrót termel). Egyértelmű, hogy a Fekete Túró és Bendő atya rontásai zavarták meg teljesen elméjüket, hogy minden maradandó becsületüket is sutba dobva, saját büszkeségük a sárba tiporva könyörögjenek várunk kapujánál kegyelemért.

Nyehehehe, legmagasabb szintű pusztítónk (büszkén tekintek vissza a múltra, hiszen pompás kiképzést kapott) olyan mértékű rombolást vitt véghez egyedül, melyet már nem tudtak ép ésszel feldolgozni.

Nem ígérhetem, hogy megkegyelmezünk nekik, de azt garántalhatom, hogy szenvedéseik csökkenni fognak, ha elismerik a Fekete Túró hatalmát és behódolnak előttünk.
Jaj, Kocos. Húzd már ki a barna nyelvedet a JV seggéből, mert már az undorító szintet kezded el súrolni.

Nevetséges ami itt megy, a játékosok többségének egynél több karaktere van, össze-vissza csal mindenki és semmi nem történik. Az általam 5 napja beírt karakterek is fejlődnek szépen (azóta már 1 szintet léptek a farmok és persze hízik a gazdájuk, minden következmény nélkül), a JV pedig sz@rik bele.

Ideje lenne, hogy Miklós komolyan odafigyeljen a játékszabályok betartatására, ne csak a pénzért tartsa a markát.
Dátum: 2010.04.25. 21:40:49
Nem, nem az volt.

De aki jól portyázik, annak 10-ből nincs 6-7 üres üres portyája. Amit írtál az hülyeség. Ezt nem kell ragozni. Főleg, hogy nem ennek a topicnak a témája.
Dátum: 2010.04.25. 21:00:11
Ez hülyeség.
Dátum: 2010.04.25. 18:37:57
Idézet: PottomPanna - 2010.04.25. 18:19:36
Egyedül az EHsoknál van aki írta, hogy ő csak portyázik, mert vadászatból sok a tp. Így nehéz is felvenni a versenyt napi 50cspvel, 45ppvel és akár jómagas mászással...


Na igen, de alacsony szinten nem szabad vadászni. A JV-nek úgy kellett volna belőnie, hogy ha az alacspony szintűeknek vadászniuk kell, akkor a top a KH elleni pp-ből nem találhat térképet, a középmezőny a láthatatlan vadászatnál nem találhat, a baráti portyában meg senki.
Dátum: 2010.04.25. 15:20:57
Csak hogy álljon itt egy példa egy alacsony szintű karaktertől is:

Nekem 7. szintű a karakterem, napi 15 pp-t kapok, ennyiből gazdálkodom. Ezt a 15 pp-t minden nap ellövöm és meg is nyerem, de nyilván nem vehetem fel a versenyt a napi 50 csp + 25 pp + 100as mászás miatt +3% találati eséllyel rendelkező top játékosokkal.

Nem ülök a babérokon, hanem hajtok a versenyben (pontosabban nem tudok hajtani, mert semmi mást nem kell csinálnom, csak amit alavetően is csinálnék), rimánkodok, hogy az utolsó napra legyen meg a 10 térkép darab (igen, még nincs meg) és kivehessem én is a részem az ünneplésből és megkapjam a jutalmamat.

---

Ebből csak azt akartam kihozni, hogy amíg egyáltalán nincsenek kiegyensúlyozva a csapatok és a karakterek az ilyen versenyekben, addig ne várjunk izgalmas csatákat.
Dátum: 2010.04.24. 17:58:11
Hová lett az a scriptes link amit Birka betett? Ha a JV engedi használni, akkor jó lenne, ha nyílvánosan hozzá lehetne férni a fórumról.
Dátum: 2010.04.23. 14:38:57
A kvízkérdéses versenyhez lehet használni azt a kvízes scriptet amit többen is nyíltan használnak a sima világokban? Mert akkor nem lesz túl izgalmas az a része a versenynek. (Egyáltalán nem kellene díjazni a kvízben jól teljesítőket.)
Dátum: 2010.04.23. 11:53:41
Egyáltalán milyen kategóriák vannak, amikben nyerni lehet? Mit kell ahhoz csinálni, hogy valaki áthozhassa a karakterét? Illetve ha valaki áthozza a győztes karakterét egy világra, akkor egyszerre két karaktere is lehet egy világon?